54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • fekete0012
    #18079
    nem szabad megvenni szar nem megy
  • w77d
    #18078
    nektek is geci lassú az sg?? nekem nagyon lassan tölti be...
  • lipovics
    #18077
    Közben sikerült linkelnem a windows love accountot.
  • DarkSector
    #18076
    Jogos.
    Kellene egy GTA4 dühöngő topic!!!!!!!!!!!!
    Kérjük a főnököt legyenszíves, egy dühöngő topic-ot!!!
    pls!

  • Synit HUN
    #18075
    MM-ben szinte mindet visszavesznek.
    Nekem viszont a CD Galaxisba kell visszavinnem. Talán szerencsém hogy még aktiválni sem tudtam....
  • Morphin
    #18074
    elméletileg bármilyen ok nélkül 3napon belül kötelesek visszavenni, de pontosabb dolgokat nem tudok énsem...pénzt már nem adják vissza sztem, csak levásárolhatod...2k-t ráfizetek a shitboxos verzióra azt kész...de felhivom délelőtt őket h ez a szitu mit tudunk csinálni...sztem te is hívd fel őket hnap, v irj vmi ilyesmi fórumba...
  • w77d
    #18073
    nekem sem csinálta eddig...
  • vereckei
    #18072
    én holnap reggel felhívom az 576-ot és megkérdezem van e értelme elfáradnom az árkádba..
    Nem tudom hogy szoftverre van 3 nap "garancia".
  • w77d
    #18071
    hidd el ma még nincs olyan gép, amivel mindent fullra tolhatsz a játékban. Azt hittem hogy én jó eséllyel tudom teljesen amxon tolni de nem...
  • Prince of Máté
    #18070
    Visszaolvastam, és ezek szerint én a szerencsésebbek közé tartozom, mert nekem egyszer se fagyott / lépett ki a játék :)
  • Kandurex
    #18069
    azért ahhoz pofa kell, hogy a játék HIGH minőségéhez minimum 1GB videokártya kell...és ez csak a videó kártya...meg rendszer memóriából 2 giga....atyavilág..ez a játék elég szörnyeteg, mármint ami a gépéhségét illeti
  • lipovics
    #18068
    "Berakom a lemezt, és egy autorun fogad, enyhén furcsa gombokkal."

    Dettó :)
    De végül csak ráböktünk a jó gombra...
    Én még a sociallal szenvedek, most van 62% updaten, fél órája megy :))).
    Live-ra csináltam egy accot, de még nem sikerült megetetnem a Rockstart Steamjével (mennyivel is jobb a Steam, CS forever).
    Ma nincs időm játszani, remélem el fog futni:

    Xp, C2D E4500, 2 Ram, 9600 GT
  • w77d
    #18067
    én felraktam max-ra és randa nagyon...
  • Csabesz6
    #18066
    Nah, megvegyem az 1.7 celeron 256MB RAM, GeForce FX5700 gépemhez?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ragnar360
    #18065
    2x rosszabb a graf mint konzolon - ott AA sincs, de fele ekkora és ennyi rece sincs mint itt amit kb 5 perc játék alatt összelehet találni

    szal várhatjátok, ezekre nemigazán lesz peccs
  • w77d
    #18064
    vissza lehet vinni??? én media Markt-ba vettem. Szted visszaveszik??
  • Ragnar360
    #18063
    konzol vs pc vitát egyáltalán nem akartam, a TÉNYEK azok tények maradnak ennyi... sajnost most ez van és igazolódott sok dolog ismét.. ennyi :D
  • n3whous3
    #18062
    Megint kezditek? Nézd már meg bazd max grafikán! Nem azon játszol, igaz? Akkor csak próbaként nézd meg! AZ ODABASZ. Szóval ne fikázzátok a játékot, mert minimumon kell játszanotok vele!
  • w77d
    #18061
    amúgy nekem valamiért csak 1 giga vramot lát a játék pedig 2 van...
  • Pares
    #18060
    Kezdjük ott ,hogy mire fő adták ki fél évire rá PC-re, ha a PC port ilyen 10 perces cigánymunka lett?
  • Morphin
    #18059
    én a cdgalaxisba viszem vissza,hnap v hnapután valszeg...veszek egy keci xbox-ot és lemondok a pc-s ujabb gamekről...karira kapok egy 80-100cm-es TV-t bekurom a szobámba azt kész...neszenekedroksztár!!
    ez a kulcs dolog meg, hát a play disc-et vissza adod ergó,te már nemtudsz vele játszani...a kulcs-al meg aktiválhatsz akárhányszor...ma kétszer is aktiváltam vele,mer ujra raktam az ikszpét ugye...
  • Prince of Máté
    #18058
    Mire számítsatok:


    Na szóval... megvettem, hazavittem, és ezt kaptam:










    Berakom a lemezt, és egy autorun fogad, enyhén furcsa gombokkal.
    Elkezdem a telepítést. Elég sokáig szarozott vele, nem csoda: 14 gigát installált fel.
    Utána legalább 1 órát szenvedtem ezzel a szar live/social klubbal, mert sehogy sem tudtam őket közös nevezőre hozni.
    Reggeltem egy új Windows live ID-t, kreáltam vele egy Live accot, Sociálnál azt adtam meg emailnek, és baszik megjönni az aktiváló link -.-
    Hát multizni nem tudok, de legalább a single megy, úgy ahogy...
    Optionsban, azon belül is a graphic settingsnél alul ír egy memória számlálót, ami éppen elfogyóban van.
    Nem értem hogyan talált 480~ mb-t, mikor fél giga vramom van.
    Nem sokat szaroztam vele, be is állítottam ilyenre:
    1280x1024,
    Textúra medium ( high-hoz nem elég 512mb vram)
    Rendering high
    Látóhatár 25
    Detail distance 37
    Shadows 8

    Így elég siralmasan : 15-25 fps között fut a játék... -> kb játszhatatlan, de azért elökörködtem vele jó néhány órát :)
    Szerencsére a mentés is szuperál:



    Remélem lesz valami patch, mert csúnya és lassú.
  • fekete0012
    #18057
    ddr3 méghozzá 1333 MHz Kingmax (bocs az elírásért nem figyeltem
  • Slewy
    #18056
    Olyan a Gépem mint a tied Grebber, ha neked jól megy szólj :D
  • fekete0012
    #18055
    bocsi ddr3 méghozzá 1333 MHz Kingmax (bocs az elírásért nem figyeltem
  • w77d
    #18054
    nem szoptam be, mert csak itt porosodott, így legalább kaptam érte valamennyit... 30-40ezerért vadonat újat kapsz!!
  • ProGabe #18053
    mindenhol ezt írták. a legpesszimistább nyilatkozatok - külföldi nagy siteokon - is max addig mentek el, hogy majd kicsit vissza kell vennünk a 2 densityből és máris minimális a szaggatás (boxon is van). ehhez képest ha felgyorsítok, már nem az igazi

    azért hozzáteszem, hogy 1680x1050-ben játszom, mert ez a monitor natívja
  • Kandurex
    #18052
    szar géped van xDDD


    btw: szerintem a vista a ludas...! említették páran, hogy XP alatt úgy 80% gyorsabb a játék
  • n3whous3
    #18051
    Hát azt beszoptad.
  • tommyboi22
    #18050
    gamestar csak nyomatja a hype-ot ugyanúgy mint a külföldi magazinok: most is megjelent, erre betesznek egy videót hogy "húú de fasza a videószerkesztő"...

    hát nem látják hogy ronda recés az egész és szaggat??? vakok ezek?



  • zso23
    #18049
    hát persze.... :D
  • n3whous3
    #18048
    alap dolog mindennel, hogy 3 nap visszavétel.
  • [HUN]FaTaL
    #18047
    Aha-aha i7 mellé ddr2, hogyne :DDDD Menjél máshova kamuzni :)Meg mi az a Core2Quad i7 és 64byte vista?:D
  • Lobsterman
    #18046
    "Kettes probléma - Grafikai torzulás NVIDIA 7900 videókártyák esetén."

    Nocsak ezek szerint elindul 7900as karin? :)
  • Kandurex
    #18045
    nos a termék aktiválva van...ez kissé megnehezíti az elállást...én megkérdeznék valami informatikai tapasztalatokkal is rendelkező jogászt a helyben...
  • w77d
    #18044
    nálam sem megy fullon ráadásul szar a grafika :(

    viszont az autóknak kegyetlen jó fizikájuk van! van lehetőség ebbena járékban, csak optimalizálni kell! No meg AA!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #18043
    Aha-aha i7 mellé ddr2, hogyne :DDDD Menjél máshova kamuzni :)
  • Freddycom
    #18042
    "A Grand Theft Auto 4 végre egy olyan PC átirat lesz, amiben semmiféle hibát nem találunk majd. Legalábbis nagyon reméljük. A gépigény nem lesz vad, a konzolon már bizonyított történet megmarad"

    Gamestarról. Hát akkor még optimistán tekintettek a játékra.
  • w77d
    #18041
    én nemrég adtam el az enyém 25ezer ft-ért... többet senki nem ad érte...
  • fekete0012
    #18040
    Basza meg a rocstár a gta 4-et mert egy atomerőmű sem viszi el(ezen probáltuk ki proci Intel 3200/1333 LGA 1366 8MB Core 2 Quad i7-965 ,vista ultimate64byte_,ati4870x2,ram6giga ddr2)ésezen nem megy full beállításban ez qurva gáz játék nem éri meg az árát .Ja ez durván 500 000 gép . Na akkor min fog ez elmeni teljes grafikán?