54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • w77d
    #18119
    de ez nem átlag játék XD
  • rotator
    #18118
    Itt nem textúra popup van, hanem textúra fade-in, érdekes, nem olyan zavaró, mint a popup!
  • w77d
    #18117
    ezekszerint nektek is ez van???
  • Master Rick
    #18116
    Nem jó ez az év így... Elszúrják az NFS:UC-t és most ezt... Remélem azért a Maffia2 és a Prince of Persia új része nem lesz így elszúrva...:S
  • Prince of Máté
    #18115
    Azért a HD3870 egy felsőközép-kategóriás kártya, eddig minden játékkal legalább highon játszottam...
  • w77d
    #18114
    ehhez a játékhoz??? 20ezerért?? 2db GTX280 nem vinné fullon XD
  • Morphin
    #18113
    de átlehet...csak nem a config szóval :D a Controls fül-nél van 2 blokk (azért mondom igy mert nemtudom a neveket fejből) és az első blokk legutolsó opciójával lehet megváltoztatni....
  • REPS0L
    #18112
    nah kiszophatják...

    X2 Dual Core 4000+ 2.10, geforce 8600GT, 2gb ram

    10 és 20 fps között ugrál, 800x600on, és lowon, hát ilyet...

    Milyen videókártyát ajánlotok? kb 20eFt körül, és nvidia ha lehet :|
  • Djemba
    #18111
    akkora a gépigény ááááááá.................
  • rotator
    #18110
    MMA10 = a Rockstar szerverei behaltak (tiltsd le a netet, akkor elindul)
  • Kandurex
    #18109
    "Egyes probléma - Fatal Error MMA10 üzenet, mikor menteni szeretnénk.
    Lehetséges megoldás #1: Kijelentkezünk a Rockstar Social Club-ból és a játék kezdetén kihagyjuk a bejelentkezést. Ezzel a megoldással elindíthatjuk játékot, ha rendelkezünk internetkapcsolattal, akkor a program felszólít, hogy jelentkezzünk be Game For Windows Live (GFWL) azonosítónkkal. Ha belépünk probléma nélkül menthetünk bármikor. Amennyiben nem rendelkezünk internetkapcsolattal a GFWL kliens offline módban fut, ha szeretnénk elmenteni állásunkat felkínálja a bejelentkezés lehetőségét. A felugró ablakban klatty az IGEN gombocskára. Úgy tűnhet, mintha néhány másodpercre kifagyna a játék, először üssük le a Tab, majd az Alt billentyűt, így visszakerülünk az Asztalra. A felkínált lehetőségek közül válasszuk ki a GFWL Offline módot és újra nyomjuk le az Alt+Tab billentyűket. Ezzel a módszerrel lehetőségünk lesz menteni, azonban megeshet, hogy előröl kezdhetjük a játékot."
  • Neoncsoves
    #18108
    (3206 új üzenet)

    lol
    1 hétig nem voltam mert műtöttek XD!
  • DöflingR
    #18107
    A multi része veszettjó.. bár pc-n még nem próbáltam :) Konzolon is voltak a texturákkal néha popup-ok..
  • Djemba
    #18106
    érdekes
  • w77d
    #18105
    találkozott valaki ezzel az MMA10-el???
  • Morphin
    #18104
    boxon van multi?? mmint meglehet csinálni az accot mint pcre?? v előfizetni sem lehet v hogy-e van ez-e??
  • Curesz
    #18103
    a tököm tele van máááááááár, mit írjak át h ne szóljon be h oan helyen élek, ami nem tetszik neki Live-on?
  • Carlos
    #18102
    Csak info céljából:
    darkcOder megcsinálta a paul.dll-t amivel kikerülhető az aktiválás.
    Mostmár csak a nocd kell és elméletileg (!!!) okés lesz a warez.
  • TottiZsolt
    #18101
    Billentyűt át sem lehet állítani tetszőlegesre? Ez mimámámi?
  • Sordoran
    #18100
    proxy miatt nincs torrent, ezért nem tudnék multizni, meg aktiválni se ha eredeti lenne
  • rotator
    #18099
    Jó lett ez nagyon. Nem fut rosszabbul, mint anno a GTA 3 futott nálam. A város kidolgozottsága csodás. Itt-ott vannak textúra bugok, de nem vészes. A autók irányítása elsőre kicsit fura volt, meg az a himbálózás, de meg lehet szokni, bár a kamera elég komótosan tud fordulni az ember után. High textúrákat nekem se engedi (HD3870 512MB), de sebaj, legalább a fél év múlva esedékes gépbővítés első komoly érve már megvan. :D A Rockstar szerverei meghaltak vajon? Nem tudott csatlakozni, multit nem tudtam kipróbálni. :(((
  • Kandurex
    #18098
    nem
  • fekete0012
    #18097
    A crysis ennél jobban megy egy picit mind a kettő a sima és a warhed is
  • w77d
    #18096
    aztakurva!!!! nem tudok visszamenni a játékban mert MMA10 Fatal Error-t ír ki!!!! Mi a halál???
  • PsyPeti
    #18095
    egyetértek

    ez egyszerűen nem lett teljeskörűen tesztelve! gyűlölöm mikor ez van.
    évezred csalódása ez, pedíg már annyira vártam. simán futnia kéne a gépemen erre 20cm a látótávolság, néha bekásásodik stb. botrány, játszhatatlan

    sajna újra fél évet várhatunk mire lesz ebből valami a patcheknek köszönhetően
  • Morphin
    #18094
    leis tudod tölteni, minek megvenni, már kinnt van a clonedvd rég...
  • DarkSector
    #18093
    Vsync a monitor Hz-ére korlátoz.
    30 nem lehet limit, csak 60 minimum... ha 30-nál kiakad, akkor bug.
  • fekete0012
    #18092
    enyire elkurni egy játékot SZAR fos ijet kiadni sem lehetett volna
  • n3whous3
    #18091
    -.- ja
  • Sordoran
    #18090
    Sztem elmegyek MM-be, megveszem, hazahozom és lemásolom, visszaviszem h fos, levásárolom karácsonyi ajándékokra, és megvárom a crack-et, és ha kijövök koliból, megveszem olcsón újra h multizhassak
  • Szergej90
    #18089
    Hali!
    Most jöttem rá hogy nekem nem is az SP3 van fent a gépen hanem csak az SP2. Vajon ezért kapom a fatal error hibaüzenetet?
  • gergobaby
    #18088
    Mondjuk azért én nem is csodálkoznék hogy 3870 nel nem megy 1280x1024 med... Nem fikázni akarom, meg tudom, hogy picit abnormális, de ennél a játéknál nagyon nagy távokat kell számolni !
  • fekete0012
    #18087
    azzal sem megy olvass lentebb mijen konfigon probáltam ki(ja ésddr3,nem ddr2)
  • n3whous3
    #18086
    Lehet egy kérdésem a tisztelt népséghez? Vertical synchronizationt bekapcsoltátok? Csak mert az a helyzet, hogy bizonyos esetben az frame rate megszorítást jelent, szóval büdös életbe nem menne 30 fps fölé a game, ha az megy. Nem minden esetben van ez így persze, de sanda gyanú.
  • w77d
    #18085
    nekem az van fönt és szar.... ez a game talán 2009végén fog gyorsabban futni, hála a patcheknek és az új generációs PC-knek...
  • [HUN]FaTaL
    #18084
    Nálam is lassú.

    #18081 másik fejlesztőcsapat portolta.

    Itt az új crysis, csak ez még ronda is
  • janika15
    #18083
    szerintetek gyorsabb lenne a gém a 8.11-es catalysttal? ( most 8.10-es van fenn)
  • grebber
    #18082
    Ennek örülök de nekem ninc smeg a game nem veszem meg a leirt okok végett.Monjduk amugy sem vettem volna meg de ez mellékes.
  • Prince of Máté
    #18081
    Hát nem tudom hogy gondolta ezt a R*, mindig 100%-os munkát adtak ki a kezükből, de ez...
    Ezt a játékot ezzel a jelzővel illetném : ronda, de legalább lassú :)
  • Slewy
    #18080
    Tönkretették a GTA játékot pc-re ezek a faszok, csak gratulálni tudok, hogy konzolra adták ki elsőre... és tudjátok miért adták ki arra a fosra, mert a haverom is volt olyan állat, hoyg még tavasszal csak emiatt a játék miatt vett egy konzolt :D és azért fos a portolás is, hogy te is vegyél egy konzolt :D