54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Markov
    #18161
    Én nyomnám, ha megvolna a game :D
  • ruleyB
    #18160
    Ha minden igaz, holnap megveszi tőlem egy srác, akinek elmondása szerint "fullgépe" van, többet nem beszéltem vele, csak annyit, hogy holnap 10 körül hív. 3 rugóval olcsóbban adom neki. Sajnálom, hogy végül így végezte, mert vártam.
  • BetonK
    #18159
    Én igen!
    evga 8800 gts 640mb
    miért?
  • xido
    #18158
    2-3 óra múlva megmondom...
  • Rodman6
    #18157
    Na erre jó a w@r3z! Amihez nincsen demo azt ki lehet próbálni. Tudjátok nem mind arany, ami fénylik!
  • DJ Skyline
    #18156
    szerintem játék nem cserélt még ilyen hamar gazdát. :O
  • adam944
    #18155
    VKINEK SIKERÜLT MÁR MEGOLDANIA A LIVE BEJELENTKEZŐS PROBLÉMÁT? MERT ADDIG NINCS ÉRTELME MISSION-ÖZNI!!!! PLS ÍRJATOK HOGY MIT KELL CSINÁLNI, MERT NÁLAM ÉRDEKES MÓDON MEDIUMON TÖK JÓL ELFUT HIBÁK NÉLKÜL, CSAK EZ A ROHADT MENTÉS!!!!!!!! PLSPLSPLS!!!! HA VKI TUDJA HOGY KELL, ÍRJON!!!
  • Curesz
    #18154
    istenem pedig annyira jó játék lenne ha atomgépem lenne hozzá:S
  • tigeroo
    #18153
    hehe nekemis igy van bevágva a szemöldököm:D

    scarface 4ever
  • MerlinW
    #18152
    Élménybeszámoló:

    Megvettem, hazahoztam, telepítettem, figyeltem, figyeltem, nem hittem, majd elhittem, visszavittem, nem vették vissza, anyáztam, utána sem vették vissza, duzzogva hazajöttem, feldobtam hirdetésben 1k-val olcsóbban, cirka 3 óra múlva jelentkeztek, átvették, srác jó fej volt mert teljes árat adott (mi volt ebben neki a biznisz nem tudom). Ennyit erről.

    Asszem várok pár hónapot és átcuccolok a warez topikba...:/
  • Versace21
    #18151
    8800gts-el karival nyomja valaki???
  • rage
    #18150
    Én majdnem megvettem, megvan az előző 3 rész is dobozos változatban
    Az SA-t a megjelenés napján hozta a futár, mint most sok mindenkinek ezt.

    Viszont ezt nem mertem a gépigény miatt, s inkább a Tomb Raidert vettem meg, ami gyönyörűen fut, s jó is.
    Lehet, szerencsésen választottam.
  • Szabi1991
    #18149
    triplapost
  • Snexi
    #18148
    cheatek már vannak hozzá?
    nem,nem kell megkövezni,csak ökörködéshez kell
  • argo001
    #18146
    Ez a GTA4 a leírtak alapján eddig a GTA-sorozat szégyene.
    Köszönjük R*. Nem kellett volna ilyen LCS meg VCS korcsokkal foglalkozni, kicsit több időt lehetett volna szánni erre a motorra pl., meg a PC-s átiratra is. ;)
  • vasziszdasz
    #18145
    Remélem lesz egyáltalán vmi patch ehhez, még csak települ a prg, de ahogy elnézem a rinyálást, nekem se fog élvezhetően futni, pedig nem szar a gépem (q6600, 4870x2, 8 gb ram). Nem hiszem el hogy egy olyan progi ami egy alsó kategóriás hardvernek megfelelő igzbogzon elfut 1920-ban az egy pc-n nem lehetséges. Mennyit fizetett ezért a 2 konzolgyártó?
  • DarkSector
    #18144
    Legyenszíves valaki berakni banner alá.
    Mert napi 20000 hozzászólásra nem elég a sima+warez topic.
    THX....

    GTA 4 dühöngő.
  • nandorb
    #18143
    mennyibe is kerul EURO-ban szamolva dobja meg kepet
  • Carloska
    #18142
    multi holnapra ugyis jo lesz remélem mert nagyon kiprobálnám már
  • Carlos
    #18141
    Sajnos igen.
    Csináltunk ilyen védelmet mi is, hogy bizonyos időnként ellenőrizte a dvd-t meg minden jóságot.
    Aztán kipróbáltuk egy szűz gépen és csak az indulásnál lévő ellenőrzést hagytuk benne, mert úgy megfogta a gépet, hogy csak győztük kapkodni a fejünket. A multi meghalt, a menü akadt, a játék játszhatatlan volt. Pörgött orrbaszájba a dvd.
    Szóval lehetséges! Nagyon is!
  • Kandurex
    #18140
    nem tudom milyen gépen készültek, de így néz ki a GTA IV....illetve így kellene...ejj...R* Toronto...nagyon ELBASZTATOK valamit...:(...egy jó játékot...





  • rotator
    #18139
    Hát az alap, hogy amint kijön egy nodvd crack, az befigyel! :)
  • BetonK
    #18138
    Szevasztok!
    Menteni tudtok már?
    Én nem
  • liverpool123
    #18137
    na ennyit ért a hűűdenagy várakozás.....
    én már tudtam hogy ez lesz vettem is xboxot ajánlom mindenkinek
  • Pares
    #18136
    Szerintem is tutira a másolásvédelemmel van a gond. És mi lesz itt, ha az egyik cracker csapat kiiktaja ezt a védelmet? Lehet hogy mindenki a cracketetk fogja töltögetni? :P Nagy LOL lenne belőle...
  • rotator
    #18135
    Azt sajnos nem tudom, mert nem sikerült kipróbálni. Én nem tudok olyan játékról, ahol lehetne.
  • DöflingR
    #18133
    Akkor nem is olyan vészes. Egyébként akkor a pc és a boxosok nem tudnak együtt multizni igaz? Régen volt valami erről.. :S
  • Versace21
    #18132
    8800 gts-t ki probált ki a gamehez??hogy ment neki vele???
  • rotator
    #18131
    Nem biztos, hogy jó választás lesz az NVIDIA, Pepsi ex-kollégája szerint, aki könyékig benne van a témában, a boxra lefordított shadereket használja a játék, egy HD Radeon ezért hosszabb távon nyerőbb választás, mert annak az architektúrája olyan, mint a boxnak...
  • Morphin
    #18130
    nemnem...van egy ilyen kereskedelmi szabály, avagy törvény...hogy a vásárló 3napon belül indok nélkül visszavihet...persze, ha megvan minden cucca stb..én még szinte kise bontottam bazz
    már vittünk vissza egyszer vmit, és ismerőseim is...namost ebben az esetben nemtudom mi lesz...
  • bordy
    #18129
    karidból hány gigát lát a game? olvastam olyat hogy csak 1g-t lát a 2-ből.
  • Proview
    #18128
    Az ötlet finomítva:
    -Végleges állapotához közelítve megmutatják a játékot az újságíróknak, akik tényleg azt látták, amit leírtak tesztként
    -Fejlesztők érzik, hogy hűű most nagyot alkottunk, nagyon le kéne védeni a játékot
    -Rákerül a védelem, ami nincs rendesen tesztelve, "kész" verzió sokszorosítva, bótba
    Egy ilyen hibásan megírt védelem okozhat fagyásokat, olyan mértékű CPU-terhelést (folyamatos eredetilemezkérés-ellenőrzés), ami lehúzza az egész teljesítményt?

    Ötlet2:
    A konzolos verziót vettétek meg, a PC-s User interface rejti az emulátort
  • Redbull756
    #18127
    Jah, nálam is ezt dobja ki...
  • lipovics
    #18126
    Szia!

    Nem kötelesek semmit sem visszavenni, csak ha a hibás. A szoftver pedig nem hibás.
    De azért szurkolok neked! (nem rosszindulatból mondom)
  • bakvarnyu
    #18125
    raksz be képet ezen hogy néz ki?
  • lipovics
    #18124
    windows love lol :D
    Szóval sikerült megcsinálom a soci részt, megpróbálom mindjárt a multit.
  • XeroX
    #18123
    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: Very High
    View Distance: 100
    Detail Distance: 100
    Shadow: 16

    A grafika így már töpörtyűvel elmegy, de kilépés után mindig elveszenk a beállítások.

    A pc verzíóban is kilő mindent a hinta az egekbe, próbáltam, bele is haltam :)
    http://www.youtube.com/watch?v=1S0YMlJuzTU&feature=related

  • REPS0L
    #18122
    nekem is xpm van :S

    nekem nem kell a full, csak fusson el 1024x héthatvannyócba aztán kezit csókolom :(
  • AleXXXXX
    #18121
    jelentkezz ki a social clubb programban:)
  • Morphin
    #18120
    sajna az sem lesz elég h rendesen menjen, tegyél le róla!!... tedd fel az xp-t ott van 20-25fps a konfigoddal...nekemis hasonló van mint neked...jobban megy sokkal ikszpén...