54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Istencsászár
    #18244
    Azért ilyeneket ne mondjuk:) a portolásért felelősök baszták el finoman szólva, mert a játék jó lett konzolon, főleg 360on. EA NFS Undercower pedig nálam 360on ugy szaggatott hogy nem hittem a szememnek és még bűn ronda is mellette + popuppol + olyan recék vannak benne amit eddig sosem láttam, viszont most játszok a Mirrors Edgevel, ami szintén EA és gyönyörű szó szerint, és süt róla a profizmus és az igényesség és természtesen tű éles kép és kiváló frém.
  • mycso
    #18243
    Van.
  • Sordoran
    #18242
    és reggel még gondolkoztam rajta h megveszem, ezek után nem vszínü :p
    grat Rockstar, itt a következő EA :p
  • Sir Quno Jedi
    #18241
    Sokan felatták, pedik jól fut, csak drukkolni kel. Én fél lábon is kibírtam, mer ez egy jó játék nem úgy mint a szaros konzolokon.
  • Pares
    #18240
    Sokan az év játékát várták, megkapták az év buktáját!
  • Rodman6
    #18239
    Jövő héten szerintem "Ezt Vedd Meg" felirat lesz a borító fejlécén! Vagy teljes játék valamelyik pc újságban! Erre azért tegnap nem gondoltam! Elegem van a konzol-átiratokból! A silent hill 5-től is okádtam.
  • Carloska
    #18238
    Netmom mit szolgál a P bill gomb de nekem jobban néz ki töl a játék ha megnyomom :DDDD

  • Versace21
    #18237
    Nah mi lett?Csoportos öngyilkosság?Volt nem rég még egy perc alatt 6-8 hozzászolás is,most meg nem irtok?
  • Sir Quno Jedi
    #18236
    Ki-be kell dugdosni a netkábelt (pár percig elég), ezzel egy idő után megzavarjuk a hibás védelmet és lefagy a securom szervíze. Utána már szépen fut a gyári.
  • Firerock
    #18235
    OFF
    van olyan alaplap ami DC-s procikat támogat és AGP-s a Videókártyafoglalat?
    ON
  • bertino
    #18234
    ráadásul social klubba bejelentkezve folyamatos fatal error... ujabb feature...
  • Rodman6
    #18233
    Ja, és a keresőből néhány perc elteltével kínáló lesz! Nem hiszem hogyha a setupban GTA3 nál is rondább(mondjuk az szép volt) beállítással szaggat! Ez abszurd gyerekek!
  • bertino
    #18232
    hát nemtom mi lesz így ezzel.
    így nagy játékostábort PCn nem fognak összekovácsolni, az biztos.
    már az autorunnál látszott, hogy ezek valamit nagyon benéztek, fogalmam sincs, hogy tudták ezt így kiadni.


    most vagy várunk és csinálnak valami javítást (bár én nem hiszem, hogy sokat javítana) vagy fogalmam sincs.
  • DJ Skyline
    #18231
    lassan átlehetne írni a topikot GTA IV keres / kínál címre. :D
  • Sir Quno Jedi
    #18230
    Meg mérés kezdete előtt le kell venni a textúrákat low-ra, meg a látótávolságot minimára.
  • grebber
    #18229
    Nem azt kérdeztem hogy fut nálad hanem hogy nézze már meg valaki mik ezek az opciók!
  • Rodman6
    #18228
    Gratulálok Rockstar! Ez a játék másolásvédelmek nélkül is kasszasiker lett volna! Visszafele sült el a puska! Pont az fogja a veszteségeteket okozni amitől a nyereséget reméltétek! Így kib@szni a rajongótáborral, akik 2 éve vártak a mai napra! Ekkora hardverigényt a 2002-es GTA3-hoz sem hasonló látványvilágért... hogy sikerült ezt összehozni?
  • VRSDM
    #18227
    magasbb texturakat kap csak ugy. asszem
  • Sir Quno Jedi
    #18226
    A fraps szerint így kell, mer így stabilab
  • Pilutika
    #18225
    én áttérek xboxra..ennik igy nincs értelme...éppen ezért eladó a game jutányos áron. érdeklődést privátba várom
  • Kandurex
    #18224
    kár érte, mert bár nem annyira jó, mint játék, de nem is érdemli ezt a mostoha portolást, ennél többet érdemel ez a program
  • Spice1
    #18223
    hova nézzem a rejtett grafikai beállitásokat amikor az alapbeállitások mellett is játszhatatlanul lassú?Ember...
  • Kandurex
    #18222
    az nekem se ment elsőre, halálra bekerestem az összes menüt :)....aztán kiderült, hogy a telefon :)
  • grebber
    #18221
    "Emberek!! Akiknek 512MB-os VGA-ja van az próbálja már ki a parancsikonhoz adva a "-norestrictions" parancsot!!!
    Úgy elérhető a többi rejtett beállítás a grafika opciónál!!!"


    Ezt nézzétek már meg légyszíves mik ezek a "rejtett" beállítások!!!!


  • hori19
    #18220
    nemfut neki 60fps-el csaksimán kamuzik.
  • BetonK
    #18219
    Menteni tudto?!
  • Spice1
    #18218
    Nah nagynehezen sikerült elinditani,éshát azt kell mondjam,hogy nemtudom sirjak e vagy nevessek:S inkább egyelőre csak sirok,és a fallout 3 al vigasztalom magam,ameddig nemjön vmi patch a radeonokhoz...
  • CalebJoe
    #18217
    bebizonyosodott hogy lehetetlen jól futtatni ezt a szart
  • Waczkor
    #18216
    Telefont felhozod és azon belül van ilyen hogy multi.
    Bár szerintem annyira le van terhelve,hogy nem fog menni.

    De ne nekem legyen igazam
  • FlyHigh
    #18215
    Nekem 4870-en kurva gyér, 22"-t mediumon nem tudja szépen hajtani, az ez már mégis a felső kategória.
  • Kandurex
    #18214
    hmm...újabban érdekesen mérsz átlag FPS -t
  • BetonK
    #18213
    új win lemez:)?
  • Gascan #18212
    És azt hogy kell? :) Csak röviden.. úgy is megértem ..
  • Sir Quno Jedi
    #18211
    Jah, be kell fordulni a fal felé és szorosan azt nézni közelről egy szűk zárt helyen.
  • BetonK
    #18210
    sp 2-n nem fog elindulni, gyorsan rakj egy sp3-t
    tapasztalat..
  • zzeN
    #18209
    kicsit lehetetlennek tűnik...brutál konfigokon is kurva szarul fut, a tiéden meg maxon 60-at is üti!?
  • kids
    #18208
    az érdekes hogy ilyen konfiggal maxon megy. Legujabb dx, win frissítések, vidi kari diver, vagy mi a titkod?:)
  • cserewarrior
    #18207
    Én még nem raktam fel , még ki sincs csomagolva... Majd karácsonykor :) azt megvárom!
    De ilyen géppel hogy ment minden maxon?
    Azon gondolkoztam hogy én is eladom ilyen kommentek láttán :(
  • Gascan #18204
    Olvastam a FAQ-ot, de azért meg szeretném kérdezni - mivel az új BiA gépigénye közt is ott volt, hogy kell neki az XP SP3.

    Még ezen a héten szeretném megvenni a játékot, de csak SP2-őm van. Játsza valaki a játékot SP2-vel vagy egyáltalán el sem indul ez alatt?

    Úgy tudtam, hogy SP2 és 3 között csak pár kiegészitő program a különbség.
  • BetonK
    #18202
    hm..
    az enyém e6750, 3giga, 8800 gts, 60 fps esetleg csak vmi szobában van...