54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • MerlinW
    #18284
    Rövid leszek.
    1. Adott egy termék. Rá van írva az ajánlott konfig. 11 ezer forintot adtam érte.
    2. Adott a termék. Nem fut a gépemen tisztességesen (szakmabeli vagyok, biztos nem az OS a hibás). pedig majdnem 2x jobb az ajánlottnál. 11ezer forintot kértem érte.

    Szivasson a piac mást. Játszom Fallouttal...:) [duzzog]
  • HeadHunter86
    #18283
    Igen is meg van az okunk sírni. Mivel az előzetes ajánlott configok alapján simán kellene futni. De úgy tűnik hogy 1.5gigás VGA ram kell ahhoz hogy high-ba futassuk, normál felbontáson, és akkor még ott a very high is.
    Átbasztak minket rendesen. Optimalizálatlan, ennek a grafikának nem kellene ekkora gépigény.
    Az meg már nevetséges hogy a védelem, miatt sokaknak nem indul el, csak trükközések árán.
    Nem beszélve a driverekről. Csak a legújabb béta ATI-val megy normálisan.
    Ki kérem magamnak, ezt elqrták, igenis a R* hibája hogy engedték kiadni így. ÉS miért, mert karácsony, lesz. Karácsony után nem vették volna ennyien.
  • kulabácsi
    #18282
    milyen gépen nyomod 1680x1050ben?
  • vasziszdasz
    #18281
    Jó, de konkrétan leszarjuk a konzolt, mert nekünk a pc-s porttal van problémánk. Olyan mintha visual basicben írták volna az egészet, direkt elkúrva. Érdekes hogy mindegyik másik játékot meg tudták írni rendesen, a fossztárnak ez miért nem sikerült?
  • Smuge
    #18280
    Olvass már vissza könyörgöm röhej ami itt megy.
  • Desiderata #18279
    esetleg a jpeget tömöríthetnéd jobb minőségre, pont a részletek mosódnak el
  • argo001
    #18278
    Elkúrták a SC-t most a GTA-t, kíváncsi vagyok melyik kedvenc játéksorozatom fog még tönkremenni a közeljövőben...
  • Carlos
    #18277
    DE!
    Ez a securom!
  • kids
    #18276
    ez a grafika már egész szép ha lekonvertálom a felbontást 640*480ra :D
  • Shiwo
    #18275
    kérdés: ha megveszem eredetiben, a védelmének nem fog bekavarni telepítéskor a virtuális meghajtó jelenléte ?
  • Shortstop
    #18274
    igen az ilyen hsz-ekre semmi szükség nincs
  • vasziszdasz
    #18273
    Dehogynem, különben a hardver eladások is lecsökkennek, hiszen ki venne videokártyát meg miegymást ha nincs amivel kihasználja? Akkor csak a 60k-s eee pc-k fogynának, ami a hw gyártóknak tuti nem tetszene.
  • The Protector
    #18272
    Őszintén.Ti erre számítottatok h ezt kapjuk?H ekkora szar átiratot bugosan stb?H így leszarnak minket?Pedig imádtam a rockstart mert mindíg a minőséget jelentette.Ugyanúgy elásta magát mint az EA games az utóbbi 2 éves játékfelhozatallal a szememben.
  • red bull
    #18271
    ez pontosan mien beállítás is , mert igy kurvaszép a játék, ilyen szép ingame képet eskü utoljára xbox360 on láttam
  • Smuge
    #18270
    Ne izguljatok már ennyire , még csak ma jelent meg a játék. Ha valóban így van ahogyan írjátok pár napon belül reagálnia kell az illetékeseknek és várni a tapaszt. Meg ne a játékot szidjátok , mert az teljesen rendben van konzolokon. Ha végképp nem fut jól a játék ezek után sem , akkor meg vegyetek 70 ezer forintért vga-t amin menni fog. Be lehet fejezni a sírást , ti választottátok ezt.
  • Shortstop
    #18269
    pedig sokat szokott dobni minden játék teljesítményén ha ki van kapcsolva. most szép legyen van játszhatóan fusson inkább? szerintem inkább az utóbbi
  • vasziszdasz
    #18268
    Ez pedig ösztönzően hat majd a fasz kiadót arra hogy verje ki a készítőkből a patchet. Ha nem veszik meg bugosan, akkor kénytelenek lesznek kijavítani, csak akkor hagyják ennyiben a dolgot ha így is bejön a lovetta.
  • Carloska
    #18267
    p gomb a király :DDDDD





    eksü télleg jobban néz ki a játék elmosodás efektel itt egy képem :D
  • Carlos
    #18266
    már igy sem fog...
  • Sir Quno Jedi
    #18265
    Mindent ki kell kapcsolni, vagy levenni minimumra, akkor folyik. Bár akkor meg procilimites.
  • vasziszdasz
    #18264
    Minek költsenek rá többet amikor nem lesz belőle pénz?
    Mondjuk azért mert pont ebből lesz. Az 1 nap látatlanba megvette x ezer ember, de a nagyja még csak ezután következne - ha nem riasztanák el az egyhangúan lehúzó beszámolók. Így a leendő vásárlóknak lekonyul a szája és nem nyílik ki a pénztárcája.
  • bertino
    #18263
    árnyék nélkül nem lehet csodaszép :)
  • vasziszdasz
    #18262
    Mindent levenni lowra? Vagy mely beállítások szopatják nagyon a gfx-et és melyeket lehet fennhagyni?
  • bertino
    #18261
    valami kurva nagy bug van a programban, mert gyakorlatilag 25 FPS fölé nagyon ritkán ment, az állandó 20.

    vagy lehet azt hiszik, hogy megeszem, hogy csúcs gép kell hozzá.
  • lipovics
    #18260
    Futtattam még egy benchet, kikapcsoltam mindent és 31,88 fps.
    Medium és kapcsoljátok ki az árnyékot.
    Nálam játszható és csodaszép.
  • Firerock
    #18259
    ezek milyen beállításon készültek?és milyen gépen?
  • Zsoberpapa
    #18258
    Én is megvettem ma a játékot. Nálam egész szépen megy, igaz én csak 1024x768-as felbontásban próbáltam.
  • bertino
    #18257
    http://i36.tinypic.com/4khder.jpg
    http://i35.tinypic.com/2141t8o.jpg
    http://i38.tinypic.com/2u4hfyw.jpg
    http://i38.tinypic.com/2w69kw3.jpg

    loller :)

    http://i37.tinypic.com/nywcaw.jpg

    pár kép.
  • Sir Quno Jedi
    #18256
    kicsinyt tweakelni kell, ez a szokásos, semmi extra
  • GregSB
    #18255
    "vmi leányvállalatnak adták ki a feladatot v nemtudom...bődületesen nagy hiba volt..."

    Vagy költséglefaragás. Így olcsóbban megúszták a PC portot, ami mint tudható alapból sokkal kevesebbet hoz be mint a konzol portok. Minek költsenek rá többet amikor nem lesz belőle pénz?

    Szerintem kezdjetek hozzászokni ehhez a mentalitáshoz, főleg mivel a gazdasági világválság jövőre még durvábban ki fog hatni az IT szektorra. Nem fognak dollár-milliókat feleslegesen beleölni egy olyan platformba a cégek ami a töredét hozza a konzol-eladásoknak...
  • cserewarrior
    #18254
    Eladom én is Jász-Nagykun Szolnok területén bontatlan csomagolással a játékot...
    Ha valakinek kell szóljon...
  • argo001
    #18253
    Kezdem azt hinni, hogy ez nem is igazi GTA, ez csak valami GTA-nak álcázott fos. :) Sőt. Ez az is. :D
  • HeadHunter86
    #18252
    XP-vel úgy látom SOKKAL DE SOKKAL jobban fut a gép. VISTA alatt ennél erősebb gépek alatt SOKKAL DE SOKKAL gyengébben teljesített.
    Nem hiába mondom mindig. VISTA SUCK.
  • grebber
    #18251
    Rockstar kiváncsi vagyok mit reagál majd most hirtelen erre a rohamra.
    Szerintem 1millió db tuti elfogyott már a pc-s verzióból világszerte.Nekik már meérte ez a fos port innentől kezdve akár le is szarhatnák az arcunkat.Remélem nem ez lesz.
  • vasziszdasz
    #18250
    Majdnem elhiszem... Q6600, 8 gb ram, 4870x2 és szaggat. Igaz haveromnak ez már folyamatos kép, de nekem nem az ha az egér fél seccel később reagál csak a mozdulatokra. Igaz hogy 1920-ban tolom, de mint látom tökmindegy a felbontás, 1024-ben is ugyanúgy tré. Hagytam minden beállítást úgy ahogy a prg berakta. Az 1920-at is alapból ajánlotta fel, gondolom tudja mit csinál.
  • lipovics
    #18249
  • Morphin
    #18248
    epic fail...egy világ dőlt össze bennem, de az vigasztal már csak...hogy lesz boxom, azt tolom majd azon.
    nagyobb volt a füstje mint a lángja.de erről vmilyen szinten nemcsak a RG tehet. elvileg ezt ne ma megszokott emberek csinálták hanem vmi leányvállalatnak adták ki a feladatot v nemtudom...bődületesen nagy hiba volt...
  • lipovics
    #18247
  • Firerock
    #18246
    tudnál adni linket is hozzá?:D
  • vasziszdasz
    #18245
    Én is előrendeltem, de akkor még nem tudta senki hogy ennyire szar egy konzol port az egész. De mostmár tudjuk, és azok is akik majd csak most akarják megvenni. Ezután max lewarezolni. ^^