54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • xido
    #18487
    majd a patch...olyan ez,mint a Sacred 2-nél..nem készültek előre serverrel,hogy a fél világ multizni akar rögtön az első napon
  • PunkZoli
    #18486
    a view distancet elírtad ugye?! mennyi a max értéke?!
  • Elmör
    #18485
    A recéket még meg lehet szokni szvsz, de miért nem tudok eredeti gameval multizni? Ezen sokkal jobban ki vagyok akadva. Games for Win Live-ot aktiváltam, de amikor indítanám a multit akkor kéri a Social Club-ot is. Abba viszont nem aktiválom magam, mert rögtön kidob error-ral. Erre valami megoldás?
  • rotator
    #18484
    Hehehe! Azért vannak benne néha érdekes dolgok! Egyik küldi után leraktam a sógort a telepnél. Indulok el, 10 mp múlva telefonál. Na mondom, mit akar már, bennhagyott valamit a kocsiba? Aha, valahogy elteleportált 5 utcával arrébb, és éppen véresre verette magát a kosárpályán.
  • kids
    #18483
    nah srácok, én beállítottam egykét dolgot amitől NAGYSÁGRENDEKKEL jobb lett a játékélmény.
    Ez igazából szubjektív dolog, nekem így jön be, talán mert a régi gta-k feelingje kicsit jobban vösszajön így, vagy csak kevésbé laggol nem tudom, de határozottan jobb :)

    Nah tehát a beállítások:
    Controls: Mouse sensity szinte maximumra.
    és ugyanitt a controlls legyen classic-on.

    Jah és a videokártya memória cuccot ne lépjétek túl, vagyis ne mennyetek pirosba. Így elég jó, de még mindig iszonyat ocsmány, az is lesz amig nem lesz AA.

    Remélem valakinek azért segítettem
  • xido
    #18482
  • Elmör
    #18481
    Igen, GTX280-al. Alapból csodálkoztam, hogy a játék miért adott meg optimálisnak olyan kevés értékeket, aztán belenéztem a játékba és megértettem. Remélem tényleg jön patch, mert ez így elég elszomorító. A Benchmarkja meg nem ér semmit, nem tükrözi a valóságot!
    Statistics
    Average FPS: 50.92
    Duration: 37.14 sec
    CPU Usage: 85%
    System memory usage: 60%
    Video memory usage: 85%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Very High
    View Distance: 45
    Detail Distance: 70

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 280
    Video Driver version: 180.48
    Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
    Intel Pentium III Xeon processzor

    File ID: benchmark.cli

    Nem tudom miért, de nem ismerte fel a procimat (C2D E8400@3,6GHz).
    Ezekkel a beállításokkal szép ugyan a játék, de nappal néha úgy beszakadozik, hogy csak na.
    Ezek után megpróbáltam feltenni a distance értékeket 100 körülire és olyan volt, mintha nem is menne 25fps fölé. Folyamatosan ment, de mintha kicsit nyúlósan, amolyan rossz minőségű avi filmként. :(

    Ez van, érkezzen a patch!
  • xido
    #18480
    úgy értem,hogy lehet magyarítani,próbaként átírtam már a főmenüben a 4 alapszót:)
  • Lacee86
    #18479
    Hali! 8500 GT-vel full minimum grafon próbálta már vki?
  • bordy
    #18478
    néhány 1920x1200-as kép. háááát... nem dobtam magam el tőle, mozgás közben azért jobb a hatás valamivel.
    20-35 között mászkált az fps.

    Textura quality : Medium
    Render quality: Very High

    View distance : 3
    Detail distance : 100
    Vheicle density : 100
    Shadow density : 16










  • TottiZsolt
    #18477
    magyarítás?
  • xido
    #18476
    normál mentés pl az elején ahol ágy van,ott F gomb..valamint a home billentyű ha jól emlékszem...
  • xido
    #18475
    Na srácok...telepítés indítás pöccre...már délután megcsináltam játékon kívül a social meg a live regisztrálást...hogy az online működni fog-e..passz..autosave-t az elején engedte,amint letettem a seggem a kecón..Szóval megérkezek a hajóval,megjön a kuzin,haza kell vinnem,kocsi irányítása hibátlan a wasd kiosztással..dumák marha jók a felvezetésben..kuzin el,felfedezés indul..kilépek az utcára..hdr van,bugok akadnak,de semmi zavaró,csak mint általában a gta-kban,kicsit belelógok néha tárgyba vagy emberbe,ha tök közel állok hozzá...parton tata ül a padon,olvas,elé állok,elhajt a toszba:)..arréb megyek,eszek egy hotdogot..a stégen a rendőr valami zsebest kerget...össz vélemény elsőre...San Andreasnál szebb..a sajtó képek szintjét messze nem éri el,de hangulat máris 5ös,kinézet számomra tökéletes,akár SA/VC grafikával se bánnám,szeretem a GTA-kat..
    Magyarítás működik,ékezetet is kezeli..beállítás alapból 1024-en a monitoromhoz igazodva...2 opció,a display menüben,részletesség meg akármi talán...az mediumra és high-ra állt be alapból...eddig semmi akadás,semmi swappolás,éjjeli vezetés,aztán reggeli séta,emberek,autók..persze ez még itt nem az npc-hegyek,majd meglátjuk akció közben mi lesz...

    most megnézem azt a parancssoros további grafikai beállításokat...
  • Lord RZA a PUNK
    #18474
  • Lord RZA a PUNK
    #18473
  • eightmiles
    #18472
    Nem olyan gáz ez.. Nekem még retekebb lenne :P
  • TottiZsolt
    #18471
    Hiába olvastam vissza, nem találok NORMÁLIS leírást, hogy is kell a mentést véghez vinni Légyszi ha valaki tudja írja le érthetően, köszönöm!
  • #18470
    Nálam nagyon gáz :(
  • w77d
    #18468
    nálam alapból választható...
  • eightmiles
    #18467
    Egy kommentet se látok tőle errefelé, de ezt nem hagyhatta ki :D

    Btw, nekem is box-on van meg és durva jó, de őszintén, tényleg rossz nézni, hogy PC-sek igy ráfaragtak..
    Nade melyik a jobb: ha eltolják, vagy kiadják és később javitják?
  • kids
    #18466
    A géped alapból viszi vagy nállad müxik ez a parancs, valamilyen formában:
    "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestrictions
  • w77d
    #18465
    nálam high-on van....
  • akyyy
    #18464
    nálam zenéket nem lehet betenni, másnál j?:)
  • kids
    #18463
    valakinek sikerült már valami módon beizzítani a high texture beállítást?
  • DJ RX7
    #18461
    nem sajnos nem jó :(
    arra gondoltam, hogy vga biosban átállítom a ram méretét. kihatással lenne ez más dolgokra?
  • w77d
    #18460
    most már kezdek afelé hajlani, hogy meg... abban reménykedek hogy nemsokára jön egy patch ami legalább az élsimítást elérhetővé teszi...
  • rucinho
    #18459
    Biztos megérte megvenni! LOÁL
  • BiG G
    #18458
    -norestriction kapcsolóval kell indítani a játékot, akkor elvileg mindennemű grafikai korlátozást szabaddá tesz.
  • DJ RX7
    #18457
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1135800202&no=18350#20]#18350[/URL] Esetleg valaki tudna segíteni? 800x600-ban kifolyik a szemem 1280x1024-es monitoron ...
  • Rodman6
    #18456
    Hova és hogyan kell beírni a -nomemrestricts es izéket hogy ne korlátozza a videóbeállítást????
  • w77d
    #18455
    ez nem igaz ;)
  • elite
    #18454
    Ez tré...
  • BiG G
    #18453
    na mostanra fáradtam el annyira hogy letegyem :D kurvajó lett röviden és tömören.
  • solo
    #18452
    xp-n 4 fps el gyorsabb XD most teszteltem :)
  • Tomsteel
    #18450
    rá kell erőltetni a CPU Control-al
  • RedRiot
    #18449
    Ezt a benchmark eredményt a gtaforumson találtam:

    Average FPS: 35.86
    Duration: 38.15 sec
    CPU Usage: 51%
    System memory usage: 50%
    Video memory usage: 97%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: Very High
    View Distance: 38
    Detail Distance: 100

    Hardware
    Microsoft® Windows® XP Professional x64 Edition
    Service Pack 2
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 9800 GX2
    Video Driver version: 175.16
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    Intel® Pentium® III processor
    Intel® Pentium® III processor
    Intel® Pentium® III processor
    Intel® Pentium® III processor

    ..Benchmark picks my cpu as a P3 x4 :S anyway my specs..

    CPU: Core2 Quad Q9450 3.06GHz
    RAM: 8GB DDR2
    GPU: XFX 9800GX2 1024MB


    ----------------Négymagos proci, CPU -kihasználtság: 51%, konfig teljesítményéhez képest szar sebesség. Vagyis nem igazán használja ki a 4 magot a GTA IV...


  • VRSDM
    #18448
    1napig se bírták :] a játék feltörve :P apró fixet és woilá.
  • tommyg
    #18447
    ha megjavul valaha :D
  • solo
    #18446
    Főleg hogy az árnyékok cserélhető textúrák...
  • REPS0L
    #18445
    lesz ez még jobb is...
    egy ilyen híres játékot sem a modderek, sem a rockstarék nem fogják így hagyni...