54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • w77d
    #18567
    az FC2 egyenesen odabasz... Crysis alázó grafika sokkal kevesebb gépigénnyel...
  • bertino
    #18566
    far cry2vel olyan szinten semmi baj nem volt... 100% fullon még ha fel gyujtottam magam előtt a fél erdőt, akkoris megvolt a 30 fps.
  • tmisi
    #18565
    Én még említeném a FarCry2-t is, bár vannak hibái, baszott jól optimalizált, nekem fullmaxon 1024-be egyszer sem lassult be, végig simán ment.
  • mike01010101
    #18564
    Eddig a GTA sorozat arrol volt hires hogy nem kellett orba-szajba pecselni. Ok is atternek a Gothic bug stilusra vagy ahova microsoft benyul ott feluti fejet a bug?
    Azert korulnezek a cpu piacon mi a helyzet.
    A Fallout 3 -t nemreg fejeztem be es tenyleg nagyon jo, igazi pc-s jatek nem egy konzol atirat rókabőr.
  • Cat 02 #18563
    "Legnépszerűbbek
    1. GTA IV off/warez topik
    2. Grand Theft Auto IV"

    xP
  • RedRiot
    #18562
    "Nem minden PC egyforma: Ez olyannyira áthidalhatatlan probláma, hogy az utóbbi 10 évben csak több száz játékot lehetett játszható sebességgel kiadni, köztük olyan ismeretlen cuccokkal, mint a GTA III, Vice City, vagy San Andreas."

    Ezt még annyival egészíteném ki, hogy az sem mentség, hogy konzol-átiratról van szó. Azt is el lehet készíteni igényesen. A Fallout 3 pl. X360-on jelent meg nyáron(?), az október végén kijött pc verzió pedig hibátlan, minőségi munka: a megjelenéssel arányos hardverigény, normális menük, irányítás. Az elmúlt négy héten szinte csak a Fallout 3-at toltam, és egy pillanatig nem volt olyan érzésem hogy szar konzolátiratot tolok, vagy hogy vennem kéne egy új gépet 200-250ezerért.
  • w77d
    #18561
    skálázz be előtte XD
  • w77d
    #18560
    ne remélj sokat nagyobb procitól sem.... nekem 4 gigára húzott procival és 4870x2-vel sem képes szépen muzsikálni. Ez tuti programhiba, csak javítják majd....
  • Synit HUN
    #18559
    Én is személyesen megyek. Már hangolok az ordibálásra.
  • Pilutika
    #18558
    személyesen mennyél, telefont rádcsapják :)
  • mike01010101
    #18557
    Tegnap este feltelepitettem (elotte xp sp 3 frissites, live , social club regisztracio) meg ennyit nem kuzdottem legalisan vett jatekkal (tobb mint 15 eve jatszok). A gepemrol azt hittem hogy eleg jo barmilyen jatekra (Intel CoreDuo 6450, 4 GB RAM, 8800 GTX 512) Az utobbi 1 eveben megvett osszes jatek (tobbek kozt Withcer, Mass Effect, Fallout3, Gears Of War - talan ebbol kiderul az osszetettebb es TPS-ben jatszhato jatekokat szeretem)
    full-on vagy kozel fullon gyonyoruen futott. (ja meg egy dolog, most vettem eloszor ugy jatekot sem demo sem warez proba elotte van volt) De a lenyeg. Csalodas! Mediumon, (arnyek es elsimitas nelkul, csunyan) max. 20-25 fps-sel megy, ez kicsit akadozos es raadasul az iranyitas sem tul jo. Szoval 15 perc jatek utan nalam nem az ev jateka.
    Ma veszek egy nagyobb procit aztan meglatjuk.
  • w77d
    #18556
    hát a gépigényen én is magamhozkaptam az tuti XD
  • w77d
    #18555
    orosz bevándorló :D
  • chalezlopez
    #18554
    Most nem azért, de ilyen hajléktalan főszereplőt hogyan rakhatnak bele egy GTA4-be...?
  • Harry Seldon
    #18553
    Hülyeségeket ne írjál már...

    A fejlesztők gépe: Igen, egy dupla SLI-s kétmilliás konfigon biztosan sikerült áttörniük az 50-es frame határt... És mit nem tartalmazott az ő változatuk? Megcsinálták a várost kettészelő folyót, kipróbálták, oké, ez tök jól fut, rajzoljuk akkor rá a terepre a várost is, és nem nézzük meg, adjuk ki? Francokat. Látták mi van, beleszartak, szerintem még röhögtek is.

    Nem minden PC egyforma: Ez olyannyira áthidalhatatlan probláma, hogy az utóbbi 10 évben csak több száz játékot lehetett játszható sebességgel kiadni, köztük olyan ismeretlen cuccokkal, mint a GTA III, Vice City, vagy San Andreas.

    Bika gépekre optimalizálás: Mennyire bikák? Mert tudomásom szerint négymagos nem bika, de vadbivaly gépeken is ocsmány a játék, cserébe 40 frame, no AA. :D Vicc...

    Crysis futásán minimálisat - értsd: kb 4-5 frame - segítettek a javítások. Egy patch igen ritkán, de inkább soha nem segít ezeken a hibákon.

    Aki bowlingozni akar:

    Egeret hátra húzod, majd előre és ezzel egy időben bal egér gomb.

    Át lehet zúzni lezárt városrészekbe is: Kuzin garázsától nem messze van egy ugrató a folyó part közelében, na ott nem kell sebességből átugratni, maradj a kerítésen belül. Ott szalad a magasvasút, annak a vonalán simán át lehet rongyolni a másik szigetre. Mondjuk élből kapsz egy hatcsillagost, de poén.
  • Morphin
    #18552
    énis eladom,ha nem veszik vissza...nemsoká nyit a CdGalaxis, felhívom őket(v személyesen jobb nyomást bírni rájuk??)...sztetek mit mond? Utánajártam és végülis csak a bolt dönthet erről a hírneve érdekében h visszaveszi-e az adott dolgot. bár én xbox-osra akarnám lecserélni ráfizuval...
  • Narxis
    #18551
    LOL
  • Timbo
    #18550
    mit sírtok itt :D nekem a san andreas is szaggat :D
  • Pilutika
    #18549
    nekem sajnos a gépem teljesítménye nem elég a gaméhez, ezért jutányos áron elado, akit érdekell az privátba irjon.
  • Neton
    #18548
    OFF: És amúgy mennyire igaza van MD-nek... :D Bemész a mekibe itthon, hol kapsz olyan Bigmeket, ami úgy néz ki mint a képen? :D
    ON
  • Narxis
    #18547
    Na jó már a game?
  • RedRiot
    #18546
    Karácsonyi biznisz?
  • RedRiot
    #18545
    Nem sok, de vmi:
    az árnyékok csúszkát érdemes levenni nullára: amúgy is béna az árnyék effekt, változás nem nagyon látszik, de a benchmark szerint gyorsabb lett olyan 3-4fps-el.
  • Bucser
    #18544
    Tévedés.

    Michael Douglas reggelit kért 11:30-kor és reggelit már nem adtak neki, csak ebédes menüt.

    ezért lövi szét az éttermet.

    De nem is offolok tovább.

  • Newfronter
    #18543
    Nekem a warez hibái miatt még nem sikerült nagyon tesztelnem, de a grafika állítása nem nagyon hatja meg, nem javul nagyon a teljesítmény ha leveszem a beállításokat, szóval szar a port. Valahogy elviselem ezt az akadozást. Az árnyékok pl. csak nagyobb felbontásban szépek, hiába állítasz mindent maxra 1024-ben, az árnyékok akkor is csúnyák. Ha a Rockstar csinál normális patcheket, akkor ezeket ki fogja javítani + a hardvergyártók a VGA driverekkel, de az több hónap.... miért nem lehetett volna eleve úgy kiadni hogy jól menjen?

    Az akadozás kicsit az Alone in the Dark-ra emlékeztet, ott is random szerűen akadozott a játék, hát itt is ez a helyzet.
  • Nathan66
    #18542
  • RedRiot
    #18541
    Összeomlás c. film, hamburgeres jelenet? Megvan? Michael Douglas bemegy venni egy hambit, rámutat az eladó felett lévő nagy színes fotóra, hogy egy olyat kér. Flegma eladó ad neki egy olyan hamburgert, ami úgy néz ki mint amire ráült egy elefánt. Michael Douglas ezután géppisztollyal szétlövi az éttermet: ő olyat kért, mint amit meghírdettek,mint ami ott van a fényképen: ő annak fizette ki az árát, nem egy ilyen csoffadt szarnak.

    Ugyanaz van itt is: a screenshotok "kicsit" máshogy néztek ki. MIelőtt beindulna a "miért nem veszel xboxot?", "szargépen ne várjá' csodát" kórus, annyit azért megjegyeznék, hogy atomerőműveken is ritka az 50fps feletti sebesség, bármilyen AA/AF nélkül!!! 2008 végén nincs AA, ezt hogy a retekben mégis????????? Mintha a Sony holnap piacra dobna egy távirányító nélküli tévét, komolyan.
  • Nathan66
    #18540
    Konfigod?
  • tboy01
    #18539
    Ok. köszi
  • Neton
    #18538
    Valszeg a fejlesztők gépén simán ment a cucc, illetve a test változat valszeg nem tartalmazott annyi mindent, mint a teljes. Sajna nálunk azért nem fut jól, mert míg konzolon minden konzol egyforma, addig ahány PC, annyi konfig. Sajna az alaplaptól kezdve a memórián át rengeteg mindentől függ, hogy 1 adott pc-n hogy müxik a játék. A fejlesztők az ottani bika gépekre optimalizálták a játékot (már ha megtették egyáltalán és nem csak portolták és a textúrákat cserélték le). Nem beszélve arról, hogy már az eredeti X360 is hemzsegett a bugoktól. Én azt hiszem várok a megvétellel még egy jó darabig, de legalábbis meglátom, hogy az első patch és az új nvidia driverrel hogyan működik majd. Anno a Crysis is játszhatatlan volt az első patch nélkül. Majd jött az nvidia drivere és utánament 60 fps-ben max grafon nálam (8800 GTS, C2D E6600, 2 Giga ram). Szóval én bízom a patchben, s mivel karácsonyra kértem a progit, így addig még lazán javíthatják ezeket. De remélem h az AA gondot megoldják, mert így tényleg csúnyácska...
  • Neton
    #18537
    Csak simán telepíteni kell, mint egy programot, nem lesz formázása a rendszernek. Nem új oprendszert csinálsz, csak olyan, mintha egy játékot patchelnél, csak ez épp a windowsnál másképp müxik, a lényege ez. :)
  • CalebJoe
    #18536
    szerintem nem is szép de nem is ronda viszont nagyon hangulatos lett csak szarul fut sajna átlag 20-25fps



  • tboy01
    #18535
    SP3 frissítést lehet csinálni az egész rendszer leformázása nélkül??? Úgy értem, hogy annélkül hogy le kéne törölnöm a mostani rendszert
  • RatBaG #18534
    nem tudom elhinni a képeket nézve, hogy ez a játék tényleg ennyire ocsmány az újságírók mi a francot teszteltek, meg mi volt az a sok csili-vili preview video? itt vmi hatalmas átbaszásban van részünk, ez vmi oltári nagy bug vagy nemtom...
    legalább nézne úgy ki ha már szaggat. vagy inkább legyen ocsmány, de akkor ne akadjon, meg követeljen 10 másik szirszart a futáshoz
  • Dodo55
    #18533
    Pedig még a 35 is messze van az ember által teljesen folyamatos mozgásnak érzékelt framerate-től.
    Kb 60 FPS az, amikor már az emberi agy nem tudja megkülönböztetni a valódi mozgást a képkockákkal keltett mozgástól.
    Általában 30 FPS alatt élvezhetetlen egy játék, és 60 fölött élvezhető tökéletesen. De mivel sokan mondjátok, hogy jól fut, de mégis csak 20-30 fps, így az is lehet, hogy valamit szarul mér az engine, és túl kevés FPS-t ír ki, bár ilyet még életemben nem láttam, de ki tudja, a mai (programozói szemmel)undorító konzolokról átportolt játékoknál én már semmin nem lepődnék meg.
  • Depridol
    #18532
    lekjopp gta
  • xido
    #18531
    nem..kamerát forgatod vele a kocsi mögött..wasd-al vezetsz...én SA-ban ws-el mentem előre hátra,nyilakkal kanyarodtam..ennél a nyílat nyomva már a mobilom jött elő
  • Ams
    #18530
    egérrel lehet kormányozni, mint san andreasban?
  • csrolli
    #18529
    Akkor várok még egy pár hetet.
  • Lord RZA a PUNK
    #18528
    akinek hullámzik a játék, az csak álltisa a kompatibilitást winfos 2000re és az megszünteti, 100%