54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Morphin
    #18607
    Miért érné meglepetés?? Mintha új konfigot venne a vásárló...csak itt az új konfig új személyt is takar...nyugodtan fellehet rakni,és aktiválni amit már aktiváltak egyszer.Az aktiváció korlátlan...(én aktiváltam kétszer is...semmi probléma nemvolt)
  • [HUN]FaTaL
    #18606
    Inkább hagyták volna meg a San Andreas grafmotorját, abban legalább volt AA :D
  • Sir Quno Jedi
    #18605
    Végigtolta már valaki?! Mer lennének kérdések...
  • Rincewind
    #18604
    En is hivatkoztam erre es szepen elhajtottak a picsaba, hogy ez nem Europa, hanem Magyarorszag, itt magyar torvenyek vannak.

    Az volt az elso es egyetlen alkalom, amikor en Magyarorszagon software-t vettem. Azota csak kulfoldrol rendelem a cuccaim soha tobbet magyarnak nem adtam penzt.
  • RedRiot
    #18603
    Igénytelenül, szarul lett átkonvertálva az eredeti konzolprogram pc-re. Ezért irreálisan magas gépigény, hiányos grafikai opciók, nehézkes, körülményes regisztráció.

    Maga a játék egyébként nagyon hangulatos lenne, tényleg átjön az élő város feeling, nagyon részletesen kidolgozott, de az egész grafikai motor aminek működtetnie kéne a dolgot igen szarul működik még csúcsgépeken is. Kb. ennyi.
  • Carlos
    #18602
    Sebesség a leggyászabb.
    Nálam megy normálisan high-on a crysis, megy normálisan a flatout ultimate carnage.
    Ez???
    Épphogy elröcög low beállításokon.
  • Carlos
    #18601
    Erre kell azt mondani, hogy akkor megveszem majd a jövőben.
    Gimmi back my fokkin money biatch, or i'm gonna blow your head off!
  • bélanéni #18600
    Mi a gond vele, összefoglalnátok, hangulat / játékélmény vagy inkább sebesség / bugok?
    Bocs, de nem tudok ennél több időt erre szánni, pl. visszaolvasni.
    Nagyon megköszönném!
  • RedRiot
    #18599
    "A CDGalaxis egy nagy balkani foskupac, magasrol szarik a vasarlokra"

    Ez egy dolog, a másik meg hogy az online reg. / aktiválás Securom baszás miatt nem működik, hogy a újrafóliázzák a dobozt és visszateszik a polcra, mert a köv. vásárlót meglepetések érhetik.
  • rage at work
    #18598
    Légyszi írjátok meg, hogy milyen GeForce kártyával, s milyen verziószámú driverrel játsszátok, s hogy láttok-e textúraproblémákat ?

    Köszönöm !
  • istenostora03
    #18597
    Ha kéne itt vannak :)
  • RedRiot
    #18596
    Elindulni elindul, de ha megnézed itt a korábbi hozzászólásokat, nagyon kevesen elégedettek a játékkal. Megvan rá az esély, hogy az ismerősödnek sem fog tetszeni. :/
  • [HUN]FaTaL
    #18595
    Elindul, de semmilyen gépen nem fut normálisan.
  • RedRiot
    #18594
    Carlos: Én attól félek, hogy jönnek egy olyan dumával hogy játszon mindenki low beállításon, a jobb beállítások a jövőben megjelenő erősebb hardverek miatt kerültek a játékba. Ez lenne a pofátlan verzió. Remélem nem így lesz.

    TirNaNog: nem kéne hogy csak autó mögött rögzített kamera legyen, hanem legyen egy ilyen opció is. Aztán ha drive-by van, megnyomod egyszer vagy kétszer a nézőpontváltást és forog a kamera a kocsi oldalát mutatva.

  • bélanéni #18593
    Szisztok,
    igaz, hogy a játék nem indul 4850-es kártyával?!
    Csak mert egy ismerősnek most vettünk 4850-es kártyával új gépet, és karácsonyra ezt a játékot akartuk neki megvenni. Ezek szerint halott ötlet?
    Gyors segítség kellene!
  • Carlos
    #18592
    Igy igaz!
    EU-s szabvány is vagymifasz.
    Csak ismerni kéne a jogaitokat!
  • Tir Na Nog
    #18591
    A shotgun hatásosabb. :D
  • mike01010101
    #18590
    Ugy tudom van valami fogyasztovedelmi torveny (nem biztos) hogy 3 napon belul kotelesek visszavenni barmilyen arucikket (nem elelmiszer) eredeti csomagolasba visszateve meg ha fel is van bontva.
  • Tir Na Nog
    #18589
    Nálam alapból 1920-ra lőtte be a gfx-et a progi és ati kártyám van.
  • Carlos
    #18588
    Fogyasztóvédelemmel kell riogatni őket, akkor hátha meggondolják.
  • Tir Na Nog
    #18587
    Addig is gyakorold a drivebyt a gta-val, szükséged lesz rá. :D
  • 0Fritz0
    #18586
    Az 1920x1200-as felbontást neked simán engedte?
    Én csak 1600x...-ig tudom felnyomni, pedig a monitor bírná.
    Esetleg az ATI miatt?...
  • bertino
    #18585
    ja ez vicc, hogy átlagban be van állva 20-25 fps-re.
  • Tir Na Nog
    #18584
    Sztem nem, mert itt azért megy külön a kamera mert mindenfele lehet drivebyozni, míg az előző részekben fixen csak oldalra lehetett. Namost fix nézetből meg célozgatni nem lehet.
  • Tir Na Nog
    #18583
    Nem is kell olyan messzire menni, a Szent Bandi is konzol port volt, és bár volt rinya a szarabb gépeknél, egy csúcs gépen azért futott rendesen, és idővel felnőtt alá az átlag hardver is. Nade itt csúcsgépen is minősíthetelen szarul fut, konkrétan el nem tudnám képzelni hogy ez egy 1000000 GHz-es akármin is 20 fps-nél többet tudna produkálni. És ez a baj, mert mégcsak azt se lehet hogy veszel alá vmi komolyabb cuccot.

    Nekem az is elég lenne ha mondana végre vmi biztatót a Roksztár, nem kell hogy 2 nap múlva kész legyen, de legalább annyi hogy egyáltalán van fogalmuk arról hogy mi a probléma és képesek megcsinálni, várjunk türelemmel. De mégcsak abban se lehetünk biztosak hogy egyáltalán képesek lesznek egyszer kijavítani.
  • w77d
    #18582
    szerintem sem veszik vissza, ha kibontottad már egyszer...
  • RedRiot
    #18581
    Jaja, ez engem is érdekelne. Vhogy könnyebb lenne az egész ha fix lenne a kamera.
  • w77d
    #18580
    az nekem sem jön be, mindíg nekimegyek valaminek kanyarodáskor, mert oldalról mutatja gyakorlatilag az autót...
  • Rincewind
    #18579
    Valoszinuleg nem fogjak visszavenni. A CDGalaxis egy nagy balkani foskupac, magasrol szarik a vasarlokra. Nekem kikuldtek ugy DVD-t, hogy ki volt lazulva a foglalat, es a disc tiszta karc lett; gyakorlatilag elfogadhatatlan allapotban kaptam kezhez. Es nem vettek vissza, sot egyszeruen ramcsaptak a kagylot amikor reklamalni probaltam. Sajnos nem abban az orszagban elsz, ahol emberszamba veszik a vasarlot. De azert sok szerencset hatha neked tobb szerencsed lesz!
  • Carlos
    #18578
    Be lehet valahogy állítani a játékban, hogy mindig az autó seggét mutassa a kamera amikor vezetek?
    Mert a régi GTA-s módszer tök jó volt, de hogy nekem kell még néznem egérrel, hogy merre menjek, az gyász.
  • vilmos1988
    #18577
    Hello

    Légyszi vki irja már le pontosan hogy hol kell átállítani a kompatibilitást windows 2000re , mert sajna nem találom.
  • Narxis
    #18576
    omg
  • Morphin
    #18575
    na az milyen csúnya lett báááz, ennyi pénzből,ennyi idő alatt, különbet csinál akárki...megint lehúztak csomó pénzt, és még a híd is szar lett...nemcsak külcsín,hanem sokan szidják h szar rajta az aszfalt v mi...rosszabb hidakat gyártunk mint 4éve az az igazság
  • istenostora03
    #18574
  • Timbo
    #18573
    Megyeri Híd 1 év múlva.
  • rage at work
    #18572
    Milyen VGA és melyik driver ?
  • w77d
    #18571
    tegyél fel újabb videokártya drivert...
  • istenostora03
    #18570
    Erre mondjatok vmit :o
  • tboy01
    #18569
    Az miért van, hogy otthon nem látok semmit a warez topikokból, csak egy nagy üres fehér oldal???
  • Morphin
    #18568
    de a játékmenete egy nagy sucks...ujraéledő őrhelyek stb...buszozás...nálam is szépen ment, egyáltalán nincs bika gépem, tetszett is nagyon, de ez h ilyen fatális tévedések vannak benne...szal 2008ban kiadni egy ilyen "logikájú" gémet, ettől függetlenül jó játék lett az FC2