54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #18650
    én se hiszem el, hogy ezt mondom, de ne vedd meg még.
  • FlyHigh
    #18649
    mert lehet, hogy csak egy szemkiszúrás lesz az egész, így is nálunk van a hiba szerintük többnyire, nem sok jót várok.
  • n3whous3
    #18648
    mér kéne várni? majd jön a peccs
  • rage at work
    #18647
    Te melyik drivert használod, amivel textúrahibák vannak ?
    Azért kérdeztem ezt az előbb is, noha senki sem válaszolt, mert egy csomó embernek jönnek elő textúra-problémák, van akiknél nem, s ha rájönnénk, melyik driverrel működik jól, az mindenkinek hasznos lenne

    Legalább egymásnak segítsünk, ha már a Rockstar nem teszi...
  • FlyHigh
    #18646
    várd még meg a patch-et, majd írjuk mi a helyzet, legalább te ne bukjad be ha úgy van.
  • n3whous3
    #18645
    ja
  • FlyHigh
    #18644
    Következő generációs boxra szerintem be nevezek.
  • Gascan #18643
    Azt szeretném kérdezni, hogy már korábban is emlitettem, hogy szeretném megvenni a játékot még a héten. De annyi problémát látok még az eredeti verzióban is, hogy ez egy picit már számomra visszataszitó.

    Szerintetek megéri megvenni? Lehet vele normálisan játszani?
  • FlyHigh
    #18641
    Az egy dolog, hogy kb van 20fps-em, de még a textúrák is hibásak. Jó lenne az a patch.
  • n3whous3
    #18640
    Annyit hozzá, hogy ha jól látom itt szinte mindenkinek elindult a game és a stabil 30 FPS sokaknak meg van, szóval nem mondtak hazugságot. Csak részben XD
  • bertino
    #18637
    hát most mondanék valamit, de nem mondok, mert bannolnának SGről.

  • Kimi23
    #18636
    Itt lenne a támogatott kontrollerek listája. Próbálkoztam emulátorokkal, egyik sem működik, de állítólag ők is dolgoznak az ügyön.

    Currently Supported Controllers
    We are actively working on adding support for a larger variety of gamepads. For now here is a complete list of all controllers compatible with Grand Theft Auto IV PC:

    * XBOX 360 for Windows (Controller)
    * Wireless XBOX 360 Controller
    * Joytech 360 pad (Controller)
    * Pelican TSZ360 Pad (Controller)
    * MadCatz 360 (Controller)
    * MadCatz 360 Pro (Controller)
    * MadCatz 360 MicroCon (Controller)
    * Bigben Controller BB7201 (Controller)
    * MadCatz Arcade GameStick 360
    * Logitech Chillstream
  • bakvarnyu
    #18635
    magasról szarnak ezek mindenkire, már így se tudják hova tenni a rengeteg lóvét
  • wander01
    #18634
    nekem mindenből a legfrissebb van, de az épületek így is eltűnnek és az autófolyam a levegőben araszol :) én várok, nem adok neki egy hetet és fasza lesz. viszont legalább már megvan a gém. jobban aggódok a live nem léte miatt, titeket ez nem érdekel? meg a mentés dolog is para, arra van megoldás?
  • Narxis
    #18633
    Akkor most small number of fans vagy nagyon sokaknak? :)

    Egyébként lentebb linkeltem egy fórumot, nem a driverek, SP-k frisseségével van a baj, nem is lehetne mikor olyanok is panaszkodnak akik egy minipaksot vettek.
  • PunkZoli
    #18632
    ez igaz, mert nagyon sokaknak azért problémás, mert service pakk, és nagyon sokan nem az aktuális drivert használják
  • Spice1
    #18631
    a pofátlan k*rva anyjukat azt!!!
  • ldavid
    #18630
    Rockstar: "We are aware that a small number of fans are having problems running GTA IV on their PC’s (...)"

    hahha
  • Spice1
    #18629
    amíg nem adnak ki vmi orvoslást,addig nemfogsz itt játékélményeket olvasni az fix,én személyszerint folytatom tovább a fallout 3-at inkább mint hogy ezzel az optimalizálatlan szarral b*szakodjak....nemhiszem el,hogy pont ez a játék fog ki a gépemen/gépeinken....nemvolt eddig olyan játék ami nem ment volna maximális felbontásban 1280*1024-ben,a Crysis-t is vigan viszi a gépem...
  • wander01
    #18628
    NA EZ nagyon jó hír :) igaz durván texturahibás nekem a játék de röccmentesen 45 fps felett járkál. lehet felteszem az sp3-at, hátha javít valamit a dolgon, majd ha hazaértem. nem sokat láttam eddig belőle de az tetszik. egyedül a texturák eltünése idegesítő, ha esc-el kilépek menübe meg vissza, akkor egy darabig megint jó, és qrvajól megy... viszont max másfél perc és megint eltünedeznek az épületek, az út, csak a kocsi és a tagok benne fix.
  • mike01010101
    #18627
    Sajnos a hozzaszolasok java nem a jatekelmenyrol szol hanem a gondokrol es anomaliakrol. Ez a fejlesztok es/vagy kiado szegenye.
  • DöflingR
    #18626
    Pedíg elég szép a grafikája, csak nemnagyon jött át pc-re. Reméltem hogy az árnyékokat kijavítják, de ugyan olyan, sőt!
  • Hunter of Deer
    #18625
    nah en mar megcsinaltam par kuldit benne, de szerintem qurva jo a jatek. igaz hogy a graf nem az erossege amt remelem javitanak majd patchekkel (ha tudnak), de osszessegeben a jatekmenet az rohadt jo es a kocsik is nagyon ottvannak :D eddig ami legjobban bejott az a zold/fekete terepjaro tuningolt az nagyon ottvan.
  • DöflingR
    #18624
    Na hát az szép..
  • [HUN]FaTaL
    #18623
    Kicsit a Street Legalra emlékeztet a játék. Remélem lesz egy tonna patch ami orvosolja ezt a hatalmas optimalizálatlanságot.
  • DJ Skyline
    #18622
    akkor átlettél vágva, mert ezt a másolt csinálja. :)
  • [HUN]FaTaL
    #18621
    A warez verzió csinálaj ezt valóban. Ezekszerint eredetinél is előfordul a probléma? Hát az LOL.
  • Mobedo
    #18620
    he asszondják hogy azért van mert nem eredeti pedig tök az tegnap hoztá tesóm na mind1:(

  • [HUN]FaTaL
    #18619
    A GTA3, a VC és a San Andreas is mind konzolra jött előbb és port volt az összes, de másik cég portolta mint a gta4et.
  • Mobedo
    #18618
    sziasztok nem tudná valaki mi lehet a baj felerakom minden aktiválás minden ok aztán amikor elindul elkezd rázkódni a kaméraállás de annyira hogy belefájdul a szemem am meg fut akadozás nálkül szóval nem értem mi lehet a baj:S
  • Narxis
    #18617
    Jaja, ugyanezt olvastam tegnap külföldi fórumokon ahol arra panaszkodtak, hogy túlságosan a procira támaszkodik és hiába van izom VGA-ja, nem használja ki egyenletesen.

    "The game murders your CPU! Unlike Crysis or Far Cry 2, which are heavily GPU-oriented, GTA IV requires tons of CPU power. Normally, the CPU would stop being a bottleneck past 3.0 GHz, or even 2.6 (Core 2 Duo) in most games, if not all games. However, GTA IV would continue to gain frames well past 4.0 GHz, even on mainstream GPUs like the 9600 GT. Also, it will gain significantly from a Core 2 Quad.

    The GPU is not the main thing in this game - it's the CPU. So you know where to put in your upgrades. I have been noticing that it's those with overclocked CPUs, mostly Core 2 Quads, which are playing the game without as much problems. Also, it's a heavy bottleneck for anyone running a Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 3.0 GHz. I have also seen people reporting that their GPUs are not being utilized completely. nVidia users have reported lower temperatures on load (compared to other games) whereas ATI users using Rivatuner have provided conclusive evidence that the GPU Usage is not maxed out, as it should be. Plus, many have noted that increasing resolution/quality does not actually lead to lower FPS. All signs of a CPU bottleneck.

    Now why GTA IV should require such abnormally high amount of CPU power? That is up for debate. Let's hope a patch fixes some of the problems. Also, nVidia and ATI can surely help with drivers."

    LINK
  • Neton
    #18616
    "Igen, egy dupla SLI-s kétmilliás konfigon biztosan sikerült áttörniük az 50-es frame határt" - Te magad mondtad ki h a fejlesztőknek bika gépük van, tehát megerősítettél. :)

    De félreértettél amúgy. Nem védeni akarom őketm sőt! Tényleg vicc, h nincs AA.

    S kivételesen Te ne írj butaságokat, a patchek pontosan az optimalizálatlanságokat és bugokat szokták orvosolni. Nálam pl a Crysisnál a patch rengeteget dobott a gyorsaságon, de nem kell elhinni, ez csak az én tapasztalatom. A Crysis Warhead viszont botrány volt már, abból nem is vártam meg a patchet, ment a levesbe a cucc. Egyébként a VC először PC-re jelent meg, ha jól tudom, nem vagyok benne biztos. Nyilván másképp működik a fejlesztés PC-re és konzolra, ehhez nem értek. Az tény, h az összes konzolport ritka fos mostanában (kivéve Mass Effect, ott rendben volt a PC-s változtat).
  • [HUN]FaTaL
    #18615
    Egyáltalán nincs, és driverből sem lehet ráerőltetni.
  • Carlos
    #18614
    Trutymák inno 8800GT?
    Bazz...
    Akkor ez csak procit használ jóformán.
  • bélanéni #18613
    (mondjuk manapság általában kb. ennyit érnek az ígéretek)
  • DöflingR
    #18612
    Mért ebben egyáltalán nincs? Vagy csak nem engedi bekapcsolni?
  • bélanéni #18611
    még annyit: tisztán emlékszem, valamelyik offline lap azt ígérte (a fejlesztők ígéretét tolmácsolva), hogy egyáltalán nem lesz nagy gépigénye a játéknak. Ehhez képest látom kicsit mósosult a terv.
  • Narxis
    #18610
    Ezt olvastam másik fórumon:

    "1280x1024-re lőtte be magát, texture quality medium, render quality high, view distance 25, detail distance 37. Nyomtam egy benchmarkot, teljesen rendben volt (átlag 52fps), aztán a játékot néztem és 40 alá nem nagyon ment. A négy magot igen rendesen használja, összességében 80% fölötti procihasználat is volt, úgyhogy végre van miért ilyennel fűteni (benchmark alatt 76% poric használat, video memória használat 89%, rendszer memória 59%)"

    Gépe:

    Gigabyte P35-DS3, Intel C2Q Q6600 @ 3GHz, 3GB DDR2 Geil Ultra, Inno3D 8800GT 512MB, 2x250GB WD RE2, SB Audigy 4, FSP Blue Storm 500W, ThermalTake Soprano VB1000BNS
  • Morphin
    #18609
    Az egy dolog h itthon veszed de korán sem magyaroktól^^ én így vagyok vele...sok a jordán+ ember akit csak a pénz érdekel(genetikailag kódolva) és magasról szarnak az emberekre!
  • bélanéni #18608
    Ez szopóka nyalóka, akkor vásárlás minimum elhalasztva.
    Sokan toporzékolnak játékok megjelenése előtt, hogy "jöjjön már jöjjön már", én inkább várok több évet (már ha lehet várakozásnak nevezni), de akkor legyen fasza, amivel akár hónapokig el lehet szórakozni. A köv. ilyen játék számomra a Diablo3. Bocs az "offért".