54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zsotee
    #18696
    XP sp3-as problémára:

    " Nem kell sp3, csak 1 kis trükk a registry-ben és megy sp2-n is.
    (HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows-nál CSDVersion értékét módosítani kell 0x00000200-ról 0x00000300-ra. "Egy restart nem árt utánna..")
    Sokan felteszik az sp3-at emiatt a xar miatt aztán meg néhány valóban értelmes meg fontos progi nem fog indulni. "

    Az nfo más oldalról származik!
    Utolsó sorával maximálisan egyetértek..

    Ez csak annyit segít, hogy nem száll el sp3 hiányára hivatkozó hibaüzivel.. A játék egyéb hibáira nem jelet megoldást.
  • n3whous3
    #18695
    R* mondta
  • Pilutika
    #18694
    gépem trágyasága miatt elado a game jutányos áron. akiket érdekel privátba irjon.
  • Kandurex
    #18693
    Az más kérdés, hogy a Blizzard azok a fejlesztő csapatok közé tartozik akik megengedhetik maguknak a "When its Done" szállóigét.. (lsd. még Valve, Bioware)
  • Stefibaba
    #18692
    Bocs ha vmi hülyeséget kérdezek, nincs kedvem tegnap 3-tól visszaolvasni :D Valami fejlemény a játékkal kapcsolatban??? Honnan tudjátok hogy lesz pecs?
  • n3whous3
    #18690
    hát ez atom lol lenne, ha így lenne
  • Carlos
    #18689
    BAZMEG!
    Ez mekkora igasság!!!!!!!!!!!!
  • Carlos
    #18688
    Nem jól tudod!
    Veszel egy mosógépet. Hogy nézed meg, hogy működik-e?
    Ahhoz ki kell bontani. Ha kibontod és szar, akkor visszaviszed és visszaveszik. Ugyanez a DVD is, csak kicsiben.
  • n3whous3
    #18687
    de b+ a gta az single player is, az ellen ki védekezzen akkor? a multi mint látod itt tényleg csalogatott volna sok embert, szal a R* a ludas, de megértem egy KICSIT, hogy kéne a védelem.
  • heringer
    #18686
    Sztem várjál,már én könnyen beszélek nekem holnap jön meg a game.
  • Carlos
    #18685
    Igaz!
  • Scouser
    #18684
    Most már ezt hangoztatom egy ideje, de nem véletlen, hogy a Blizzard nem védekezik a Warez ellen. Ők olyan játékokat csinálnak inkább, amelyek olyan játékmódokat tartalmaznak (Battle.net) amely miatt érdemes megvenni az ő játékaikat. És akkor a WoW-ról még nem is beszéltünk. Ott meg 12 millió előfizető, akik megveszik 10k huf-ért a játékot és még havi 3k huf-ot is vígan fizetnek. Aki meg törtszerveren wowozik, az is belátja egy idő után, hogy jobb az eredeti és ő is megveszi a játékot.

    Sajnos eddig egyedül a Blizzard vette észre, hogy csak akkor érhet el sikereket, ha nem próbál szart lenyomni az emberek torkán és minőségi játékokat gyárt...
  • bereczla
    #18683
    Nos szerintetek akkor várjak patchre, hátha jobb lesz vagy vigyem vissza, amíg lehet?
  • signs
    #18682
    Én úgy tudom, hogy a 3 nap visszavásárlási garancia csak abban az esetben érvényesíthető, ha nem bontottad fel a csomagolást. Ellenkező esetben csak meghibásodás esetén viheted vissza.
  • RedRiot
    #18681
    Ez az igazság első betűtől az uccsóig.
  • Carlos
    #18680
    Persze!
  • Magnum PI
    #18679
    Na fasza:

    csak a graphics quality-t vagy mit tudom állítani. Azt felvettem Highest-re de semmi változást nem látok és ugyanannyi az FPS is. Nem tudom miért nem endeg nagyobb felbontást de negyon úgy látom hogy nézi a resource-ot és úgy gondolja nem elég jó a gép.

    Jöhet a config hack
  • heringer
    #18678
    Enyém holnap jön,de nállami s 20-25 FPS,az aláirásomban lévő gépen.
  • bereczla
    #18677
    Gépem: AMD Turion X2 TL60 2.0Ghz 3Gb DDR2 ATI Mobility Radeon HD 2600, 1 GB, medium beállítással átlag 10 FPS-t produkál.
  • Dante73
    #18676
    NAGYON nem vágod a lényeget.
    Nem a 30 FPS a gond! Az a gond, hogy RANDA, mint a bűn! És ezzel a grafikával a kenyérpirítón kellene 50 FPS-t produkálnia, nem is egy csúcsgépen!
    A gépemen MINDEN konzolport vagy a legmagasabb, vagy ahhoz közeli beállítással megy . Ez nem is engedi feljebb rakni low-med-nél, 1024x768-ban. És úgy egy moslék a kinézete. Emellett még bugzik is, de keményen.
    Egy iszonyatosan hanyag konzolportot kaptunk, ez a gond.
    Ha a védelem helyett, (ami mellesleg teljesen értelmetlen) a munkájukat végezték volna, sokkal jobban járnánk mi is, ők is.....
    Tiszta szélmalomharc ez a warez elleni harc. Minek kell széllel szembe hugyozni? Értelmes ember nem fegyvert cserél, és újra, meg újra neki megy a szélmalomnak, hanem kikerüli. Itt is ezt kellene csinálni. Végzed a MUNKÁD becsülettel.
    Mert akárhogy nézzük, ez nem egy becsületes munka. Ez még szakmunkának sem nevezhető. A Védelemmel tökölnek hónapokat, amit 2 nap alatt kikerülnek, aki eredetit vesz, szív, mint a torkosborz miatta, és a játék maga, hiába hangulatos, egy összehányt valami, grafikailag. 2008-ban, ilyyet kiadni az embernek a kezéből, ciki. Finoman szólva is. Ha a saját szakmámban így dolgoznék, rég munkanélküli lennék! Joggal!!!
  • FlyHigh
    #18675
    Én már megvettem, 20fps+graf. bugok, full jó gépem van, fel vagyok háborodva. Ő részükről volt pofátlanság, hogy egyáltalán kiküldték arany lemezre.
  • Magnum PI
    #18673
    Hi!

    Na én is felraktam, igaz NEM eredeti verzió, és íme a bench eredménye:

    http://magnum_pi.extra.hu/1.JPG
    http://magnum_pi.extra.hu/2.JPG

    Ennyit arról hogy SP2-vel és ATI-val nem megy. Még a max grafot nem néztem ez az amit ő maga beállított viszont a felbontásban nekem 1920x1200 kellene

    Config:
    Gigabyte P45-DS3 F9, E8500 C0, 2xSapphire ATI4850, 4x1024MB Kingmax DDRII 1066Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690
  • Morphin
    #18672
    csak azt mondaná meg nekem valaki, hogyha területileg meg ugy kb mindenben egyezik a konzolos verzával, akkor mi a f*sz foglal 15giga helyet???? boxos verza 1 lemezes csak...
  • Scouser
    #18671
    Sőt VISSZA KELL ADNIUK A PÉNZT! NEM CSAK LEVÁSÁROLHATÓ!!!!!!
  • n3whous3
    #18670
    Egyébként szvsz vannak bőven javítható dolgok, nem véletlenül sok helyen van az a 30-40 FPS határ, sztem lesz itt legalább egy 10 FPS növekedés driverekkel és patchel.
  • n3whous3
    #18669
    milyen géped van és hogy megy milyen beállításokkal?
  • bereczla
    #18668
    Szerintetek patch-el nagy sebbességnövekedés lesz elérhető vagy inkább vigyem vissza, amíg lehet?
  • Carlos
    #18667
    Akkor lehet azonnal telefonálni a fogyasztóvédelemnek, hogy a jogod érvényesítésében akadályoznak meg éppen, mi a teendő!?!
  • Carlos
    #18666
    NEM!!!!!!!!!!!!!!
    ROSSZ, TÉVES!
    indok nélkül külsérelmi nyom nélkül vissza KELL!!! venni. Nem lehet kifogás, hogy felbontottad (anélkül hogy próbálnád ki???)

    Plö: akkor is kötelesek visszavenni, ha kibontod és nem tetszik a DVD szine. Nincs közük hozzá hogy miért. 3 napon belül legyen (kiszállításnál valóban 8) (MUNKANAP!!!) és ennyi.
  • n3whous3
    #18665
    hívod szépen a fogyasztóvédelmet és legalább szerzel egy szép napot a boltnak és megveszed máshol

    simán megcsinálnám
  • n3whous3
    #18664
    pofátlanság teteje, hogy csak akkor veszitek meg, ha 50 FPS-el fut és nem csak 30-cal. Akkor bazd egyáltalán ne is gondolkozz az eredetiben.
  • heringer
    #18663
    Nekem holnap hozzák,most már mind1
  • rage at work
    #18662
    Jól hangzik, csak az 'írass egy papírt velük' résznél már meg fog állni a dolog.
    Ott fogják elhajtani a kedves vevőt...
  • tmisi
    #18661
    Aki meg neten vásárolta meg kiszállítással, ott meg úgy tudom a 8 nap elállás érvényes INDOKOLÁS NÉLKÜL. Bár asszem csak akkor ha még nem vetted használatba...
  • Carlos
    #18660
    APUKÁM TANÁCSA AZOKNAK AKIK VISSZAVITTÉK A JÁTÉKOT 3 NAPON BELÜL DE NEM ADTÁK VISSZA A PÉNZT!!!

    Menj vissza, és irass egy papírt velük, hogy ők ezt a játékot nem veszik vissza, mert nem érvényes ez a jogszabály Magyarországon (vagy egyéb kifogás).
    Legyen rajta az üzlet neve, címe, adószáma, stb (hivatalos pecsét is jó).
    LEGYEN RAJTA A DÁTUM!!!!!
    Irasd alá!
    Tudasd az aláíró emberkével (lehetőleg üzletvezető, ne kommersz eladó) hogy ezzel a papírral a fogyasztóvédelmi főfelügyelőséghez fogsz fordulni és még meggondolhatja (A PAPIR LEGYEN NÁLAD EKKOR (nem tudja elvenni, széttépni, ilyesmik)!!!), aki úgy picsánrúgja a boltot, hogy csak na!
    A fokozottabb és gyorsabb hatás érdekében menjetek többen!!!

    Sok sikert!
  • rage at work
    #18659
    Hát ennél már csak jobb... :)
  • wander01
    #18657
    az lesz az. bétával jobb lehet?
  • rage at work
    #18656
    178-as ? Direct X-et maga a játék is frissíti installkor, arra nincs szükség.
    Pont ezért kérdem, mert sokan 180-as béta driverrel nyomják.
  • wander01
    #18654
    fejből meg nem mondom a számát, de a legújabb, most tölthető whql-es. lehet kiprobálok majd egy bétát esetleg. meg dx-et frissitek. ha semmi akkor felrakom az sp3-at. és mire ezzel végzek kint lesz a fix meg a patch, amivel valszinü az egészre semmi szükség nem lesz, de legalább addig sem unatkoztam :D
  • RedRiot
    #18652
    BMJQA a R*. Small number of fans... Én inkább azt mondanám a helyükben hogy most of our customers. Sokan akiknek négymagos gépük van, 4gig RAM, combos vga nem panaszkodnak, mert épp elrötyög nekik 35fps-el.

    Pedig szerintem ez is kurvanagy probléma, mert ők sem azért vettek 250.000+ kreditért erős gépet, hogy egy no-AA picsafüst grafika iboktalankodjon nekik épphogy játszható sebességgel, textúrahibákkal... Egy aktuáls csúcsgépen azért elvárható lenne, hogy 4xAA mellett se essen 60-70fps alá a sebesség, akkor beszélhetnénk elfogadhatóan optimalizált programról. AA nélkül 40fps paksi atommal: epic fail, ahogy újabban mondani szokás.