54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Sordoran
    #18775
    ebben van valami, mert felraktam erre a gépemre is az SA-t egy ideőre, de még itt is textúra hibás volt nekem, sőt, akadozott is pillanatokra, de inkább villódzó textúrák
  • n3whous3
    #18773
    Kérdem én ezek után (röccenmentesen fut 30-ON ráadásul az itteni midhez képest is szarabb minőségben a játék), hogy akkor most mi is fikázunk? Mindenki menekül a játéktól, azt értem, hogy 50-60 FPS-t akartatok, de sokan váltani akarnak most boxra, ahogy látom. ÉS OTT IS SZOPJÁK ENNYI ERŐVEL.
  • Sordoran
    #18772
    A Windows 7 is béta, sőt alfa állapotban került tesztelésre több helyen, és jobb mint a Vista XD
  • Istencsászár
    #18771
    Nem hinném, most játszok vele 360on és semmi rece, szép éles kép, és atomfix fps bárhol bármikor, kiváló játék...
  • Prince23
    #18766
    Bakker mit kell így bonyolítania a telepitését :S
  • Apus
    #18765
    igen, szerintem is valami hasonlóval fognak mosakodni a nép elött.
  • n3whous3
    #18764
    Hát ha béta , ahhoz képest elég jó, nem? XD
  • SötétBarom
    #18762
    Ez milyen kemény lenne, ha tényleg kiderülne? "Bocs, összekevertük a lemezt, és a júniusi bétát sokszorosítottuk"

  • n3whous3
    #18761
    Birom azért az ilyeneket (már bocs), ott a kézikönyv, olvasd el mi mire van :D BÁÁÁÁzz

    ráadásul magyarul
  • akyyy
    #18758
    de nekem meg yjól minde fasza:Ö
  • Carlos
    #18757
    Hát jó, csináljatok amit akartok én csak segíteni akartam.
    Nem érdekel, hogy kidobtatok 11K-t egy szarra (majdnem énis).
    Aztán éljétek a beletörődős életeteket...
  • Shiwo
    #18756
    nem csodálkoznék, ha rs-ék azt állítanák ezek után, hogy "véletlenül" a félkész bétát küldték el sokszorosításra, nem a teljest
  • akyyy
    #18755
    nekem most elindult bejelentkezve social cluba.
    multiztm is most egy kicsit, de azt se tudom melyik játékmód mire való, meg emberekse voltak bene.

    deadmatchba voltunk páran, de az a gond ott térképen látni ki hol van, és bekempelik magukat.látják ha valaki jön készülnek és lelövik.
  • n3whous3
    #18752
    lol kezdjük itt is, mint annak idején a TDU topikban? :A:DSA:ASSDA:ASDASD:ADS:ASD:ASD:
  • Carlos
    #18732
    De.
    Registrybuzerálással!
  • Prince23
    #18730
    LOL 2002 hozzászólás LOL

    és akkor most mi van? sp 2-vel nem indul?
  • gizmoplayer
    #18729
    Úgyhiszem magyarosrszágon nem él még ez a szolgáltatás. Olyan helyet kell megadni regisztráláskor, ahol már él a GFW rendszer.
  • DöflingR
    #18727
    Épp írni akartam,hogy ez nem gta, de megláttam a spoilert:D
  • ffxi
    #18725
    Üdv!
    Megvettem a gémet. De nemtok csatizni LIVE-ra :(




    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gears of war a gémem, de LIVE rendszer ide vagy oda ugyanaz :)
  • n3whous3
    #18722
    Köszi

    Nekem 2-es sorozatból van a kártya, majd meglátjuk XD
  • RedRiot
    #18720
    Az ajánlott is kamu. Egy ajánlott konfigon már elvárható lenne, hogy medium beálításokkal, közepes felbontáson akadásmentesen fusson a gém. Ez sajnos nem így van.

    Newhouse:
    Ati3850 - Catalyst 8.11 -> elindul, nem fagy ki, 25-30fps. Durva textúrahibák nincsenek. 8.10 volt eredetileg a gépemen, azzal a főmenüig sem jutottam el.
  • Carlos
    #18718
    De te amikor megveszed nem a rockstar-ral lépsz kapcsolatba, hanem a bolttal!
  • Carlos
    #18716
    Ezis igaz!
  • Sordoran
    #18714
    Csak ki kell egészíteni:
    Minimum: ott van
    Ajánlott: ott van
    De tökéletes futtatáshoz gép: Coming soon 2010 :p
  • akyyy
    #18712
    iditsd ujra a játékot
  • signs
    #18711
    Szerintem ebben az esetben a Rockstar a hibás, ergó náluk kell "pereskedni". A bolt nem tehet róla.
  • n3whous3
    #18710
    királyság :)

    ebbe meg ezek lettek volna akkor:
    - azonnal robbanó kocsik, azonnal megdöglő főszereplő, stb :d
  • Sordoran
    #18709
    A játéknak csak simán SP3 kell, vagy legfrissebb Windows? Mert nekem SP3-as, de nincs automatikus frissítés, szóval ez még az első SP3-as, nem frissített.
    Jah, és a Live-hoz eredeti Win kell gondolom, igaz?
  • Rincewind
    #18708
    Rockstar North is ilyen, csakhat a PC portot ugye nem ok csinaltak. :P
  • Hunter of Deer
    #18707
    egy kerdes : ha beteszek zeneket a jatekba akkor ugye az egy raido allomas alatt szol, de ha atulok masik kocsiba ugyanugy be kell keresnem megint ugyanazt az adot?
  • Scouser
    #18706
    A lemezen található gépigény nem felel meg a válóságnak, ergó átbaszták a vásárlót
  • Dzson
    #18705
    Rövid látótávolság. :))))))))))))))

    Ez mondjuk PS3 screen a rövid látótávolságról.

  • Scouser
    #18704
    az FM szériában olyan védelem is volt már, hogy pl a BL csoportkörből nem az első 2, hanem az utolsó 2 jutott tovább. A játék mindenféle crack nélkül elindult, majd december környékén mindenki csodálkozott, hogy kiesett a bl-ből:)
  • n3whous3
    #18703
    Kik azok, akik ATI kártyával vannak és jól megy a game? Kérnék egy driver verzió listát :)
  • RedRiot
    #18702
    autó mögötti fix kamera ügyben:

    "when you get in a car, just, don't touch the mouse, it should be auto locking behind the car, as long as you don't accidentally touch the mouse then the camera should follow behind the car, just like driving with a joystick, that's how it works for me anyway "

    Magyarul mikor beülsz az autóba, ne nyúlj a egérhez, és a kamera alapból az autó mögött marad. Nem tudom kipróbálni, mert melóban vagyok, de hátha jó.
  • Scouser
    #18701
    Ez azért van, mert a Blizz mindig minőségi játékokat dobott a piacra és az emberek tudják mit kapnak a pénzükért.
  • n3whous3
    #18700
    Hááát jah, R* helyében beleraknék egy 5-10 játékbug védelmet, mint az a hullámzós effekt a warez verzióknál :D Mire azokat kijavítják az 1 hét.
  • Hunter of Deer
    #18699
    nekem nvidia 180.48as driverral nincsenek hianyzo texturak meg eltuno dolgok, szal eddig ez bejott.
    egesz jacchato medium/high beallitassal 25-30 fps kozott. talan ha felhuzom a procim 3ghzre akkor nyerek meg vagy 2-3 fpst? :D
    nah mind1 remelem mihamarabb lesz valami javitas hozza, bar en addig is ugyanugy elvagyok vele.
  • signs
    #18698
    Ebben tökéletesen igazad van, csakhogy most miről beszélünk? A DVD-nek semmi baja, nem? Innentől kezdve nem fog érdekelni senkit, hogy az illető gépén hogyan fut. Sérült a lemez? Nem. Akkor működik, tehát nem cserélheted.
  • Scouser
    #18697
    Mi a fasznak a védelem, amikor 3 nap alatt feltörik? A kibaszott védelem miatt drágábbak a játékok is, mert a cégek hatalmas pénzt ölnek bele, de minek. A Football Manager széria fejlesztői a 2009-es rész megjelnése előtt bevallották, hogy az egyetlen dolog amit várnak a védelemtől az az, hogy a megjelenés napján még ne legyen törve a játék, mert ez is hatalmas siker lenne, ugyanis sokan annyira várták a játékot, hogy inkább megvették, minthogy 2 napot várjanak a crack-re.