54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #18968
    kétlem.
  • akyyy
    #18967
    akármire állitom nálam nincs zene csak szövegelés :(

    lehet az az oka, hogy ékezettel kezdődik felhasználó nevem winbe? akkor eddig gta3-ba miért volt jó?
  • bertino
    #18966
    én már hálát adnék, ha 25-30 stabil lenne, az már elfogadhato.
  • RedRiot
    #18965
    Én igazából valami komolyabb tweakelésben bízok. Nincs vmi ini-fileja ennek a szarnak? Anno a GT Legends volt nekem olyan, hogy alapból 23-28fps-el ment, de néhány paramétert átírt az ember a config.iniben és máris ment stabil 35-40-el. DX8 mód DX9 helyett, gumik tapadási fizikájának mintavételének felére csökkentése, ilyen árnyékok olyan effektek off, de ment szépen nagy felbontásban. + részletes tweak guide külön atihoz külön nvidiához. Én még vmi ilyesmiben reménykedek, abban nem igazán, hogy jön egy mindent-azonnal-kijavító patch.
  • Micsu
    #18963
    jó te meg példálózz már a szét rendelt sajtónak kijuttatott képekkel, boxon láttam már a játékot ott se néz ki úgy mint képeken
  • kissadamvikt
    #18962
    x86-os problémára van már megoldás?
  • Micsu
    #18959
    akik portolták azok még szarabbak mint a pc
  • MrAndree
    #18958
    Pedig nekem szóltak a zenéim. A rádiós szövegelést kivettem, azt hiszem sequential módba állítottam át és jó volt.
  • RedRiot
    #18955
    Izé, az előző baxxternek ment, sorry.
  • PLaci #18954
    Váááááá, de halálra kerestem a mentéseket...
    Nem a Dokumentumokban van, hanem XP esetén a "C:\Dokument and settings/<USERNAME>/Application Data/Rockstar Games/GTA IV/savegames"-ben!
  • RedRiot
    #18953
    Nem akarlak elkeseríteni de szarul. Intel 4magos / 8800GTX konfigokon meg 40fps körül. Bár a játékok többsége még a kétmagos procikat sem használja ki rendesen, a GTA IV jobban érzi magát quad procikon.
  • dieselG
    #18952
    Ugyanezt akartam mondani, kb. konzolszintűek már a 18935-ben levő képcsokor. Nálam 2 méterről is élvezetes full hdtv-n, ha levettem az élességet. :D
  • baxxterboy
    #18951
    core2duo 7200, asus ati4850, 4g ram... hogy futna el? ugyanis ilyen konfigot nézem ki magamnak...
  • grizzly21
    #18950
    ez azert jol nez ki
  • akyyy
    #18948
    átmásoltam minden tipusu zenét, többször válogatva, elinditom játékot, beszkenneltetem a mappát, de a csatornán csak dumálnak, pedig pon tarra van álltivba hogy semmi duma ne legyen benne...
  • Sir Quno Jedi
    #18946
    "[ A warez, flame és offtopic hozzászólások törölve lesznek ]
    (ha ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás) "

    Örülök, hogy neked áll feljebb! Ki tudja, lehet a legközelebbi okoskodót kibanolom, ahogy jár neki (esetleg pont téged). :D
  • DJ Skyline
    #18945
    na ez már egész jól néz ki, hogy bírja a géped?
  • Banano
    #18944
    Őszintén szólva így néz ki a játék ps3-on is ...csak mivel a hdtv-t 4-5 méterről bámulod így ezek a recéket / hibákat észre sem veszed.. de egyszer kipróbáltam 1méterről és ugyan ilyen ronda:-) vagy inkább úgy mondom hogy nem szép.
  • tmisi
    #18943
    "Magyarul a jelenleg, 2008 decemberében használt hardverek többségéhez a medium grafikai beállításokat javasolják. A jobb beállítások a jövőben megjelenő erősebb, új generációs PC-k számára kerültek a játékba, nem pedig a jelenleg széles körben elterjedt gépekhez. Magyarul szerintük azzal nincs semmi gond, hogy egy quad-core / 8800 GTX kombón is médiumon megy a cuccos. Fasza."
    Csakhogy a jobb beállítások is hozzák az XBOX minőséget? Mert az nem mindegy.
    UGyanis a box/PS3 hardvere már elavult egy mostani csúcs PC-hez képest. :S
  • baxxterboy
    #18942
    ahogy olvasom a kommenteket, egyre jobban kezd elmenni a kedvem a gép fejlesztéstől... azért akartam most új konfigot (részben), hogy faszán elfusson ez a szar. de lehet hogy veszek egy xbox-ot és még olcsóbban is járok vele mindenhogy... :)
  • Sir Quno Jedi
    #18940
    Idézek magamtól:
    "Gyári verzában nem csak imbolyogni szokott, hanem rázkódik is le-fel, meg jobbra-balra és néha átmegy full rózsaszínbe. Jah, meg direkt feje tetejére áll néha a kép, vagy jobbról-balra tükrözik. Ez direkt van, gondolom. "
  • AleXXXXX
    #18938
    E vagy F
  • Snexi
    #18937
    létrára hogy lehet mászni a gameben?mert kéne egy küldihez
  • BiG G
    #18936
    a multi az ami odabasz, de keményen :)
  • AleXXXXX
    #18935
    Íme pár kép High Textúr beállítással (a -norescrictio - nomemres vagy mi:D beállítással egnedélyezte.)




  • n3whous3
    #18934
    valamelyik idióta megkérdezi, hogy úristen a warezosoknál ilyen van (pedig az egy fícsör a kedves warezolóknak :D) és erre elindul a pletyka...
  • MrAndree
    #18933
    Hogy érted, hogy nem működik?
  • Kit--Kat
    #18932
    Még nem próbáltam XD
    Akkor 1-0.
  • akyyy
    #18931
    independente FM kaki nem is működik:D
  • Kit--Kat
    #18930
    Szerintem nem úgy indultak ám neki, hogy kibaszunk a PC-sekkel.
    Ha ez így lett volna, nem öltek volna bele annyi energiát a videó szerkesztőbe és az independente FM-be.
    Sőt a tok is simán csak műanyag lett volna.
    A Rockstar Toronto a hibás, ha Nortnál marad akkor most mind a 10 ujjunkat nyalogatnánk.

    Halkan jegyzem meg, a GTA III is híresen optimalizálatlan volt.
  • MrAndree
    #18929
    Már mma10 hiba sincs, legalábbis délelőtt gond nélkül elindult és multiztam is.
  • FxRRulez
    #18926
    Igazad lehet...
  • Carlos
    #18925
    warez védelem
  • cSuwwi
    #18924
    Egyedi gond lehet. Nekem orig van, teljesen jól megy, egyedül az mma10 jött elő, de social club nélkül meg nincs multi. Imbolygás van, ha roman kuzinnal elmegyünk inni, akkor részegen hazavezetni egy élmény a zsarukkal a seggedben. Gondolom a másolásvédelem része hogy részeg módba kapcsol a warezolt játéknál...
  • GPx8
    #18923
    Mi ez az imbolygás, meg füstölés, amiről írtok? Semmi ilyet nem tapasztaltam...
  • Csuhai G
    #18922
    Köszönöm, Jedinek sem hiszem, hogy nehezére esett volna egy ilyen egyszerű válasz.
  • ede0001
    #18921
    Nem kell elmenned Jeruzsálembe. Liberty Cityben is van zsidó negyed.Kerek kucsmás, pajeszos, fekete ruhás ortodox zsidók rohangálnak az utcán. Azt hiszem készülni fog egy-két "furcsa" videó e témában..
  • FxRRulez
    #18920
    bár ez hülye kérdés volt, mert ezek szerint nincs...bravo
  • FxRRulez
    #18919
    Ez az hagyd már abba a roppant humoros beszólásaidat! Nincs jobb dolgod, mint hülyeségeket irogatni?
  • Máté94
    #18918
    Hol irják,hogy jön a patch?:O