54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Macccy
    #19141
    Be kell jelentkezz a Live! -ra, mert anélkül nem lehet menteni ... Egy 3 perc alatt kivitelezhető regisztráció az egész ... nem vészes ...
  • Gyocsika
    #19140
    Egy kis kérdésem lenne?

    Van benne mentős küldetés? Mint az előző részekben...?
  • ProGabe #19139
    már szerkesztettem, mire beírtad :P
  • FZoleee
    #19138
    R* Toronto csinálta a PC-s portot
  • ProGabe #19137
    ez nem driver kérdés

    mivel nem úgy használja a vidkártyákat, ahogy kéne. ezt nem lehet azok driverével pikk-pakk megoldani. finomhangolás biztos lesz, de szart sem fog érni

    ezt hívják rossz optimalizációnak. remélem kivágják a R*-toronto csapat nagy részét a rákba. egyszerűen rosszul végezték a dolgukat. ha szembekerülnének egy "GTAIV PC-t egyből megvettem" hordával az utcán, még ennyivel sem úsznák meg :)
  • w77d
    #19136
    az, játékkal egész eddig nem volt problémám. nem tudtam eddig olyan magasra tenni a grafikát, hogy megröccenjen a gépem :D
  • hori19
    #19135
    pedig x2 elég zúzós vidkari
  • w77d
    #19134
    akkor készülj ;)

    szted én mit szóltam, amikor 30fps-t kaptam csúnya grafikával a két hónapja 120ezer ft-ért vett karimon? XD
  • smusher
    #19133
    Nincs high texture 8800-as kártya mellett? A szájbabaszásnak is van határa azért.
  • hori19
    #19132
    na akkor gyilok lesz:D
  • w77d
    #19131
    megvenni az eredetit
  • w77d
    #19130
    menni megy, low-medium között...
  • The Best
    #19129
    SZiasztok borzalmasan mozog a kép mit lehet csinálni vele?
  • w77d
    #19128
    mondjuk ez még megjelenés előtti driver, talán most összeül majd a fejlesztőcsapat és kiadnak valami elsősegély drivert :)
  • hori19
    #19127
    [email protected] , 6giga ddr2, 8800gts g92, vista sp1 :D ha ezen nemmegy akor agyvérzést kapok:D nemezér vettem 70ropis vidkarit féléve
  • ronso
    #19126
    Van valakinek ötlete a mentés visszatöltésére?
  • DJ RX7
    #19125
    olvasta megy külföldi forumon, hogy semmi változás...
  • w77d
    #19124
    várjuk a fejleményeket :)
  • janika15
    #19123
    a 8.11-essel el se indul
  • janika15
    #19122
    jön le...
  • janika15
    #19121
    okés én kipróbálom!!!! nálam már mind1:D
  • xido
    #19120
    szerintem offline verzióban van esélye...multizni persze nem fog már tudni...
  • MrAndree
    #19119
    Hát azt mondták, hogy aktiválni bármennyi gépen lehet csak a játékhoz kell a DVD.
  • janika15
    #19118
    de a 8.11-essel gyorsabb volt nálam....
  • AMD Norbee
    #19117
    CATALYST 8.12 BETA !!!!!

    Próbálja ki vki PLS hogy segíít-e vmit!!!
  • ronso
    #19116
    Üdv


    Most jöttem haza a melóbol és probálkozom tovább a gaméval.nálam a helyzet most ugy áll,hogy az Ati 8.11 catalyst 22 fps....8.10 es 35 fps..érdekes.1280x1024 high/mediumon..viszont kérdésem a következö
    tegnap sikerült végre elmenteni a játékot.de valaki mondja már meg,hogy ,hogy a fenébe lehet betölteni a mentést ha inditom a gamét?,állandóan elöröl kezdi nekem. választ köszönöm..
  • akyyy
    #19115
    műásik kérdés, tesómnak is fel kéne tenni a gta-t, fel teheti e az én kódommal és tudja e használni?



    igaz kéri a lemezt, de ha jön később valami no dvd crack, vagy miniimage, akkor elvileg azokkal működnie kell, nem?:S
  • ProGabe #19114
    rakj fel régebbi vidkari drivert

    amúgy meg a legjobb, ha vársz, mint mindenki más
  • xido
    #19113
    kellemes meglepetés volt,hogy benne maradt a mászás funkció :)..elkocsiztam az elején a nem messze lévő hullámvasútig és át tudtam mászni a kerítésen,ennek nagyon örültem:)
  • janika15
    #19112
    #19085???
  • Kandurex
    #19111
    persze, csak be kell neki jelölni a térképen, illetve a taxiba kiválasztani az út irányt
  • janika15
    #19110
    folyamatosan dobál ki áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! valakkkiiiiiiiiiiiiii
  • DJ Skyline
    #19109
    sosem lehetett, konzolon sem találkoztam ilyennel hogy tető fel / le. legalábbis úgy nem lehetett, hogy látod ahogy fel / le mozog. GTA 3-ban volt az, hogyha megnyomtad a visszajátszást, akkor tudtad a cabrio tetőt üzembe hozni. :D viszont ugyanez San Andreasban már nem működött
  • w77d
    #19108
    de ezekszerint a tetőt külön mozgatni nem lehet...
  • Morphin
    #19107
    lehet...ha megáll melletted nyomj egy E betűt...aztán kiválaszthatod hova vigyen...ha extra pénzt adsz akkor nemkell végignézni h hol mentek...
  • Xicor
    #19106
    lehet, legalábbis xboxon ment sztem itt is megy
  • w77d
    #19105
    én már egy trainert várok, amivel úgy lehet spawnoltatni a játék összes kocsiját mint az előzőekben XD
  • Asperot
    #19104
    Live-ra hogy lehet ügyesen bejelentkezni? Nekem alap a magyar, ettől kezdve szolgáltatás nulla.
    Még a mentés is offline megy.
  • akyyy
    #19103
    taxival utazni lehet? (nem ellopni hanem közlom vele hova vigyen és ott vagyok:D
  • janika15
    #19102
    miért???? hát miért pont én?????? vkiiiiii!!!!