54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Passy
    #19185
    Valaki 19167-re?
  • Rodman6
    #19183
    Most sem az a bajm hogy szaggat,mert nem szaggat. Sőt tökéletesen fut. De mi jogon tiltja meg a játék hogy kedvem szerint konfiguráljam a beállításokat??? Fejbelőném azt akinek ez az eszébe jutott!
  • TrIp
    #19182
    akkor a te géped átlagon felüli valószínűleg
  • hori19
    #19181
    :D
  • Kit--Kat
    #19180

    Abszolút egyetértek.
  • xido
    #19179
    elhiheted..bugot láttam,árnyékok csúnyák..mint eddig minden GTA-ban...folyamatos a gyaloglás,futás,autózás..igaz átlag 30-35 fps a benchmark szerint,és nem is mentem benne sokat,csak pár utcát az elején...de eddig nem volt olyan gondom,ami miatt kettétörném a lemezt
  • hori19
    #19178
    korrekt
  • ldavid
    #19176
    kell valamit kirakni fejlécbe, faq-ba?
  • Macccy
    #19175
    Nem úgy használja ... ez a játék nyilván a videokártyát használja a hangok keltésére, a processzort mint tápegységet és nyílván a merevlemez számolja a geometriát, míg a billentyűzet és az egér foglalkozik a fizikával és a sajttal ... :) Bocs, nem akarok hülyét csinálni senkiből, de már annyira szét bosszankodtátok itt magatokat, de a játékról senki nem ír, tartalmilag értem. Én megvettem ... leszámoltam 11.800 Ft -ot a futár kezébe szerda délben, igen. Morogtam a feltelepült 15 GB miatt, zavart kicsit a Live! és a RGSC regisztrálás. Bosszankodtam a nyitás napján valószínűleg túlterhelés miatt nehézkes (lehetetlen) bejelentkezés miatt és a SecuROM védelem sokszori tévedésén (ugye ennél eredetibb lemezt nem tehetek be). Meglepve és kissé mérgesen néztem, ahogy a játék nem engedi, hogy Low textúrák és 1152x864 felbontás fölé emeljem a látványt. Pedig ezzel a géppel sem volt előtte sok olyan játék ami ne ment volna high közelben (X2 5000+ Ge8600 GTS 2GB RAM) De ...
    De mindezek ellenére én mégis baromira szépnek tartom a játékot, iszonyatosan hangulatosnak és élvezetesnek, a zenék, a párbeszédek és az összes körítés poénos és fenomenális! Az AI eddig (rendőrség, hehe) teljesen kielégítő, a forgalomban vezetők épp olyan töketlenek (és picsák) mint nálunk sajnos, a fizika és a dinamizmus nekem totálisan filmszerű ... Ja és haverral egybehangzóan "Aztaaaa!" -ztunk azon, ahogy az autók billegnek, rugóznak, törnek, borulnak. És még nem is próbáltam ki az angol nevemre regisztrált :) online játéklehetősget ami tuti sokat fog dobni az eddigieken ... Szóval lehet, hogy a GTA IV gépigénye rendkívül magas, de a gyenge géppel rendelkezők sem kell hogy elhányják magukat, tapasztalatból mondom. És a feeling ... Esszem faszom megáll, hááuu :)

    Légyszíves ne írjatok be ennyi fél-egymondatos roppant lehúzó negatív kritikát, mert ezzek sokaknak elveszitek a kedvét ettől az egyébként nagyon jó játéktól. Ja és én kipróbáltam Xbox360 -on, egy éjszakát játszottam rajta kollégámnál sörözés közben ... A látvány összeszedett, az igaz, nem Low, ez egyértelmű, de az sem igaz, hogy a Box -ot nem izzasztja meg a GTA IV. Sokszor lassan tölt be ott is tereptárgyakat és néha vannak kisebb lassulások is. PS3 -on pedig emlékszem csináltak egy összehasonlítást, ott meg kevesebb volt a Distance rendering vagymi, szóval a távoli objektumok megjelenítése ... Nyilván okkal. Na csak ennyit akartam. Én gyanítom, hogy a Rockstar és az ő kis outsource fejlesztő csapatai nem széles sátáni vigyorral az arcán tekintett a PC-s megjelenés felé. Gyanítom, hogy ennek a játéknak (persze néhány hiba mellett, amelyet javítani fognak) tényleg iszonyatos hardware igénye van - euphoria fizika rengeteg autón és járókelőn meg kismillió tereptárgyon, Ai szintúgy, rengeteg hang, nagy látótávolság és az ebben megjelenítendő eléggé részletes modellek, textúrák.
  • TrIp
    #19174
    mindjárt el is hisszük
  • xido
    #19173
    na ne viccelj..faq ott fent
  • xido
    #19172
    nekem irányítható és nem is ugrál semmi...meg nem is füstöl..meg nem is szaggat..meg nem is szép..de nem panaszkodom,hiszen 1 hónapja még SA volt a gépemen...ha csak azt a szintet hozná,azt se bánnám
  • szabensz
    #19171
    szevsztok.milyen a gépigénye?
  • The Best
    #19169
    Sziasztok nektek is irányithattatlan a kocsi? meg ugrál akép hogy már a fejem is belefájdul. nektek milyen a game?
  • xido
    #19168
    akkor még egyáltalán nem is csapnák össze pc-re a játékokat...annyira nem hülye egyik kiadó sem,hogy a nagy hype miatt az első napi kaszálásra építsen...aztán nap végére minden eredeti játék tulaj teleanyázza a fórumokat és a második naptól megrohad a raktárkészlet,mert senki nem vesz többet...
  • Passy
    #19167
    Hali!

    Kéne egy kis help. Nem tudok multizni! Van live acc, social acc, és a játékban azt írja ki a telcsi hogy csatlakoznom kell a livehoz a multi eléréséhez.
    Ilyenkor mi van?
  • Asperot
    #19166
  • francois
    #19165
    Nem érted? Pont ezt akarják! Az a céljuk, hogy mindenki megutálja a Pc-t és a konzolipar törjön világhatalomra. Most kell kitartanunk és megmentenünk, ami még megmaradt a pc-s civilizációnkból. Nem hagyhatjuk csak úgy elbukni, amit eddig elődeink vér és verejték árán felépítettek. Nekünk kell erősebbnek lennünk! Meg kell mutatnunk, hogy nem mi függünk a multinacionális, mamutvállalatoktól, hanem fordítva kell hogy legyen!


    :D
  • xido
    #19164
    őszinte véleményt?..Celeron cpu???
  • felegyi
    #19163
    Saját vélemény: Nem a R* hibája a rossz optimalizálás, ez reklámfogás! Ami MI ellenünk irányul hogy rohanjunk a boltokba konzolért és azon toljuk a játékot. A ROHADT ANNYUKAT
  • rage
    #19162
    Hát ezen a San Andreas pl tök jól fut...
  • xido
    #19161
    mindegyik részt bentlévő lemezzel kellett játszani..majd a nocd megoldja..de akkor meg nem fog menni a multi,mint ahogy a régi lemezeknél se szerette az MTA a nocd cracket
  • jana4
    #19160
    Szevasztok GTA IV rajongók!
    Szeretném megkérdezni,mi a véleményetek erről a konfigurációról :

    Processzor: Intel(R) Celeron(R) CPU D típus 2,66 GHz ; 3,00 GHz-re felhúztam
    Videókártya: nVidia GeForce 6200 GT 256 MB ----> nVidia GeForce 9800 GX2 (Ha lesz rá pénz )
    RAM: DDR SDRAM 768 MB ----> Kingston 2*1 GB (Nem sokára :D)
    Operációs Rendszer: Windows XP Extended Edition Reborn 2007 Szervízcsomag 3
    Alaplap: Intel GTL+ 64 bit (Nem biztos,de,3x50 W)
    Helyi lemezek: 160 GB (Nincs sok kihasználva:D)
  • rotator
    #19159
    Miért, te eddig kizárólag játékra tartottad fenn a gépet?
  • kocsisgabor9999
    #19158
    Játszottam vele havernál... a san andreas jobban bejön... :D
  • Viktorr
    #19157
    Kinek ? :D
  • tomzoo
    #19155
    újratettem az nvidia drivert és ugyanolyan szar, nem jön elő semmi..... mi lehet még szar?
  • zomgzerg
    #19154
    eladja a géped
  • Viktorr
    #19153
    Az x58 hotfix mirejó?
  • rotator
    #19152
    Jó, hogy szólsz, most kezdtem letölteni a 8.11-et, mert még a 8.10 volt fent, de akkor megnézem emezt! :D
  • BiG G
    #19151
    ATi 3800 és 4800 tulajoknak mondom, hogy tegyék fel a Catalyst 8.12 RC3 bétát, nekem elég jótékony hatással volt az fps-re.
  • Rodman6
    #19150
    Aki egy hete azt hitte hogy jó gépe van, az mostmár nem hiheti. Mindig ez van! Egyik napról a másikra elavultnak tekinthetjük a gépünket. 1.5-2GB VRAM... Elegem van. Nem lapátolom többé a pénzt sem az Nvidiának, sem az Atinak, sem az Intelnek, Sem az AMD-nek. Elég volt a PC-ből, kész befejeztem..... Ez volt az utolsó csepp a pohárban, váltok konzolra.
  • akyyy
    #19149
    akkor okés

    csak a dvd kérdést kéne megoldani hogy ne kérje mindig az eredetit:S
    multi az nem fontos.
  • Asperot
    #19148
    Van visszatöltés: esc / game / load :)
  • ronso
    #19147
    Játékopn keresztül nem müködik a Live..ugyhogy nem lehet menteni
    csak offline..mentettem is csak nem tudom visszatölteni.
  • Gyocsika
    #19146
    Köszi!
  • w77d
    #19145
    maga a játékmenet és a fizika abszolút nem rosz, sőt.... a grafika és a gépigény húzza le nagyon..
  • retek683
    #19144
    szörnyen rosszul van megcsinálva az egész játék:(
  • DJ Skyline
    #19143
    GTA IV mellék küldetések
  • w77d
    #19142
    én már száguldoztam mentővel, de nem jelzett semmi küldetést...