54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • GPx8
    #19319
    Kösz!
  • Viktor9202
    #19318
    Sziasztok. Nekem a Textura Quality-t csak Medium-ra engedi tenni :S:S Ez miért van? Az alábbi konfigom van

    8800 GT
    Q6600 3.6 GHZ
    2 GB RAM
  • Macccy
    #19317
    Amúgy azt figyeltétek milyen kis jófej a tűzoltó diszpécser a telefonban, mikor kihívjátok címre a kocsit? Asszongya "Tájékoztatjuk, hogy a LCPD nem vállal semmi felelősséget az ingatlanban okozott károkért"
  • lipovics
    #19316
    Na, 25-re sikerült, pedig semmit nem csináltam máshogy, mint eddig...
  • Shodan
    #19315
    nevetséges ez a játék. Ha beteszem a 2cd installálásnál egszerűen kifagy. Pedig elsőre működött
  • Pukkandur
    #19314
    Engem is kellemes csalódás ért. A sok lehúzó hozzászólást olvasva sokkal rosszabbra számítottam. Sztem a grafika gyönyörű, az autó viselkedése nagyon jó, gumiégetést még nem láttam ilyen élethűnek egy játékban sem. Eldurran a gumi, utána lehet felnin folytatni:-) A füstje pedig gyönyörű. Az árnyékok valóságosak. Nekem 30 fps-t produkál core2duo 4300 2,3-ra húzva, 9800GT alapórajelen, 2GB mem, 1280x1024 Med-Med beállítás mellett. Lehetne több de sztem játszható. Nem eredeti, de ha lesz valami peccs a jövőben, megveszem mert tetszik.
  • DJ Skyline
    #19313
    1. nem tudunk róla
    2. mellé állsz, rádudálsz, oda megy az ablakhoz, aztán felkéred egy táncra. :)
  • Macccy
    #19312
    Azt hiszem erről is már volt szó, ha magyar adatokkal regelsz a Live -on az nemjó. Regelj a FAQ név-adat mindenes generátorával egy teszemazt angol csóka nevére, címére. Nekem mindenesetre sikerült egy Wales -i címre, post code -ra és fiktív névre regisztrálnom és elfogadja.
  • GPx8
    #19311
    Kérdések:
    1. Valaki már csinálja a magyarosítást?
    2. Hogy lehet kurvázni? Végig kell vinni néhány küldetést, vagy egyből lehet? (Ha igen, akkor hogy?
  • Prince23
    #19310
    Ennyit a microfostól, még nyáron bejelentették, hogy Európában is kompatibilis lesz a Live rendszerük.
    egy ok, hogy ne vegyél gta 4-et?
  • DJ Skyline
    #19309
    VGA kevés, minimumot sem üti. memo is kevés, 1.5 kéne minimum, de szerintem nem árt ha már 2GB van.
  • bertino
    #19308
    szerintem huzd le magad a vécén.
    most.
  • lipovics
    #19307
    A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID.
  • DJszipu19
    #19306
    sziasztok szerintetek ezen a gépen elfog futni
    DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz (10 x 200)
    NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB)
    1024 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
    elöre is köszönöm
  • lipovics
    #19305
    Fasza, nekem mindig hibaüzenetet ír ki.
  • Rainbow15
    #19304
    köszi
    (és angolul :) )
  • Macccy
    #19303
    Na most valami eszembe jutott ... Most nézem a hiányos képen ... 50+ autót jelenít meg, de legalábbis számol az engine alsó hangon ... legalábbis abban az irányban, amerre épp néz a játékos azon a képen ... És ha nincs probléma driverrel/warezzel akkor ezen felül még hidakat, felüljárókat, magasvasútat, házakat, ezeken csöveket, kéményeket, korlátokat, kerítéseket, utcán táblákat, stb. Plusz a járókelők és a gyors- és gépkocsivezetők. És akkor még mindezzel foglalkozni kell a többi irányban is. Hááát ... tudom ez még mindíg nem magyarázza meg az gyenge optimalizálást, de csak nekem tűnik ez rengeteg sok számolandó részletnek?

    (ehh, én tényleg nem minden áron védem, de nekem megdöbbentő kicsit ez a sok apró részlet, igaz nem is játszom sok játékkal)
  • csoola
    #19302
    eladom a motorom és beszámitom az erömüved mitszolsz? :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na jo a motor azért mindenek felett áll, sőőőőt :)
  • Morfi
    #19301
    Felfele nyíl. De szépen elmondja mit hogyan kell, csak olvasni kell tudni.
  • Rainbow15
    #19300
    A telefont mivel tudom elővenni?
  • w77d
    #19299
    na most meg rc20-as hibával dobál ki.. a faszom televan!!
  • xido
    #19298
    igen
  • titty
    #19297
    hát én nem tudom, mert nálam nem csinál semmit, ha ki jelölöm a w és meg nyomom az egér jobb gombját, ugyan úgy ott marad a 3 ??? és nem reagál rá semmit
  • lipovics
    #19296
    Nektem sikerült beregizni a social klubba a windows fost?
  • bordy
    #19295
    nekem se csinál semmit sem, hiába van ott így.
  • Macccy
    #19294
    Hey, testvér. Egy szóval nem mondtam, hogy az optimalizálatlanság nem igaz, valószínű, hogy az, sőőt ... De ugyanakkor nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy egy ekkora ... izét ... egy ekkora világot ilyen szinten megmozgatni a konzoloknak se gyerekjáték. Bízom benne, hogy Mikire érkezik 1-2 kövér patch az ígért letölthető extra tartalmak mellett / helyett akár, továbbá, hogy a RGSC kap majd legalább 1 update -et, főleg most, hogy elindult az igazi "éles" használat. Ja meg ki ne felejtsem a Santa's Patches kívánságlistáról egy olyan javítást ami a SecuROM -ot lazítja kicsit el, ahogyan korábban a BioShock -ot is lazították később, bár az más védelmi elv volt alapvetően, de ettől még lehetne itt is javítani, hogy kevesebb legyen a rosszul detektált eredeti lemez.
  • bertino
    #19293
    bazeg nekem így se akarja beadni a high-ot.
    nem tudom mi a fasz van ezzel.
  • 6milan6
    #19292
    Még "szerencse", hogy ennyi negatív megnyilvánulás volt a gépigénnyel kapcsolatban, így legalább nem vártam sok jót én sem. Feltelepítettem (30 perc), regisztrálások, update, stb. még 10 perc és már indult is. Ekkor ért a meglepetés. 30-55 FPS között fut, de általában fix 38. Szóval számomra kellemes csalódás egyelőre.:)
  • Kit--Kat
    #19291
    De átlehet állítani, controlls menüben!
  • titty
    #19290
    Az mekkora gyökérség hogy nem lehet át állítani, hogy az egér jobb gombjával menjen és ne a w-vel, valaki nem tud rá valami megoldást .
  • Pokerface86
    #19289
    Ahányszor elindítom a játékot, betölti az első pályát és kifagy,( kép össze mosódik) majd újra indúl a gép!
    Játék hibája ez vagy a videókártyájé? 4870 -em van!
  • Pilutika
    #19285
    pasz nekem is ien :D :(
  • leipsig
    #19283
    nem! Nvidia
  • PsyPeti
    #19281
    Akinek Nvidia 7600Gt-je van és talált vmi megoldást a játszható beállításokra az írjon pls (privi), és hogy megy egyáltalán, mert nekem játszhatatlan.
    Köszi
  • hori19
    #19280
    gta 4, újgenerációs motorral, mindent a fülnek semmit a szemnek :o
  • xido
    #19279
    ati kártyád?
  • vasziszdasz
    #19278
    Ez a bluebox technika. Feature. :P
  • vasziszdasz
    #19277
    Nekem meg már megvan a 4870x2, csak ezért nem veszek nvidiát. Nameg azon se sokkal jobb, 20 helyett 21 fps nem boldogít.

    Kilóhúszból leraknám az A jogsit, aztén kezdenék spórolni enduróra. A szándék már megvan. ^^
  • leipsig
    #19275


    ötlet? miértlehet? esetleg valami megoldás?
  • Macccy
    #19273
    Ezaz! A hétvégére legalább majd az ATi vs nVidia ős harcosok is itt fognak lődözni, hogy "ugye ugye megmondtam !?!?! " Mi jöhet még?
    (csak lenne már vége a délutános műszaknak, mennék haza perverz Vlad mocskos melóit csinálni)