54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ Skyline
    #19272
    a Rockstar egyszer azt nyilatkozta, hogy nekik a PC a szívük csücske, ha ehez tartják magukat, akkor megcsinálják. ha nem, akkor....marad a San Andreas. :| vagy egy több száz ezres gép, de azt a pénzt akkor már inkább autó vásrlásra fordítom vagy nem tudom. néztem Nvidia kártyát GTX 280 vagy micsoda 120.000 Ft. menj már, fele ennyibe kerül egy autó átírása (vagy picit többe, de a lényegen nem változtat)
  • TomDantes
    #19271
    Örülhetsz a neki..de attól még szarul optimalizálták. Ez tény.
    A játék jó... nekem is tetszik nagyon...de akkor is optimalizálatlan
  • vasziszdasz
    #19269
    A játék maga sztem kurvajó, nekem tetszenek az újdonságok, lehet röhögni a szélvédőn kirepülő sofőrön és hasonlókon, csakhát nem ilyen sebességgel. Addig pihen a polcon, nézek inkább filmet vagy vmi régebbi játék. Még a C&C3-at se bontottam ki, pedig vagy 1 éve vettem meg. ^^
  • ProGabe #19268
    na, hát erről pampogtam én is pár hsz-el ezelőtt :)

    R* bazzeg, adjatok ki egy peccset, de karácsony előtt, ha kérhetem^^
  • Rodman6
    #19267
    De hogy kerülhet ilyen a boltok polcaira? 6900-at nem adnék érte, nemhogy 12000-et! Abból már gépet veszek vaze...
  • [HUN]FaTaL
    #19266
    Hát az király, gratulálok a fejlesztőknek akkor.
  • vasziszdasz
    #19265
    Aha. 1 szóval: várunk.
  • Macccy
    #19264
    Jóóólvan, rendben, akkor ajánlottan max ... tőlem lehet ... de mostmár tényleg kicsit kezd sok lenni az "elb*szott" és hozzá hasonló jelzőkből. Szerintem mindenki tudja már, hogy ez teljesen "elb*szott" megminden, mostmár talán azok is elkezdhetnének játszani, akik eddig ezt kántálták, élvezzétek a száguldozást, a hajszát a zsarukkal, tömeggyilkoljatok, vagy kurvázzatok, minimum géppel rendelkezők csak hallgasság a hangokat :) ...
    Vagy ne játtszatok, de akkor légyszi ne írjátok tele ennek az "elb*szott" játéknak a topicját ... De tényleg. Köszönöm.

    36 óra alatt ennyi negatív hullámot ... hihetetlen
  • Viktorr
    #19263
    Oké,ez valóban gagyi munka,de ha kiadják azt a pecst,és minden oké lesz,akkor mindenki megnyugodhat,részemről így is az év játéka :D
  • tmisi
    #19262
    Érdekes hogy az ATI-n jobban bugzik, valahol meg azt olvastam a Xenos az ATI-hoz áll közelebb. És ha átfordítják a shadereket, lehet jobban fog futni mint nvidián.
  • vasziszdasz
    #19261
    Inkább 10 GB mint semmi. ~~
  • vasziszdasz
    #19260
    Kíváncsi vagyok megcsinálják-e a javítást, vagy inkább árulják a szart tovább. Ha nem veszi meg senki, kénytelenek lesznek.
  • kirol
    #19259
    Kidobnak egy 10 GB-os patch-et és kész is! :D
  • Maxtreme
    #19258
    Hát valami olyasmi..

    1ébként nálam okosabb emberek azt állítják hogy ezen sem NV sem ATi részről nem fognak segíteni a driverek.

    idézet a HWSW-ről:
    Nah gyerekek a helyzet elvileg a következő. A drága rockstar átportolta a játékot ... de a grafikát teljes egészében az Xbox 360 Xenos-ra lefordított Shaderekkel számíttatják.
    Ennek megfelelően a megjelenítési hibákon tud javítani az NV és az AMD, de a sebesség növeléséhez a rockstar segítsége kell, mert a shadereket át kell írni és újra kell fordítani HLSL-ben és CG-ben.
    Szvsz a frankó videoeditor helyet szerintem mindenki jobban örült volna a jobb portolásnak.



    Szal ha ez így van, akkor az egyik legnagyobb baklövést követte el a rockstars amit játékfejlesztők elkövethetnek.
  • TomDantes
    #19257
    No nem. Van ami rendesen optimalizált. Sőt van ami még a minimum alatt is elindul...de tény mostanában nagyon szarul optilamizálnak
  • Kit--Kat
    #19256
    Kb.
  • fernandez93
    #19255
    Lényeg h nem szaggat.
  • fernandez93
    #19254
    Nem értelek titeket mindeni sír h kevás az fps nekem is az de még se szaggat.
  • VRSDM
    #19253
    akkor minden játék elbaszott :D
  • Macccy
    #19252
    Nahh ... mostmár a játékról is kéne ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez a Vladimir nevű tahó ruszki ez most valami biszexuális aberrált állat ? Csak mert néha komolyan félek a szadista pofájától ... :)
  • TomDantes
    #19251
    Már bocs, a minimum amin low beállításokon 800X600-ban jászható.
    Az ajánlott ami maxra húzva jászható


    Legalábbis a nem elb*szott játékoknál ígyvan
  • Sponnyabob
    #19250
    Elképzelhető ATI hotfix a játékhoz mert olvasam valahol hogy lehetséges tudtok róla v.mit?
  • csoola
    #19249
    ajánlotton azért tényleg szokás az, hogy ha nem fut maxon a játék, akkor sem alap beállitásokkal, viszont a minimumot is általában ugy adják meg, hogy minimum beállitásokkal éppenhogy jol fusson a game, eddig én igy vettem észre
  • BIZ0906
    #19248
    Hát ja.
  • [HUN]FaTaL
    #19247
    Mi a faszhoz kell ennyi vram? Ennyi textúra a földön nincs. Nem használ RAMot a játék egyáltalán, csak mindent a vramba pakol vagy wtf?
  • csoola
    #19246
    lehet, de az is biztos h nem huzom fel már magam miatta, nem is kell mondanom h imádom a R* játékokat (Max Payne isten, GTAkat is szeretem, meg a Midnight Club is jo stb...) de a gépre nem költök, inkább Xbox ha összejön egy kis pénz, vidkari árábol megvan, én meg boldog leszek a GTAval meg a többivel :))))
  • Macccy
    #19245
    Nos bocs, de ez nem egészen így van ... Eleve recommended = "ajánlott" konfiguráció. Ez az a szint amin már normálisan futtatható, a minimum konfig pedig az, amin nem vág ki telepítés végén / játék indításkor egy hibával, hogy nem elegendő valamely hardware elem teljesítménye / kapacitása. Sajnálom, de tényleg így van és így is volt. Ha emlékszel volt olyan, hogy néhány játéknál megadtak a Full beállításnak megfelelő konfigurációt, nemtudom, talán a Crysis megjelenése előtt is volt ilyen. Szóval szerintem át nem basztak senkit, hamis gépigényt nem hirdettek ki ha jól látom ...
  • gallardo
    #19244
    és ezért még fizetni is kell...
  • ZsemleMorzsi
    #19243
    IntelCore 2 Duo E8200 2.6GHz, 2gb 800mhz DDRII rammal (dual channelben) és egy Gainward 9600GT GS 512mb os configon kipróbáltam a tört verziót, és ott 1280*1024 felbontásban maxig kihúztam mindent amit csak engedett (ugye nem engedte a textúrákat maxra) és nekem remekül futott, kb úgy mint a GameStar-os rövid kis videovágó bemutató videóban... Szval ma megvettem és remélem jól fog működni...
  • BIZ0906
    #19242
    Lehet nekik az átlagos gép 4 magos cpu-nál meg 2magos gpu-nál kezdődik xD
  • at16
    #19241
    és aki vesz egy ultragagyi 512-es vga-t az tud játszani nagyobb felbontásban és meg akinek van egy nagyjából középkategóriás 256mb-os karija az meg csak max 800*600ba...

    nahát faszául tudnak a R*esek......
  • rage
    #19240
    #19206
  • csoola
    #19239
    elmegy 7600 GT-n és nem bugzik? az kizárt dolog mert nem tudom xD
  • csoola
    #19238
    megejelnt a játék, a warezosok nagyon nagyon szopnak vele, a nem warezosok meg csak nagyon, az oriási gépigény miatt (pedig emlékszem vagy 2 honapja volt közleménye a R*nak, hogy már egy átlagos konfigon is jol játszhato a játék... na mindegy), és most megy a sirás-rivás, meg hogy: "nekem elindulna? nekem miért fagy? nekem ennyire bugos! nekem sem megy jol! a R* kurva anyját!" plusz néha 1000 hsz-enként értékelhetö kép vagy tapasztalat
  • The Best
    #19237
    Hali ezzekel a beállitással megy tökéletesen nem megy a kocsi magátol meg a kép nem mozog

    Texture Quality - Medium
    Render Quality - Higest
    View Distance - 1
    Detail Distance - 1
    Veichle density - 1
    Sahdow desity - 0

    igy nyugottan játszok vele és lehet élvezni a játékot nekem bejöt
  • Snexi
    #19236
    pontosan mit kell beírni az exe után?
  • DöflingR
    #19235
    xd
  • Macccy
    #19234
    Pfff ... hát passz ... nemtudom, folyamatos, de én csak játszok, nem méregetem hány fps :) ... telepítés után 2-3X beállítottam és azóta amint van időm játszok vele ...
    A VGA RAM határáig állítva egyébként van olyan akinek rosszul, szaggatva megy? Mert én arra tippeltem, hogy azt amolyan "smooth / normal game speed" izé szintezőnek tették bele. Undorító dolog egyébként és nagyon nem tetszik nekem sem, mert én sokszor inkább kicsit lassabbra (nemtom 20-25 fps) állítottam eddig a legtöbb játékot, csak legyen szebb. De itt ugye ez nem lehet. Viszont a hangulat itt üt ...
  • rage
    #19233
    Mondom, nem így játszom vele nyilván a 7600GT-s kártyán, nekem elsősorban azért kellett, hogy fel lehessen húzni 1280*1024-be. Illetve, többen kérdezték, hogyan lehetne a korlátozást kijátszani.

  • Stefibaba
    #19232
    GTA IV rossz, bugos, optimalizálatlan, de r* készíti a pecset, de 1-2 home-made "emberke" is rájött már dolgokra hogy mit hogy javítsanak szal előrébb vagyunk. így elég érthetetlen? :D