54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #19448
    Holnap majd install köüzben regizgetek estébé:)
    Egész éjjelre megvan a program, Chillstreanm controller bekészítve
  • Versace21
    #19447
    OPsz,végre egy jo hir,ma vettem a karit,muszály volt:)
    Köszi a választ,holnap megyek is megvenni
  • DJ Skyline
    #19446
    pißwasser _DSA:SDA (pisswasser, nem akarom tudni hogy mi lehet :D ) bár nem tudom van-e a német piß szónak jelentése, de ha kiejtem akkor pissz, angolul piss = pisi :D
  • AleXXXXX
    #19445
    lentebb én is linkeltem képeket, azok 100x szebbek (1680x1050 High-High.)
    Na én lépek mer fáradt vagyok
    :D
  • AleXXXXX
    #19444
    na igen:D Qrvajóvolt:D:D:D:D
    Akkor madj holnap 3 kor.
    A többiek is jöhetnek utánnunk akik felvettek liveon, meg persze akárki aki akar/tud.)
  • ldavid
    #19443
    az ilyen warezhoz kapcsolódó kérdésekre inkább ne is válaszoljatok, majd megunják...
  • Versace21
    #19442
    Nah egy kis biztatást kapok,hogy megvegyem?
  • Asperot
    #19441

  • REPS0L
    #19439
    és már multiztunk is egy jót :D
  • ldavid
    #19438
    frankón ez a legnagyobb gondod? :D
  • AleXXXXX
    #19436
    Egyetértek!
    A játék kib*szott hangulatos lett, nagyon "gétéás", hála istennek nekem fut is High grafon, és a regisztrálgatással se ment el több 10 percnél (még egy héttel a megjelenés előtt:) )
  • tommyg
    #19435
    működő warez miből nincs? :D
  • Harry Seldon
    #19431
    Maga a játék hibátlan. A játék része. A technikai része egy merő szopás egy darabig, bár nálam már rendesen megy a live, meg minden, már a Social Club is simán működik. Ha nem fontos, hogy top gfx-en toljad és kompromisszumkész vagy a grafikát illetően, akkor nem lesz túl sok idegbajod.

    12k-t egy játék sem ér meg egyébként, csak az olyan elmebetegeknek, mint pl. én. :D
  • DJ Skyline
    #19429
    erről szól a topik kedd óta, egyéni ízlés kérdése. valaki azt mondja "miért csak 30 FPS", valaki meg hogy "legalább 20 FPS van, jee" a játék alapvetően nem várt galibákat okozott, telepítés, regisztrálás, játék viselkedése terén.
  • Harry Seldon
    #19428
    Élvezed, hogy debil vagy? Mi az, hogy ennek a játéknak semmi köze a GTA-hoz? Csak jelzem, hogy játékélményben és hangulatban egy az egybne hozza a GTA III szintjét, tehát ez az egyik "leggétéább" játék, ami létezik. Játszottál vele 15 percnél többet egyáltalán?

    A technikai problémák teljesen más téma, nem azt jelzi, hogy van e köze a brandhoz, vagy nincs, bazdmeg...
  • foxpal
    #19427
    Én előrendeltem és holnap érkezik ,és jóvolna tudni hogy milyen a játék azoknak akik megvették
  • Versace21
    #19426
    8800gts 512mb(G92) core dual 2, 2bg ddr2 ram,most ma ujitottam a gépen,ezen szerintetek milyen beállitással fog futni,reggel megyek megvenni,kérlek aki ilyesmi konfoggal rendelkezik,segitsen,előre is köszi
  • akyyy
    #19425
    rádióra valaki?:S
  • DJ Skyline
    #19424
    menj át a warez topikba, ott van egy szavazás a témában, ad egy körülbelüli képet. :)
  • akyyy
    #19423
    hát, ha lesz működő warez akkor nem
  • w77d
    #19422
    nekem ott marad...
  • w77d
    #19421
    nekem megérte, mert a sztori és az autók viselkedése kitűnő...
  • akyyy
    #19420
    beleálok kilépek játékból, vissza és kocsi pedig sehol:(
  • Hellsing47
    #19419
    Aki megvette az mondana valami véleményt hogy végülis megérte-e megvenni? :)
    Mert olvasom hogy sok a hiba és a bosszankodás a játék miatt
  • krisztianp16
    #19418
    XD
  • REPS0L
    #19417
    végülis nem vicc volt -.-
  • kissadamvikt
    #19416
    milyen parancsokkal tudom kilőni azokat a grafikai limiteket?
  • smusher
    #19415
    Élethűbb mint az élet, össze nekeverd majd őket.
  • smusher
    #19413
    Hú baszd meg, ilyet hánytam tegnap, ez neked szép? Rondább mint boxon.
  • smusher
    #19411
    Ennek a játéknak annyi köze van a GTA-hoz, hogy az a neve. Sikerült ezt a franchise-t is szétbaszni, ezen már nincs mit szeretni, ráadásul ez a tech-hiszti végleg elveszi tőle azok kedvét is, akik reménykedtek a pécés verzió magasabb színvonalában.
  • krisztianp16
    #19410
    Hellosztok!Látom már megjelent a játék gondolom akkor lassan meg is tudom veni.Amugy nagyon élethü Grafikája van?
  • pendulo
    #19409
    bakker, nem igaz. itt van eredetiben a kezemben, oszt nem engedi aktiválni. mi lehet a bibi? pls valaki segítsen!
    próbáltam mindenféle módon, és mindig újra akarja ellenőrizni a dátumot.
  • DJ Skyline
    #19408
    nincs garázs, a házad előtt van egy felfestett terület, amibe ha beleállsz, akkor olyan mintha garázs lenne.
  • Kandurex
    #19407
    sárga vonallal elkerített rész a házad előtt, az a garázs ebben a játékban....
  • akyyy
    #19406
    nincs valami garázs mert mindig eltünik reggelre a kocsi:S
  • DJ Skyline
    #19405
    kérték volna fel inkább a San Andreas Multiplayer készítőit jó fizettségért cserébe, hogy tákoljanak össze egy rendes multit. minőségi multiplayer az, aki ismeri az tudja. és szerintem biztos nem mondtak volna nemet a srácok a felkérésnek
  • w77d
    #19404
    nem, de ha megvenné XD
  • DJ Skyline
    #19403
    ennyi volt? :D
  • ChuckyHUN
    #19402
    Milyen beállításon játszol?
    PMben jöhet is akár
  • RedRiot
    #19401
    Nem egyszerű ahogy szopat ez a kib*szot Winfos Live. Letöltöttem, felraktam. Első indításnál vmi XP apdétet akar. Jólvan. Elvisz vmi linkre, -angol nyelvű microfos - hogy vmi nagyméretű file-ok letöltését engedélyező winfos hotfixet onnan szedjek le. OK, hotfix leszed. Telepíteném, erre azt mondja hogy mivel nem angol nyelvű a winfosom, ő most inkább nem települ fel. Felmegyek a magyar microsoft oldalra, beírom a hotfix számát a keresőbe: 938759 - nem talál lófaszt sem.

    Najó, akkor nem apgrédelek, regelek a Winfuck Lájfra apgréd nélkül leszarom. Na milyen WIn Live oldal indul el alapból: MAGYAR! Átállítani a származái országot nem tudom, Magyarország ott figyel benne szürkén. Regeltem azért, aztán mikor jóvá lett hagyva az accountom próbáltam belépni. Nem engedett be.

    És miért kell nekem ezzel szenvednem? Mert offline játékállást szeretnék venni egy nem Microsoft termék programban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy baszná szét a retkes kurvaanyját egy AIDSes orangután annak a fasszopó románcigány szarevő tetves buzi majomnak, aki ezt a winfos liveot vmi hibbant pillanatában a világra szarta