54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • w77d
    #19400
    persze, megkapod az enyém 11ezer ft-ért...
  • kissadamvikt
    #19398
    vmivel kitudom ütni a limiteket a grafika beállításánál, pl paranccsal vagy valamivel?
  • xido
    #19397
    öö..a durva recékre gondolsz,vagy a hdr szűrőre,vagy mire?
  • REPS0L
    #19396
    ezt figyeljétek nálam milyen szép [büszke]
    (direkt széthúztam 1440x900ba, hogy lássátok milyen jó widescreenen)
  • Snexi
    #19395
    arra a kommentre válaszoltam az elöbb de tök mind1
  • Narxis
    #19394
    Ja, így már más.
  • ChuckyHUN
    #19393
    remélem lesz patch, mert ez a gép bőven benne volt a mediumban amit igértek popsztárék:(
  • xido
    #19392
    értelek...viszont tutorialból meg minden egyebekből is van annyi,mint a szemét,tudod,hogy nyomd meg ezt,hgy eljuss oda,ezt látod itt,ha azt látod ott,itt tudsz menteni,ha nem vagy küldetésben..ilyenek...ha ezeket netán elkezdenéd,akkor jegyezd fel notepad-ben,hogy melyik tömbben találhatóak a fordítások,mert azt majd a végén 1 embernek össze kell másolnia és lektorálnia...
  • gyuri12
    #19391
    Igazándiból néhány itteni emberen jót nevetek a múltbéli kijelentéseik miatt,ez minden.
  • Laci82
    #19390
    Nálam így néz ki...de ha így nekem akadna akkor én asszondanám ok a játék a gta-t sose a grafikájárért szertettem...
  • Narxis
    #19389
    Ne kárörvendjél gyurika.
  • ldavid
    #19388
    én épp ezért nem akorok a story-hoz hozzányúlni
  • REPS0L
    #19387
    ne várj többet
  • Viktorr
    #19386
    Igazatok van,inkább megvárom a pecs-t!
  • ChuckyHUN
    #19385
    4800+ x2
    en 8600gt 512
    m2n sli
    2g ram 800mhz

    800*600 lownál nenagyon várjak jobbat?
    Holnap megyek a játékért:)))
  • AleXXXXX
    #19384
    én is bemásoltam, lényeges javulás nins, csak előjön az a bizonyos warez-védelem: a képernyő néha néha pár percre imbolyogni kezd, így a game játszhatatlan. én most raktam vissza az eredeti file-okat:P
  • DJ Skyline
    #19383
    a warez verzió az clone, ergo aki letölti az teljes mértékben az eredetit kapja meg, crack nincsen hozzá alapból. sajnos a Rockstar nem viccelt az érdekes tartalommal, amik a warez verzión jelentkeznek, hullámzik a kamera, magától gyorsul az autó, stb. szóval lehet csak rontana a helyzeten
  • Kandurex
    #19382
    max. újra rakod...esetleg letiltja a rockstar az eredeti CD-KEY -ed és a büdös életbe nem multizol...hajrá..do it...
  • gyuri12
    #19381
    Kárörvendek.
    Azért jó játékot annak,aki tud játszani a játékkal.:)
  • xido
    #19380
    amit felülírnál vele,azt mentsd ki semleges mappába..ha elbassza..azt visszamásolod utána és kész
  • Viktorr
    #19379
    Nemtudom bemásoljam e,ezt a geodexes félét,mivan ha elbassza az eredeti játékot?
  • akyyy
    #19378
    lesz egy küldetés majd ami fegyverboltba vezet, és onnantol rajta lesz térképen.

    vagy megnézed a poszter hátulját.
  • Kimi23
    #19377
    Végre működik a Logitech kontrollerem, és nem kell a billentyűzettel szarakodni, lehet normálisan vezetni az autókat. Akit érdekel itt megtalálja a megoldást emellett más problémákra is
  • HeadHunter86
    #19376
    Na én most léptem ki. Ma vagy 6 órát toltam az biztos :D
    Qrva rég játszottam ennyit.
    Eszméletlen jó a játék.
    Grafikát már leszarom, nekem szép.
    Buggal meg nem találkoztam.
  • CUCLI
    #19375
    fegyvert merre lehet szerezni? vagy nemtud valaki valami csalást? :D
  • xido
    #19374
    még nincsenek fordítók...legalábbis a nagyok közül..csak amatőr barkácsolás...
    de elég szenya a felépítése és játékban haladás nélkül nagyon el lehet szúrni,csak a szöveget fordítva üresben...
  • CalebJoe
    #19373
    Ezzel GTA.IV.Crack.Geodex
  • xido
    #19372
    és melyik cracket?..csinált már 3 nevenincs team is:)
  • akyyy
    #19371
    nem kell bele? és úgy megy disc nélkül, nincsennek warez gondok? mert akkor oda tudom adni tesomnak:)
  • ProGabe #19370
    volt már olyan, hogy Steamen vásárolt terméknek vissza lehetett kérni az árát? mert a Valve bizony felajánlotta a GTA IV esetébe...LOL :\
  • lipovics
    #19369
    Elégedett vásárló vagyok, bár várom a patch-et.
    Levettem a grafikát, így benchmark 34 fps. A játék tetszik, hangulat ott van, viszont ez a regisztrálj ide, regisztrálj oda, telepíts ezt, telepíts azt, háát.
    Na mindegy, majd optimalizálják, nekem csak +tíz átlag fps kellene és boldog lennék
  • CalebJoe
    #19368
    Most próbáltuk ki, hogy a gyárit crack-eltük és így mivel nem kell bele a disk ezért sokkal jobban megy a játék.
    Szóval ez is az akadás egyik oka lehet hogy pörög benne a disk.
  • ProGabe #19367
    most nézem, hogy a DVDn júniusu DirectX van fenn. közben meg nov elején kijött az új, plusz az MS partnerei már régebben is megkapták. WTF??? R* b+! :(


    a benchmarkot hol találom? :S
  • akyyy
    #19366
    hol vehetek mp3-as telót?
  • szmöre
    #19365
    Sziasztok , van valakinek otlete hogy jatekon belul miert nem lehet bejelentkezni windows live-be?Mert az aranyos nem engedi sehogy sem, pedig webrol megy rendesen, igy viszont menteni nem engedi a jatekot ami eleg durva ha mar kipengettem az arat.
  • Csuhai G
    #19364
    Core2Quad Q6600, 3 GB RAM, GeForce 8800 GTS 320MB-on játszok vele és nagyon elkeserítő amit produkál. A Texture-t nem lehet Low-nál nagyobbra, a felbontást pedig nem lehet 1152x864-nál nagyobbra venni a VGA-m miatt, ami még nem is lenne baj, de még így is baromi lassú. Külön rátesz egy lapáttal a rengeteg grafikai bug, mint pl a teljesen színtelenné váló világ (1- 2 napja volt betéve kép, hogy miről beszélek), valamint az árnyékokból adódó hibák és a villogó textúrák.
    Várom a patchet, drivert...
  • akyyy
    #19363
    zenébe valaki segitsen mit csináljak hogy legyenek zenék?

    vagy nem mind1 milnye mp3? ir itt valami dma-ról.

    akinek müködik küldjön PM-be mp3-at:D
  • ldavid
    #19362
    fordítóknak: ha meguntátok küldjétek át nekem, majd én rendezem
  • Lowosan
    #19361
    Aki 4850enes kártyával tolja és nincsen komolyabb textúra bugja az megmondaná hogy melyik ati drivert használja?
  • Máté94
    #19360
    Engem felvehetsz csak még nem játszom.
    2. dolog miatt:)