54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kukipapa
    #19488
    Na sziasztok!

    Az én tapasztalataim: Steamen vettem meg, mert nem akartam szopni a DVD-ellenőrzéssel. Ez elég korrektül működik, aktiválás után Steam sem kell, parancsikonnal csont nélkül indul, mint egy warez verzió. :)

    E8400 3 GHz Dual Core 2 , 4 GB RAM, ATI 4850-es konfiggal itteni tanácsra alábbi beállításokal még zsúfolt eseményekkor is 30-40 fps (nem az üres szobában kell hozni a nagy fps-t, hanem action közben): 1680x1050, text: med, render: high, view dist: 20, detail: 100, traffic: 40, shadows: 0. Benchmark average: 37 fps.

    A játék szvsz nagyon hangulatos, a grafika így is szép. Nálam semmi crash (XP-n és Vistán is tesztelve, legújabb driver, összes javítás, .NET 3.5 telepítve).

    A Windows LIVE azonban nem akar beengedni, aszongya nem támogatott a lokalizációm. Ebben valaki segíthetne, mert enélkül nem lehet multizni. (30 megás frissítés + MS hotfix telepítve). Valaki külföldön azt javasolta, amerikaiként kell regisztrálni és gond nélkül megy. Tapasztalatok?
  • Carlos
    #19487
    Van itt eladó GTA 4?
  • bertino
    #19486
    nembaj.
    jövőre vagy doboz, vagy ps3.
    mellé egy fullhd tv.
    azt game éjjel nappal.

    meguntam, míg live-ra is bejelentkezik, az is 20 alkalombol 2x sikerül talán.
  • solo
    #19485
    Nabazdmeg: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    megya multi: D Kipróbáltam, hogy leveszem minimumra a graffot, egyből megy: DXD
  • xido
    #19484
    pedig én most már sc loginnal indítottam el és vittem egy pár percet a single-t
  • REPS0L
    #19483
    nekem ma egész nap semmi gond nem volt vele, csak tegnap...
  • Asperot
    #19482
    Azoknak a filoznak a vásárláson...
    A sok negatív kritika ellenére szerintem üt a game. Az eddigi részekhez képest tényleg újszerű hangulat, és sok remek apróság ami hatalmasat dob az élményen. Egy tempós ütközés egy fával és vígan repültem ki a kocsi szélvédőjén. Csak példának.A ruszki techno is hatalmas.Sőt kapaszkodjatok, én szépnek látom. Főleg hogy messzebb került az eddigi "rajzfilm" hangulattól.
    A regisztrációs káosz tanulható és legyűrhető. Miután túlestem a csapkodós hangulaton gyorsan összejött. A vas viszont baromira kell neki.Közepes géppel csak kompromisszum képes játékosok menjenek neki.
    Nekem beadta alapból a 1680x1050 very high-on de ehhez egy Quad 3 proci 4 ram és egy 8800 gt 1 Gb kellet.
    Összefoglalás: Holnap nem megyek be dolgozni.
  • solo
    #19481
    Belépek social klubba mma10 zel kib@sz:S kilépek SC ből, simán megy..csak ugye akkor nincs multi...
  • REPS0L
    #19480
    nem értem mibajotok a multival, szerintem tökéletes, ma Alexal jót játszottunk...
  • Carlos
    #19479
    Akkor várok énis. Addig marad a warez.
    Hát nehogymár én sufnizzak, mert ők faszok.
    Többeknek nem jött be ez a módszer a sweeper-el, én meg nem görcsölök vele.
    Majdha okés lesz a játék (patch) akkor megveszem.
    Illetve:
    !!!!! Olcsóbban vennék GTA 4-et !!!!!!!
  • solo
    #19478
    Erről jut eszembe, hogy van most 15 ös moncsim^^ ráfeszÍtem a radeonra, 1024 es felbontásba maxrahúzom: DDD
  • solo
    #19477
    Ez van, ha a szoni, meg a málykrémszoft sokat fizet a R*-nak, hogy először fosboxra, meg fos-zolra csinálják meg..
    bezzeg ha nem kéne szar konzolformatból PC re portolni egyből menne mint az ágybahugyozás...
    Nemlenne kitalálva ez a b@szadék live, amivel végülis semmi bajom, de egy újjabb hülyeség ami foglalja a helyet...Jobabn örültem volna egy steam támogatásnak....A social clubra meg nemtok mit mondani: D
    Rárakták a másolásvédelmet, az meg szanaszéjjel b@szta a multit XD
  • xido
    #19476
    Na...szóval elmentem a kuzinhoz a legelején,kocsikáztunk oda vissza egyet...rájöttem,hogy ha nincs elől a telefon,akkor tudok úgy vezetni,mint régen,hogy nyilakkal kanyarodok,ws előre/hátra...
    Közben a tegnapi 1024es felbontás helyett másik monitoron most 1680*1050ben nyomom,a texture quality továbbra is csak medium és nem enged felfelé,a rendering alatta viszont highestre mehetett,maxra...és érzem ugyan azt a 30 fps-t,van némi utánhúzása a dolognak így most már..de még mindig akadásmentes és folyamatos..
    látvány szép...látótávolsággal sincs bajom alapban,textúra eltűnést nem tapasztaltam..
  • CUCLI
    #19475
    kártya hiba lesz. ha rendesen be lesz foltozva ajáték, akkor lehet én is megveszem egy szép napon :P
    brutális hangulata van az egész játéknak. iszonyat bejön a fizika :D hummer messze ver mindent :D
    jó lesz ez, érzem én :D
  • REPS0L
    #19474
    hát én amúgy is újítani szerettem volna, most lépek ez ügyben, a prociért sztem nem sok a 20 körüli ár, azt ki tudom préselni magamból, és akkor sztem meg is lesz a 30+ fps, mert inkább az a gáz itt nem a videókari
  • tomzoo
    #19473
    Nekem is ezt csinálja, csak nekem már a legelején és semmit sem látok, volt már driver frissítés azzal a driver sweeperrel de nem vált be :S :D
  • MaskimXul
    #19472
    Ez a megoldás, nem warez miatt csinálja.
  • MaskimXul
    #19471
    persze, én is szeretem, de ennyi pénzt nem ér sztem. Majd megveszem jövőre, ha lemegy az ára, meg a hw-k is olcsóbbak lesznek, amik a futtatásához kellenek, na meg jön pár patch is.
    Most úgy néz ki, hogy 7900gt-vel 800*600-ban full lowon elmegyeget
  • Shortstop
    #19470
    Elindítottam, majd kikapcsoltam. tényleg ahogy írtátok optimalizálás egyáltalán nincs. ugyanolyan szar mint anno volt a Splinter Cell.
    Tényleg igaz amivel próbálom győzködni magam hogy egykét szegmenst kivéve a "játék" már nem PC-re készül. Itt mindig jött a bosszúság hogy most ez nem olyan az nem olyan. Playstationnel kapcsolatban pedig egyszer sem votlam bosszús semmi miatt. Ott megy minden flottul! Ez a kulcsszó
  • Carlos
    #19469
    No. Most hogy rángás nélkül tudtam vele játszani egész jópofa.
    A sebesség ok, a látvány fos, dehát ez van.

    Viszont!

    Tapasztalt bárki akinek legális játéka van olyat, hogy visszatöltés után vagy csak úgy eltűnik a talajtextúra, meg ellátsz a világ végére? Vagy csak a warez miatt van?
    Csak azért kérdezem, mert végig azon járt az agyam, hogy lehet, hogy megveszem. Csak aztán jött ez a hiba...Aztán hülyét kapnék, ha az eredetivel is ezt csinálná, mert játszhatatlan.
    Kábé ilyesmire gondolok:


    Benchmark:
  • solo
    #19468
    Úgynézki lesz még egy 4850 esem, hogy felfeszÍtsem fullra a grafot XD vagy egy 4870 x2: P
    Mert ez Így botrány: D
  • rage
    #19467
    A gamecopyworld-ön található mini image az új DT-vel és YASU-val működik, akinek eredeti játéka van, nyugodtan elteheti a lemezeket, nem lesz rájuk többé szükség :)
  • akyyy
    #19466
    akkor küldj egy zenét plz
  • REPS0L
    #19465
    jah bazd, szopok vele, de azért így is eljátszok... imádom ezt a sorozatot, nem fognak kibaszni velem :(
  • MaskimXul
    #19464
    látod baszki, megvetted, azt lesz még 60 rongy mire játszani is tudsz vele
  • REPS0L
    #19463
    nekem nincs már keretem 9800ra :(
    amúgy Alexxxnek is 9600a van, és elég jól megy neki (high)
  • BIZ0906
    #19462
    Én somán tudom hallgatni a saját zenéimet :)
  • Prince23
    #19461
    Jobban járnál az xbox 360-al.

    ám az a 9600 Gt parasztvakítás, inkább 9800 vagy 8800 GT-t vegyéé
  • VRSDM
    #19460
    énis kérdezek. hogy ati3650-el van-e valaki, és ha igen akkor bugzik-e neki feketére a textúra. vagy netán sehogybetöltősre. mert nekem ilyen :(
  • akyyy
    #19459
    hát ha már megvettem, ne legyen már benne egy gond se.

    és igen szeretnék saját zenéket hallgatni!


    megleltem a nudibárt:D
  • REPS0L
    #19458
    én is jövőhéten kezdem egy AMD Athlon 64 X2 6000+ -al, aztán egy nVidia GeForce 9600GT (512mb)-al folytatom... Inkább ezek, mint egy xbox
  • nan76
    #19457
  • xido
    #19456
    ja..milyen már,zárva a kocsi...ablak bekönyököl,riasztó beindul:)
  • Versace21
    #19455
    Végre már vannak pozitív hozzászólások,ennek őrűlők,el leszűnk ezzel hidjétek el,hát még akkor,ha jön egy két patch is hozzá.Én is holnap megveszem,ma felpöcköltem a gépet egy pár tizesért,mindent szép sorjába
  • REPS0L
    #19454
    vicces dolog amikor kilövöd a csávót az autóba, megfejeli a dudát, és nyomja amig kinem szeded :D
    az se rossz amikor a gázra lép rá, és megy világgá :D
  • Sordoran
    #19453
    A lemeznek végig benne kell lenni, hát az de szar már :S
    Megvettem nyáron a TDU-t, benne volt a lemez mindig, 1 hónap után nem lehetett a játékot feltenni a lemezről :S Úgy kellett használnom a warez verziót, ami azóta is jól muzsikál :D (online is ment)
  • Spice1
    #19452
    Jóestét!
  • w77d
    #19451
    na igen, ezt bírom ebben a játékban :D mindennek nyoma van és minden összefüggésben van valamivel. A törések is nagyon jók, a fizika rendben van, élnek az emberek a játékban... ja és végre igazi feelingje van a kocsilopásnak :D
  • TottiZsolt
    #19450
    azért a vérnyomokat letakaríthattad volna a verdáról
  • Asperot
    #19449
    Ugye :) és a csaj hozzá......