54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • BiG G
    #20002
    csak annak szabadna itt tékelni aki eredetivel játszik :(
  • Kukipapa
    #20001
    Mármint mi nem jó?

    Engem amcsiként a WinLIVE már beenged a játékban.

    A RGSC-re meg már fél órája várok, le van halva.
  • Carlos
    #20000
    ÜBER TÉK!
  • Gascan #19999
    Gamestar Online-on olvastam, hogy a játék csak négy magos rendszereken fut élvezhetően... ez menyire igaz? Szerintetek nekem, hogy menne a játék?
  • 010101
    #19998
    Tudtok segíteni abban, hogy kell saját zenéket berakni a játékba és hogy érhetem el a saját rádiómat??
  • Kukipapa
    #19997
    Igazából a Rockstarra vagyok mérges, 8 db regisztráció után (miután a megerősítő e-mail-ekre is várni kell egy csomót) kiderül, hogy a játékon belül a régió mégsincs támogatva, lehet elölről kezdeni.

    Aztán most meg pl. RSC már vagy fél órája nem enged be; ahogy nézem, nemcsak engem.

    Szóval menjenek a pokolba, ha már kötelezővé teszik ezt a regisztrálósdit, akkor legalább működjön.
  • ChuckyHUN
    #19996
    Amcsiként regeltem, Össze vannak hozva. nemjó.
  • Macccy
    #19995
    1. Passz, nemtommiaz, de biztosra veszem, hogy alapból támogatja a kétmagos rendszert
    2. Nemtom, egyelőre nem hallottam, nem hiszem. De az indítást követően kemény fél percig tekeri a lemezt. Nem olvassa csak ellenőrzi.
  • REPS0L
    #19994
    bocsi hirtelen csak ez jutott eszembe :)
  • Prince of Máté
    #19993
    Rendben, várok, de a türelmem nem végtelen.
    2 kérdés:
    1. CPU Controllt hogy kell használni? ( bár ha a játék alapból támogat 2 magot, akkor minek. Támogat?)
    2. Ki lehet valahogyan kerülni, hogy ne lemezről olvasson a játék?
  • Macccy
    #19992
    Oké ... Nekem úgy is engedte. A biztonság kedvéért rákerestem és a világ másik felén fórumozóknak is. De ha jó így is akkor végülis mindegy ...
  • BiG G
    #19991
    jó kis interaktív térkép, katt :)
  • Kimi23
    #19990
    Végre a Steam-es verziómmal is sikerült beállítanom high-ra a texturákat. Egyik trükk sem működött a nekem, de a View Distance beállítást levettem minimum közelébe, így engedte a high beállítást a 8800GTS 640Mb-os kártyámnál. A játék sebessége is javult, plusz nem kicsit szebben is néz ki, igaz érezni hogy később rajzolódnak ki a dolgok, de bőven játszható.
  • Kukipapa
    #19989
    Szerinted jó is? Próbáld ki! :)

    Nem fog működni.
  • Omega888
    #19988
    Aha.Most már akkor ok.
  • Kukipapa
    #19987
    Regisztrálj amcsiként -> FAQ.
  • Macccy
    #19986
    Nem azt a memóriát tee! NA látjátok így terjed a pletyka!
  • REPS0L
    #19985
    https://socialclub.rockstargames.com/profile/accountlinking.html

    Itt az alsót és a felsőt összehozod, aztán szerintem jó is
  • Kukipapa
    #19984
    Ügyes vagy, akkor most próbálj meg bejelentkezni a játékból. :(
  • grebber
    #19983
    Textúrában a HIGH a max. Renderben pedig a HIGHEST!
  • bordy
    #19982
    warezba írták.

    "Sikerült megtalálnom a tetszőleges grafikabeállítás módját!
    commandline.txt fájlt kell készíteni a játék könyvtárába és beírni:
    -texturequality 2 -norestrictions -availablevidmem -nomemrestrict"

    na így már enegdi!
  • Macccy
    #19981
    Igen ez akkor van amikor túlterhelt a szerver, ez volt szerdán délután is. Tegnap meg nem volt ilyen este 11 körül. Szóval várj és próbálkozz. Vagy szólj a próbálkozó warezolóknak, ha van nekik is ez a RGSC, hogy takaroggyanak le a fizető játékosoknak fenntartott szerverről ... Na akkor rendezek kis népirtást azthiszem, ha feljutnak és utána meg túlterhelt lesz a szerver és nem enged be.

    Ja és ne törd el a lemezt mer nem tehet róla ...
  • vasziszdasz
    #19980
    Nade hogy 8 gb se elég neki? Mikor 32 bites prg max 4-et tud kihasználni.
  • ChuckyHUN
    #19979
    Játékon belül nem enged liveba belépni:(
    Valakinek lépett fel ilyen probléma? PORT FORWARDERR progiban megcsináltam nem jó... légyszi aki tud segítsen
  • Prince of Máté
    #19978
    Remélem azzal van a baj, de kétlem... Minden esetre várok, 10 fps-sel úgy se tudnék multizni.
  • Viktorr
    #19977
    Hello!
    Van e valami megoldás már ati kártyákra illetve arra,hogy jobban fusson a játék?
  • bordy
    #19976
    csináltam a launch szarrol parancsikont az asztalra, beírtam a cél mező végére hogy -norestriction -nomemrestrict.
    nem meeeegy nálam seeem.
  • Omega888
    #19975
    Nem tudtam átállítani a texture quality-t highest-re, Mivel csak a high érhető el.
    Na de mindegy.
  • mustang93
    #19974
    Mondjuk nek em medium beállításon ment a játék,mit is mondjak róla ngyon csunya a rockstar ezt k*rvár* elcseszte.
    Csak akkor voltam hülye amikor megvettem,az árából 2 eredeti nike cipőt tudtam volna venni.Oh én barom.
  • Morfi
    #19973
    És mi van akkor ha túlterhelt a szerverük? Várjál vele :)
  • Prince of Máté
    #19972
    5 Hotmail címet reggeltem, egyikre se jött meg, most reggeltem egy szar MAGYAR freemail címet, és arra kaptam visszaigazolót...
    Rákattintok, faszán megy minden, "succesfully activated" hozzá csatoltam a liveoshoz is, és mikor be szeretnék lépni a social clubba egy kib*szott hibaüzenet jelenik meg, hogy semmiképpen ne tudjak mutlizni :

    Tököm ki van a Rockstarral, szarrá töröm a CD-t :@
  • lipovics
    #19971
    Srácok!

    Nekem eredeti van, de sajnálom a dvd-t. Van már valami mini image vagy törés, hogy ne kelljen bepakolnom a lemezt?
    Nem értem, hogy miért nem elég egyszer lecsekkolnia ennek a mocsok másolásvédelemnek...
    Vagy ott a cd kulcs, online tudná ellenőrizni, hogy valós-e és egy gép használja-e...
  • Macccy
    #19970
    Fogadok te se oda írtad be. De megvárom azért, hogy átnézd, mert aztán még mindíg simán lehet, hogy én vagyok a hülye ...
  • sz4bee
    #19969
    Tudom hogy még nincs csak azért kérdeztem, hogy várjak-e azzal, hogy majd a jövöbe ugy adják ki a játékot, hogy az már javítva lesz, de akkor ezek szerint nem irják ujra a már megirt lemezeket....
  • Macccy
    #19968
    Jaajajaj ... nagy a baaj. Na nem bántalak mer már elmúltál óvodás 30 éve. Szóval direkt ezért írtam oda, hogy CSINÁLNI kell parancsikont és méghozzá a LaunchGTAIV.exe -ről vagymiafaszomról. Mert te most nem arról csináltál, abba hiába írod bele a parancsot. Az a RGSC -t indítja. Azt tedd le tálcára ha elindult, de nem annak a parancsikonjába kell beletenni, hanem a LaunchGTAIV -ébe .... és akkor elindítod azt is és jó lesz.
  • kissadamvikt
    #19967
    figyi, én beítam a parancsokat oda ahova kell, de nem működik!!!
  • AleXXXXX
    #19966
    bem a social clujbbol kell indítani!
    A parancsikont a LaunchGTAIV.exe-röl kell csinálni, és azzal kell indítani a gamet!!!!
  • ProGabe #19965
    lesznek DLC-k is, meg gondolom rengeteg patch. SA-t is kiadták patchelve, ezt is biztos ki fogják, meg hozzávágnak pár DLC-t és eladják valami szépen hangzó név alatt :)
  • Macccy
    #19964
    Ja, akko lehet az kapa ... de újraküldetheted ám ... meg nézd át a címet, hogy jól írtad e be ... Más nem jut eszembe. Én mire beléptem a mail fiókba (szerda délután), már benne volt a levél.
  • arty
    #19963
    (mielőtt belemerülsz a butaságokba, megsugom h x360on 2xAA van a játékon. ez egy rondán elcseszett port, nem kell mögélátni semmit ... )