54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Macccy
    #20042
    .... Te buzi vagy?

    Poén volt mostmár amúgy én is kíváncsi vagyok a multira mert eddig csak offline vandálkodtam, pedig én is főleg amiatt vettem meg.
  • Kukipapa
    #20041
    Ha driver-gondod van, azon nem fog semmilyen patch segíteni, várhatsz az idők végzetéig.
  • carloelsa
    #20040
    HY!
    Hogy kell megcsinálni azt a feladatot amikor egy internet kávézóba kell menni???Én nyomom az (E) betűt de semmi.pls segits.thx
  • Carlos
    #20039
    Nem sweepelek semmit.
    Csinálják meg, ez az ő fasságuk.
    Elviselem a hülye life-ot, a hülye szósöl klábbot, a gyökér 3.5 frameworks-öt. Kapják be már igyis!
  • Kukipapa
    #20038
    Majd játszom veled én. :)
  • Barny
    #20037
    elobb nekemse ment....de en most elteszem a GTA-t es megvarom az uj grafikuskartyamat:D
  • Macccy
    #20036


    Ez az, hogy a ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB TÚLTERHELT Túlterhelődik amikor "csúcsidő" van ... Na az most van. Senki ne csodálkozzon. A többi játékos ilyenkor biztos nem gyalázza a Rockstar-t a fórumokon amiért nem megy 50 fps -el High-on, hanem játszik mindegyik, azért van tele a logszerver gondolom. Hhh ... Hát ez van. Majd ha én hazaérek 11 után, akkorra már elmegy aludni fél európa, na majd akkor ...
  • TottiZsolt
    #20035
    Köszi, megpróbálom akkor így is!
  • Kukipapa
    #20034
    Bowling: elég hosszan kell az egeret húzni és tolni (vagy 40-50 cm), és gyorsan. Csinálj helyet te is az asztalodon. :)

    Magad felé húzod, majd hirtelen előre. Így kell billiárdozni is.
  • booren
    #20033
    a CPU Control használata: elindítod a játékot, leteszed az asztalra, elindítod a CPU Controlt, megjelenik egy feladatkezelőre hasonlító ablak, mode: manual-ra állítod, kiválasztod a játék indítófile-t, jobb klikk - all CPUs - 2 CPUS (kétmagos procinál): 1+2. így biztos fogja használni a játék mind a két magot, de hogy segít-e a problémákon, azt nem tudom, nekem nincs meg a játék. egy próbát megér, undercovernél segített
  • TottiZsolt
    #20032
    De Michellenél, a First Date küldetésnél nem lehet ezt megcsinálni, mert miután haza viszem, jön is az sms, hogy Retry? Gondolom ha nem csinálom meg a bowlingozást, utána meg a csajt, addig ezen a szálon nem is lehet tovább lépni
  • Kukipapa
    #20031
    Szerintem szaggatásmentesen fog futni 1920x1080, minden maxon.

    Mármint, ha két generációval újabb CPU-t és videokártyát veszel.
  • tmisi
    #20030
    ahogy olvasom a tapasztalatokat: lowon 800x600 :((
    Bár ha nem 2 magos a proci lehet ígysem.
  • w77d
    #20029
    a bowlingnál nekem sem engedi.... amúgy tovább lehet lépni. lépj ki e vel egyszerűen a bowlingból és úgy értékeli, hogy már bowlingoztál, viheted is haza a kuzint :)
  • giczinger
    #20028
    na mindent kipróbáltam de asszem ezt a txtúra eltűnést csak az a várva várt patch fogja megoldani
    addig félreteszem ezt az olcsónak nem mondható ékkövet
  • TottiZsolt
    #20027
    Na bammeg nekem nem engedte a bowlingnál az egeres használatot, nemcsinált rá semmit... Pedig be is álltam a megfelelő pozicíóba, de semmi... Enélkül meg nem lehet tovább lépni
  • JencyJasko
    #20026
    hello!
    ilyen gépen futna a játék tűrhető minőséggel??::
    CPU: Amd 3200+
    3GB RAM
    Geforce nvidia 8600gt
  • Kukipapa
    #20025
    Ott van az alján. Core i7 2.6 GHz.
  • NOS13
    #20024
    Hali! Sikerült végre bereggelnem a Social Clubba, de miért nem enged bejelentkezni? A jelszó meg az e-mail tuti hogy jó :S Már aktiváltam a regisztrációt, kiküldték a mailt is. Mi a hiba?
  • Gascan #20023
    Ez milyen gépen készült?
  • Banano
    #20022
    Tényleg, vhol írtátok hogy be lehet állítani h 2magot használjon a cpu-ból beírná nekem vki h ez hogy működik:D
  • Kukipapa
    #20021
    Textúra eltűnés: 1.) driver sweep safe mode-ban, és legújabbat telepíteni 2.) ATI-nál MipMap level-t Quality-re kell állítani

    Remélem ez segít, nem tudom, milyen a configod. Nekem 4850-nel semmi gond.
  • vasziszdasz
    #20020
    Az Earth Simulatoron már fut 60 fps-sel is ezexerint...
  • Omega888
    #20019
    Bocsánat rosszat linkeltem be.

    Average FPS: 54.07
    Duration: 37.31 sec
    CPU Usage: 37%
    System memory usage: 93%
    Video memory usage: 92%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Very High
    View Distance: 100
    Detail Distance: 100
  • Carlos
    #20018
    Nálam nem nagyon.
  • Omega888
    #20017
    A processzormagokkal kapcsolatba nálam így megy 4 maggal plussz 4 amit emulál (HT).

    Average FPS: 50.67
    Duration: 37.46 sec
    CPU Usage: 67%
    System memory usage: 92%
    Video memory usage: 90%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Highest
    View Distance: 100
    Detail Distance: 100

    Ugyanilyen beállítások mellett HT nélkül tehát maga csak a 4 mag 5fps-el lassabban megy és a cpu használat pedig a duplája.
  • Neoncsoves
    #20016
    textúra eltűnés annyira nem zavar inkább az hogy belassul igen sokszor a játék vagy beszaggat :S
  • Prince of Máté
    #20015
    Ez viszont valamennyire bíztató, jó lenne ha a Rockstar orvosolná a patchben.
  • Carlos
    #20014
    F1
  • RYO21
    #20013
    a windows live 2.0-hoz kell product key??????????????
  • ChuckyHUN
    #20012
    HEEEEEEELP!
  • vasziszdasz
    #20011
    Semennyire, 4 magoson is szaggat.
  • Carlos
    #20010
    Énis igy vagyok ezzel!
    Bár én már most megvenném, ha nem lenne ez a fostalicska textúra eltűnés! Ha megcsinálják, akkor megyek megvenni.
  • Kukipapa
    #20009
    Márpedig használna az többet is, ha lenne. :)
  • Carlos
    #20008
    A négy magot is támogatja.
    Azt nemtom használlja-e... :D
  • Kandurex
    #20007
    nézd, nem lesz betonkemény 30fps,...de nem is lesz nagyon több...játszható lesz
  • Neoncsoves
    #20006
    Karácsonyig jön úgyis a patch, meglátom mennyit javul a teljesitmény és akkor lehet lesz belőle karácsonyi ajándék :)
  • Prince of Máté
    #20005
    Remélem nincs igazad, mert ha tényleg 2 magot használ a játék, akkor bukta :(
  • Gascan #20004
    Most akarom megrendelni... de előbb szeretném tudni, hogy mennyire lesz játszható a rendszeremen mert 12ezer forintot másra is el tudnám költeni!
  • Stefibaba
    #20003
    Ezisték meg 19999 :D és akkor tékeljük el előle is (húszezer O_o) mert ő warezol :Ð