54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Mr_no_NaMe
    #20205
    Nemszóltam..FAQ :)
  • R3TR0
    #20204
    EZ EGY KURVA JO GÉM!!!


    Már szerda oda tolom eddgi naon Év géme feeling. 5\6
  • Kandurex
    #20202
    fallout 3 se volt rosszul optimalizálva, ha már lázadás...legyen kövér :)
  • JaSoN HuNTeR #20201
    igy van(Y)
  • w77d
    #20200
    minél többet játszok a játékkal, annál inkább beleszeretek. nem rosz játék ez, a sztori egyszerűen profi. Meg komolyan megéri egyet csak úgy nézelődni a városban, mennyire élnek az emberek. Ha egyik leejt valamit, van aki segít neki. Meg ami poén, hogy volt hogy rendőrautóval mentem és amíg áltam a lámpánál egy gyalogos járőr letartóztatott egy embert és beültette hozzám. Ezután beült ő is, na ekkor leesett neki, hogy nem vagyok zsaru, ki is pattant és riasztotta a többieket.... szóval hihetetlen dolgokat csinálnak az emberek, megéri csak úgy csámborogni szép lassan, nem végigrepesztve a városon :)
  • Mr_no_NaMe
    #20199
    Nah..egész délután toltam :D
    Hihetetlenül gecijó játékra sikeredett. Eddig kb nem is találkoztam buggal. Egyfolytában újat mutat a játék én meg az államat keresem folyton...
    A grafikai beállítás korlátokat hogyan kell kivenni? Megpróbálnék felhúzni mindent maxra és megnézném hogy megy úgy.
  • Lord RZA a PUNK
    #20198
    ha olyan alacsony látótávolsággal volt 29 fpsed, akkor kb medium, medium 10,50,50,0vál fog menni szépen..vagy még jobban le kell vegyed később...tapasztalat..nekem minden maxal volt 31fps , most 2. városba menet, a hídon akkora ultra lagom van, kénytelen voltam maxról medium, highest, 70-100-100-16ra levenni. és őszintén? észre sem vettem a különbséget XD
  • Asperot
    #20197
    Nyom jó hír, de összejöhetett volna a dec 3-ra is. Hamár live csak trükkök árán müxik,, valamit kaphattak volna a magyar vásárlók is.
  • Barny
    #20196
    nekem eleg a 11-es distance is..xD
  • Kandurex
    #20195
    nem tudom mennyire új hír, meg jó...:) biztos jó :) ...szóval készül a 100% magyarítás a GH gondozásában
  • Kukipapa
    #20194
    De, Asus 4850-nel 20-as distance-nél, hirtelen forduláskor kb. fél másodperc, amíg betölti a textúrákat (az új béta driver-rel ezt még nem néztem).

    Ettől függetlenül csak ajánlani tudom, szvsz remek vétel volt.
  • Barny
    #20193
    :D
    Tisztelt MerlinW....es ezis elboldogulna vele maxon??:))
  • Laci82
    #20192
    Ne vegyél egyiket se,nem kell ezek a lá a szemét gyártók meg fejlesztők alá adni a lovat,mert ha mindenki csak öli a pénzt bele a gépébe naná,hogy csak nyomják a "nyalánkságokat" a nép ugyis veszi.
    Amióta meg itt van ez az xbox azóta nem tudnak optimalizált játékot kiadni pc-re,idén csak a grid és a far cry 2 volt normális ilyen téren (is).
    Lázadjunk
  • Kukipapa
    #20191
    Naná, multizzunk!

    Már kérdeztem, de nem volt válasz.

    Van valami magyar törzsszerver?
  • MerlinW
    #20190
    Uram! 4850 jelenti minden tökéletes! Uram! :)
    Persze nem árt neki 2GB-nál több fizikai memória is és egy vaskos CPU sem.
  • Colton
    #20189
    kétszeris megcsináltam de nem akar müxeni!
  • Barny
    #20188
    najo akk valaki gyozzon meg,h pl 4850-et(512mb) vegyek 9600gt(1gb) helyett!!!!!!!!!akinek 4850-e van annak max grafikan nemcsinal olyat,h lassan tolt be egyes texturakat a vram fullos tehelese miatt???????4830 is eleg lenne 1280x1024-re high-re es mondjuk 15-os distancere??????
  • ChuckyHUN
    #20187
    freeride, ökörködtünk:)
    hasonló lelket találtam
    csak elnyaltam egynagyot felrobbant a mocim én meg kipurci, azt leléptem
  • Zsoberpapa
    #20186
    Én most próbáltam az általatok írt grafikai trükköket. Iszonyatszép lett a játék grafikája és egész jó FPS értékeket produkál a gépemen. Látszik, hogy ez a játék rosszul lett optimizálva.

    Valaki multizni esetleg egyet? :D
  • Carlos
    #20185
    Sorry.
    Megint előjött...
    Határozottan jobb ,mint volt, de nem tökéletes.
    Olyan, mintha a memória megtelne és nem férne bele több textúra. Szerintem leak-el ez a progi mint a picsa.
  • atila4
    #20184
    megvan rivatunert:D
  • atila4
    #20183
    hát behoz egy fórumot ahol van írás hát honnan tudjam mit szedjek le?
  • REPS0L
    #20182
    ne legyél már ilyen ősláma bazdmeg.
  • Zsoberpapa
    #20181
    Igen, ez bejött. Most már jó. :-)
  • atila4
    #20180
    mit kell letölteni?
  • FZoleee
    #20179
    gondoltam, de holnap majd jobbat fogok csinálni :)
  • Nohab
    #20178
    Próbáld meg kivenni, visszatenni a lemezt.
  • CalebJoe
    #20177
    annyi hogy GTAIV de semmi több
  • Carlos
    #20176
    telepit, elindit.
    Lesz egy olyan az első lapon középtájon hogy device setting vagymi. Ott villog egy ikon a jobboldalán, klatty, legutolsó ikon: Reset Device Default. Restart. Játék indit:

    ÖRÖMBOLDOGSÁG.

    (Én kábé egy olyan 5-10 FPS-t nyertem és az államat keresem a padlón a látvány miatt, SOKKAL szebb lett nálam)
    /Lehet, hogy szombaton meglátogat egy szoftverboltot/
  • FZoleee
    #20175

    csináltam egy képet az xboxos verzióról, de nem sikerült nagyon jól Valami azért csak kivehető belőle :)
  • Kukipapa
    #20174
    Bocsánat, a procihúzást még előbb mértem: a húzással arányosan nőtt az average fps.
  • fook
    #20173
    Hello! Autó /motor irányítást hol lehet állítani? controlsba sehogy se tudom :S
  • Kukipapa
    #20172
    A Steam valóban frissített, de a paul.dll-en és a Steam GTA4 adatfile-okon kívül más file-on nem látom, hogy megváltozott volna. Rockstar Social Club valamikor 1.1-es lett, szerintem abban javították az egyik crash problémát.

    Közben én felraktam a Catalyst 8.12 beta driver-t is, meg húztam a procimon is (3 GHz -> 3,46 GHz).

    Objektíve nem gyorsult a játék (a benchmark ugyanannyit mér), de szubjektív véleményem szerint _sokkal_ folyamatosabb lett. Nem tudom, hogy a fentiekből melyik segített be (esetleg mindegyik).

    Más: multizni van valami törzshely magyaroknak?
  • Zsoberpapa
    #20171
    Sziasztok!

    Nekem nagyon nagy problémám van és kezdek ideges lenni:

    Megvettem a játékot még Szerdán, ma este óta viszont nem indul el. Rákattintok a játék ikonjára, beellenőrzi a lemezt, de nem történik semmi. Miért? Erre mi a megoldás? :S
  • Attelee
    #20170
    Na most akkor van patch vagy nincs?

    SG multi mikor lesz?
  • CalebJoe
    #20169
    Amikor megláttam anno a DMC4 tűéles grafikáját na úgy kell kinéznie egy mai játéknak nem ilyen recés mosott szarnak.
  • Colton
    #20168
    és hogy kell vele megoldani?
  • Balaka
    #20167
    Hi!Nekem olyan bajom van hogy 1650x1050-es felbontásban egy 8800 GTS 512-ővel és 2 magos procival nem engedi a HIGH grafikát és MEDIUM-on is laggol:(
  • FZoleee
    #20166
    holnap majd csinálok pár képet (már ha megtalálom a fényképezőgépet :D) a konzolos verzióról, mert ez a pc-s port szánalom
    (nem a pc-seket szídom, hanem a R* Toronto-t)
  • guruzone
    #20165
    az melyik játékmód a multiban??