54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • w77d
    #20410
    próbálta valaki??
  • broman191
    #20409
  • DJ bigpapa
    #20408
    Válasz RedRiot üzenetére:
    Éjszaka nekem jobban tetszik a játék, mert akkor kevesebb ilyen éles árnyék van. Akkor is vannak sötétebb és világosabb helyek, de ez az MS-Paint spray nincs, vagy legalábbis nagyon kevés. Nekem az tetszene, ha nappal is kb. így lenne. A spayt is meg lehet szokni mondjuk, most már egyedül a magasvasutak alatti borzalom zavar, de az nagyon. Volt olyan hogy csak úgy passzióból kocsikáztam fel-alá, és egy kereszteződésnél azért kanyarodtam jobbra, mert balra ott volt Az Árnyék. :)))))


    Nekem még nincsen meg a játék, de lehet, hogy az árnyék gondokat megoldaná, ha parancssorosan (ikonra jobb gomb, tulajdonságok, és oda beírnod vagy létre hozol commandline.txt néven egy szöveges fájlt a játék főkönyvtárában, majd bemásold a:
    -shadowdensity: Set the shadow density of the game. (0-16) / természetesen a kívánt értékekkel. Más is kipróbálhatná akinek esetleg "ganén" néznek ki az árnyékok!
    Ha hülyeségeket beszéltem, sorry! :D
  • Bullitt
    #20407
    Valószínűleg nem komálja a 64 bites windowst
  • ProGabe #20406
  • Maxtreme
    #20405
    Anno a krízisnél is eljátszotta ugyanezt a crytek..
    Ők is azt nyilatkozták hogy azért nem megy senkinél a normálisan a játék, mert ők bizony nem a mai gépekre fejlesztették a gamet.. Illetve senki ne várja hogy nála úgy nézzen ki a stuff nála mint a promo képeken.
    Hát elmehetnek a pisába,.. Elég lett volna azt mondani hogy bocs gyerekek, elszúrtuk. Helyette inkább ez a szánalmas magyarázkodás. Szerintük pár év múlva hány embernek fog eszébe jutni hogy elővegye a játékukat?
    De rendben.. Az éremnek 2 oldala van.. Akkor azt se várják el a userektől hogy most fizessenek a munkájukért.. Majd pár év múlva mikor lesz hozzá gépünk. (bár az is igaz hogy akkor már gabonapehelyhez osztogatják majd.. dehát így jártak..).


    Ugyanez igaz a GTA 4-re is..
  • Leky
    #20404
    Mentéseket hol tárolja?
  • 0Fritz0
    #20403
    Yeah Baby, it's raining man!
  • mustang93
    #20402
    JA
  • broman191
    #20401
    Pentium D 2 magos
  • mikiking
    #20400
    vista 64 bit.... a telepitő már félig kész.és akkor dobja ki
  • bitbandita
    #20399
    "...a játék nem DX10-re készült hanem DX9-re ezért nincs benne AA!!!' " Na ez egy baromság...
  • ProGabe #20398
    "goldra kerülés után nem álltak le a játék fejlesztésével (ezzel gyakorlatilag elismerték hogy nem volt kész mikor kiadták :)) és teljes gőzzel dolgoznak rajta jelenleg is, nem hagyják magára a terméket és a vevőket."



    de bazzeg. ilyenkor ezt be kell szépen jelenteni, értelmesen leközölni és akkor 10-ből 8 ember azt mondja, hogy oké, akkor fejezzétek be, csak kapjunk egy jó játékot.

    nagyon úgy néz ki a dolog, a toronto csapatnak fentről megérkezett az ukáz, hogy novemberre kész kell, hogy legyenek. 2 plusz hetet elértek, de ezek szerint 2 plusz hónap kellett volna. ejjpasszekkk :\
  • Farbiter
    #20396
    hehe,köszi!na akkor mégis csak játszik vki 1magos procival =)milyen beállitásokon játszol?nagyjából ugyan olyan gépünk van
  • broman191
    #20395
    nVidia releases gta 4 optimized display drivers
  • heringer
    #20394
    én már teszteltem...xD

    vannak racék deathmach team team deathmach stb...

    nagyon jó lett a multi csak magyarral még nemtalálkoztam fent...:D
  • ProGabe #20393
    biztos volt már, de inkább legyen többször:

    Nvidia GTA IV Beta Driver
  • AleXXXXX
    #20391
    sp3 xp-re?
    Net framework 3.5 fennvan?:)
  • blackparty
    #20390
    Sziasztok!
    ezt most találtam nem tudom hogy volt e már:
    XP32/64:gta 4 ati driver XP
    Vista 32/64:gta 4 ati driver beta VISTA
  • mikiking
    #20389
    telepitésnél iylet kidob,és kilép a telepitésből..mi ez ?
    [IMG][/IMG]
  • foxpal
    #20388
    Na én multiplayert szeretném tesztelni...
    Aki nemtudja előveszi a gameba a telót és ott a menu-be lapozz a multiplayerhoz
    Na és keresni akaros servert de nemtalál és live-ra se akar bejelentkezni
    Légyszi help!
    Előre is köszi^^
  • grebber
    #20387
    Új nvidia drivert probálta már valaki?
  • Lacee86
    #20386
    Inkább te húzz innen! A FAQ egyáltalán nem tartalmaz mindent, a gépigényről meg annyit, h 1: totál mások a tapasztalatok, mint ami ott le van írva, 2: aki nem ért hozzá, nem tudja h az ő gépe ahhoz képest milyen. És csak azért is kérdezek én is:
    Pentium D 925 3,0 GHz-es procim van és 8500 GT kártyám. Valaki vmi hasonló konfiggal próbálta már a játékot? Vki írta h 8400 GS-sel is tud vele játszani, amit mondjuk magam is nehezen hiszek... De 8500 GT 400/500 MHz-ről mondjuk 520/680-ig húzva talán elvinné minimumon, nem? Na várnék vmi értelmes választ. Köszi.
  • bujcsik555
    #20385
    HELLO!

    AMD 64 x2 6000+proci meg nvidia 9600gt videokarival fut a játék élvezhetö minöségben?

    köszi
  • Ronnie17
    #20384
    Hy, mivan a warez topiccal??? 404-es hibát ír, meg hogy az oldal nem található...
  • Martins15
    #20383
    Milyen grafikán játszol?Mert kb hasonló a procink és nem tudom belőni a beállítást normális Fps-s számúra.
  • lipovics
    #20382
    Jellzem a Rockstart felé, hogy nekem három legális GTA-m van, de ez volt az utolsó, ha nem adnak ki gyorsan javításokat a 4-hez.
    Utána warezolni fogok és nem alap nélkül...
  • Farbiter
    #20381
    1.megvan a játék
    2.nincs itt a gépem amire felrakhatnám
    3.elolvastam,képzeld,de attól még nem a FAQ a mindenható!
    elfuthat a gépemen,csak biztos akartam benne lenni!te se..
  • Spice1
    #20380
    Srácok!Huzzatokmár a hülye kérdéseitekkel máshova,vegyétek meg,rakjátok fel,és majd meglátjátok!Vagy olvassátok el a FAQ-ot!
  • Farbiter
    #20379
    hi!menne a gépemen szaggatás nélkül?
    9600gso 384MB
    2gb kingston
    intel celeron d 3.2
  • Spice1
    #20378
    jáááj,azmár kicsit gázos:S,nekem a benchmarkon azért egy átlag 37 kijött,medium-highon
  • MrTressy
    #20377
    De fog 6400+ 8800gts 2giga rammal is meg meg receg ezzel a beállitásokkal föként az autózásnál
    Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: High
    View Distance: 25
    Detail Distance: 37

  • Cat 02 #20376
    nvidira driverhez valaki linket? Vagy bannerba/faq-ba berakni ?):
  • REPS0L
    #20375
    jah szegény Roman, magamra ismertem a személyében, van olyan szerencsétlen mint én :D
    Én meg úgy fogom fel mintha képregényben játszanék....
    (15fpsel) :D
  • Spice1
    #20374
    nekem a Roman cuzin eddig a kedvencem:csórit mindig betalálja vki,amúgy hozzálehet szokni,engem már nem érdekel,hogy kicsit rosszabul fut,mint a többi játék,úgy fogom fel mintha egy filmmel játszanék
  • vasziszdasz
    #20373
    Azért jövőbeli gépre, mert mire lenne olyan, addigra már senkit nem érdekel a game, így nem derül ki hogy hazudtak.
  • Nagylaci
    #20372
    '...a játék nem DX10-re készült hanem DX9-re ezért nincs benne AA!!!'

    Amúgy meg a kegyetlen hardware igényről mindenhol azt nyilatkozgatják, hogy a játék a jövőbeni konfigurációkhoz készült ezért nem igen megy egy ma átlagosnak tekinthető gépen..! Gondolom sejtik, hogy addigra kihal az AA... :D Én ekkora buktát és ennyi gusztustalan mellébeszélést még talán nem is hallottam a Pc -s játékiparban.
  • RedRiot
    #20371
    "hogy a szegény egyszerű játékos játszhasson és ne a beállításokkal menjen el fél napja:)"

    Jobban vetítenek/ferdítenek mint Roman kuzin a játékban. :))))
  • REPS0L
    #20370
    hát én maradok szerintem a procitnál, méghozzá azért mert az alapkövetelmény 2.4Ghz, az enyém meg csak 2.1 :)
    Szval nekem már az is jó hogyha megveszem a procit, és ezzel a kártyával 800x600ba játszok (úgy mint eddig), csak nem 15-25 fpsel, hanem 30-40el :)
    Aztán elkövetkező pár hétbe kártya
  • BAk3R
    #20369
    http://www.gtaforums.com/index.php?s=89050585a2e2cc08fd6752f7a1512175&showtopic=379664&st=0