54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Prince of Máté
    #20452
    Igen, csak ezzel az a baj, hogy Baluman-nek MEGAHERCRE pontosan ilyen procija van, és neki 2x ilyen jól fut.
  • MerlinW
    #20451
    Ja hogy Pistát használsz. Akkor csak abban az esetben telepítgesd a .NET-et ha nem indul el a Social. Ha elindul akkor ne foglalkozz vele.
  • JaSoN HuNTeR #20450
    mivel nincs jól optimizálva ezért a procid miatt lassulgat be. DE a patch megfogja oldani a problémádat :)
  • Prince of Máté
    #20449
    Na ehhez mit szóltok?
    XP SP3 32bit + Net framework 3.5 + Ati 8.12 beta + legújabb DX + 3 napos win, direkt a GTA4 miatt húztam újra.
    A legminimálisabb beállításokon:


    Ennyit kapok :)

    Statistics
    Average FPS: 21.50
    Duration: 37.31 sec
    CPU Usage: 89%
    System memory usage: 75%
    Video memory usage: 46%

    Graphics Settings
    Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
    Texture Quality: Low
    Render Quality: Low
    View Distance: 1
    Detail Distance: 1

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series
    Video Driver version: 6.14.10.6891
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    Intel(R) Core(TM)2 CPU 4300 @ 1.80GHz

    File ID: benchmark.cli

    Nem is rossz ugye? 21 fps.
    De ennek még örülnék is, csakhogy 10-15 fpssel játszok :)
    Szóval a Rockstar elmehet a jó qrva anyjába!
  • mikiking
    #20448
    megfogadtam tanácsodat.... de ezt löki ki,amikor telepiten iakarom a net frameworkot
    [IMG][/IMG]
  • MerlinW
    #20447
    aki ökörködni akar, azoknak íme a csítek
  • Tomsteel
    #20446




  • MerlinW
    #20445
    Ha otthon aktiválja, és magával viszi a mentett állásokat akkor igen.
  • MerlinW
    #20444
    Érdemes azt a .NET-et feltenni ami a DVD1-en van. Egyrészt nem kell letölteni, másrészt azzal biztos megy.
    Nekem speciel 3.5-el nem ment, másnak igen, viszont a lemezen lévővel mindenkinek:)
  • akyyy
    #20443
    tesom elkezdett itt játszani, majd elviszi a gta-t magához, fogja tudni folytatni?

    eg neki megvan a letoltott clone verzió, ha azzal feltelepíti de az én eredeti kódommal, akkor ugy viselkedik mint az eredeti? (multi neki nem kell, csak ne vegye már meg egy családon belül mindenkink külön:O)
  • mikiking
    #20442
    biztos :D
  • mikiking
    #20441
    amikor az előbb telepitettem a jatekot,akkor nem ment semmi
  • akyyy
    #20440
    rakd ujra a windowst:P
  • w77d
    #20438
    szerintem az a baja, hogy fut a háttérben az a telepítő is...
  • MerlinW
    #20437
    Csak hármat kellett volna visszaolvasnod...:)
  • mikiking
    #20435
    net framework 3.5 de valami marha sokáig cisnalja....
  • Cat 02 #20434
    Hm, ti értitek mint mond a füves csávó ? :D
  • ldavid
    #20433
    C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\

    mindjárt beírom a FAQ-ba
  • Prince of Máté
    #20432
    1280x1024 ( 640-ben is ugyanannyi fps-em van)
    medium
    high
    és az értékek az auto configon vannak.
    Esetleg tudnál egy print screent csinálni a te beállításaidról? :$
  • KisPaksi
    #20431
    nem tudjátok hogy hova ment a game, ha nem netesre vok bejelentkezve??
  • w77d
    #20430
    mit telepítesz ott a háttérben??
  • mikiking
    #20429
    pontosan ezt teszi ki azután,miután kéri a 2.Dvd-t
  • w77d
    #20428
    nem, nem engedi driverből sem az AA-t...
  • Ronnie17
    #20427
    Köszi, jó lett (Y)
  • Synit HUN
    #20426
    " a játék nem DX10-re készült hanem DX9-re ezért nincs benne AA" és akkor az SA DX10-re készült?
  • Macccy
    #20425
    Srácok én tényleg nem akarom minden áron védeni a készítőket, legalábbis ok nélkül nem, de amit itt megvalósítottak ... És az itt felsoroltakon kívül még van rengeteg más részlet. Ezeket MIND számolja a játék motorja, az euphoria fizikai motor pedig eszelős, álljatok csak meg egy zebránál és nézzétek ahogy elbasszák néha az átkelőket. Repül az esernyő ... Vagy fussatok ki kocsik elé, rohanjatok bele egy nagyobb embertömegbe ... stb. stb.

    Ja és korábban itt írta valaki, hogy ugyanúgy megy a játék a forgalmas Star Junction (Time Square) -nél, mint egy külvárosi lepukkant utcában ..... hát kérem szerintem, mondom szerintem, ez nem éppen hiba, sokkal inkább pozitív, hogy a motor mindenhol úgy hangolja a környezetet, hogy a frame rate ne változzon nagyokat.
    Persze ennek ellenére a plusz effektek mint köd, nyilván visszavesznek, de én mégis elégedett vagyok ezzel a megvalósítással ...


    Haajjjjhhh ... (sóhaj) Viszont most engem és a lassú gépemet is elérte egy probléma, tegnap este ki akartam próbálni az online -t, de 3 játékba próbáltam becsatlakozni - igaz akció közben - és mindháromból kivágott 5-6 másodperc után, mert szaggatott. Nem tudta betölteni még a várost rendesen ... Szóval kíváncsi vagyok a Lobby-s belépéssel jobb lesz e ...
  • fernandez93
    #20424
    Vistán mennyivel lesz kevesebb az fps mint Xp-n?
  • Leky
    #20423
    Nem vagy bejelentkezve.
  • MerlinW
    #20422
    próbáld így
  • MerlinW
    #20421
    Kipróbáltam Vista 64 SP1-en is a játékot. Maximum beállításon XP --hez képest 7-12fps mínuszt produkál.

    Ha valakinek mindkét rendszer fent van a gépén, és nem akarja telepíteni a másikra, az szóljon és adok registry fájlt, amivel elindíthatja telepítés nélkül. Egyedül a Live-ot kell feldobni.
  • Ronnie17
    #20420
    Ez a problémám nekem is!!!! valaki tudja mi a gáz?????
  • Hunter of Deer
    #20419
    esetleg ezek kozul hasznalod valamelyik parancsot? -norestrictions -nomemrestrict -novblank –availablevidmem 5.0 mert nalam csak ezekkel volt rosz,
  • REPS0L
    #20418
    nekem sem jó...
    Nem lehet valahol átírni az elérési útvonalat? hogy ne az User Musicba keresse a zenéket, hanem pl C:\Zene -be?
  • dani0904
    #20417
    nem megy az independence fm...beteszem a zenéimet a User Musicba és a scan nem találja...gondolom az a baj h az a mappa amiben a dokumentumok vannak annak a neve az h "felhasználó" de ezt meg nem engedi átvenezni, pedig nem is ez a felhasználói fiók neve hanem az h Dani...nem értem...vista sp1

    valaki tud segiteni?
  • kill3r21
    #20416
    én feltettem a játékot 1280*1024be mediumra.....uj driverrel és nem jeleniti meg a texturákat....valaki találkozott ijennel?
  • daf xf
    #20415
    de én nem akarok károgó vajú lenni.De pl ha a driverben felveszitek az AA-t akkor ugyan úgy van a játékban is nem?
  • ben89
    #20414
    hogy kell a warez topicba belépni?rákattintok de csak egy üres oldal jön be
  • Hunter of Deer
    #20413
    jah sztem is, bar aszondjak elmegy 3ghzen is ez a proci, majd megnezem hatha akkor jobb lesz.
  • 6milan6
    #20412
    Ez az RC3-as 8.12. Nekem ez van fent már 2 napja + a legfrissebb DirectX, így elég élvezhetően fut. A Textúra hibák azóta nem jelentkeztek, és a sebességen is javított valamelyest.

    Statistics
    Average FPS: 39.57
    Duration: 37.12 sec
    CPU Usage: 61%
    System memory usage: 55%
    Video memory usage: 69%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (70 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Render Quality: High
    View Distance: 28
    Detail Distance: 37

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series
    Video Driver version: 6.14.10.6891
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    AMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Processor
  • heringer
    #20411
    Üdv
    Ez az uj nvidia béta driver,menyive jobban teljesit a játékba.
    Ti merre szoktatok multizni.?