54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Spice1
    #20368
    elsem fog indulni
  • xido
    #20367
    én minden ilyennek letörném a kezét...harangozzák itt a dx10-et meg lassan a 10.1-et és még a 9ből is kispórolnak mindent,hogy a szegény egyszerű játékos játszhasson és ne a beállításokkal menjen el fél napja:)
  • Falkon
    #20366
    Egy ilyen gépen remélem nem fog szaggatni!
    Asus M3A, AMD Athlon64 X2 6000+, 2gb ddr2 ram, MSI 9600GT 512mb

    És a SP3 az fontos?
    köszönöm
    üdv
  • xido
    #20365
    én a kártyát mondanám hirtelen,bár sokan azt mondták,hogy ez a rohadék inkább a procit zabálja,mert nem a kártyából nyeri ki a naftát,ahogy illene neki...

    hajrát köszi,de ne élje bele magát senki,ez olyan amatőr kezdeményezés,csak a sok apróságot akarom letudni,aztán majd felkeresem a hivatalosokat,hogy a történetre feküdjenek rá..hátha úgy,hogy nem az elejétől kell csinálniuk,belevágnak gyorsan...
  • RedRiot
    #20364
    Remélem legalább a "DX9- no AA" embert kirúgták már a p'csába
  • Carlos
    #20363
  • REPS0L
    #20362
    hajrá!


    Szerintetek először mit vegyek? Procit vagy videókártyát?

    Most ez a helyzet:
    AMD D2C 4000+ 2.1Ghz, 8600GT 256Mb, 2gé RAM

    És ami lenne a következő:
    AMD D2C 6000+ 3Ghz
    9600GT 512Mb

    Köszi a segítséget, nem tudom eldönteni melyik kell a játéknak jobban, de szerintem inkább a proci
  • xido
    #20361
    na jó..elkezdem a napot,megyek vissza magyarítani,ha nem zavar senki a melóban
  • xido
    #20360
    és a vicc..ezt a toronto csapat nyilatkozza gondolom:)..lehet megkérdezik majd a north-ékat és azt mondják,úristen,mi kérünk elnézést,hogy lámákat bíztunk meg a portolással,kaptok 5 giga patchet,amit teljesen áthúzza a motort meg mindent:D
  • RiCSi1234
    #20359
    külsővel igen :)
  • xido
    #20358
  • xido
    #20357
    jaj te:)..vagy az egyiket nyomd meg,vagy a másikat:)..vagy bemész a commanderbe és mappából indítod a setupot:)
    vagy ha már fel van telepítve a játék,akkor lelövöd:)..ez az autorunja,csak nyilván hülye fontokkal csinálták,amiket nem ismer fel a windows...
    kis kreativitást..nem minden bánt,ha megpróbálod nyomkodni:)
  • RedRiot
    #20356
    asszem a bal oldali gombot kell megnyomni, a jobb oldali formázza a C:-t, de én inkább elindítottam a setupot total commanderből.
  • 0Fritz0
    #20355
    Saját zenét hol adtál hozzá a videóhoz?
    Én raktam mp3-akat az "User Music" mappába, de a szerkesztőben nem jelennek meg.
    Vagy egy külső szerkesztővel csináltad?
  • Spice1
    #20354
    katt a baloldali gombra
  • Farbiter
    #20353
    helló!amikor berakom a DVD-t akkor utána feljön egy kis ablak egy GTA IV képpel,de "kocka" betűkkel van minden irva.ki tud helpelni az help!!
  • RedRiot
    #20352
    "nna felcsillant a remény :)"

    :) Reménykedni, bízni max az nVidiában és az Atiban, ők talán írnak olyan drivereket, amik javítanak egy keveset a helyzeten. Ezekre a R* egyorrúakra egy homokozólapátot nem bíznék.
  • RedRiot
    #20351
    Jaja, aki PC-n játszik, azt többnyire azért teszi, mert jobban személyre tudja szabni a játékot. Legyenek azok aprólékos beállítások, legyen azok modok stb. A konzolosoknál tényleg szempont, hogy ne legyen túlbonyolítva egy játék. Az R*-nál nem nagyon választották szét ezeket a rétegeket.

    Nagyon elszomorító az interjú, mert ahelyett hogy elismernék hogy trehányul portolták át a cuccot PC-re, inkább ingerülten a felhasználókat és a vásárlókat hibáztatják. Mintha mindenki, aki elégedetlen a játékkal egy idióta lenne, aki egy PIII-as konfigon akarná Highest settingeken futtatni a játékot.

    A magyarázkodásuk szánalom, ellentmondásba keverednek önmagukkal. Future-proof játékról beszélnek, ami a jövő hardvereit figyelembe véve készült, 2Gigás videokártyákról beszél aztán két bekezdéssel lejjebb meg arról hogy a játék nem támogatja a DX10-et. Na ez az ami
  • xido
    #20350
    gta..még jó,hogy élvezed:)
  • RiCSi1234
    #20349
    Remélem most jó lesz!
  • w77d
    #20348
    nna felcsillant a remény :)
  • RiCSi1234
    #20347
    [flash]http://www.youtube.com/v/Jk1QTMkvA60&hl=en&fs=1" type=[flash] Nekem az a gondom a játékkal, hogy baszottul élvezem :D
  • xido
    #20346
    tegnap volt egy érdekes beszélgetésem ez ügyben egyik barátommal..aztán lehet,hogy légből kapott butaság amit mondott..de elgondolkoztatott...a lényege pont ezek a felbontásos/futtathatóságos dolgok voltak...
  • akyyy
    #20345
    hát pedig vannak bene szép árnéykok tegnpa valaki elő is hozta csinált is képet!
  • akyyy
    #20344
    én csak 1024-e állitottam mert többet nem bir a gép, de mintha nekem is jobban futna bár ezlehet a z nvidia driver miatt is:)
  • akyyy
    #20343
    benne van a FAQ-ba
  • Newfronter
    #20342
    Érdekes és fura hogy egyre nagyobb felbontáson játszva jobban fut a játék, tegnap este szinte már nem is voltak még kis röccenések sem!! Ha pedig leveszem kis felbontásra, akkor meg játszhatatlan lesz.
  • xido
    #20341
    egyszerű felhasználó?:)..olyan nincs...aki játékos,az bizony már köpi vágja az összes beállítást,még ha 10 különbőző skálája van,akkor is kiismeri magát?..mióta is?..hát bizony soksok év óta:)..csak ne féltsék a játékosok hozzáértését:)
  • mikiking
    #20340
    sziasztok. Nem akarok vagy 5000 hsz-t visszaolvasni. Hogy tudom megoldani,hogy maximum grafikán jáccodjak,highest,meg high beállitáson ??? megszeretném próbálni. a Korlát gondolom nem engedi vagy mi.
  • RedRiot
    #20339
    Ez kemény:

    IGN interjú a Rockstarral a technikai problémákról

    A legfontosabb infok magyarul:

    -a patch most van a Microsoftnál jóváhagyáson. Erre azért van szükség, mert a GTA4 WinLive-hoz kapcsolódó termék. Pontos dátumot nem mondtak.

    -Új Ati driver jövő szerdán, nVidia már kész van.

    -goldra kerülés után nem álltak le a játék fejlesztésével (ezzel gyakorlatilag elismerték hogy nem volt kész mikor kiadták :)) és teljes gőzzel dolgoznak rajta jelenleg is, nem hagyják magára a terméket és a vevőket.

    Kb. ennyi a nagy lényeg. De azért van még benne pár dolog, pár bosszantó dolog. Az egyik, hogy megpróbálják elbagatellizálni, szőnyeg alá söpörni az elégedetlen vásárlók számát. Azt nyilatkozták, hogy ez egy szűk réteg, és ezeken belül is leginkább az elavult driverek és a nem támogatott hardverek miatt vannak problémák. Szerintük látszatnál jóval kevesebb emberke floodolja tele a netet a nyavajgásával.

    A grafikai opciókról: a játék nem DX10-re készült hanem DX9-re ezért nincs benne AA!!! Mi a retek? Mióta van AA/AF a játékokban? DX6!?? Eeeezt nem hiszem el!
    Az árnyékokról azt mondta, hogy közvetlenül hozzá vannak rendelve a videó-módhoz, és automatikusan változik a felbontással. Tehát minél magasabb a felbontás, annál jobban néznek ki az árnyékok, a tükröződések stb. Mondjuk ez pont kamu, ugyanaz a retek festékszóró effekt marad akkor is, ha 50.000x20.000 a felbontás. Azt mondta még, hogy volt rengeteg grafikai opció (valszínűleg akkor shadows: on-off is!) de nem akarták hogy az egyszerű felhasználót összezavarja a sok menüpont, ezért összevonták az egészet.

    A patchhez nem érdemes nagy reményeket fűzni, ezek a kretének azt nyilatkozták, hogy a video-editoron csinálnak vmi kisebb javítást, aztán van pár ember akinek gondjai vannak a bowling résszel, ott is állítanak a paramétereken. Valamint a hibaüzenetek nem csak a hibakódot fogják tartalmazni, hanem konkrétan ki fogják írni, hogy pl. XP SP3 kell, ilyesmi.

    R* = f@szok gyülekezete




  • w77d
    #20338
    új ATI hotfix-ről nincs még hír??
  • heringer
    #20337
    Ezzel az uj nvidia beta driverrel változik vmit,jobb lexx.?
  • Hellsing47
    #20336
    procid kicsit karcsú ahhoz a GTX260-hoz nem?
  • Colton
    #20335
    Segitsen Valaki Tegnap ota ezzel szarakszok és nem bír megjavulni a Texturás Sazrság! PLs Help már 3 módzsrrel is próbáltam egy 4.-et pls valaki!
  • Hunter of Deer
    #20334
    igen commandline txtbe. irtam is. amugy a videomemorias parancsal volt a gond(bar arra nalam nincs is szukseg).

    viszont en nem vettem eszre semmi kulonbseget a regi illetve a gta4hez kiadott driver kozott :S bar lehet masnak fog javitani a teljesitmenyen.
    viszont ez eleg gaz:
    Statistics
    Average FPS: 24.68
    Duration: 37.32 sec
    CPU Usage: 85%
    System memory usage: 96%
    Video memory usage: 63%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Medium
    View Distance: 13
    Detail Distance: 30

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260
    Video Driver version: 180.84
    Audio Adapter: Realtek HD Audio output
    Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2220 @ 2.40GHz
  • mike369
    #20333
    de ezeket ugye úgy csinálod, ahogy a #20312-ben is írták, nem a parancsikonhoz írogatod?
    az –availablevidmem 5.0 szorzóját meg állítgasd tetszés szerint
  • Hunter of Deer
    #20332
    hat en feltettem az uj nvidia drivert, beirtam ezeket: -norestrictions -nomemrestrict -novblank –availablevidmem 5.0 mar az elejen nem stimmelt valami mert azt irta hoyg 300 akarmennyi videomemoriam van, bar lehet azert kavarodott be mert alapbol 896os a karim :D jah es a texturak allandoan eltuntek :D a regi driverrel meg commandline txt nelkul jobb volt :D

    mind1 most megnezem ha csak a Vsync kivevot hagyom meg a tobbi nem kell mert en eddig is mindent maxra tudtam huzni. aztan ha akkor is szar a textura akkor megy vissza a "regi" driver: 180.48
  • RedRiot
    #20331
    "ha játék közben megnyomod a p betű akkor az bekapcsolja a blurt amitől minden kicsit homályos meg elmosott lesz mint konzolon de az árnyék már nem lesz gusztustalan és egyes helyeken kevesebb lesz a rece is!"

    Köszi, ezt próbáltam, de ez a blur annyira nem jön be. Éjszaka nekem jobban tetszik a játék, mert akkor kevesebb ilyen éles árnyék van. Akkor is vannak sötétebb és világosabb helyek, de ez az MS-Paint spray nincs, vagy legalábbis nagyon kevés. Nekem az tetszene, ha nappal is kb. így lenne. A spayt is meg lehet szokni mondjuk, most már egyedül a magasvasutak alatti borzalom zavar, de az nagyon. Volt olyan hogy csak úgy passzióból kocsikáztam fel-alá, és egy kereszteződésnél azért kanyarodtam jobbra, mert balra ott volt Az Árnyék. :)))))

    Egyébként maga a játék (a portolás kotvány minőségét figyelmen kívül hagyva) 100%, tökéletes, óriási! Tegnap írtam, hogy leginkább az életszerűséget fokozó apróságok tetszenek. Ezekből folyamatosan veszem észre az újabbakat:

    1. Szemetelő emberek: eldobálnak az utcán kilvasott újságot, egyszer egy rendőr rövid káromkodás után egy nem működő mobilt ejtett a földre. Ez utóbbit felkaptam, és hozzávágtam a fejéhez. :)))) Egyszer volt olyan, hogy vki egy pirosnál álló autóból dobott ki egy cigisdobozt. :)

    2. Érdemes belehallgatni az utcán mobilozó emberek dumáiba, kurvajó némelyik. Eddigi kedvencem egy pufidzsekis nigga vmi gettósabb részen:
    "Don't talk to about weed when you phone to me! Just say you need a green T-shirt or whatever!"

    3. Esőkor esernyővel mászkáló, vagy a dzsekijükbe burkolódzva rohanó emberek.

    4. Egyszer éjszaka elmentem ribizlizni. Felvettem egy nénit, begurultam vele egy Pizza Hut vagy mi mögé, gondoltam ott csend lesz, tudok majd szoptatni. :) Hát francokat, két pizzahutos ott cigizgetett hátul a személyzeti bejáratnál. :))))

    5. Hajnalban rohangáló szemeteskocsik - még nem figyeltem meg hogy tényleg ürítik-e a kukákat, de nem lennék meglepve.

    Sikerült életet vinni a városba, ezen a téren a Mafia2-nek fel kell kötni a gatyát!


  • mike369
    #20330
    itt az összes paraméter a readme-ből:

    Tools:
    -benchmark: Runs the benchmark tool and immediately exits game.
    -help: Display list of all command line options

    Graphics:
    -renderquality: Set the render quality of the game. (0-4)
    -shadowdensity: Set the shadow density of the game. (0-16)
    -texturequality: Set the texture quality of the game. (0-2)
    -viewdistance: Set the view distance of the game (0-99)
    -detailquality: Set the detail quality of the game. (0-99)
    -novblank: Disable wait for vblank (No Vsync)
    -norestrictions: Do not limit graphics settings
    -width: Set width of main render window (default is 800)
    -height: Set height of main render window (default is 600)
    -safemode: Run the graphics in the lowest setting possible
    -frameLimit: Limit frame to interval of refresh rate
    (ex If refreshrate is 60HZ –frameLimit 1 = Locks down to 60HZ)
    -refreshrate: Set the refresh rate of main render window
    – Warning - Monitor must support (ex. –refreshrate 60)
    -fullscreen: Force fullscreen mode
    -windowed: Force windowed mode
    -availablevidmem: Set amount of physical Video Memory(ex. –availablevidmem 0.9)
    -percentvidmem: Percentage of video memory to make available to GTA

    Audio:
    -fullspecaudio: Force high-end CPU audio footprint
    -minspecaudio: Force low-end CPU audio footprint

    System:
    -noprecache: Disable precache of resources
    -nomemrestrict: Disable memory restrictions
  • mike369
    #20329
    -novblank
    ez kikapcsolja a vsync-et

    –availablevidmem 5.0
    ez a videomemória mennyiségét állítja be (így tehát 5x384 Mb-nak érzékeli, az 5.0 a szorzószám)