54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zorovpeter
    #51626
    Azzal is el lehet érni a hatos szintet. :D
  • Bronx South
    #51625
    6 -os körözési szinten írtsad a zsarukat utcán, ha sokat csinálod hamar ráérzel a dolgokra.
  • zorovpeter
    #51624
    Most jön a nem multis tapasztalatom, de amikor a küldiben rohannak meg nagyobb számokban (vagy csak a rendőröket aprítom a lakásban) akkor van, hogy úgy darálok, hogy csak végighúzom a célkeresztet és sebez, pedig az élet ugye nem jelenik meg.
  • fery02
    #51623
    Nem lehet bizony ilyesmi trükköket alkalmazni, másképp legális csalás lenne így az acsik megszerzése.
    GTA IV multis acsijai között amúgy is van néhány, amit csak szinte elképzelhetetlen mennyiségű munkával lehet csak elérni.
    Én pl egy nyaramat végigmultiztam pár éve vele, így lett meg minden acsi. :)

    Régen játszottam amúgy már vele, nem tudom milyen szinten vannak már a csalások, de egy hasznos tanácsot adhatok, ha esetleg nem jöttél volna még rá:
    Mikor messzi célpontra akarsz lőni, a fegyverek csak bizonyos távolságból hajlandóak célbajutni. Általában mikor célratartás közben nem látod az ellenfél körül az élete jelzését, addig felesleges lőni, mert még véletlenül sem fogod eltalálni.
    Ez a távolság fegyverenként különböző, UZI kaliberő géppityuknál rövidebb távolságokból, míg AK félékkel messzebbről enged.

    Ha eleget játszol, simán rá lehet érezni erre a távolságra és onnantól egy tapasztalt játékossal szemben az lesz a döntő tényező csupán, hogy melyikőtök időzít jól (mint egy western jelenet . :)).
  • fery02
    #51622
    Fog működni. Gáz lenne, ha nem működne.
    Ez azt jelentené, hogy minden egyes patch-elés után új játékot kellene kezdeni. Mivel pedig automatikusan patch-elődik, meglepetésként érinthetné a játék vége felé tartó játékost egy erre irányuló hibaüzenet. :)
  • zorovpeter
    #51621
    Szerintem nem célozhatsz nagyon profin... Mondjuk csak 33%-on állok, de azt ennyiből is le lehetett venni, hogy kezd az akció rész a lövöldözős játékokra hajazni.
  • totyak
    #51620
    Küzdöttem ma egy csomót multiban, de nekem nem nagyon jön be (most próbáltam először). Érdekes módon én lövöm az ellent, semmi baja nem lesz, ő meg egy-két lövéssel leterít. Meg a pálya másik oldaláról telibe talál, átlő a fedezéken. Nem hiszem, hogy valaki ekkora profi.

    Így nem nagyon fogom megszerezni a multi achikat.

    Nem lehet trükközni, hogy például barátaim ellen versenyzek és hagynak nyerni vagy hagyják lelőni magukat? Mondjuk egy ismerősöm sem GTA-zik.
  • wollnerd #51619
    ???
  • fery02
    #51618
    Csak ranked.
  • totyak
    #51617
    A multiplayer achikat csak ranked match-ek alatt lehet megszerezni vagy player match-ek alatt is megadja, ha teljesítem az adott feladatot?

    Köszi
  • Grandee
    #51616
    Szevasztok!

    Letöltöttem a GTA IV,végigjátszást, csak van egy olyan problémám,h a username-dokumentumok-gta IV mappában,nincs save games mappa,csak user musics, akkor most nem tudom felrakni a végig játszást?! :(
  • Bronx South
    #51615
    Na ja, itt nem valami jó a billiárd, nekem is ez a gondom. Ha olyan lenne mint az SA -ban, na az.
    Amúgy dartsozni szeretek, ott adhattak volna még egy kis kézmozgást a dologhoz mert elég könnyű nyerni.
  • wollnerd #51614
    csak egyszerű windows-os megoldást tudok: gyorsíts fel az egér sebességét a Vezérlőpultban! :)
  • wollnerd #51613
    Srácok! Ugye a mentések verziófüggetlenek? Újra kell telepítenem az alapjátékot, és úgy döntöttem hogy csak 1.0.4.0-ig patchelem. Működni fog a mentésen amit eddig 1.7 pacth-cel játszottam?
  • totyak
    #51612
    Biztos nagyon amatőr kérdés, de hogy kell biliárdozni a játékban? Egyszerűen nem tudok nagyot ütni, mindig éppen hogy csak arrébb löki a golyót. Így nem lehet nyerni.
    Hátra húzom az egeret, aztán gyorsan előre tolom, de nem az történik, amit várnék, pedig a bowling is így működik és annál nincs gond.
  • wollnerd #51611
    Itt biztos találsz megoldást!
  • Grandee
    #51610
    Sajnos nem,de akkor nem is lehet rajta játszani, vagy nincs valami megoldás? :(
  • nr1ranger
    #51609
    Gyanítom nem eredeti a játékod.
  • Grandee
    #51608
    Szevasztok!
    Amikor rákattintok a gta iv ikonra,kijön a social club,ott katt a playre,aztán ki írja ezt a hibaüzenetet: Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen. A címen nincs GTA IV-hez való akármi,vki tudja mit kell tennem?!:S
  • Bronx South
    #51607
    Mekkora fail már.. :D Brucie lerakott egy toronyház tetején, azt miután elment kicsit körbenéztem ott fent, meg volt egy létra ahol lelehetett mászni a szellőzőkhöz ott kinyírtam egy galambot. Majd miután visszamásztam már nem volt lehetőségem lejutni a tetőről... mondom ok, visszamásztam a szellőzőkhöz hogy hátha a leszállóra jön vissza a kopasz a következő invitálásnál, hát a nagy szart xD pár háztömbbel arrébb egy parkban szált le, így már esélyem se volt lejutni, leugrottam azt kiléptem. Ezt azér megoldhatták volna nem olyan "légbőlkapottan" is...
  • zorovpeter
    #51606
    Most annál a küldetésnél vagyok, ahol faust meg akarja öletni dimitri ismerősét. Sokadszorra se tudom megölni időben, mindig elfut. Valami tipp vagy trük?
  • wollnerd #51605
    Kösz! Majd később belenézek.
  • masterthief
    #51604
    igen! De még több ilyen kapcsolót is beiktathatsz.ITT találsz még jó néhányat.
  • zorovpeter
    #51603
    Ó...
  • fery02
    #51602
    El se kezdjél vele játszani!
  • wollnerd #51601
    Így kell kinéznie???
  • RTmz88
    #51600
    És azt hogy kell megoldani ?
  • bakvarnyu
    #51599
    A LIVE- el van probléma.
  • RTmz88
    #51598
    Sziasztok ! Tudjátok hogy mi a GTA 4-ben a WS10 hiba ?
  • Bronx South
    #51597
    What ? Neked mi időpazarlás egy ilyen játékban ? Full hülyeség szerintem csak a fősztorin agyalni, nekem már összesen van 80-90 órám a játékban és még a sztori közepén járok valahol.
  • zorovpeter
    #51596
    Na, amint teljesen végeztem a vizsgáimmal már neki is ülök a játéknak. Tud valaki valami okosságot mondani előre is, pl. mire ne pazaroljak időt?
  • RTmz88
    #51595
    Sziasztok ! Tudtok segíteni abban hogy a GTA 4nek ami most fenn van nekem indításnál mindig azt írja ki hogy "GTA 4 FATAL ERROR WS10 hiba. Ezt miért írja mindig ki. 1.0.7.0 patch van fent crackelve.
  • Bronx South
    #51594
    Felkutattam a városnéző helikopterrel az egész várost, ahol van helikopter leszálló ott semmi sem áll soha, de gyanús hogy a sztori miatt van ez, nekem még nincs meg a 3ik városrész se, bár már 50%-nál járok. Nekem amúgy egyik GTA -ban sincs olyan hogy nehéz megszerezni. Full páncél, egy AK és uzi sok lőszerrel azt jöhet bármi.
  • fery02
    #51593
    Ilyen mód nincs benne.
  • Piloss
    #51592
    ha jól emlékszek valamelyik rendőrkapitányság tetején is van egy.....


    de ne kérdezd hogy melyiken, mert fogalmam sincs...
  • wollnerd #51591
    értelek én... de Annihilatort elég nehéz megszerezni... ráadásul nem is tudnád elmenteni!
  • Ryder62
    #51590
  • Janesz0218
    #51589
    Hellosztok
    nekem ez lenen a gáz miután indítanám a gamet ezt írja ki => SecuLauncher: failed to start application.[2000]
    pls help.. !
  • Caby
    #51588
    nincs mit
  • Bronx South
    #51587
    nem cheatelek