54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • wollnerd #51586
    Ha nincs más akkor üsd be ezt a számot a telóba:

    359-5550-100 Lerak elénk egy Annihilator helikoptert.
  • Bronx South
    #51585
    Hát a reptéren a repülőgépeken kívül semmi sem áll. A városnéző helikopterrel körbenéztem az egész repülőtéren.
    De körbenézek mégegyszer.
  • wollnerd #51584
    A Francois Nemzetközi reptér az északi pontján ott szokott állni egy Annihilator! :)
  • Bronx South
    #51583
    Srácok ! Hol találok rendörségi helikoptereket a játékban ? Van egy ami az apacshoz hasonlít pl. az szerintem tud rakétát is lőni, szeretnék kicsit darálni, elöre is thx a helpet.
  • masterthief
    #51582
    Ami a gyilkosságokat illeti, abban szerepel több minden ami okozza, nem csak te. Nézd meg az internet kávézóban a híreket. Jelzem hogy van 1 tucat weboldal. A karaktereket leszámítva, van sok gyilkosság benne, amik nem csak te rád vonatkoznak..
  • haze81
    #51581
    lenne egy lame kérdésem: lehet co-op módban játszani otthon? A barátnőmnek is tetszik a játék és szeretne velem együtt játszani :O
    steames gtaIV
  • wollnerd #51580
    Igazad lehet!
  • bakvarnyu
    #51579
    a 68-ból 67 biztos a te számládra írható
  • wollnerd #51578
    Én tegnap délután az EFLC-ben (mert ugye az alapjátékom elbaszódott. :D Hiányzik Niko. :D) Kipróbáltam a helikopterkirándulást (másodszor) láttam a bejáratot hogy sorba álltak az emberek. Gondoltam hogy az őr átengedi őket ha megérkezett a következő heli. Vártam 5 percet hogy meginduljon a sor, (Be volt kapcsolva a Real Time Duration opció) A várakozás közben Luis cigizett. :D (Smoking Mod) mikor még mindig nem jött, átmentem a soron. De akkor már halottam a közeledő helikopter hangját, és kiszálltak az utasok a járműből és átengedték a sorban állókat, és beszálltak abba a helikopterbe és az pedig elment. Hát ez nagyon jól van kitalálva ez a "rendszer". Ebben a játékban a városban van élet! A Mafia 2-ben nincs! :D Na, beszálltam abba a helibe utasként ami még állt a parton, és a kalauz olyan dolgokat mondott Liberty City-ről amit még nem is sejtettem! Példa:"Íme a Middle Park ahol tavaly csak 68 gyilkosság történt. Ez aztán rekord! ----> Ezt hogy érthette? Ez volt az a helyszín ahol legkevesebb, vagy legtöbb gyilkosság történt? :O

    A Real Time Duration opció hasznos, de mégsem olyan érzés mintha valós időben mászkálnánk a városban Hogy miért? Mert a város nem valós méretarányú. Hát gondolhatjátok hogy helikopterkirándulás helyéről a Luis házáig taxival, nem sietve, csúcsforgalomban az út 7 perc??? Hát valójában 10-15 (dugókat beszámítva annál több) percnek kell lennie! (Ez a véleményem)
  • masterthief
    #51577
    Igen a főkönyvtárba kell. Kérdezz nyugodtan.
  • wollnerd #51576
    nekem is jó lenne nyerni pár fps-t.
    kérdésem: Hol kell létre hoznom a commandline.txt-t? a főkönyvtárban? Hogy kapcsoló? beírom a jegyzettömbbe a -novblank szót?
    Bocsi a kérdezősködésemért!
  • bakvarnyu
    #51575
    progi na persze "Text Chat All - Y"
  • kishandris
    #51574
    Nem arra goldoltam hanem a chat ablakba nem tudok írni! Valami progi kelll hozzá?
  • mate0130
    #51573
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, hogy a "Tiszta menekülés" című küldetésnél, amikor a kocsi ellopása után Vladnak fel kéne hívnia Nikot, nem hívja fel, és ha mi próbáljuk meg felhívni, akkor se lehet. Enélkül nem lehet végigcsinálni a küldetést, mivel a megjelölt garázs nem nyílik ki. Nem tudja valaki, mi lehet a baj?
    Előre is köszi!
  • Csaba42
    #51572
    Nekem csak annyi volt, hogy a mobilban kiválasztottam a multiplayer opciót. Nehezen talált nekem játékot, de végül ment. :)
  • Csaba42
    #51571
    Ha valami normális Ati vagy GeForce integrált VGA lenne benne, akkor igen. Így bele kell raknod vmi kártyát ahhoz hogy jól menjen.
  • kishandris
    #51570
    Valaki tudja hogy miért nem tudok írni a gta 4 multiplayerben? Valami progi kell hozzá?
  • Ryder62
    #51569
    Én inkább egy új vice city-t várok már a rockstartól.
  • masterthief
    #51568
    Mindegy csak jó legyen! Én várom.
  • bakvarnyu
    #51567
    Fú ez annyira fasza lesz, de őszintén szólva én nem látok olyan nagy különbséget.
  • masterthief
    #51566
  • masterthief
    #51565
    Nem a SA-hoz hanem a IV-hez. Olyan mint a videó amit belinkeltem. GTA IV motorjával a Vice City.
  • wollnerd #51564
    Vice City? A SA-hoz???
  • wollnerd #51563
    De volt. nem javult tőle.
  • masterthief
    #51562
    Gondolom ha már elkezdték akkor be is fogják fejezni. Addig várni kell türelemmel, hisz nem kis dologról van szó. Át kell konvertálni az egész térképet, járműveket, fegyvereket stb. Megnyugtatlak hogy készül a Vice City is.
  • masterthief
    #51561
    Pedig jó a SA. Kezd el, és 1 idő múlva a grafikája nem is fog érdekelni. A másik kérdésedre nem tudom a választ
  • masterthief
    #51560
    Nem volt biztonsági másolatod az Annihilator-ról, hogy újra kell rakni? Én nem is tudom mit csinálnék, ha elb@szódna valami mod miatt a game. De ere figyelek is. Nekem már több mint 100 modding cucc van benne.
  • xido
    #51559
    Black Mesa project óta hiszem,ha látom:)
  • wollnerd #51558
    Ez nagyon jó lesz!!! én feltettem 2 héttel ezelőtt a SA-t, de nem akart tetszeni a gagyi grafika miatt....
    Meg aztán azt is vettem észre hogy összeveszekedett a G25-ömmel. :@ (mittudoménmianeveaszreplőnek el kezdett hátrafelé haladni, a vezetés közben folyton leejtődött a kamera...
    Nincs vmi más megoldás arra hogy inkább ne kelljen kihúzni a szg-ből a játékvezérlőt???
  • wollnerd #51557
    Mi történne, ha felrobbanna a szív? Eltűnnének az sorra az épületek? xD Vagy inkább a Liberty City "teste" megfertőzne Zombikkal? xDD Van már egy ilyen mod! XD
    Csak sajnos újra kell installálnom majd az alap játékot... :( ( #51514 )
  • masterthief
    #51556
    Ez a húsvéti tojás! Nem sokan fedezték fel Liberty szivét.
  • pisztácia
    #51555
    Jah, ott ébredtem fel. Hirtelen nem tudtsm mi az a nagy szív:D de komoly
  • sajtburger
    #51554
    Valahogy ez volt az érzésem. Több mint 1 hónapja vettem xboxot és hozzá a GTA-t, de már az utolsó küldetésnél járok.. :/ Persze jön még a két kiegészítő, csak sajnálom, mert egyik legjobb játék, ha nem a legjobb a világon és máris vége.. :S
  • bakvarnyu
    #51553
    San Andreas sokkal hosszabb de ez attól függ ki hogy játszik.
  • sajtburger
    #51552
    srácok! nem tudjátok, hogy a san andreasnak és a gta IV-nek mennyi a végigjátszási ideje, így összehasonlítva? Érdekelne, mert sztem a GTA IV-t hamarabb vittem végig, bár lehet, hogy keveset huligánkodtam meg mászkáltam.. :D
  • wollnerd #51551
    Egy klubban leittad magad és oda dobták ki Luist? :D
    én már láttam.
  • pisztácia
    #51550
    itt a videó róla
  • pisztácia
    #51549
    Valaki volt már a szabadság szoborban?
    Én multkor tok részegre ittam magam, és a szabadság szoborban ébredtem fel. És volt ott egy baromni nagy szív ami lüktetett:D
    Vki látta mar?
  • FZoleee
    #51548
    köszi :)
  • fery02
    #51547
    Mod telepítésekért nem jár ban, Multiban elkövetett csalásért előbb jár.