54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • barmi
    #20492
    Ja. Ez nekem is feltűnt. Visszavettem 800*600-ra és egy fikarcnyival sem ment jobban mint 1024*768-on. és ha felrakon 1280-ra akkor sem megy egy cseppet sem rosszabbul mint 1024*768-on..... röhej! Ezek a kurvákok jól ekQrták nincs ezen mit ragozni tovább.
  • akyyy
    #20491
    véletlenül nem laptopod van? mert nekem 8600m gs van, laptopban, ehez sincs hivatalosan driver csak a laptop honlapján, de az valami 2007es ezer éve driver, de van egy honlap ahol az új nvidia drivereket modositják anyniba hogy fel tudjam tenni és használja is szépen, nálam meglepően jobb lett tőle, remélem az új 84-es driver is mihamarabb elkészül:)
  • n3whous3
    #20490
    Egyébként sztem bizonyos szempontból egy szavunk se lehet a teljesítményre, gondolkoztatok már arról, hogy mi más is megy a háttérben? A videó felvétel! Kikapcsoltam és semmit se számít, ugyanolyan a sebesség. Nem semmi azt tekintve, hogy elfoglal vagy 4-500 megát (!) egy ilyen felvétel (csínján vele brádörz, lehet ezt ti észre se vettétek :D)
  • akyyy
    #20489
    nem kezd el a windowd frissitést letölteni meg telepiteni?
  • Prince of Máté
    #20488
    Esetleg még az lehet a baj, hogy alaplapi hangkártyám van, ami a procit használja, és így is gyengíti.
    Valahol láttam egy parancsot amivel " Low CPU usage sound" -ot lehet elérni.
    Ezt hol találom?
  • n3whous3
    #20487
    Nem feltétlen minden vga-ra cserél a driver pakk drivert, lehet azzal a kártyával nem is volt gondja a GTA-nak
  • n3whous3
    #20486
    Hi pípöl, nem volt netem tegnap reggel óta, szal lenne 1-2 kérdésem, nem tudom azóta voltak e válaszok ilyenre vagy valami...

    Egyrészt van egy olyan gondom, hogy játék közben néha pár percen belül, néha később (de 30 percen belül biztos) elkezd brutálisan akadozni a játék és nem hagyja abba. Valaki tapasztalt ilyet? Megoldás van rá?

    Másrészt enyhén talán shader vagy textúra hibás a megjelenítés nálam meg nvidiás havernál is, szal az árnyékok a kocsin néha nagyon furák meg közeledve árnyékos épülethez vagy 1-2 textúrához az a jellemző "kerítéshez közeledek mozog az egész" effektet érzem

    Egyébként istenkirály a játék :) Kipróbálom a netest majd később.
  • Viktorr
    #20485
    Van arra megoldás,hogy eredeti játékhoz ne kelljen a dvd?
  • RedRiot
    #20484
    "A rokksztár is kiadhatna egy ilyen nyilatkozatot nyugodtan: ElQrtuk! Nem kicsit! Nagyon!! "


    :DDD "Két évig úgy tettünk, mint akik egy normális programon dolgoznak! Pedig nem! Ekkora böszmeséget még a világ nem látott!!!"
  • Szasza20
    #20483
    Úú tényleg ide írtan véletlen, bocs..
  • Mr_no_NaMe
    #20482
    Miért van az, hogy a béta driver nem támogatja a 8600 GTS kártyámat, de a 8800 sorozatot már igen? Én nem vagyok teljeskörű Nvidia tulajdonos vagy mi a kurva élet? Hogy van ez? Soha nem lesz már lehetőségem a legújabb drivereket felrakni?
  • kuci06
    #20481
    rosszul jött le, töltsd le megint
  • kissadamvikt
    #20480
    letöltöttem a 180.84-es drivert vista64-hez és ezt írja: This contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again. WTF???
  • Prince of Máté
    #20479
    1280-on is ugyanennyit kapok :/
  • Lacee86
    #20478
    Hát még nem játszom vele, csak kérdeztem h vki próbálta-e, h megtudjam érdemes-e megvenni. Amúgy ez dual core proci, nem egymagos. Érzésem szerint tud annyit mint egy 1,8-as Core2Duo, amit minimumnak írnak.
  • akyyy
    #20477
    felbontást vedd feljebb nyugodtan, olyan 350-400 értékre modositgathatod, és jónak kell lennie elvileg, bár a proci lehet gyenge neki.
  • Colton
    #20476
    télleg? 500Alkalommal és azon kívűl hogy "töröljek minden driver-t a driversweeper-rel" és a "RivaRunerr-nél nyomjam meg a reset default gombot" azon kivül van más?
  • MerlinW
    #20475
    Ha eredeti játékod van, akkor ne skippelj, hanem jelentkezz be. Ha nem eredeti, akkor fáradj át a másik topikba,és ne Playt nyomj a Socialon, hanem indítsd el megint a Launchert.
  • barmi
    #20474
    A rokksztár is kiadhatna egy ilyen nyilatkozatot nyugodtan: ElQrtuk! Nem kicsit! Nagyon!!
  • Szasza20
    #20473
    Na tegnap este felidegelt nagyon hogy nem idult el. Most felrakom az SP3at megnézem így, remélem elindul ez a social valami és lesz Skip gomb meg play aztán tudok végre játszani...
  • MerlinW
    #20472
    Nem normális, de az sem hogy tegnap óta 500 alkalommal le lett írva a megoldás és nem olvastál vissza:)
  • Colton
    #20471
    hello! egy Geforce 6600GT-n normális hogy nem látom a textúrákat?
  • Laci82
    #20470
    Na szóval.
    Régi driverrel:

    Statistics
    Average FPS: 31.25
    Duration: 37.00 sec
    CPU Usage: 86%
    System memory usage: 82%
    Video memory usage: 87%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
    Texture Quality: Low
    Render Quality: Low
    View Distance: 1
    Detail Distance: 1

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
    Video Driver version: 180.48
    Audio Adapter: Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

    És az új:

    Statistics
    Average FPS: 30.49
    Duration: 37.20 sec
    CPU Usage: 89%
    System memory usage: 69%
    Video memory usage: 59%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
    Texture Quality: Low
    Render Quality: Low
    View Distance: 1
    Detail Distance: 1

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
    Video Driver version: 180.84
    Audio Adapter: Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

  • MerlinW
    #20469
    Először is a utorrent, firefox, fraps-et és a punkbustert (hátha). Ha megvan a megoldás, utána fraps-elhetsz, de köztudott, hogy sok játéknál bezavar.
    Egyébként, ha ez az alapfelállás, akkor szép tiszta rendszer.
  • Prince of Máté
    #20468
    AZ csak addig megy, amíg fórumozok.
  • pista89
    #20467
    utorrent.exe
    firefox.exe


    szvsz ennyi
  • TottiZsolt
    #20466
    Aki már eljutott addig: melyiket hagytátok életben ill. öltétek meg? Igor \ Vlad
  • MerlinW
    #20465
    A fagyogatást szintén harmadik program okozhatja (vagy hardveres hiba), lépj ki mindenből amit nem használsz.
    Csak saját tapasztalatból tudok beszélni ugyan, de 12 óra játék alatt egyszer sem fagyott.
  • moralosan
    #20464
    Jah és nem akarok genya lenni, de jó tudni, hogy nem csak nekem rossz, szóval nem egyéni probléma :P.
  • Prince of Máté
    #20463
    Innét mit lőjek ki?

  • MerlinW
    #20462
    Nálam XP32-őn 25-40 között fut maximális beállítások mellett. Tehát gyakorlatilag folyamatos. Elég ennyi.
  • moralosan
    #20461
    Na én is már nyüstölöm pár napja az eredetit :).

    Sajna fagyogat néha meg hasonlók, de nem aggódom nagyon, bízom a patchben :). Amúgy meg természetesen rohadt jó játék :D.
  • MerlinW
    #20460
    Indítsd újra a rendszert, Te is lőjj ki minden alkalmazást amire nincs szükség a játékhoz és próbáld újra.
    Elmondása szerint akad egy másik installerrel.

    Ha nem jó, 2 dolog lehet:
    - frissítened kell az windows installert
    - hibás a lemez
  • Prince of Máté
    #20459
    Igen.
    ami fut:
    Daemon tools
    Catalyst
    Rivatuner ( h ne legyen hangos a ventim..)
    Fraps
    Social club
    Nod
  • Micsu
    #20458
    és vista 32őn?

    mert nekem 35 a bech és hasonló configosoknak se több

  • Prince of Máté
    #20457
    Gyenge, gyenge, de másnak is, és nekem szarul fut!
    Ram meg bőven elég 2 giga, sose swappelt.
  • MerlinW
    #20456
    Kilövöldöztél minden felesleges programot a játék előtt? Firefox, MSN, egyéb biszbaszok amik a háttérben és tray-ben futnak?
  • Bucser
    #20455
    "Early on we decided we weren't going to support DirectX 10. We were just going to work on increasing the visual quality with what we had with DirectX 9. If we had DirectX 10 support we could have had the AA in there, but we don't have any. The shadows, at least from the forums and what I'm seeing, I think a lot of people don't understand that the shadow density is only designed for a certain type of light in the game. In the daytime there's a general shadow that covers the entire world. That is hooked up directly to the video mode. It scales automatically with resolution. So the higher the resolution you set the game, the higher your shadow, mirrors, water, reflection, everything automatically scales. "

    Ezt a bullshitet....
  • mikiking
    #20454
    elindul..viszont a játék telepités a felénél ugzyanazt a hibat dobja ki amit eddig... lentebb van kép rola
  • MerlinW
    #20453
    Gyenge a professzorod, hiányzik 1GB RAM