54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • vasziszdasz
    #20563
    A konzol nem jövő, hanem zsákutca. Csak a kapzsi kiadók erőltetik, mert azon jobban le lehet húzni a vásárlókat, de nekünk ez miért is lenne jó? Többet fizetni gyengébb tartalomért?
  • Taylor10
    #20562
    MÁR MEGY A JATEK NAON ZSIR.AMUGY 7600 videókártyával meg 1gb rammal megy??
  • Petys
    #20560
    Hát elég gáz port lett, nekem AMD x2 5200+, 2GB ram és HD3850 alatt, full minimumon (low textúra, 1 draw distance, 1024x768 stb) akadozik, de eze lehet hogy az x64-es Vista miatt van...
    De a lényeg hogy a játékélmény még így is ott van. Szvsz egy tizes skálán minimum 15! :D
    Hatalmas milyen dolgok vannak benne, enegem nem az átlátszó hasú emberek és pocsék grafika (gépigényhez képest) érdekelnek. Ezekre majd kiadnak egy patchet!
    GTA IV RULEZ!
  • vasziszdasz
    #20559
    az options menüben
  • Nagylaci
    #20558
    Megértelek... Az elmúlt idők egyik legjobb játéka és erre PC -re ezt merik "elkövetni". Ez nagyjából olyan mintha jól szembeköpték volna a PC -s játékosokat! Nincs nekem semmi bajom a játékok konzol platform felé tolódó trendjével, úgy néz ki ez a jövő, de akkor meg minek adják ki az ilyen fertelmeket?! Szégyen ez a játék!
    Na és azok a nyilatkozatok... Hogy nem sül le a bőr a képükről?! Szánalmas.
  • Dante73
    #20557
    Nem tudja valaki, hol tárolja a grafikai beállításokat a játék?
  • daf xf
    #20556
    Vedd lejebb a hardver gyorsítást hátha segít.Nekem a motogp 08nál ez segített:)
  • Micsu
    #20555
    így van ez egy moslék port lett, de ez a fejlesztők hibája, nincs akkora gépigénye a játéknak hogy ne fusson el konzolos minőségben egy középatos gépen ez az én véleményem
  • deda
    #20554
    Üdv! Valakinek nem volt esetleg hangproblémája? A játék indítása után folyamatosan hangos sistergést lehet csak hallani...nem tudtok rá esetleg valami megoldást?
  • fanatifo
    #20553
    csak az a baj hogy ti gamerek vagytok és fillérekért lehet már venni konzolt amivel nincs semmi nyavaja videókártycsere,ram stbstb egyéb szánalmas dolog!Félre ne értsél nekem is van szgépem és kell is a mindennapi élethez már de azért mert fejlődik tchnika folyamatosan és játszani szeretnék több 10ezret költsek a gépemre szerintem vicc!
  • foxpal
    #20551
    LIVE-n lehet mp-zni vagy senkinek sem enged?
    Akar valaki LAN-on mp-zni?^^
  • Carlos
    #20548
    Csakhogy az egyik egy célszámítógép!
    Ezt ne feledd!
  • Dante73
    #20547
    Gondolkoztál Te egy konzol tudásán?
    512Ram van benne, összesen, itt meg 512VRAM a med-hez elég... Ezt NAGYON elszabták.
    Tisztában vagyok a különbségekkel a két platform közt, de hogy egy 5-6x erősebb gépen, ne hozza azt a teljesítményt, szimplán nevetséges....
    Megnézed a benchmarkokat, csak a VRam van 100%-os kihasználtságon, minden gépen, a többi meg 60-80%-on. és tök mindegy a felbontás, a beállítás, egyebek. Textúraméreten kívül, mindent max-ra lehet pakolni a kenyérpirítón is. Hihetetlen.
  • Pipör
    #20541
    nekem is! és sztem ez a baj kevés
  • vasziszdasz
    #20532
    +m
  • ProGabe #20527
    óóóóó, sokkal jobban megy az új Nvidia driverrel! eddig olyan fos volt, hogy egyszerűen nem volt vele kedvem játszani, most meg lenyomtam 3 küldetést, meg még egy kis multit :)

    ehhez még jön a R* patche, meg Nvidiasok is jobban beleássák magukat a kódsorokba, netalántán rajongoó megoldások és kapunk egy igazán jól játszható játékot
  • Prince of Máté
    #20526
    Ez még annyira nem is zavar, mert ugye ennyit számít a proci limit, de akkor legalább 30 fps-sel csinálná ezt, bár én megelégednék 20-al is..
  • Morfi
    #20516
    Nálam egyik sem tér vissza :D
  • w77d
    #20514
    úgyszint megmentettem :D
  • w77d
    #20513
    töltsd le a legújabb live update-et..
  • TottiZsolt
    #20512
    Vladot én is, ellenben Igort megmentettem... Kíváncsi vagyok lesz-e következménye, bár nagyon bizonygatta, hogy nem tér vissza többet... Bár így, hogy Vlad már nincs többé, ki tudja...
  • daf xf
    #20511
    Sziasztok!
    Felraktam a játékot.
    Átirtam az xp-n h. sp2n is menjen.
    Na most meg oat csinál h. mikor bejön a social club abalak ezt irja.:
  • Morfi
    #20510
    Nekem 4600-os van és médiumon jól megy :) Igaz 9800GT kártyával.
  • mikiking
    #20509
    jo :D
  • Mr_no_NaMe
    #20508
    Ha 8600 GT videókarid van, akkor elvileg ez neked se működik. Neked is a legutolsó beta driver a 178-as
  • Morfi
    #20507
    Ha a kártyád bírja akkor olyan médiumra lehet állítani vele a játékot.
    Amúgy minek írja mindenki oda hogy mekkora a háttértárolójának a kapacitása?
  • DJ bigpapa
    #20506
    Vki kipróbálta már? Hátha segít. link
  • benkoszabi
    #20505
    hát ah szted a proci kevés, akkor ezzel a játékkal valszeg jövőre fogok játszani, lévén pénzem már cska önerőből saját munkámból lesz majdan, de most 15k-t rákölteni....ugy vagyok vele ha elfut elfut, ha nem akkor meg várok vele, de tuti nem fogom minimum low-on futtatni, mert az már ront az élményen és az összképen is....
  • Farbiter
    #20504
    hi all!bajom lenne az installálással!megakad amikor a social club-ot rakja fel!help plz!
  • Mr_no_NaMe
    #20503
    Nem laptopom van. Gainward 8600 GTS Golden Sample 256 megás videókártyám van rendes pc-be.
    Az nvidia.comon a béta drivereknél a legutolsó driver a kártyámhoz a 178-as driver, viszont a 8800 kártyáknál már ottvan a 180-as driver. Most ez miért van így?
  • n3whous3
    #20502
    Proci elég kevés lesz neki, ha van pénzed, egy 15k-t áldozz rá egy 5000+-ra legalább. Vagy 20k körül 6000+os. Többi alkatrész nagyon is ok.
  • benkoszabi
    #20501
    sziasztok. ne haragudjatok, de nem olvasom vissza az összes hsz-t, mert nagyon sok ,ezért csak megkérdem itt sunyiban...a lent látható konfigomon mire lesz elég? sztem sanszos hogy semmire lévén itt sokkal erősebb 2 magos inteleken is megakadt az userek szerint, csak a 4magos quad-osoknál láttam a magas felbontást és a high beállítást játszató fps értékek mellett....

    annyit még hozzátennék, hogy én csak 1024-ben futtatnám a játékot, lévén 15ös a moncsim...

    szóval akkor? még a low-ra se lennék elég? vagy ha szerencsém van akkor egy stabil medium? high gondolom felejtős...

    jah a gépem: 250giga samu hdd, 2 giga kingmax ram, 8800gt 512mb, amd x2 4400 2300mhz, Gigabyte GAMA69-S3H lap...
  • Morfi
    #20500
    Vladot tuti megöltem de szerintem Igort is :)
  • n3whous3
    #20499
    90 napig (sajnos postaköltséggel) térítésmentesen kicserélik, ott van az egyik doksis könyv végén a leírás. :( Hát elég szar úgy :(
  • mikiking
    #20498
    Megprobaltam megint.... restart és utánna.... nem tett ki hibaüzenetet sem semmi,de megállt.vagy 10 percet vartam.és cancel... 2es cd hibas lesz
  • n3whous3
    #20497
    Ha nem változott a driver a vga-dhoz akkor semmi nem lesz, ha változott, akkor meg igen. Gondolom :O
  • n3whous3
    #20496
    de egyébként ott volt a frissítős ikon egész nap jobb alul, az csinláhatta, hogy esetleg néha próbálkozott és annyi?
  • akyyy
    #20495
    most olvasom hogy páran leirják ott mit érdemes modositani hogy fel tudjam tenni, de addig nem akarok ebbe belemenni amig nem tudom, hogy [b]érdemes feltenni a 180.84-es drivert?
  • akyyy
    #20494
    jah az adobe nálam is. meg nod szokott főleg ilyeneket művelni.
  • n3whous3
    #20493
    elvileg volt készen egy frissítés, mert a leállítás után felrakta a gép, de annyit hozzá, hogy mint mondtam tegnap reggel óta nincs net és akkor is ezt csinálta. De kösz a tippet, lehet azt akarta csinálni (adobe acrobatot is szeressem emiatt, 99%-os proci terhelést művel a buzi updateje)