54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kashim5 #20772
    Igen, ez a problémám, hogy nálam ilyen nincs, akármit állítok. Pedig mindenkinél működik akit megkérdeztem.
  • Mr. Perfect
    #20771
    Nagyon egyetértek veled!!!!!! Én is már épp azon gondolkodtam, hogy vegyek-e karácsonyra új VGA kártyát, de mivel a jelenlegivel minden más game tök jól fut rájöttem, hogy emiat az egy miatt teljesen felesleges...
  • MerlinW
    #20770
    mobiltelefon. de mondja a videon is...
  • skate00
    #20769
    w77d'

    csak félig van igazad

    a conzolhoz kell egy jo TV is ami 100 alatt nincs

    "nem futna elviselhetően,akkor inkább konzolt vennék," Egy szar játék miadt ?

    meg Netről ha leszedsz gamet ahoz kee PC! meg Flesh eltetni kell a Konzolt....

    abba viszon igazad van hogy Konzol ra nem kell külteni mindig egy


    Megnézel egy Xbox 360 at Abba minimum Premium +flesh +tuninghűtő (hogy nem melegedjel tul=3led es lesz)
    .......

  • n3whous3
    #20768
    #20739-re valaki?
  • xido
    #20767
    elején pl éjjel álltam ki Romannel garázsból kocsival,csak ültünk benne,mentek el a fényszórók előtt emberek és a szemközti falon ott voltak az árnyékaik...
  • n3whous3
    #20766
    én pedig n3whous3 vagyok a social klubban, invitálhattok havernak :)
  • BiG G
    #20765


    buszjáratok meg nincsenek, én eddig mozgó buszt nem is láttam, csak buszállomásokon állva kettőt-hármat.
  • MerlinW
    #20764
    Sokkal.
  • n3whous3
    #20763
    mindenkinél ez van, éjjel nincs
  • Attelee
    #20762
    Vanakinek sikerült már a Windows Live menüben egy másik barátot invitálni játékra?
    Ha igen vegyetek fel barátnak.. AtteleeHUN
  • Kashim5 #20761
    Senkinek sem volt még olyan problémája, hogy éjjel nem jelennek meg a dinamikus, vagy egyáltalán akármilyen árnyékok? Nappal tök jól látszik minden. Shadow Density is maxon van, éjjel viszont senkinek és semminek nincs árnyéka. :/
    8800gts-em van amúgy, új nvidia driver, de régivel sem ment. Előbb újraraktam a játékot, semmi. Csak gondoltam bekérdezek hátha találkozott már valaki vele, vagy tud valami okosságot ezzel kapcsolatban. Nagyon fura így éjjel, minden csak világít de sehol egy árnyék. Thx előre is.
  • Attelee
    #20760
    Multit h tudnánk összehozni magyarok??
  • pista89
    #20759
    Vice Citybe is úgy volt :)
    Egy hotel szobát buszozásból vettem meg :D
  • Bucser
    #20758
    Szép dolog, hogy az Euphoria nem 3D-s motor hanem fizikai a ragdollhoz...
  • vsly
    #20757
    hehhhe...nahh,de ha 1db olyan játékról beszélünk !AMI! miatt kell költeni !CSAK! a gépre,akkor miről is beszélünk?...
    Költesz kb 60-70k-t pár FPSért,s még mindig nem kapod meg ugyanazt az élményt mitha megvennéd a konzolt....
    Ennyi casht bőven megér konzolba fektetni (!1db! játék miatt,ha amúgy is ráköltenéd a PCre CSAK miatta...)
    A többi játékban nem fogod ezzel arányosan kihasználni a belefektetett anyagiakat....
    (persze nekem sincs konzolom-sajna-de ha nem futna elviselhetően,akkor inkább konzolt vennék,mintsem csak ezmiatt költsek a PCre...;) )
  • akyyy
    #20756
    nekem egy vasút térkép kéne, mert sehol nincs rajta merre megy a vonat:Dvagy minek hivják azt

    buszba nem lehet utazni? mert az királyság lennemég. esetleg hog yén vagyok a buszsofőr és felszálnak az utasok. régi gta2be tán igy volt:)

    bár akkor meg buszutvonal is kéne mert össze vissza vannak elszortan a buszmegállók.

    de a vonatállomások meg vasútvonal az kellene:)
  • w77d
    #20755
    én a vsitát ajánlanám, későbbiekben sokkal szerencsésebb lesz ha az van a gépen..
  • kuci06
    #20754
    inkább egy Modena...
    http://ritaliagagnerdelargentfacile.ifrance.com/index_fichiers/ferrari_360_modena_005.jpg
  • ghost rider
    #20753
    Sziasztok!

    Nekem most windows xp sp2-őm van és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik operációs rendeszer lenne jobb?
    A windows xp sp3 vs windows vista sp 1?
    Mert nekem azt mondták, hogy az xp sp3-at nem érdemes feltenni a gépre mert lassú meg hasonlók...
  • Neoncsoves
    #20752
    Felraktam az új drivert (nvidia). Nagyon sokat javított nálam!
    Gainward 8800GT 1Gb GOlden Sample
  • Máté94
    #20751
    Te nem ismered az autókat!
  • w77d
    #20750
    haggyátok már ezt az inkább konzolba fektess dumát.... veszel konzolt+ hozzá 5db játékot és árban egy jó pc-nél vagy.... szar az egész....
  • CamelX
    #20749
    Köenigsegg, onyád
  • WEEDORKA
    #20748
    Sziasztok

    Vkinek van vmi 5lete arra, hogy miert nem indul el a feltelepitett RGSC.exe mar az elején?
    Rogton inditas utan vissza dob az XP-be hogy a a program hibat eszlelt ezert leallt!

    Vki help pls

    Koszonom
  • vsly
    #20747
    És ez mennyibe fájt?
    (1db optimalizálatlan game miatt?...nem érte volna meg a casht konzolba fektetni?...;) )
  • w77d
    #20746
    2009 nyár környékén biztos patchelt lesz a korongokon...
  • n3whous3
    #20745
    lehetséges, de biztos nem ma lesz. Meg inkább kiadják a peccset és upgradeld, ha megveszed.
  • Stefibaba
    #20744
    Megolda: 1280x1024 és még mindig szép :D
  • sz4bee
    #20743
    Ok erre voltam kiváncsi van-e olyan, hogy egy idö után már a javított lemezeket árusitják...
  • Stefibaba
    #20742
    Hát ez nem igaz... 1024x768as felbontásban nagy élmény egy wide-screen montironnon játszani... ha meg felrakom 1600x1200-ra és LC felé fordulok lefagy, ja meg 20 percig tölt -.- Elég durva (C2Q Q9valamennyi, Gtx 280-as vidikari 2 giga ram, 4 giga ram, szal nem lenne szabad fagynia :S)
  • Balumann
    #20741
    Nálam úgy kb. 5-10 fps javulást.
  • n3whous3
    #20740
    mivel legyártanak páér százezer lemezt, ezért nem valószínű, hogy egy hamar újabb verzió lesz a DVD-ken, de szokás, hogy utólag javított lesz DVD-n.
  • n3whous3
    #20739
    Hol lehet szót emelni az újabb hibákkal kapcsolatban R*-nál? Melyik fórumon? Van egy kis gondom és nem jött még másoknál elő nagyon, talán tudniuk kéne róla.
  • sz4bee
    #20738
    Mi a véleményetek arrol, hogy az ujonnan kiadott játékokat már javitva irják meg a lemezekre?Vagy ugyan ezeket a hibásakat adják ki a patch elkészülése után és majd ugyan ugy tölteni kell hozzá javitást?Kérdeztem de tul sok informáciot nem találtam és nem kaptam tölelek ( lehet senki se tud erre válaszolni és egy egy hülye kérdés )....
  • n3whous3
    #20737
    8.11-hez képest nálam nem
  • FZoleee
    #20736
    Blow your cover küldi után
  • skate00
    #20735
    HOL lehet megnyitni a Videó szerkeztőt???????????????Erre gondolok
  • n laca
    #20734
    mert nem vagy bejelentkezve, szerintem
  • Joint Joe
    #20733
    miért nem jó a warez tpoic?????