54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • TottiZsolt
    #20941
    szosöl klább a hibás, nekem is ez volt, várni kell egy kicsit, utána betölteni a hátteret...
  • REPS0L
    #20940
    nem is vagyok függőőőő :'(
  • bertino
    #20939
    és itt hány FPSed volt ?
    komolyan érdekel :D
  • n3whous3
    #20938
    Áh bazmeg, most már ha belépek social klubba és bemegyek a játékba, az intro után fekete képernyő üdvözöl, MI A FASZOM VAN EZZEL???
  • 0Fritz0
    #20937
    Ezek a hülyék simán rámbíztak egy helit, aztán csodálkoznak, ha ez a vége:

  • w77d
    #20936
    akkor mi húzza le ennyire a teljesítményt?? nincs semmi kiemelkedő a grafikában...
  • n3whous3
    #20935
    Gyorsabb ez az árnyékolás, mint a többi megszokott shaderes eljárások, szóval még nagyobb lett volna a gépigény, ha nem ez a buzi half toneos szarság van.
  • ldavid
    #20934
    youtube-on találsz róla videókat pl


  • w77d
    #20933
    az meglehet... de mi a fenének csinálták ezt???? semmi értelme, csak szarabb lett a grafika és nőtt a gépigény...
  • n3whous3
    #20932
    Mert itt nincs is HDR sztem, de mondom az a lényeg, hogy van esetleg valamilyen más post process effekt vagy valami, amivel nem akar a dolog együttműködni.
  • Curesz
    #20931
    aha annyi:D:D és őt hanyagold is:P(spoiler)
  • w77d
    #20930
    nah jah, de a játék nem dx10-es... a colin dirt sem..... ott tudja a kártyám az AA-t és a HDR-t egyszerre, itt miért nem? mert elbaszták a fejlesztést... mert még ha valamivel több lenne a grafika mint az említettek, de nem....
    na mind1, mint régebben írtam már így is nagyon jó játék, de az nem kifogás hogy dx9...
  • böröczk
    #20929
    kérek szépen képeket a multiból
    karaktergeneráló képernyőről is akár
  • Farbiter
    #20928
    boccs a spamért
  • heringer
    #20927
    Ja megjavult már.
  • bertino
    #20926
    engem se érdekelne, ha normálisan futna.
    érted.
    mert még ha lehetne AA-t tolni és azért nem menne, azt mondom reális a dolog.

    de így ?! :D
  • ede0001
    #20925
    Bezony. Az xp csak dx9-et tud. Hiában van dx10-es kártyád. Csak a Vistán tudod kihasználni.
  • MerlinW
    #20924
    Itt a Vista-s bench is. 8-al kevesebb mint XP-n:

    Statistics
    Average FPS: 37.47
    Duration: 37.47 sec
    CPU Usage: 95%
    System memory usage: 56%
    Video memory usage: 100%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Highest
    View Distance: 80
    Detail Distance: 100

    Hardware
    Microsoft® Windows Vista" Ultimate
    Service Pack 1
    Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
    Video Driver version: 7.14.10.621
    Audio Adapter: Speakers (2- Creative USB Sound Blaster Audigy 2 NX)
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

    File ID: benchmark.cli
  • Animus
    #20923
    Newhouse, pontosan úgyvan ahogy mondod. Ez a helyzet sajnos.
  • ChuckyHUN
    #20922
    Mikortól lehet teózni?
  • TottiZsolt
    #20921
    Michellenél az a vége a kapcsolatnak, hogy minden randi után felmegyek és megd*gom, vagy van még hova fejlődni? Mert ha már nincs, akkor minden este elnézek Brucie felé, ott úgyis sok csaj dolgozik
  • kissadamvikt
    #20920
    hintás bugot merre találom a játékban?
  • Neoncsoves
    #20919
    Én meg annyit mondok, nem érdekel milyen az árnyék meg, hogy nincs AA!
    Aki ennyire grafbuzi már ne haragudjatok, az menjen Crysisozni.

    w77d:
    Sajnálom hogy a drága többszázezres gépedet nem tudod kihasználni :( de tényleg... De azért gondolhatnál arra, hogy egyeseknek nincs pénze ilyen gépre...Egyébként is, ha nem tetszik ne játssz vele.

    Egyébként tényleg kicsit köcsögség a R*-tól hogy ilyen trehány szar portot kaptunk ... de eltekintve 1-2 portolási hibától nekem nagyon tetszik a játék.
    ui.: nekem már nem lassul be a játék csak néha-néha beszaggat 1sec -re, de általában csak nagy forgalomban...
  • Farbiter
    #20918
    mi lett az off topiccal??
  • n3whous3
    #20917
    és nem tudom, hogy a R* mit újított be, de valószínűsítem, hogy olyan számítást végez az árnyékokra vagy a fényre, ami után nem engedi a dx az antialiasingot.
  • n3whous3
    #20916
    Majd belép, ha jó lesz :D
  • Curesz
    #20915
    Az első szigeten 1 ruhabolt van, a másodikon már 3 ebből 2 ugyanaz a márka:), a harmadik szigeten is van, de nemtudom mennyi ott még nem tartok, csak haver mondta:)
  • n3whous3
    #20914
    Hello! Én miről beszéltem? dx9-ről. A vista tudtommal már dx10, az pedig támogatja a kettőt egyszerre. Tudsz olvasni egyáltalán? A dx9 videokártyák nem támogatják egyszerre a kettőt...
  • heringer
    #20913
    20905 erre vki?
    Eddig jó volt
  • ldavid
    #20912
    ne kiabáljatok pls
  • bertino
    #20911
    írtam privit, mivel ugy látszik értetlen vagy.
    de nem itt kellene hangsulyoznod ezt.
  • w77d
    #20910
    a konfigom alant látható... ez előtti kártyával egy 8800GTX-el is ment mindkettő...
  • SkylineGTR
    #20909
    hol van ruha bolt? vagy cask az az egy van, amit az elején ad?! vki válasz pls!!!!!!!!!!!!44444
  • n3whous3
    #20908
    Milyen gépen futtattad, milyen windows alatt?
  • w77d
    #20907
    hát bazdmeg márpedig TDU-ban mindkettő tökéletesen megy egymás mellett... valszeg a TDU nem olvasta ezt a tényt XXD
  • böröczk
    #20906
    Majd, ha valamelyikőtöknek lesz ideje, kérem, tegyen be MULTIs képeket, a héten szeretném eldönteni, megvegyem-é a játékot, nagyon arrafelé hajlok, de ugyanakkor még keveset hallottam a játék multi részéről, és nagyjából egy darab képet sem láttam belőle, róla. : )
    Köszi előre is.
  • heringer
    #20905
    Nállatok most belép a social-ba?
  • n3whous3
    #20904
    Egyszerűen az a tényállás, hogy a HDR és az AA együtt nem megy dx9 alatt, NEM LÉTEZIK, mit nem lehet ezen elhinni? És ebből talán az következik, hogy még van pár eljárás, amivel ugyancsak nem barátkozik az AA, de úgy látom ti kurvára tudjátok mit beszltek.
  • ldavid
    #20901
    grafikai beállítások ismertetése magyarul
  • w77d
    #20900
    pl, de még van pár....