54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #20981
    hóhó, nem is láttam..!
  • pista89
    #20980
    dejátszanék én is :(( nembaj ami késik az nem múlik :D
  • mike01010101
    #20979
    Beszamoltak a regebbi cuccokat ugyhogy tul sokba nem kerult es elobb utobb ugyis upgradelni kell:)
  • MerlinW
    #20978
    Na igen, vannak koordinációs nehézségei az AI-nak:)
  • 0Fritz0
    #20977
    A térkép linkelve van a banner alatt. :)


  • 0Fritz0
    #20976
    Amikor a "kölcsönvett" rendőrautóval bekapcsolt sziréna mellett megyek át a hídon, akkor az összes autós hihetetlen lelkesedéssel próbál meg félrehúzódni és egyszerűen odacsapják magukat a falhoz. :)
  • Kandurex
    #20975
    én nagyjából emlékszem egy helyre ahol a játék a legerősebb kocsit bújtatja egy Diablo -t. ..és poénnak olyan 100m tőle van egy rendőrségi harci helikopter is :) ...valaki linkel térképet megmutatom :)
  • vasziszdasz
    #20974
    Azért van a motor hogy ne kelljen a dugóban állni. Mint pesten. ^^
  • n3whous3
    #20973
    OK már letárgyaltuk, vga függő, kész. De nem ezen volt a hangsúly, csak egy példával akartam szolgálni, de ti meg egyből ebbe köttök bele...
  • Shep
    #20972
    Na akkor azt megnézem ,eddig a legjobb gép valami kabrio volt amiben ültem, az még csak csak, de a többi.
  • MerlinW
    #20971
    20-nak tűnik
  • 0Fritz0
    #20970
    Van ficánkolós seggű autó is, a terepjárók előszeretettel dobálják magukat.
    Jah és ez nem szimulátor. :)
  • Dante73
    #20969
    TDU-ban van. Kérsz screent? 2 éves játék...
  • Kandurex
    #20968
    Mizo

    legjobb 125 pénz félliter kakaó...reggelire első osztály! :)
  • MerlinW
    #20967
    Ilyen a játék. Megpróbáltak élethű modell készíteni (lassítani kanyarodás előtt, kanyarban finom gáz - régi GTA technikával csak farolgatás) de kicsit átestek a ló túloldalára szerintem. Ettől függetlenül megszokható.

    Egyetlen bajom a forgalommal van. Jó lenne, de szarul vannak beállítva a lámpák. Hoszzú piros, nagyon rövid zöld. Ezáltal mindenhol tötyörgés van. Tiszta Pest:)
  • w77d
    #20966
    nem dobja ki a hátát minden kocsi csaka minek hátul van a súlypontja és ha hátsó kerekes.... Az én Astra Twintopom sem vágja ki a seggét magától... a borulást meg ne csodáld egy csikorgós kanyar+padka kombóval :)
  • 0Fritz0
    #20965
    A középső szigeten van egy autószalon tele sportkocsival, lopj onnan drágaszágokat és nem lesz több gond. :)
  • vasziszdasz
    #20964
    Hány incses ez a monitor, 14? ^^
  • Shep
    #20963
    Ja és azt sem értem ,hogy ha teszem azt tényleg 80-al megyek akkor ha hirtelen balra rántom a kormányt akkor ugye a hátának el kellene kezdeni kivágódni, de itt meg ha nem kézifékezek akkor csak nagy ívben kanyarodik, ráadásul a legapróbb szartól is felborul.
  • w77d
    #20962
    akkor meg ne próbáld venni mert felkereslek XD
  • w77d
    #20961
    nálam nem olyan.. megvan a sebességérzés simán...
  • MerlinW
    #20960
    Ez olyan gáz, hogy megvettem a játékot, majd eladtam a sok baromság miatt, most meg hibátlanul fut a warez, mikor más meg szenved vele. Ha megint megveszem, megint rossz lesz?:)
  • Shep
    #20959
    80, hát az egész olyan mintha egyik kocsi sem tudna 30-nál többet menni, semmi sebességérzés nincs, sehol nincs a GTA3-as vagy VC-is száguldozás, olyan mintha tankokat vezetnék.
  • 0Fritz0
    #20958
    Ne családi kombival közlekedj. :)
  • Prince of Máté
    #20957
    Akkor ne tartsd vissza magad :)
    De tök jó, hogy megvettem a játékot, ezek szerint túl optimista voltam, mert úgy álltam hozzá, hogy 1280/mediumon játszhatóan fog menni, de sajnos tévedtem, mert 800*600/low-on játszhatatlan...
  • w77d
    #20956
    jól fordulnak a kocsik, csak nem 80-al kell bevenni a kanyarokat ;) a fizika gecijó lett a játékban :D
  • n3whous3
    #20955
    Nem lassúak sztem és az alulkormányozottság az tény, jah. De nagyobb sebességnél az meg már a fizikai motorra róható dolog. Meg a valóságra :))
  • n3whous3
    #20954
    fail részemről, videokártya függő és nem dx.
  • Shep
    #20953
    Azt mondja meg valaki ,hogy a kocsik miért nem fordulnak normálisan, valamint miért olyan tetű lassú az összes gép?
  • fernandez93
    #20952
    Mindenre van megoldás!
  • [HUN]FaTaL
    #20951
    Ja csak nincs Aa, a kamerakezelés szar (lehetett volna classic opció) és az árnyékok ocsmányak. Egyébként a játék irtózatosan jó, hangulat isten, a történet is jó eddig. Jobb, mint a crysis azért :)
  • Kashim5 #20950
    Tök ilyen monitorom van, csak nem szélesvásznú.
  • w77d
    #20949
    nem kell tecdemonak lenni egy élsimításhoz bazki már vagy 8 éve ;)
  • Prince of Máté
    #20948
    Nem igaz, h csak én vagyok az egyedüli, akinek szarul megy, és nincs rá megoldás :/
    Előre látom, hogy a patch LÓFASZT sem fog javítani nálam.
  • rotator
    #20947
    Ez egy JÁTÉK, nem grafikai TECHDEMÓ, mint pl. a Crysis! Szerintem jó port lett, egyetlen játékmeneti buggal sem találkoztam, egyszer sem fagyott ki, az fps nem ugrál, hanem egyenletes, a játékélmény hatalmas és minden hihetetlenül aprólékosan kidolgozott. Bárcsak minden játékkal csak az lenne a legnagyobb problémám, hogy a 3 éves gépemen nem fut a highest beállításokon 60 fps-sel...
  • böröczk
    #20946
    köszi szépen, azért majd személyes tapasztalatok is jöhetnek, mármint innen sg-ről.
  • 0Fritz0
    #20945
    Fogalmam sincs, mivel azzal voltam elfoglalva, hogy ne ott dögöljek meg abban a rohadt kávédarálóban. :)
    Viszonylag simán futott a cucc, de pontos értéket nem tudok.
  • TottiZsolt
    #20944
    én vártam, betöltötte a szosöl klább hátteret és utána tudtam játszani... elöször én is néztem mi ez a nagy feketeség
  • [HUN]FaTaL
    #20943
    De alkalmazható. Ha nem alkalmazható akkor a radeon x1950 hogyan tudta egyszerre a hdr-t és az aa-t? Tduban is van egyszerre HDR+AA, meg még elég sok játékban..
  • n3whous3
    #20942
    szal akkor várni kell? ... ok,. kösz :)