54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • heringer
    #21021
    Nekem beült,aztán ott vmi e-mail jön azt kell megnézni most csináltam meg nem rég azt a feladatot.
  • akyyy
    #21020
    én vhol 23%náljárok, de eddig ennek a gta-nak a legjobb a története:) hasonló a Vice City-jéhez, de sokkal életszerűbb.


    amugy felszedtem egy K-át, elmentem vele kikötő szélére, megvolt az akcó, csaj kiszált, én meg belelöktem kocsival a vizbe.

    utána hősiesen utánaugrodtam, kimásztam az meg megfulladt. nemtudodt kimászni:(
  • böröczk
    #21019
    Ez különös, mert nálam 1680x1050-en medium beállításokkal, kivéve a render minőséget, mert az maxon van, teljesen jól fut, már mozgóképnek mondható , sőt, továbbmegyek, nem akad mióta feltettem az új beta catalystot. : )
    Oprendszer Vista Sp1 64bit, Intel C2D 2.0GHz, 3GB Geil ram szépen elosztva 4 slotban, HD3870, és nem panaszkodom, pedig azért távol állnak ezek a paraméterek az ajánlott gépigénytől. Meg is lepődtem, őszintén szólva katasztrófára számítottam, hogy majd meg se reccen az itteni tapasztalatokat hallva..
    Úgyhogy azt hiszem jópár év után ez lesz az a játék, amit megveszek, és szerintem még jövő héten.
    Januárban pedig proci és táp újítás.
  • Proview
    #21018
    Steamen vásárolt játék felhasználói látják egymást Steamen belül?( " XY Player is currently playing GTA4") Steamről csatlakozni lehet ? Vagy csak azért a letölthető verzió, hogy a boltokon kívül még egy módszerrel eladják?
  • retek683
    #21017
    sziasztok... nekem se ül be a számító gép elé... ez miért van?
  • SötétBarom
    #21016
    Placebo hatás -.-
  • akyyy
    #21015
    de utánna visszakapcsolható az automata bejelentkezés?
  • heringer
    #21014
    Üdv
    Srácok az vmennyi fps-t dob rajta ha eddig a ramok 800-on mentek most 1066-on megy,olyan mint ha kicsit több fps lenne.
  • zeus89
    #21013
    Na már 48% vagyok a játékba! ... kurwa nagy!!! Bár a procimmal nem az igazi a játszás ... be kéne szerezzek egy C2D E8500, vagy egy E8400 -et :( csak nincs pénzem :(((
  • MerlinW
    #21012
    Live autobejelentkezést kikapcsolod
    commandline.txt-s megoldással indítod
    beállítod amit szeretnél
    Live-ba login

    elvileg így megmarad,
  • The Best
    #21011
    Valaki megtudná mondani :(
  • akyyy
    #21010
    mit csináljak hogy ha legközelebb elinditom megmaradjanak a beállitásaim? mindig visszateli alapértelmezettre, de ugy meg szaggat meg szar:(
  • akyyy
    #21009
    várni kell!
  • The Best
    #21008
    Igen odamentem és nem csinál semmit
  • MerlinW
    #21007
    Odamentél a számítógéphez?:)
  • MerlinW
    #21006
    Menekülés közben nagy sebesség mellett, popup-os autókkal kicsit körülményes és veszélyes megoldás:) De legalább kényelmetlen:)
  • The Best
    #21005
    Sziasztok Hogy lehet a számitogépeket használni a kávézokbvan hiábba nyomom meg az E nem csinál semmit, Az egyik küldetésben van
  • MerlinW
    #21004
    Lassíts a kanyar előtt, mint az életben:) Esetleg kézifék+ellenkormányzás.
  • ldavid
    #21003
    nézz hátra akkor elvileg visszaáll (C bill.)
  • #21002
    Sziasztok !
    Olyan problémám lenne hogy az autókkal nehezen lehet fordulni . Valami megoldás nincs rá ???
  • kissadamvikt
    #21001
    hiányzó textúra problémára van már megoldás??( nincs aszfalt, épület...)
  • Proview
    #21000
    Fapados
    AMD x2 4850e procival (vagy ehhez közeli teljesítményű, ezzel egyenértékű) játssza valaki? Mik a tapasztalatok?
  • MerlinW
    #20999
    Nem lehet, használd az egeret.
  • PsyPeti
    #20998
    ok, kösz
  • Gabesz amd64
    #20997
    nekem egy gondom van

    amikor a kocsit vezetem a hülye kameranézet....hogy lehet FIX-re állítani? vagy lehet egyáltalán,h gyorsabban álljon "a kocsi mögé" a kamera?

    köszi
  • MerlinW
    #20996
    Ez a teszt baromság. 30-40-et nekem is megy, pedig távol van a procim a 6850-től, de még GTX280-am sincs.
  • Kandurex
    #20995
    szánalom, azért vegyél 200 ezer forintos CPU -t, hogy 37FPS -el tekerjen a játék....

    QX6850 proci kerül annyiba 200 felett van :/ persze nem az emelt óra jelű, hanem az alap...LOL
  • ldavid
    #20994
    csinálj offline profilt (home bill.)
  • Proview
    #20993
    Néhány proci összehasonlító tesztje GTA4 alatt 1-4 magosig
  • 0Fritz0
    #20992
    1. mozgasd jobbra-balra a karaktert a helyezkedéshez, utána bal egérgomb.
    2. #20990
  • ZFD
    #20991
    Köszi szépen a gyors választ, de sajnos nekem így sem megy :( Biztos csak én vagyok a béna :((
  • 0Fritz0
    #20990
    Gyorsan mozgasd hátra, majd előre az egeret.
    Pici mozgás is elég, csak gyors legyen.
    Ha sréhen mozgatod, akkor az adott irányba is fog menni a golyó.
  • ZFD
    #20989
    Sziasztok!

    Új GTA IV-es tag vagyok :D Ma vettem meg a Gamet, nagyon tetszik. DE! Sajnos valamiért nem megy a bowling Ott tarok, hogy a csajjal megyek bowlingozni, de hiába csinálom azt amit ír, hogy húzzam hátra és toljam előre az egeret, nem akarja elgurítani a golyót :((( Ez valami BUG lehet a gamémban vagy mi? Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném !!!

    Ui.: Feljelentkeztem a GTA Clubra is és a Games... -ra is. Akkor hogyan tudnáék veletek multizni? Már persze, akkor ha bevennétek a csapatba

    Előre is köszi!
  • PsyPeti
    #20988
    Live nélkül cseszhetem az egészet, semmi mentés, beállítás eltárolás
  • PsyPeti
    #20987
    Segítsetek pls! Nem enged fel a live-ra! Generáltam fake nevet, létre is hozta a profilt, de nem enged bejelentkezni azzal a szöveggel h az adott országban nem elérhető a szolgáltatás!
    Ti hogy oldottátok meg??
  • tomi kft
    #20986
    hogy leht elmenteni a játékot?
  • bordy
    #20985
    ha dx9 only, nem értem xp-seknek miért nincs very high.
  • REPS0L
    #20984
    én 15 fpsel játszok, és ez majdnem a max fps :D
  • Dante73
    #20983
    Közbe végigolvastam...
    Sajnos trehány a port, viszont a játék jó!
    Ha egy jó tapaszt kiadnak, akkor egy szavam sem lesz. De attól, még tény marad, hogy 2008 végén, így kiadni egy játékot, nagyon nagy beégés... A Rockstar Kanadás srácok kereshetnek új szakmát, ezt nem erőltetném a helyükben....
  • Kandurex
    #20982
    hmm, oké a középső szigeten a Middle Park felett az Astoria környékén kell lennie a Cod és a Bismark sugár felé

    (sajnos konzol megjelenéskor toltam 2 izom hetet vele, aztán csak ennyire tudom behatárolni)