54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Banano
    #21102
    Nah felfedeztem valamit!
    Ha nekimentek a hotdogárusnak és ezzel egyben megölitek akkor a pokolra juttok!:D
    Íme a bizonyíték.:

  • DJ RX7
    #21101
    reagálj már msn-re baszod :DDD
  • CUCLI
    #21100
    a kurva élet milyen idegesítő ez a text eltünés dolog |: azt nem értem, hogy kb 20percig teljesen jó, és mindent lehet látni, akkor mért gondol egyet, és tűnik el percről percre egyre több dolog -.-
  • bubu13
    #21099
    X-boxon kapsz ilyen pontokat de semmire se felhasználhatóak.
  • elite
    #21098
    Áhh, akárhogy is nézem, nagyon fosul megy az egész.
    Eső, köd, este, ezek mind mind odabasznak a frameratnek... Szaggat
  • Attelee
    #21097
    Nem volt egyszerü,de sikerült!:)
    Valaki nem tudja mire jók ezek a pontok???
  • blinty
    #21096
    áh kössz!
  • bertino
    #21095
    http://i34.tinypic.com/1zqu71d.jpg
    http://i38.tinypic.com/5eb8di.jpg
    http://i34.tinypic.com/254wr4p.jpg
    http://i38.tinypic.com/2nsq5h1.jpg

    nagyon vicces kilincseket csinált így az uton
  • blinty
    #21094
    valaki nem akar felrakni képeket?
  • BIZ0906
    #21093
    Ez a Vlad nevü csaávónál kell taxizni utánna már akárhogy és marhára bejön nekem xD
  • tommyg
    #21092
    *n3whous3
  • tommyg
    #21091
    most multiztam n3whos3-al, nagyon komoly aki gondolja felvehet barátnak és majd mehetünk, live nickem: tommygear007
  • elite
    #21090
    3 gigán megy az , csak a benchmark azt nem látja...
  • bordy
    #21089
    nagyon nagy game ez. végre nem egy délután is szórakozás.
  • Endiman
    #21088
    kurzorra nem lehet beállítani az autóirányítást? csak az xboxos retek szerint lehet?
  • ldavid
    #21087
    benne van a FAQ-ban is
  • böröczk
    #21086
    gyakorlatilag egy .txt fájlt tartalmaz, amilyet szerintem bárki készíthet, neve legyen: commandline
    amit pedig tartalmazzon, az a már ismert: -nomemrestrict -norestrictions
    majd ezt a txt-t, ahogy van, tegyétek bele a Grand Theft Auto IV mappájába, és elméletileg ezután limit nélkül állítható a grafika, akinek eddig nem ment, annak is. Én most fogom tesztelni.
  • Balumann
    #21085
    #21082 -re ment
  • Balumann
    #21084
    Nem lenne rossz, ha nem zárt torrentoldal tartalomra linkelnél (mégha ingyenes a reg akkor is)... :/
  • AleXXXXX
    #21083
    Akinek esetleg mindíg visszaáll a grafikai beállítás alapértelmezttre:

    "Here's the solution (true one worked fine)

    Get the hidden files and system files visible in your computer

    Get into your "Documents and settings folder\your username\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\" and delete the content of the folder settings (warning this will also erase all your controls config also)

    (this folder is called simply "Users" on Windows Vista)"

    A mappában elég, ha csak a setting-s mappa tartalmát ürítitek, a save-t meg a többit nem muszály.
    Nekem műxik.
  • blinty
    #21081
    Iggen ?! ..jajo ..akkor nincs gond ..csak azért kérdeztem mert nekem még nincs meg a játék ..és nem tudom h. mire számítsak..
  • MrAndree
    #21080
    Trükközéssel? Tényleg ennyire hülyék az emberek? Kb. fél perc alatt lehet csinálni Live-ban egy offline profilt. Istenem.
  • TottiZsolt
    #21079
    Na, újabb patkány van valamelyik csapatban... Mentem Playboy X-el, vagy ki a halállal egy üzletre, aztán előadta magát az "átadó", hogy rendőrség... Ott volt egy fél osztagnyi SWAT is.. Nem tudom ki hol tart, de én most a vonat követésnél hagytam abba...
  • blinty
    #21078
    Üdv!
    egy ideje már olvasgattam a fórumot, de pár napja lemaradtam :)...tehát az lenne a kérdésem, hogy net hozzáférés nélkül, hogy lehet elmenteni a játékot? OoO
    mert ezt olvastam egy oldalon:
    Az elmúlt nap tapasztalatai alapján egyébként kijelenthetjük, ez az állítás nem teljesen igaz, némi trükközéssel el lehet érni, hogy mentést készíthessünk a játék során, de biztosan vagyunk abban, hogy egy internethez hozzá nem férő, esetlegesen kevésbé tapasztalt játékos nem jön majd rá a játék problémáival foglalkozó fórum felhasználói által is csak nehezen kiügyeskedett trükkökre. És ha nem jön rá, kénytelen lesz mentés nélkül végigjátszani a nagyjából százórányi játékidővel kecsegtető programot...
    ...de azt már nem írták, hogy mi az a "trükk"...
  • McCartman
    #21077
    nektek a közelharcnal megy a hárítás? (space) ill. a haritasbol visszatámadás. (r)
    en hiaba nyomogatom , 20bol jo ha 1szer osszejon.
    hogyan kellene csinalni?
  • AleXXXXX
    #21076
    3.6ra simán húzzhatod:)
    Ugyanaz a procim van, alapfeszen megy 3.6 ghz-n., és a hűtő is a gyári.
    Ki kell kapcsolni biosban a cpu fan controlt (ami vezérli a hűtő fordulatszámát) ha kikapcsolod, automatikusan felengedi 2000-es fordulatra, az 12-1300as helyet.. Ennyi elég is neki.:)
  • tommyg
    #21075
    ok
  • ldavid
    #21074
    és mivel hűtöd le?
  • akyyy
    #21073
    #12345
  • Banano
    #21072
    4.2-re is felteheted..enyém van 3körül pedig alapból 1.8-as.. már lassan 2éve van így .:
  • w77d
    #21071
    működik az, nekem simán bejön..
  • vasziszdasz
    #21070
    Mér ne működne?
  • AleXXXXX
    #21069
    nekem is azért van crackelve, hogy ne karcolódjon a cd, és a multit is engedi, tudom:)
  • Endiman
    #21068
    minek szerepel a bannerben warez topic link ha nem müxik?
  • w77d
    #21067
    ez felháborító... de talán az egyik patch engedélyezteti a mi verziónkban is..
  • BiG G
    #21066
    naja... amugy szokott valaki csíteket használni? én néha az időjárás-változtatót előveszem, mást nem. persze a játék legelején végigpörgettem az összeset, tettem egy pár kört az Annihilatorral a város fölött :D
  • MaskimXul
    #21065
    és az baj? jön a fekete furgon és elvisz vagy mi?
  • TothLaci
    #21064
    És akkor automatikusan cheater lesz...
  • Rodman6
    #21063
    Aki nem talál helikoptert, az hívjon segítséget a 3595550100 telefonszámon!
  • Kashim5 #21062
    Kaspersky minden szarra vírust jelez... A loader pedig (nem is crack) bizonyítottan nem vírusos, és működik is... Lehet eredetivel is használni ha nem akarja valaki dvd-t pakolászni állandóan.