54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Benny04
    #21143
    én felveszlek!:D
  • heringer
    #21142
    :D
  • Carlos
    #21141
    Nekem az a bajom, hogy beállította a játék okosba a medium/mediumra a játék a dolgot és nem tudom lentebb venni Low-ra a felsőt, ami megszüntetné a textúra eltűnést (állítólag).
    Ötlet?
  • Barny
    #21140
    ugy bizony:D!
  • Fucker66
    #21139
    sziasztok, bocsi hogy nem olvasok visszafele csak jó hátul lehet amit én szeretnék...
    belépek a játékba, és majdnemhogy sötét a kép csak a kocsit látom és az elöttem és mögöttem lévö 2métert az miért lehet? lécci help
  • kovee
    #21138
    ha az eredeti gameből csinálok egy iso-t és bemountolom daemon-toolsba, akkor azt nem fogja wareznak nézni ugye? Valaki próbálta már, vagy mindenki pörgeti a lemezt?
  • heringer
    #21137
    Akkor jövőhéten várható a patch ezek szerint.
  • Carlos
    #21136
    Te is aszontad hogy eladtad, amúgy szerintem kamuzol.
  • Barny
    #21135
    ja hat az szivas:(...kulonben nekem ezzel a HD3850-el is kellene vinnie max-on...csak azvan,h kicsit elsz*rtak:S
  • Pilutika
    #21134
    én meg már sehogy, eladtam mert nekem nem volt elég a gépem rá
  • Barny
    #21133
    THX..:))...addig nyomom 1024x768-ba LOW-on..xD
  • Pilutika
    #21132
    ja oké:) akkor hajrá
  • Barny
    #21131
    tudom:)...egyebkent felhuztam ezzel is...a FPS az rendben volt...de a texturakat nembirja betolteni kb 1-2 perc mire elojon az ut..:S...sokaknak viszont rendesen megy egy HD3870-el is szoval akk a kis HD4830 -al aztan tenyleg szarnyalni fog HIGH-be:D
  • Pilutika
    #21130
    512es karival még csak mediumra tudod huzni a grafot. de van 1 trük amivel akár a mostani karidal is felviheted a beállitásokat high ra
  • kissadamvikt
    #21128
    az új nvidia drivert feltettem és beállított egy fix graffot, hiába állítom át, minden újraindítás után visszaállítja magát. miért és hogyan tudom kikapcsolni ezt?
  • Freddycom
    #21127
    Hol van amúgy az evil swing?
  • Farbiter
    #21126
    lassan egy stratégiai játék lesz..ja amúgy valaki próbálta már a gyilkos hintát??(swingset)elrepít a fenébe
  • Farbiter
    #21125
    hé!nekem is pont ugyanolyan gépem volt!én vettem bele egy 9600gso-t(szerintem jó és olcsó is)
    de a procim egy celeron 3.2...minimum egy c2d-t vegyél,ha van rá keret(nekem most a játék 5-8 fps-el megy..)
  • heringer
    #21124
    felvettelek
  • Endiman
    #21123
    cső!

    a jelenlegi gépem: celeron 3ghz, 2,5gb ram, geforce 7300Gt. Végülis elindul rajta a game, persze szaggat kissé és textúrahibás.
    az a kérdésem tudok-e javítani ezen úgy hogy veszek pl egy Radeon hd 3650 512ram, vagy egy geforce 9500 Gt-t?

    Úgy látom azért nem annyira fontos neki a kétmagos proci, főleg nem 800x600-ban.
  • gabesz752
    #21122
    Tegnap 9kor én is nekikezdtem a játéknak, hajnali 3kor hagytam abba. Azt kell mondjam, hogy NAGYON JÓ a játék.
    Sikerült beállítanom, hogy legyen 25-30fps-em 1280x1024-ben és így még egész elfogadható grafja van. Valójában minden kis apróság ki van dolgozva, Ha pl neki megyek a híd tartóoszlopának megreped a beton azon a részen!!!nem csak lepattan, mint egy lapda. Az irányításával már semmi bajom, sőt megszerettem. Eleinte furcsa volt az egeret is használni vezetés közben, de már megszoktam. Egyes autókkal nagyon jól lehet driftelni! pl, a bmw utánzattal. Elkezdtem haladni a történetben, (ami magával ragadott) mert így jobban belehet járni a térképet, több lehetőség van, habár még csak egy "szigetre" tudtam átmenni 5óra játék után.Erről jut eszembe,, hogy azis mekkora, hogy a hídnál fizetni kell 5dollárt és a csávó megköszöni "Thank you have a nice day" Ha meg motorral mentem esőben akkor "Köszönöm, vezessen óvatosan."
    Eddig egyetlen negatívum a nagy gépigény :(
  • keepernext
    #21121
    milyen meghajtód van?
  • gabesz752
    #21120
    Fel kell hívni romant, és a nevénél kiválasztani, de csak egy bizonyos küldetés után kapod meg ezt a lehetőséget.
  • kv power
    #21119
    Én nemtudom de nekem simán megy és egyszerűen gyönyörű a grafika!
    Meg ugy minden.
    Nekem idáig 100%
    A telepítéssel megbajlodtam szerdán én is , de idáig semmi baj. Sőt egyszer csunyán ki is fagyott, de akkor én basztam el valamit ugylehet, azota semmi baj.


    Enyimé:
    Intel core 2 duo E8200 @ 2,66Ghz
    2gb ram
    Nvidia totac 9600gt
    asusp5k alaplap
    400 gb sata2 samsung


  • Freddycom
    #21118
    Dudálni G-vel, telefont előkapni a felfele mutató nyíllal tod.
  • Cat 02 #21117
    Passz, 911-nél nem segítenek ? :D
  • ronso
    #21116
    Nem tudja még mindig senki hogy mi a taxi hivás telefonszáma..tegnap is 10 percet sétáltam amig találtam 1 autót..??
  • n3whous3
    #21115
    Mindkettőre van gomb a beállítások közt. Ajánlatos sztem saját szájízre konfigurálni az egészet, mert sok minden van...
  • n3whous3
    #21114
    Így kora reggel megosztanám a néppel a saját megoldásomat arra a bugra, hogy multi játék v bármilyen multi dolog (pl. live alatt chat) esetén kifagy vagy nagyon belassul a game. Szóval nálam nforceos alaplap van. Menjen az illető bele a start menü programokba, ott pedig az nvidia corporationon belül a hálózatkezelés menübe és ott a FirstPacket menüt pipálja ki, állítsa be a netsebességet... Nem tudom, hogy ez az ú.n. kényelmi (nem teljesen azért) funkció hiánya miért kúr el mindent, de most faszául működik minden.
  • miki10
    #21113
    sziasztok!
    a GTA IV PC be hogy tudok dudálni?
    és hogy tudom elö venni a telefont?
  • Macccy
    #21112
    Mi mi mi? Ki a patkány? És milyen csapatokban? Erre kitágult a szemem így hajnalban, izgalmasan hangzik ... (ha story akkor ne mondd el, csak azt hittem esetleg valami szövevényes mulit mód)
  • Macccy
    #21111
    Naggyonnaaagy ez a játék!! Haverhoz átvittem a lemezeket - eleve a dombornyomott doboz és a mellékletek is már megindították a nyálelválasztását - és feltettük oda is, még most sem aludt be, most is tolja, pedig a lemezt már kivettem a meghajtóból, mert nyilván nem hagyom ott.
    Egy órát fogócskáztunk a yardokkal, ütöttük a getto négereket, törtük a kocsit Hollyvad módra ... én toltam egy kis OCC érzést is egy bordó chopperen ... Egyszerűen észbontó, nagyon megy vele az idő. És küldetés még mindíg szinte el se lett kezdve, csak belenéztünk nála is az első 4-5 -be, mert amekkora idióta Roman kuzin, azt látni kell ...


    Én nem bántam meg, hogy MEGVETTEM ... De ahogy látom már Ti is egyre inkább belemélyültök
  • solo
    #21110
    htxvm :)
  • BiG G
    #21109
    F gomb :)
  • solo
    #21108
    MIatökkel lehet létrára mászni PC-n?: C
    Van egy csomó épÍtkezési daru, de arra nekem még nem sikerült:S Vagy nem is lehet?
  • solo
    #21107
    Nemgizda¢¢
    Az a leggizdább, mikor a yard előll menekülök sanchezzel full felnin, kerekezve-.-"
  • Blenda Stompa
    #21106
    marhanagy ez a game de hogy ilyen istentelen nagy legyen a gépigénye...a multi állandóan kidob francba kell egy új gép.
  • tommyg
    #21105
    am live-on hogy lehet keresni felhasználókat?
  • rs1989
    #21104
    életem játéka
  • DJ RX7
    #21103
    ne haragudjatok az off-ért. azt hittem, hogy az off topikban vagyok. majd a házigazda törölje legyen szíves!