54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • SkylineGTR
    #21183
    nincs a játékba tuning műhely?mint a san andreasba? mert én annak örülnék
  • w77d
    #21182
    mindenhol ugyanannyi a játék...
    a telepítés nem körülményes, az első beindítás már annál inkább a regisztrációs baszakodások miatt...
  • Gascan #21181
    Most készülök megvenni.. Tudja valaki, hogy Tescóba mennyibe kerül a játék?

    Egyébként sokszor hallottam, hogy nagyon körülményes a játék instalációja.. ez lehet az miatt, hogy majd 18 gb?
  • foxpal
    #21180
    Srácok aki szeretne neten játszani az kapcsolja ki a nod32-t mert az zavarja be!!!
  • w77d
    #21179
    nem lehet... az ablak probléma nálam is mindennapos XD
  • hori19
    #21178
    oh, kösz, én csak a gts-em memoriája miatt aggodtam, de akkor hála ég nemlesz baj :D
  • Freddycom
    #21177
    A Texture Quality Medium, Render Quality Very High, a csúszkák 50-en, Shadow 5, és általában 35-38 FPS.
    Szal hál istennek nálam nem igazolódott be annyira szélsőségesen a magas gépigény.
  • Stefibaba
    #21176
    Ő Hülye kérdés de: hogy a lófrancba lehet kocsiban elrakni a fegyvert?? Mert idegesít hogyha telózni akarok vkivel, akkor nico állandóan kicsapja az ablaküveget :D
  • mama 2
    #21175
    Lehet nem ide tartozik de: Hamachin lehet valahogy játszani? Mert van LAN lehetőség is csak azért. Multkor az egyik sráccal próbáltuk, de nem jött össze:S.
  • Curesz
    #21174
    hosszan nyomd az f-et
  • The Protector
    #21173
    Tudom h gyengusz kis kártya de anyira azértt nem rossz.még most is majdnem minden maxon játszok vele.Igaz ez lehet amiatt is h 17colos moncsim van és elég nekem az 1024x768 is.
  • Barny
    #21172
    majd a PATCH!!!..de nevarj sokat attol a 8600GT-tol!!:D
  • The Protector
    #21171
    Hali.Megy a game csak nem túl jól.Feltettem az nvidia drivert.azzal picitt javullt.Van még vmi lehetőség egy kis fps emelésre?
  • hori19
    #21170
    Freddy, neked hogy megy a játék? beállítások fps stb
  • mikey08
    #21169
    hali,nem tudok menteni,tudnátok segíteni?köszönöm valami kódot kér
  • xido
    #21168
    ezen én is gondolkodtam már.....éjjel kipróbáltam mini image-el daemon pro-val...semmi...crackel nocd-zni..de ott meg nem mertem felmenni a live-ra,nehogy kibannoljon:)
  • xido
    #21167
    előre hátra huzogatod tologatod az egeret..legalábbis napokkal ezelőtt ezt írta le itt valaki
  • Freddycom
    #21166
    bazzeg hogyan kell bowlingozni?
  • mike01010101
    #21165
    En meg mindig nem tudok taxizni:(
    Milyen gombbal lehet utaskent beulni?
  • EK1TEP
    #21164
    "Hehe..me'g jo hogy megoszt a rendszermemoriabol 1.5gb ot a vga nak a rendszer. "

    Ez mégis hogy? Nekem is 4850em van!
  • RicharDD
    #21163
    Mit?
  • EK1TEP
    #21162
    És ezt hogy??
  • RicharDD
    #21161
    Csak mert az elsimitas valami borzalom..(1280x1024 felbont) ..De azert koszi.
  • Barny
    #21160
    nemhiszem...a jatek motorja szntem nem kepes ra..en megprobaltam CCC-bol de semmi:S
  • RicharDD
    #21159
    Az elsimitast lehet valahogy allitani?
  • fgm
    #21158
    köszi
  • RicharDD
    #21157
    Hehe..me'g jo hogy megoszt a rendszermemoriabol 1.5gb ot a vga nak a rendszer.
    Nalam nemkell varni az ut betoltesere,semmire :)
  • atila4
    #21156
    be kell jelentkezni (Y)
  • rexHUNter
    #21155
    be kell jelentkezni
  • bertino
    #21154
    bejön az rendesen.
  • pinterto
    #21153
    Miért van az, hogy a warez topikra kattintva csak egy üres oldal jön be?
  • Barny
    #21152
    REALTEK
  • Curesz
    #21151
    Betennél egy képet a beállításaidról? Mert nekem is majdnem ilyen gépem van:)
  • fgm
    #21150
    Az van. SoundMax Audio a neve.Hol találok hozzá drivert ?
  • Barny
    #21149
    nos ha alaplapi kartyad van akkor huzd le a legujabb DRIVERT hozza!
  • fgm
    #21148
    Hello !

    A hanggal lennének problémáim. Teljes hardveres gyorsításnál a dxdiag-ban csak folyamatos erős zúgás hallatszik, a leveszem "nincs gyorsítás"-ra akkor meg ilyen hülye visszhang szerű dolgokat, hangokat hallok amely elég idegesítő. Valakinél volt ilyen, vagy tudtok rá megoldást?
    Köszi
  • Farbiter
    #21147
    az evil swing az első szigeten van!a parktól lemész a lakótelepig és ott lesz egy kicsi játszótér!(aki megérti az elmehet tanárnak)
    egyszerűbb:google,a mindenható
  • Barny
    #21146
    igen van:D....GRAND THEFT AUTO IV mappaban nyitsz egy commandline .txt-t!!!!!!ebbe beleirod ezt!
    -nomemrestrict -norestrictions es kesz!
  • RicharDD
    #21145
    Udv!Az lenne a problemam hogy a fenti beallitast nemtudom feljebb huzni.Allandoan medium on van.Van erre valami megoldas?
  • Rainbow15
    #21144
    ne egérrel kattintgass, hanem billel jobbra balra. Erre sikerült rájönnöm