54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • morzsi555
    #51746
    van már olyan mod ami autovezetésnél rendesen középre rakja azt a kibaszott kamerát?
  • grebber
    #51745
    Ez engem is érdekelne mert nekem is 1.07 van!
  • janihunk
    #51744
    1.0.7.0 val nem akarja ezt kipróbálni valaki? Sajna én leghamarabb holnap bírom nincs vinyóm.
  • Blum
    #51743
    2:56-nál éjszaka a fehér Audival gyönyörű!
  • BoneDragon
    #51742

  • blackcalibra
    #51741
    Közben úgy néz ki kialakul a dolog.
    Egyébként mennyire használható a használt példány ebből a játékból?
    Gondolom az illető már regisztrálta, bár nem tudom Live-os játékoknál hogy működnek ezek a dolgok.
  • Gibor
    #51740
    A csónakot csak követni kell a szigetig.
  • zorovpeter
    #51739
    Az utolsó küldetést hogyan csináltátok meg a sima GTA4-ben? Egyáltalán utolsó küldetés az, mikor egy helikopterrel kell leszedni a csónakon menekülő Pegorinot? Kétszer próbálkoztam vele, nem ment. Nem az, hogy üldözni kell a kocsit a fél városon keresztül úgy, hogy irreálisan gyorsít a kocsijuk. Követtem. Egy egész gyárnyi M4-est kell leszednem, hogy gyakran csövek dobozok voltak az útban, beramboztam. Hanem, hogy utána motorral kell követnem egy csónakot, majd onnan egy helikopterre átugratnom és azt vezetnem. Ezt még Jack Bauer sem tudná megcsinálni, de mindegy. Vezetni kell azt a helikoptert és kilőni a csónakot... Ami külön idegesítő, hogy rossz a helikopter nézete (félig oldalról és elölről nézi) és mikor megszokásból elmozgatom az egeret azonnal berándult a helikopter. Aztán próbáltam korrigálni, de azalatt meglépett a csónak.
  • KingPunisher
    #51738
    Köszi
    Ezzel nem lesz fagyás és bug ? Valamint multi megy vele ?
  • totyak
    #51737
    Lenne néhány kérdésem a multy achievementekkel kapcsolatban.

    A Teamplayer nevű achinál meg kell ölni 5 ellenfelet valamilyen ranked csapatjátékban. Ennek az 5 ellenfélnek különbözőnek kell lennie vagy lehet ugyan az a személy ötször?

    A Top Of The Food Chain achinál is ugyan ez a kérdésem. A 20 pisztollyal megölt ember lehet hússzor egy személy?

    A Top The Midnight Club achinál 20 ranked versenyt kell megnyerni. Ezeknek különböző pályán kell meglenniük vagy ha hússzor ugyan azon a versenyen nyerek, az is jó?

    A Wanted nevű achinál a 10-es rang 5millió dollár. Ezt bármikor elérem, megkapom az achit vagy egy játék alatt kellene ennyit összeszedni (szerintem az nem is lehetséges)?

    Az Auf Wiedersehen Petrovic achinál minden ranked módban, versenyen és Cops'n Crooks módban is nyerni kell mindkét oldalon. Ezt azt jelenti, hogy nekem az összes utcai versenyt (14db), az összes motorcsónak versenyt (4db), az összes helikopter versenyt (10db), az összes Free race-t (10db) és az összes Cannonball run-t (10db) meg kell nyernem Race és GTA Race módban, valamint minden ranked módban nyernem kell egyszer, illetve a Cops 'n Crooks-nál All for One és One for All módban is nyernem kell rendőrként és bűnözőként is?

    A Taking It For The Team achinál az összes ranked csapatjátékban nyerni kell. Vagyis Team Mafiya Work, Team Deathmatch, Team Car Jack City, Cops' N Crooks (mindkét oldalon), Turf War módokban. Ezek esetében elég, ha a mi csapatunk nyer vagy a csapaton belül nekem kell, hogy a legtöbb pontom legyen?

    Mondjuk igazából szerintem ezeknek az achiknak a fele sem lesz meg, mert nem nagyon találni manapság játékosokat.
  • ldavid
    #51736
    a freeweben karbantartás van, ezért nem elérhető
    felraktam zippyshare-re
  • KingPunisher
    #51735
    Üdv megvettem a gamet de eléggé idegesít hogy állandóan pörgeti a dvd-t. Nincs erre valami megoldás, persze olyan amivel nem lesz bug és fagyás.. A linkek közt a No-DVD nekem nem hoz be semmit.. :(
  • ldavid
    #51734
    előfordul sajnos, de próbálj másikat, vannak azért normálisak is.
    esetleg ott van még a jatekaim.hu, de azzal nincs tapasztalatom
  • blackcalibra
    #51733
    Szétnéztem.
    Komolytalan.
    Már lassan egy hete nem tudok megbeszélni egyet, ráadásul helyben is lenne, szóval egy két perces találkozóról van szó, de két-háromnaponta válaszol az illető.
    Most épp azt kérdeztem így 3 nap után hogy akkor jövő héten mikor lenne jó neki, de úgy látom megint 3 nap mire kiderül.....
    Én meg egy 5770-et hirdetek meg egy DIRT3 kupont, hát, elképesztő milyen komolytalan emberek vannak......
  • ldavid
    #51732
    itt nézz szét
  • blackcalibra
    #51731
    Dobozosan érdekelne inkább.
  • byzhouse
    #51730
    steam akció
  • blackcalibra
    #51729
    Sziasztok!

    Nincs valakinek jó állapotú, eladó példánya a játékból?
  • masterthief
    #51728
    Socal Club, Games For Windows Live.
  • tibi842
    #51727
    Új vagyok e játék terén.
    Eredetiben megvan nekem.
    Tegnap feltelepítettem, és valaki elmondaná, hogy hova kell beregisztrálni?
    Vgay még, mit kell vele csinálni, hogy lehessen menteni, stb.... ?

    Köszönöm előre is.

  • masterthief
    #51726
    Mondom hogy nem kell 4 mag. Van jó pár haverom, aki 2 magosan tolja max grafon, viszont elég magas az órajele.
    Nézz szét You Tube-on, van jó pár srác aki 2 magossal nyomja, és mellé fel van téve ENB Series. És nem akadozik.
    Ennyi erővel hozass gépet a NASA-tól.
  • masterthief
    #51725
    Annyi már bőven. Ahhoz már berakhatsz ENB Series-t is. Nekem elég az Extreme Graphic IV is. :)
  • bakvarnyu
    #51724
    A srác aki 480GTX-et szándékozik venni nyilván nem "közepes beállításon" akarja tolni (meg nem 15' laptop monitoron , meg egy olyan kártyához minimum a 4 mag. Szóval ki ír badarságot?
  • janihunk
    #51723
    Jah bocsi azt hittem a full beállításokra gondolsz. De ahogy tesztelgettem a gépemen 3.6GHz vagy afeletti órajel tényleg elég lehet a fullhoz.
  • masterthief
    #51722
    Nem förmedtem rád, csak arra reagáltam, hogy 4 magos procit ajánlottál, holott nem kell. 2 magos, 2,1 GHz-en már medium beállítással nem laggol.(notin tolom, így, és már szénné van moddolva a játék, mégsem szaggat, akad vsgy lassul) Ettől persze még jobb ha magasabb órajelő a proci.
  • jana4
    #51721
    Üdv!
    Most melyek a legjobb textúra javítók?
    Mert emlékszem, hogy régebben az Ultimate Texture Packot mondtátok, de tudom, hogy van újabb, csak nem tudom mi a neve.
    Üdv.
  • Bronx South
    #51720
    Az én 6870 -em se találkozott még akadállyal, a 6950 biztos hogy jó döntés. Bár a helyedben megnéznék egy két tesztet, hardver vásárlásnak ez az alapja, ott egyből kiderül minden. Nvidiát én azért nem vennék már (volt nem egy nekem) mert zabálja az áramot ezen felül qrwára melegszik.
  • Bronx South
    #51719
    2 maggal GTA IV ??? LOL Bár kérdés az hogy te miből indulsz ki, a full grafból, vagy hogy elindul-e egyáltalán a játék az adott gépen.
    Az előző gépem (Dual Core, HD5750, 2gb ram) lazán ment minimum / medium között valahol kb. 25-30 fps -el Xp-n, csak hát nem jött be a látvány, amúgy sincs élsimítás.
  • janihunk
    #51718
    Én is azt mondtam hogy nem VGA függő. De akkor áruld el nekem mi az az órajel 2 mag esetén ahol már be se lagol? Ha már így rám förmedtél.
  • masterthief
    #51717
    Én az ATI-ra tenném a voksot. De te döntsd el hogy melyiket szeretnéd.
  • masterthief
    #51716
    És ezt ki mondta neked barátom, Badarságot ne írj. Nem videó kártya függő, hanem processzor függő a game. Videó kártyából közepes graf beállítás mellett is elég pl: Ati HD 4500-as széria 512 Mb-os. (én notin tolom közepes beállítással Mobility Radeon HD 4570-es kártyával) Processzorból pedig egyáltalán nem kell 4 magos, Bőven elég 2 is. Csak az órajel legyen magas. Ram az jó ha van, de 3Gb rammal is györörűen és akadás mentesen fut. a másik dolog meg az, hogy a háttérben semmilyen alkalmazás, program ne fusson.
  • fook
    #51715
    Megnéztük , tök mind1 milyenbe van :)
  • janihunk
    #51714
    Még egy 5770 is elég neki. Az a lényeg hogy legalább 1GB vga memória legyen és 4 magos proci. Ja meg vagy 4GB ram.
  • danyr
    #51713
    Sziasztok!
    GTA IV szempontjából mennyire előnyös az ATi kártya?
    Ezzzel vagy ezzel lehetne jobb teljesítményt kicsikarni?
  • totyak
    #51712
    Hogy érted, hogy túl sokszor használtad? Egy idő után lejár a cd-kulcs?
    Valaki írjon erről bővebben, meg azt is írja le, hogy lehet elkerülni.
  • masterthief
    #51711
    Pl:IDE
  • bandika64
    #51710
    Sziasztok. Valaki tud segíteni, hogy hogy tudok írni magyar Live-nak, h. túl sokszor használtam a cd kulcsomat? Megjelenés napján vásárolt game.Telepíteni tudom, csak GFWL nem enged be, Rockstar-ral már leveleztem,de ők azt mondták h. szóljak a Liveosoknak, de nem tudom h. hova küldjek mailt mert supportban nem találtam ilyet. Előre is köszi a segítséget.
  • Bronx South
    #51709
    Az is lehet hogy a haverod nagyobb felbontáson játszik.
  • fook
    #51708
    Oks kösz. Haveromnak kellene. Érdekes hogy nekem X2 4800+ , 2gb ram és 4890 elég volt neki :)
  • Bronx South
    #51707
    2 gb ram, sztem kevés. Ha megtelik, a játék akadni kezd.