54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • IMYke2.0.0.0
    #54677
    Megjelent a a GTA 4 iCEnhancer 3.0 - a honlapja lehalt, de mások feltöltötték sok tárhelyre.
    Egy közülük: MEGA
    A videó: iCEnhancer 3.0 - Official release video
    A zene: Futurecop - Lost Love (Thunderclaw Remix) - Youtube
  • ldavid
    #54676
    A közeljövőben lesz új fejléc, addig is "Megértésüket köszönjük!" :D
  • Solyom2
    #54670
    Köszi!
  • wollnerd #54669
    Simple Native Trainer ;)
  • Solyom2
    #54668
    Helló!

    valaki tudna mondani egy rendes trainert, mert ez a mobilos cheatelés nem igazán jön be. Jobban tetszett a SA rendszere.
  • SzocsA
    #54667
    6 éves a játék :D
    Amúgy ebben a játékban lesz ilyen megszerzett saját tulajdonú üzletek? mint a vice cityben. vagy csak küldetésekből lehet pénzt szerezni?
  • bakvarnyu
    #54666
    Ezt a live-t mindenki beszopja :))Én is így voltam vele az elején
  • Hecker007
    #54665
    Kell bizony, ebbe a szarba tárolja a mentéseket. Így legalább 1 játékhoz 3 kliensbe is be kell jelentkezni... -.-
  • macleody
    #54664
    Nebassz, még mindig kell ez a fos live? Megnézem köszi.
  • Hecker007
    #54663
    EZT szedd le, rakd fel, jelentkezz be és megy. Ugyanezzel szoptam én is... :D
  • macleody
    #54662
    Sziasztok. Kellene egy kis segítség. Megvettem tegnap steamen a GTA IV+Episodes from Liberty City-t. Regisztráltam Social Club-ra, de a játék nem indul. Rákattanok az ikonra feljön a social club ablak, rányomok a játékra és nem történik semmi.
  • totyak
    #54661
    Steam-es GTA-nál elvileg már nem kell ilyesmire figyelni. de én úgy tudom, hogy már a dobozosnál is feloldották ezt. És amúgy sem tudja senki, hogy 5-10-15 kulcs nélküli törlés okoz e problémát, mert hivatalosan nincs megerősítve.
  • Hecker007
    #54660
    Megoldódott, a MS Gaming live szarja nem volt jó mert a régi nem megy fel win8-ra az újat meg nem szedte le magától...
  • Hecker007
    #54659
    Ki szoktam menteni a regisztrációs kulcsot a winből ;)
    Pont azért furcsa, hogy nem indul, mert nem sírt a steam, hogy kéne a 4 is. Már nyomtam 2 újra ellenőrzést is, de nem segített semmit :/
  • Timbu
    #54658
    Én úgy emlékszem, hogy teljesen különálló program a két DLC. A steames könyvtáradban is külön szerepelnek. Ha meg nem, a Steam úgyis szól.
    Amire még figyelned kell, az az uninstallálás. Majd keress rá az interneten, hogy pontosan mi a helyzet, de ha nem inaktiválod a kulcsot törlés előtt, akkor az 5-ből egy telepítési lehetőséged elveszett.
  • bertino
    #54657
    szerintem ja
  • Hecker007
    #54656
    Üdv!
    A nagy steam akcióban megvettem a GTA pakkot és az lenne a kérdésem, hogy a Episodes From Liberty City-hez fel kell-e rakni a GTA4-et? Most csak a Liberty van fent, de nem indul el, bejön a social médiás bejelentkező ablak beírom az accout és a play után nem történik semmi csak eltűnik az ablak.
  • patent
    #54655
    Sziasztok!
    Több vonalon próbálkoztam már,de sehol sem tudtak érdemben segíteni,de bízom benne itt valaki tudja a megoldást.
    Megvettem a GTA4 EFLC játékot és nagyon szeretnék vele LCPDFR rendőr módban játszani,de egyszerűen lassan fél éve próbálkozom hiába vele...Feltelepítettem most a legújabb LCPDFR 1.0c modot is,de odáig jutok,hogy a rendőrőrsre bemegyek és onnan ki is dob rögtön.Szempillantás alatt lefagy és van hogy az emberek az épületben egy helyben sétálnak stb.
    A gépem i5 1gb vga kártya stb,tehát elvileg mennie kellene.
    Esetleg nincs valakinek ötlete ezzel kapcsolatban,hogy mit kellene tennem?Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!
  • Aborg
    #54654
    O, ez nem jo hir. De meg a PC-s verzioban lehet jobb... Vagy ha nem akkor meg mint utolso szalmaszal ott lesznek majd a MOD-ok . Szerintem a GTA5 belso fizikaja nem lehet rosszabb mint a GTA4-nek, csak mashogy vannak parameterezve az autok.
  • RiCSi1234
    #54653
    Az autók fizikája a 4.-ben a legjobb. a 5.-ben már nagyon gagyi..
  • Baxo
    #54652
    Pedig sokan nem szeretik ezt a részt, nekem viszont nagy kedvencem. A Fizika is tök jó benne. Kár, hogy az 5 fizikáját lebutították. :( Keddi Államvizsga után lehet megint előveszem a gémet. :)
  • Laceee
    #54651
    gondolom telepítés után illik bejelentkezni, utána már mehet offline...
  • Sponnyabob
    #54650
    Midig elfelejtem a jelszót és unom már állandóan kikérni, amúgy lehet azzal van a baj? Mondjuk egy próbát megér.
  • Laceee
    #54649
    Ha eredeti, akkor miért offlineba indítod ?
  • Sponnyabob
    #54648
    Üdv!

    Reméltem hogy ennyi év után már nem tud újat mutatni a játék, de tévedtem. Felraktam a játékot szépen el is indult minden fasza. Felraktam az utolsó (1.007) patchet és azóta nem indul a játék. Bejön a Social Clubos kis ablak rányomok, hogy offline play és utána nem történik semmi. A proci pár másodpercig dolgozik valamin de aztán leáll és nem történik semmi. Már másodjára járok így, de elsőre a patch előtt felraktam a no DVD launchert is gondoltam hogy ez kavart be, de úgy látszik nem. Eredeti a játék és jó párszor volt már telepítve, úgyhogy nem hiszem hogy azzal lenne a baj.

    Valakinek ötlet, eddig azt a megoldást láttam pár helyen, hogy meg kell crackelni, de elég hülyén nézne ki hogy egy eredeti játékot még crakkelnem is kell.

    Kösz!
  • Aborg
    #54647
    Belejottem a videoszerkeszto kezelesebe is, nem is olyan bonyolult. A varos meg hihetetlenul kidolgozott, nekem nagyon tetszik. Es meg csak a keleti fele van megnyitva :)
  • bertino
    #54646


    es mar biztosan jon az V is PCre.
  • Aborg
    #54645
    Gondoltam en hogy jo jatek lesz ez, de meg annal is sokkal jobb! Jatszottam mar par ennel ujabb hasonlo jatekot (Saboteur -2009, Mafia2 -2010) de szerencsejuk hogy a GTA 4 elott jatszottam oket :) Foleg ami az autok viselkedesenek fizikai modellezeset illeti: a GTA 4 igy tokeletes ahogy van. Megdobbentoen jo. Iranyitani is kenyelmesen es pontosan lehet (nem mint a Mafia 2-t). A varos is hatalmas es remekul ossze van rakva, es a nap vonulasa meg az idojaras valtozasa stb... hihetetlen jo. Az elso dolgom volt kikapcsolni a GPS vonalat, igy tobbet nezem a terkepet es jobban megtanulom a varost. Csak azt sajnalom hogy a GTA sorozat mindig is kamu neveket hasznal, milyen jo volt az Assassin Creed 2-ben hogy minden fontos epuletrol kiirt egy kis infot, mi is az, mikor epult, mifele erdekes technikai megoldasokkal epult stb. Ugy egy csomo mindent meg lehetne tudni New Yorkrol is. Az lenne az igazi jatszva tanulas :)
  • Aborg
    #54644
    Elkezdtem, jo jatek! Ahhoz a jatekbeli mobiltelefonrol megnyithato videofilm-keszitohoz nem tudtok valami utasitast? Probalgatom de eleg bonyolult.
  • ldavid
    #54643
    nyilván. nekem is az van most telepítve, pedig ott van a polcon a dvd
  • lammaer
    #54642
    A kettő nem zárja ki egymást. Megveszi - mert tetszik neki és mert becsületes - és ha véletlenül úgy lövik ki alóla a liveot hogy nem lesz offline megoldás (kötve hiszem hogy ilyen megtörténhet de miért ne), még mindíg nyúlhat a legtisztább lelkiismerettel a nem hivatalos offline változathoz.
  • Aborg
    #54641
    Haaat ... nincs kizarva, gyenge pillanatomban gondoltam ra . De mi is derul ki a folso sorbol? Bocsi de nem talaltam...
  • ldavid
    #54640
    ok, de nem az volt a kérdés. ő meg akarja venni.
  • lammaer
    #54639
    Már rég meg van oldva (lásd itt az üzenet beírására szolgáló mező feletti sort :) )
  • ldavid
    #54638
    biztos meg lesz oldva a dolog
  • Aborg
    #54637
    Ha leallitjak a Live-t, akkor is lehet majd hasznalni a jatekot? Meg akarom venni, mar nem is annyira draga es gepem is van hozza, de azt irjak a Liven keresztul kellene aktivalni vagy mi a fene, bar nekem ez az aktivalos otlet nem nagyon tetszik...
  • ldavid
    #54636
    valaki úgyhagyta a "hátlapi kamerát" :D

  • ldavid
    #54635
    igaz, csak gondolom ő még az alapnál tart.
  • Borg
    #54634
    A TBoGT-ban van ejtőernyőzés épületekről.
  • ldavid
    #54633
    ez egy betondzsungel itt nincs hely ilyeneknek, bár most is letudsz ugrani felhőcarcolóról/hidakról - igaz, ernyőd nem lesz hozzá