54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • szabii98
    #54718
    sziasztok!
    van valami havas mód, ami viszonylag kevésbé gépigényes, vagy inkább felejtsem el? :D
  • zsotesz
    #54717
    Csak akkor működik ha külön steam kulcsot is kapsz a játékhoz. A Gfwl-es kódot nem fogja megenni a steam.
  • Madlion
    #54716
    De más játéknál működött a steam regisztrállás.Ezek szerint ennél nem fog.
  • ldavid
    #54715
    steamen külön kell megvenned
  • Madlion
    #54714
    Sziasztok.
    Megpróbálltam regisztrállni steam-en a régebben vásárolt gta4-et.De nem fogadja el a kódot.
    Anno a játék telepítése egy rémálom volt.Csaknem egy egész nap ráment,hogy a sok hülyeségre beregisztráljam a játékot(windows live,rockstar social club).Hát én az mégegyszer végig nem csinállom.Inkább rituálisan elégetem dobozostól az egészet az udvaron.
    De gondoltam előtte még írok ide,hátha....
    Válaszokat,segítséget előre is kösz.
  • papi08
    #54713
    Sziasztok!

    GTA IV random összeomlik. Bármilyen előjel vagy hiba nélkül. Teljesen friss telepítés, modok és egyebek nélkül. Egyedül a régi mentésemet akarom visszarakni (az is teljesen szűz játékon volt)..
    Valami megoldás?
    (A játék a legfrissebb, 1.0.7.0.-ás frissítéssel van telepítve.)
    Utoljára szerkesztette: papi08, 2014.11.09. 16:40:15
  • XxXcsabi1987XxX
    #54712
    skacok
    tudom h ez nem ide tartozik de tud valaki közületek esetleg valaki a gta 3-ba "no damage" modot? vagy olyan trainert,amiben van olyan cucc és működik is...
  • XxXcsabi1987XxX
    #54711
    ha nem gond,írok neked üzit persze ha tudok... nem akarom ide írni közösbe mivel itt a 4ről van szó :)
  • XxXcsabi1987XxX
    #54710
    amúgy tisztában vagyok vele,hogy ez nem ide tartozik,de az 1.0ásat honnan tudom leszedni? tudom h google itt nézelődök bár találtam valamit ami csak egy gta3 exe fájl... ez mondjuk érdekes,mert ha fel akarnám patchelni,ahogy szerintem setup vayg install fájlnak kell lennie de mondom itt csak egy gta3 exe fájl van (amit találtam hirtelen)
  • XxXcsabi1987XxX
    #54709
    azért kössz szépen a segítséget remélem hasznos lesz...
    különben hiába fáradoztam segítségért :/
    de nézd őszinte leszek,nem vagyok valami jó angolos ez tény csakhogy nem ez a lényeg hanem a segítséged amit remélek nem hiába való :)
  • Leo 1991
    #54708
    Sajnos egyik sem jött be :(
    Lehet hogy a gépem halt meg........
  • wollnerd #54707
    OMG... Ez gtaIV topic nem GTA III topic...
    Angol tudásod nulla? Én 1 percen belül rájöttem utánanézve a következőkre:
    Ez egy scipt mod, vagyis a működéshez CLEO szükséges. innen eléred. Gondolom a telepítővel a GTA 3 főkönyvtárát megadva máris települ...
    Aztán pedig innen a először a "Download now" feliratra kattintasz, megjelenik egy kis táblázat, a "III Aircraft 1.0 - Assisted" résznél katt jobb oldalon található "download"-ra. Letöltés után a .zip tartalmát (a benne lévő összes fájlt) főkönyvtárába másolod.
    Aztán megkeresed a játékban a repülő járműveket elvileg...
    A .zip-ben látható ReadMe.txt fájlban le van írva hogy kell telepíteni...(imént fent írtam MAGYARUL.. -.-) Az is van leírva hogy repcsik, helik irányítása a GTA VC-vel azonos, vagyis azokkal a gombokkal kell irányítani, ahogy VC-ben is lehet, alapértelmezett kiosztásban...
    FONTOS: A ReadMe.txt szerint a mod CSAK az alap GTA III 1.0-ás verziójával működik! Ha felpatch-elted, akkor nem fog működni, újra kell telepíteni a játékot is.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2014.10.20. 11:34:39
  • XxXcsabi1987XxX
    #54706
    próbáltam én már minden félét de sajna semmi...
    néztem egykét videót amiben egy gyereknek ebben a gta 3ban valahogy van/volt helikopter és fogalmam sincs hogy csinálta egyszerűen nem értem (amivel repkedni is tudott...)
    valaki valami ötlet? tanács? köszönöm előre is a segítésget
  • Carl Davies
    #54705
    Csabi nem is neked írtam XD hanem Ricsinek ...
  • wollnerd #54704
    Talán reinstall?
    Elvileg a Steamhoz való hozzáadás is megoldja...
  • Leo 1991
    #54703
    Hello

    Egy kis helpet kérnék, eredeti a GTA4-em feltelepítettem újra a gépre hogy végig vigyem a játékot de belépésnél ez a hiba fogadott
    http://i.imgur.com/5XgqH.png
    Fel van rakva a frissítés is de sajnos semmit megoldást nem találtam
    Valaki aki futott már ilyenbe bele segítsen
    Köszönöm
  • Zeller01
    #54702
    hetek óta ezzel szenvedsz? :O
    próbáltad már, hogy beírod a google-ba, hogy pl gta 3 helicopter mod?
  • XxXcsabi1987XxX
    #54701
    ]jó én a a sima GTA -3ba szeretnék rakni helikoptert (nem tudom hogyan) ezért kértem itt segítséget jó lenne ha vki segítene már hetek óta ezzel szenvedek... hálás lennék érte :) köszönöm előre is
    már annak,aki segít
  • mooo
    #54700
    Gondolom azért gondolta azt,hogy ide írja,mert jobban pörög mint az elődei. De aztán ki tudja
  • totyak
    #54699
    És te vágod, hogy ez a GTA IV topik?
  • XxXcsabi1987XxX
    #54698
    de te Vágod,hogy én melyik GTA-t nyomom?
    a SIMA gta 3at....
  • Carl Davies
    #54697
    Le kell szedni a gta 4 vehicle mod installert. Utána már adott a feladat :D De a youtube-n is van tutorial.
  • XxXcsabi1987XxX
    #54696
    sziasztok
    a segítségeteket szeretném kérni
    leszedtem a sima GTA 3at és a VC-t de nem ez a lényeg
    a VC-hez szedtem le egy LibertyCity modot na a gond az,hogy nincsenek benne küldetések...
    szóval valaki tud olyan modot,amiben vannak? illetve a sima egyszerű 3-ba szeretnék helikoptert és gőzöm sincs hol keresgéljek ahoz a GTA-hoz amit én nyomok
  • Rics123
    #54695
    sziasztok. valaki tudna segíteni hogyan lehet meg modólni a játékot gta 4 et
  • gerey
    #54694
    Nekem is egy lenovo lapossal csinálta ezt. Amit itt írnak nekem bevált, a legalsó steam launcher-es megoldással.
  • sz4bee
    #54693
    Az mitől lehet, hogy a beállításoknál a 2Gb-ból csak 24Mb-ot lát? Sőt a night shadowst sem lehet állítani. Legfrissebb patch, friss 8.1 pro, legfrissebb driver, NVIDIA GeForce 840M lenovo laptop.
    Ettől függetlenül jól fut a játék, ezenkívül még annyi baj van még, hogy a benchmark után kidob a játék.
    Létezik ezekre megoldás? Előre is köszi!
  • Carl Davies
    #54692
    Helló! Valaki tudna abban segíteni, hogy az iCEnhancer-t csak újratelepítéssel lehet törölni? A felülírt fájlokról nem csináltam másolatot :S
  • hotwheels
    #54691



    Utoljára szerkesztette: hotwheels, 2014.09.14. 20:02:26
  • wollnerd #54690
    XD
  • ldavid
    #54689
    visszanyalt a fagyi :D
  • ldavid
    #54688
    nem a 64bit a gond, nálam is azzal megy.

    securom-nál le van írva, nem feltétlenül a rockstar sara

    itt is van egy leírás, hátha segít.
    végső esetben én még megpróbálnék egy új telepítést is.
  • Hunter of Deer
    #54687
    feltettem a 2005-ost, csak ez van fent x64es valtozat mert az x86 telepitoje elindul felmegy a csik es eltunik az ablak semmit nem ir ki. beallitottam a kompatibilitast xp sp3-ra illetve a futtatas rendszergazdakent es igy is ua a hibauzenet ... :S
    meg jo hogy akkoriban megjeleneskor megvettem ~15k-ert. 8 giga ram melle meg nem fogok 32bites wint rakni emiat...
    es az a poen hogy sehol nem latni semmi valaszt rockstar felol hogy miert lehet ez a problema.
    jo lett volna kicsit okorkodni ezzel amig kijon az V.
  • ldavid
    #54686
    próbáld a kompatibilitást XP SP3-ra állítani, meg a Visual C++ 2005-ös változatát felrakni
  • Hunter of Deer
    #54685
    ugyanaz a problema, csak melle meg egy kis szam kodot is kiir :S tok jo hogy eredeti jatekkal is ennyit kell szivni ... es a poen az hogy ha crackelem akkor sem akar menni... gondoltam el leszek vele mire kijon az V, esetleg dobok fel par graf modot mar birja a gep is. erre tessek meg elinditani sem lehet....
  • ldavid
    #54684
    próbáld ezzel az exe-vel indítani (hivatalos cucc)
  • Hunter of Deer
    #54682
    Hali!
    remelem tudtok segiteni. ujra elovettem a gamet feltettem stb es amikor inditanam akkor seculauncher exe hibaval elszall es nem indul. eredeti a jatek. neztem videokat mar feltettem mindenfele net frameworkot meg visual c++ amit a neten irtak hozza hoyg kell de igy sem megy. nagyon idegesito foleg hogy ezert anno penzt is kiadtam :S
    ha valaki tud pls help. win7 64 bit van fent.
    koszi.
  • davis98
    #54681
    Meg vettük és megy is, köszi :)
  • bakvarnyu
    #54680
    Menne .
  • davis98
    #54679
    Sziasztok ! Haverokkal tervezzük, hogy megvesszük a játékot aztán elhülyéskedünk vele. A kérdésem pedig az lenne, hogy ez menne itt Mo.-n is ? Lehet hülye kérdés ezért elnézéseteket kérem, de elbizonytalanodtam. Mivel alatta a leírásban az van, hogy nem lehet Németbe aktiválni ( Miért pont Németo.?). Akkor hogy is van ez ?
  • Ironman2
    #54678
    Mert megsértődött,és lelépett az alkotó!

    http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto-iv-az-icenhancer-mod-keszitoje-megsertodott-es-lelepett.html