54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • KaszaN
    #52226
    Pedig maguk az árnyékok sokkal szebbek, élesebbek, és kevesebb memóriát zabálnak.
  • morzsi555
    #52225
    Az nem optimalizáció volt, egyszerűen szarabb shadereket raktak a játékba. Ezért szeretik a modderek az 1040-est, mert abban jobbak vannak.
  • KaszaN
    #52224
    Csak nem fut olyan jól. Az 1.6-ban volt először árnyék optimalizáció ami jelentősen javította a teljesítményt. Legalábbis nálam eléggé javult.
  • morzsi555
    #52223
    Működni fog, csak kicsit bugos lesz, néhány effect nem lesz benne és néha pirossá válik majd az égbolt. EFLC-nél ugyanez van. 1040-esen a legszebb, legjobb .
  • KaszaN
    #52222
    1.7 van fent. Így akkor nem is lesz most jó?
  • morzsi555
    #52221
    icenhancer 1.25-t töltsd le és az xliveless-t és akkor jó lesz, és gta4-nél 1040-es patchet érdemes használni, akkor lesz a legszebb.
  • KaszaN
    #52220
    Az sajna elveszett. Am feltettem valami grafikai módosítót, icenhancer 1.2-t vagy mit, és viszonylag szép, de a fák valami baromi ocsmányak és a világos túl világos a sötét pedig túl sötét. Nincs valami jobb?
  • wollnerd #52219
    oké, máris elkapom! :D
    Amúgy szívesen!
    Én már nem fogok módolni a multi miatt.
    A mentésed helye megváltozott?
  • KaszaN
    #52218
    Azt a rohadt, berosálok, működik! Örök hálám üldözzön! :D
  • KaszaN
    #52217
    Ezt próbáltam először. De megpróbálom ezt is, elvégre az előzőt a gtahungaryról szedtem le, amit eddig onnan szedtem nem működött.
  • wollnerd #52216
    Ha a graffot lecsökkented (árnyékot kikapcsolod, visszatükröződést alacsonyra állítod, a látótávolságot jól lecsökkented, tárgyak részletességet is csökkented, (Jármű sűrűség nem számít) és kikapcsolod a VSync-t akkor sok fps-t tudsz nyerni! Nálam 12-17-ről 35-40 lett!!!
    És igen jól jársz ha a felesleges háttéralkalmazásokat bezárod! :)

    1.7 pached van? Talán próbálj egy másik Xlive.dll-t!
    LINK
  • KaszaN
    #52215
    Most már aztán kurvára nem értem. Végre találtam megoldást a problémámra amire írták, hogy 100%, hogy működik, de beteszem és semmi változás, ugyanúgy nem indul, most már azért faszom kivan!(már elnézést)
  • wollnerd #52214
    Most is voltam egy multiban (csapat öklösödés) és az halál jó volt! csak koktélt meg gránátot lehetett használni.
    Amikor az egyik el akart gázolni a kocsijával és nyomban a vízbe ugrottam! Hajszálon múlott! xDD
  • KaszaN
    #52213
    Akkor win7-el nincs +fps? De szopás.
    A problémámra még mindíg nincs semmi? #52199
  • wollnerd #52212
    ez XP-ben van.
  • wollnerd #52211
    már látom az aláírásodban... sry
  • wollnerd #52210
    Oprendszered?
  • KaszaN
    #52209
    Nekem meg nincs is ilyen menü. Már alapból ha asztalon jobb klikkelek nincs is tulajdonságok választás.
  • KaszaN
    #52208
    Adj linket, mert én szedtem le és nem csinál semmit.
  • wollnerd #52207
    Ez most komoly???
    Na, de ez hardverkárosodáshoz vezet... De mennyire kockázatos?? (nekem a maximum 240 Hertz.)
  • Maxtreme
    #52206
    A better city textures van fent, illetve a VisualIV nevű mod.
  • wollnerd #52205
    "Lekapcsoltak mert túl lassú a géped." -.-
    minimum gépigényhez jó, DE az ajánlotthoz már nem!!! Még a mafia 2-nek sem! ki fogom szúrni a szemét annak a szervizesnek!!!és már tököm ki van hogy fps értéke 12-17 között van!!!
    ÉS A GAME BOOSTER MEG NEM HASZNÁL!!! AZZAL SE TUDOM SOK FPS-T NYERNI!!!! KOMOLYAN!!!!!!!!!
  • wollnerd #52204
    Mégis sikerült csatlakoznom a multihoz!!! Az öklösödésben voltam asszem és nagyon élveztem!
    kérdéseim azokhoz akik multiznak:
    A Multiban járnak a metrók?
    Láttam be lehet ülni egymás kocsijába mint a taxiba! :)
    Melyik az a multi ahol közösen lehet szabadon mászkálni? A party mód?
    A multi miatt lehet azért feltenni egy grafikai módot? pl. Real Graffic mód.
  • Béluska74
    #52203
    És megmondod milyenekkel? Mert én kerestem és találtam is modokat,de nem lett ilyen szép. Felraktam a Better City Textures-t is...de én nem játszottam az alappal így nincs róla fogalmam,hogy az alap milyen lehetett. Kerestem képeket is de nem tűnt szebbnek (BetterCity.. vs Alap) és arra tippelek,hogy valamit nem jól csináltam.
  • Maxtreme
    #52202
    Nekem ezt sikerült összehoznom, igaz más moddal :)





















    Esőben sajna nem lőttem képet, pedig ott még brutálisabb nyilván. Ráadásul így abszolút nem lassú. (avg 50-55 fps)
  • Noodlee
    #52201
    Nálam baromira nem így nézett ki.
    Mint ahogy régebben írtam, a képe hangyás, a sötét baromi sötét, és a világos baromira világos volt.
  • masterthief
    #52200
    Tölts le egyet!
  • KaszaN
    #52199
    Szóval, valami ötlet?
  • MerlinW
    #52198
    Szar, nem szar, én meg vagyok vele elégedve [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1135800202&no=52107]#52107[/URL] :)
  • KaszaN
    #52197
    Nehogy már nem volt ilyen gondja senkinek! :S Azt nem hiszem el...És erre az "xlives.dll" hibára megoldás?
  • masterthief
    #52196
    Akkor fogalmam sincs mi lehet a baj. Egyébként ha elindítod a Live-ot automatikusan felajánlja a legújabb patch-et.
  • Noodlee
    #52195
    Ezt próbáltam, ez szar.
    Azt hittem, hogy próbáltad az 1.3 beta verziót.
  • KaszaN
    #52194
    Az.
  • masterthief
    #52193
    Eredeti a game?
  • KaszaN
    #52192
    Nem működik....pedig 1000% hogy jól csináltam. Feltelepítettem, majd feltettem a patchet, elindítom, és semmi.
  • wollnerd #52191
    Hát úgy tűnik mégse tudok multizni... Mikor megpróbáltam csatlakozni egy layerhez kidobott egy FATAL ERROR hibával... :( És ez még akkor is történik mikor kilépek a játékból. (de ez nem baj.)
    Még EFLC-re is ráfér egy re-instal...
  • masterthief
    #52190
    Update Title.exe-t.
  • KaszaN
    #52189
    Ja csak nekem magyar kéne az a gond.
  • masterthief
    #52188
    Sajnos a gta hungary elég elavult oldal. Kivéve 1-2 hírek van ott ami friss. A letöltések közt alig vannak modok, programok, stb. A fórumon se tolonganak. Kedvencem a gta4mods.com, és a gtainside.com
  • KaszaN
    #52187
    Melyiket kell elindítani? A "TitleUpdate.msi"-t vagy a "UpdateTitle.exe"-t? Bocs ha hülyeség de nem akarom kétszer újrarakni megint.