54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • KaszaN
    #52186
    Hát akkor inkább benned bízok te tudod is mit beszélsz. Am a gtahungary.hu-n mondták és ott csak az 1.6os patchet találtam csak meg ráadásul.
  • wollnerd #52185
    még nem. De már minek? :D
  • masterthief
    #52184
    Nem tudom miféle barom írta ezt neked, de elég a legutolsó patch-et felrakni és kész! Magába foglalja az előzőeket is.
  • masterthief
    #52183
    nem válaszoltak?
  • KaszaN
    #52182
    Akkor nem vágom. Nekem azt mondták, hogy így csináljam, hogy a 5.-6. és így jó...gondoltam csak 6 patch van de ezekszerint akkor 7. is van? Még multkor rákerestem a 1.7-re de alig volt találat, úgygondoltam nincs is ilyen.
  • masterthief
    #52181
    A megoldáshoz KATT IDE!
    Nem 1 ördöngős feladat., mint alábbiakban írtam, úgy kell berakni, mint a kocsikat.
  • wollnerd #52180
    Hiába írtam a Supportnak? :D
  • masterthief
    #52179
    Elég lett volna feltenni az 1.0.7.0-s patch-et,
  • KaszaN
    #52178
    Hali

    Olyan problémám lenne, hogy felteszem a játékot, majd az 5. patchet eddíg működik aztán felteszem a 6. patchet, eltávolítja a social clubot vagy mit, és innentől sehogy sem tudom elindítani a játékot. 3féleképp tudom elindítani, egyiknél az xlives.dll kell neki amit hiába szedtem le baszik rá, másiknál már nemtudom mit akart, harmadiknál meg semmisem történik. Próbáltam sorba is feltenni mindet, de úgy sem jó. Anno maxra patcheltem és simán ment, de mostmát 5ször telepítettem újra és nem jó. Valaki segítsem!
  • wollnerd #52177
    áá! találtam a betöltések között egy régebbi "főszál teljesítve" mentést! :)
  • wollnerd #52176
    Ja, a mentés elvesztése biztos a ControlMap fájl miatt van.
  • wollnerd #52175
    A mentést elvesztettem... Persze a Xliveless nélkül! Azt mondja miután visszamásoltam a eredeti helyre a GTA400 fájlt, hogy a betöltés sikertelen. Elellenőrizd a meghajtót. De Xlivelessel nem tudok multizni! Nem baj, Nagyon szívesen újra kezdem a sztorit! :)
  • wollnerd #52174
    Srácok!
    SIKERÜLT!! :D
    A megoldást ezen az oldalon találtam!
    Örök hálám a Universal Extractor-nak!!! ki tudta csomagolni a TitleUpdate.msi-t! ahova kicsomagolta a PFiles/GFWLTitleUpdateRoot mappában voltak a frissítendő fájlok! Bemásoltam játék főkönyvtárába és fent van a 1.7 patch! A Windows Live is úgy látja! be is loginolok!
    Úgy döntöttem hogy csatlakozom GTA IV multijához!
  • benoken93
    #52173
    Sziasztok! Csak azt szeretném mondani , hogy még mindig nem sikerült ruhákat tenni a játékba! Valaki segítene? Előre is köszi!
  • wollnerd #52172
    Na, megírtam!
    E-mailben küldik hogy válasz ékezett? Vagy hogy van?
  • wollnerd #52171
    Hát srácok... Újraraktam, előtte revoke-oltam, a gond továbbra is feláll. A Google-ba beírva ezt: GTA iv HR:0x8007066, sok vitatalálatot adott ki különböző nyelven! Nem vok egyedül! :D
    DE! A Rockstar Support oldalán nem találtam ezzel kapcsolatos kérdést!
  • uscGhost
    #52170
    Hali! Ma kezdtem a játékot és szeretném megkérdezni hogy hogy lehet vissza nézni amit csináltam és ilyen videót csinálni belőle? + tudtok esetleg valami örök életet? :D
  • wollnerd #52169
    Nos, a GTA IV -et a D:/ meghajtóra telepítettem. attól nem szabadna összekavarognia. A hibaleírás azt mondja hogy a regisztrációs kulcs telepítése a rendszerleíró adatbázisba sikertelen. Eddig 3-szor távolítottam el de a távolítás előtt nem revoke-oltam a kulcsot. Az baj?
  • MerlinW
    #52168
    Ez a kép nagyon durva lett:) Ha nem láttam volna az icenhancer-t azt mondanám fotosop:)

  • MerlinW
    #52167
    google első találata..
  • Noodlee
    #52166
    Nem találtam tölthető verziót.
    LINKT PLZ!
  • MerlinW
    #52165
    IGN: ICEnhancer Video

  • masterthief
    #52164
    Melyik XLivess és XLive dll van többféle! Ahány patch, annyiféle van. Tényleg írj a Support oldalra, és ott válaszolnak, hogy mi a hiba oka. Valamit nem jó helyre raktál be sztem, és nem tudja beolvasni.
  • vasalo1998
    #52163
    Sziasztok.Lécii válaszoljatok:miért van az hogy a gta iv re ráraktam a snow modot és amikor rárakom hogy launchgtaiv akkor nem csinál semmit se nem indul sae nem irja hogy hiba mintha nem is kattintottam volna!!!!!!
    HEEEELLPPPPP ;)
  • wollnerd #52162
    ááá! mégsem a mentéssel van gond! Lementettem őket valahová, letöröltem a jelenlegiket. Elkezdte betölteni a bellic tesók-t, bejött a cutscene és miután megjelent a Roman taxija, a köv. tizedmásodpercben kifagyott! Kipróbáltam egy 100 %-os mentést, de az se működött!
    Sztem ezzel a patch-val vagy a xlive.dll-vel van baja.
    Ez a 1.4-es update csak bajt okozott! Micsoda napom van!
  • masterthief
    #52161
    Általában ez warez-nél szokott előjönni, de ott is csak 1 pillanatra. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, csak legfeljebb akkor, ha erős a géped, és ha az ENB Series-t használod. (tudtommal. De ez nem biztos! Ahány gép, annyi féleképp viselkedik)
  • masterthief
    #52160
    Próbáld úgy, hogy egyszer jobbra, egyszer balra, aztán fel és le. Figyeld a zenének a ritmusát! Teljesen mindegy melyik irányba nyomod a gombot, csak mikor a karika elkezd betőltödni, akkor írja hogy jobb vagy bal klikket kell nyomkodni veszettül. Eddig nekem mindig sikerült a csajt kivinni a mosdóba.
  • palinho96
    #52159
    Nekem meg nincs út.. csak a semmibe megyek.. meg ááá.. komolyan.. tiszta bug.. vagy vaalmi kell erre?.. jönnek az úton az autók, a gyologosok, de nincs út!..
    valami textur fix, vagy mit kell ilyenkor?
  • wollnerd #52158
    Hát gyerekek.... Asszem a mentést is elbasztam... Mikor mentettem a 1.4 pacth-vel, indítanám a újra a játékot, az intró után kifagy.....
    FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Soldiers
    #52157
    Halii most itt járok The Ballad of Gay Tony - Sexy Dancing amikor táncolni kell a csajjal miket kell nyomkodni mert a csaj mindíg megsértődik

    köszi
  • wollnerd #52156
    Ezt pont akkor csináltam mikor SEMMILYEN xliveless nem volt játék főkönnytárában!
    kétféle megoldást látok:
    1. Megpróbálom sorban patchelni egészen 1.4-ig.
    2. Írok E-mailt Rockstar Supportnak.
  • masterthief
    #52155
    Főkönyvtárba kell berakni a scripteket.
  • masterthief
    #52154
    Próbálj esetleg 1 másik XLiveLess-t és XLive dll-t felrakni, hátha bejön. Én még sosem jártam így, mert még 1-szer sem kellett újrarakni a game-t.
    Ha más nem, akkor írj a Support oldalra, és kérj tanácsot.
  • naddki asheggem
    #52153
    dehogynem, kapcsold le a gépet és menj ki a levegőre
  • wollnerd #52152
    Nem tudok semmit csinálni vele!
  • wollnerd #52151
    Revolkoltad a kulcsot és újra aktiváltam de még mindig nem halandó feltelepíteni!!!!!
    Most ez a hibaleírás:
    Launching Title Update: "C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\UpdateTitle.exe" /selflaunch /p 1b98 /r"D:\Game Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" GTAIV.exe
    Launching: C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\TitleUpdate.msi ACTION=INSTALL REINSTALLMODE=amus LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="D:\Game Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV" TRANSFORMS=:Instance1 MSINEWINSTANCE=1
    Error installing MSI at C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\TitleUpdate.msi HR:0x80070667
    Path: C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\TitleUpdate.msi
    Args: ACTION=INSTALL LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="Ignore" ABORTLOGPATH="C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log"
    RelaunchFromCmdLine:
    RelaunchFromCmdLine:
    RelaunchFromMSI: LaunchGTAIV.exe
    InstallFolderFromCmdLine:
    InstallFolderFromMSI:
    InstallFolderFromRegkey: D:\Game Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV
    OriginalProductCode:
    InstallFolderRegkeyProp: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV
    Failed

    HELP!!
  • palinho96
    #52150
    az miért van hogy szinte csak Taxik járkálnak az utcán?
  • wollnerd #52149
    És amit a titleuptate.log fájl írja:
    "Launching Title Update: "C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\UpdateTitle.exe" /selflaunch /p 1b48 /r"D:\Game Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" GTAIV.exe
    Launching: C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\TitleUpdate.msi ACTION=INSTALL REINSTALLMODE=amus LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="D:\Game Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV" TRANSFORMS=:Instance1 MSINEWINSTANCE=1
    Error installing MSI at C:\Documents and Settings\Tulajdonos\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\Updates\5454083b\Content\TitleUpdate.msi HR:0x80070667"
    Mi lehet ez???????????
  • wollnerd #52148
    Segítség kéne!
    Ma újra raktam a játékot mert elbaszta az a car pack mod. De most nem tudom feltelepíteni a 1.7 pacth-et se manuálisan se a GFW Live-en keresztül!!!!!!!!!!
    EZT a hibát adja!!!!!!!

    Lassan megőrülök!!

    Egyébként mi van a képhost.hu-val???? Napok óta nem képes képeket feltölteni!
  • szabii98
    #52147
    Úristen már. Felraktam a játékot és a 2. fehér szövegnél kifagy. Help?