54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #52266
    Ez érdekes. Nálam az EFLC szebb, jobb mint az alap GTA IV. Kicsit jobban van optimizálva.
  • Ulthane
    #52265
    Ezt olvastátok már? A GTA-t okolják a londoni lázadásokért

    Anyám, ez mekkora baromság! :) A Need for Speed meg a sok halálos balesetért felel, igaz?
  • Bek91
    #52264
    Hello!
    Feltettem a legujabb patchet es szepen is megy a jatek akadozas nelkul, vegig is jutottam, stb.
    Na most az erdekelne engem hogy tudnak multiplayert jatszani? Mivel a "Games for Windows - LIVE" eltunt a jatekbol....
    Koszonom elore is a segitsegeket
  • wollnerd #52263
    Ja nincsen. Hallássérült is vagyok....
  • Horec
    #52262
    Teamspeak konkrétan erre xd
  • wollnerd #52261
    TS? mire gondolsz?
  • Horec
    #52260
    Van TS-ed ?
  • wollnerd #52259
    Én most éppen 2,5 órát marha jól élveztem a multiplayer free ride-t!!!
    Ez egyszerűen megunhatatlan!!! :D

    Aki multizik, vegyen fel engem a Live-ba! Live nick: Wollnerd
    Jó lenne már magyarokkal mászkálni a városban!
  • ronso
    #52258
    visszatettem az 1.6 os patch-et azzal talán már eléri néha a 40 et is :)
  • ronso
    #52257
    4 magos 3.6 on megy.szóval jó
  • pajti
    #52256
    inkább proci függő :D
  • ronso
    #52255


    ez tényleg nevetséges ez a játék.ma megjött a 6970 2 Gb kártyám feltettem ezekkel a beállitásokkal is 25 fps...ezt a rakat szar játékot..
  • morzsi555
    #52254
    Azért mert 1040-es patchre lett tervezve, de SHiFT+F12-vel ki-be tudod kapcsolni az icenhancert.
  • Terka0812
    #52253
    Sziasztok!

    Nekem is hasonló problémám van mint a belinkelt képen:

    http://i.imgur.com/kHXuP.jpg

    Nem tudjátok mit lehetne vele kezdeni? Az ICEnhancen 1.25-ös mod-ot használom, az 1.07-es patch-el, és xlivle-al.

    A játék egész szép, az éjszaka is, a nappal is a fények is nagyából, csak akkor van baj, ha valami átvezető intró jön, akkor nagyon világos a kép, vagy ha bent vagyok mondjuk Niko-nak a lakásába, és világít az éjeli lámpa az ágy mellett akkor azon a területen nagyon világos a kép.

    Már próbáltam az értékeket átírni az iceconfig.ini-ben, de nem jutottam semmire.
    Nem tudom pontosan mi vezérli ezeket a fényeket.

    Tudna valaki segíteni?

    Köszi!
  • wollnerd #52252
    Innen lehet letölteni ezt az őrült handling.dat-ot! xD (át kell nevezni helyesre.)
  • wollnerd #52251
    Ez halál őrület!!!!! xDDDD
  • wollnerd #52250
    Megérkezett a hivatalos megoldás a Rockstar Support-tól!
    LINK
    De viszont én már vasárnap megtaláltam egy nem hivatalos megoldást.(Universal Extractor)
    Írjak erről a Supportnak?
  • hegege
    #52249
    V olyan mod is ami cask az autoat cseréli le (nekem eredeti van) de én csak a vehicles filet másoltam bele, votl handling is (gondolom ez nem feltétlenül szükséges) ,de pár perc után hibával kilépett(a magyarosítás is rajta van ,szal ne tudom mi zavarta meg). Lehet ,mert a legujabb patch van rajta és a 1040es kéne ?
  • KaszaN
    #52248
    Na, így már tényleg fasza lett. Az a szar, hogy nappal mindenféle lassulás nélkül fut, de este ott az a sok fény meg minden és akkor már 10alá megy az fps.
  • MerlinW
    #52247
    gta4 1.07, ice 1.25, better textures, real IV.
  • morzsi555
    #52246
    attól nem lesz világos.
  • KaszaN
    #52245
    Azt nem tettem be, de az mire is jó pontosan?
  • morzsi555
    #52244
    Nem én találtam ki, gtaforums.com-on kérdezd meg, ha nekem nem hiszel.
  • morzsi555
    #52243
    xliveless?
  • wollnerd #52242
    aha. 1.7-es rontó! És nem javítás! :D
    This is no patch only lesion!
  • KaszaN
    #52241
    Megcsináltam 1.4-el, tényleg sokkal szebb. Viszont még mindig iszonyatosan világos...de komolyan, olyan szinten, hogy nem látni semmit.
  • morzsi555
    #52240
    A rockstar mindig is borzalmas pc portokat csinált. Én az EFLC-vel szopok, elöszőr összevissza töltődtek, ugráltak a textúrák, ezt szerencsére sikerült megoldanom úgy ahogy... Aztán 30-40 perc játék után mindig kifagy és kilépni se lehet belőle, csak ha resetelem a gépet. Az 1040-es gta 4 meg tökéletesen működik, vicc...
  • KaszaN
    #52239
    Mondjuk az, hogy az 1.4-el töb mint 10fps-el több mint az 1.7- és semmi különbség nincs.
  • morzsi555
    #52238
    mármint mi?
  • KaszaN
    #52237
    Ez hogy lehetséges?
  • morzsi555
    #52236
    az xlive.dll-t másold be a főkönyvtárba a többi nem kell.
  • KaszaN
    #52235
    Ja, ezt amit először linkeltél mert csak ezzel jó.
  • morzsi555
    #52234
    Xliveless-t be raktad már amúgy?
  • KaszaN
    #52233
    Nálad gyönyörű. Mivel csináltad?
  • MerlinW
    #52232
    nálam ilyen 1.07-el és ice 1.25-el
  • morzsi555
    #52231
    1.25-nél már nem olyanok a fák.
  • KaszaN
    #52230
    Hát elnem tudom képzelni, hogy az árnyékol hogy lehetnek ilyen élesek, nálam undorítóak voltak. De a fák itt is rondák, olyan világosak és túl szinesek, nem természetes.
  • morzsi555
    #52229
    1040-esen 1.2-nél ilyenek: link1, link2. 1.25-nél meg még jobbak.
  • KaszaN
    #52228
    Abban már olyanok? Nálam nem! :0 Meg a grafikai beállításokat nem lehet annyira személyre szabni, szarabbul fut.
  • morzsi555
    #52227
    Az icenhancernél 1040-es patchen olyanok már az árnyékok, mintha 1070-es lenne, sőt még jobbak is. Tehát ha a rockstar nagyon akarta volna, meg tudta volna csinálni rendesen, lebútítás nélkül. Gondolom az xbox 666 miatt csinálták így.