54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Scania R580
    #52306
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok a GTA IV-ben élsimítást elérni? Minden maximumon van, de az élek elég csúnyák!
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Szabi1991
    #52305
    eddig csak helikoptereztem, de autóval tényleg vannak furcsaságok :/

    dehát még nagyon erősen béta, viszont elég jól néz ki :)
  • Szabi1991
    #52304
    nálam nincs ilyen hiba o.0

    tök gagyi gépem van, az alap GTA4 is épphogy élvezhető minimum graffon, de az SA mód tökéletes, simán betölti a távoli dolgokat is
  • wollnerd #52303
    Amúgy tényleg azt hittem hogy a SA-ba kell tenni grafikai módként...
    Így aztán nem csodálkozom hogy ennyire tiszta bugos az egész.... El is ment a kedvem a modtól.... :(
  • masterthief
    #52302
    Fasza! De ez még béta verzió nem? Videókban is láttam, hogy elég nehezen töltődnek be a textúrák, pedig minden nem is olyan részletes és szép, mint az alap GTA IV-ben. Itt pl az épületekre, az utakra gondolok. Amúgy erőforrást mennyit igényel?
  • wollnerd #52301
    Rá tudtam venni a GTA IV SA modot a működésre. hát ez még nagyon bugos! A kocsik és a gyalogosok égből teleportálnak, nem az úton haladnak... és nehezen töltődnek a textúrák....
  • wollnerd #52300
    Hűű!

    Remek karácsonyi ajándék lesz! :D
  • Borg
    #52299
    Vice City RAGE (GTA4 mod)
    Release: Christmas 2011
  • wollnerd #52298
    De a 2. patch támogatóvá tette ezeket a kormányokat!

    * Direct input device support is now disabled by default and can only be enabled with the commandline: "-usedirectinput"
    * Supported Controllers:
    o Logitech Dual Action
    o Logitech RumblePad 2
    o Logitech Cordless RumblePad 2
    o Saitek P2500
    * Supported Wheels:
    * Note: Controls are unmapped, user must map controls using Manufacturer's mapping software.
    o Logitech G25 Racing Wheel
    o Logitech Wingman Formula GP Wheel
    o Logitech MOMO Racing
    o MOMO Force
    o Driving Force Pro
    o Driving Force
    o Formula Force
    * Added Commandline "-notimefix" which will help some users who are experiencing the fast/slow gameplay issue after patch 1 was applied.
    * Fixed a bug that caused some users to experience endless looping audio effects after Patch 1 was applied.
    * Benchmark was disabling sounds after Patch 1 was applied, this is now fixed.
    Tehát valahogy rá lehet venni... :)
  • hegege
    #52297
    Az uj vehicle modellekkel kapcsolatban vki nem tud nekem segíteni?
  • szabii98
    #52296
    Szerintem nem lehet, de a GTA IV amúgysem a legjobb 'autó szimulátor', messzi áll a valóságtól -szerintem-, szóval nem egy TDU.
  • vasalo1998
    #52295
    Helo.Van egy logitec kormányom és hozzá gázpedál és fék és szeretném beüzemelni hogy a gta iv azzal jáccam!lehetséges?
  • totyak
    #52294
    Első kérdésem a GTA IV-hez kapcsolódik.

    - Alapvetően Xp-n játszottam, onnan másoltam a mentett játékomat. Feltettem a win7-et, telepítettem a játékot, bemásoltam a mentett játékomat a megfelelő helyre, aztán indítottam. Mikor a live-ba léptem be, újra kérte a cd kulcsot (ugye először telepítésnél kérte). Kérdésem, hogy ez így rendben van-e?

    A többi kérdésem nem a GTA IV-re, hanem az EfLC-re vonatkozik (tudom, hogy van fóruma annak is, de nem nagyon látogatják).

    - Az lenne a kérdésem, hogy van-e hozzá no dvd patch vagy crack, hogy ne kelljen mindig benn lennie a lemeznek, de tudjak Live-on játszani, trófeákat gyűjteni (eredeti játék)?
    - Másik kérdésem pedig az lenne, hogy ha a GTA IV-et indítom és azon belül akarom indítani az EfLC valamelyik játékát, akkor miért vág be hibaüzenetet? Az EfLC játékok csak úgy indulnak el, hogy a Launck EfLC.exe-t indítom, mivel a gay tony-nak, meg a lost and damned-nak sem rakott ikont.
    - Miért nincs az EfLC-nek is revoke.exe-je? Ennek a kulcsát nem kell visszavonni?

    - Az utolsó kérdés pedig nem is annyira kérdés, inkább csak kíváncsi vagyok. Alapvetően a játék dombor nyomott felirattal és aranyozott betűkkel jelent meg. Valóban van olyan kiadás, ahol nem aranyozottak a betűk?
  • Kit--Kat
    #52293
    Kösz!
  • fery02
    #52292
    Úgy meg megfázik a sofőr. :/
  • wollnerd #52291
    Igen. ez a legújabb
    De ehhez jó erős RAM és vidikari kell!
  • Kit--Kat
    #52290
    Közben sikerült készíteni olyan modot amivel kiküszöbölhető, hogy folyamatosan csak ugyanazt a bemodolt autót rakja be a közlekedésbe a játék?
  • masterthief
    #52289
    Törd ki! XD Mást nem tudok mondani neked, mivel ablaktörlőt nem lehet használni.
  • vasalo1998
    #52288
    Sziasztok!az a problémám hogy fent van a snow mod v2 és az a mod hogy az autoban belüröl nézetet lássak csakhogy a mentőnek az ablaka havas vagy be van fagyva és nem látok semmit !mit tegyek?
  • wollnerd #52287
    Az Xliveless továbbra se műxik a San Andreas modban! Azért akarom berakni hogy ne piszkálja meg az eredeti helyen csücsülő mentésem a modban mentem. de nem működik mert mindig kifagy ha betöltöm a játékot!
  • morzsi555
    #52286
    Amúgy unalmas a mod. Mászkáláson, járművezetésen kívűl nem lehet mást csinálni benne. Majd a Vice City Rage lesz jó, abban lehet majd küldetéseket is csinálni.
  • Szabi1991
    #52285
    telepítésnél kiválaszthatod hogy CJ-vel legyél vagy maradjanak az eredeti karakterek..
  • wollnerd #52284
    Jonny? Ha A GTA IV-be kell tenni akkor hol a Niko? Azt hittem külön játékként lesz GTA IV elemeivel...
  • morzsi555
    #52283
    néhány kép a modról
  • wollnerd #52282
    Már igen. külön játékként van.
  • wollnerd #52281
    GTA IV-be kell tenni??? Azt hittem hogy a San Andreas-ba...
    Azt akarod mondani 2 nagyváros lesz??? hogy?? Nem vágom!
  • wollnerd #52280
    Nekem nem
  • morzsi555
    #52279
    torrent linkje
  • morzsi555
    #52278
    innen le lehet tölteni, de errorral leáll a telepítés.
  • masterthief
    #52277
    Azt írja Forbidden..
  • Szabi1991
    #52276
    GTA4 SA mód béta telepítő
  • Hunter of Deer
    #52275
    hali! tervezem hogy lecserelem a procim . a mostani E2220-at (2,4rol 3ra huzva) es Q8400-asra sztetek mennyi különbség lesz a játékban? (persze nem kimondottam e miatt a játék miatt :D)
  • hegege
    #52274
    Ezt,hogy csinálod?Nekem 1680-ba van csak élsimítás talán nincs is ( v 2x-es nekem is ) de v 1100 megát "eszik" nem 980-at ...?
  • hegege
    #52273
    Hogy lehet az ,hogy az icenchancer működik szépen gta4-el meg a kieggel is , de sajna a cars mod(800 megás vehicle.img file) csak a kieggel jó az eredetit eldobja hibával...
  • Maxtreme
    #52272
    Elmondod nekem mi a fasznak kell feltolni minden csúszkát 100-ra? :) Főleg a Látótávolságot. 50 felett szinte már különbség sincs látványba, de fps-be nem kicsi. Én pl mindent 40-en használok.
  • Bek91
    #52271
    Haho multizni szeretnek de nem birok es megkerlek titeket segitsetek ha tudot :)
  • wollnerd #52270
    Hát, ez még nekem is előfordul az EFLC-ben, márpedig ezért mert elég erős grafikai modot használok.
    Ez azért fordul elő mert a géped nagyon dolgozik (Tele a RAM memória pl.) és nem bírja feldolgozni a világot.
    A FAQ-ban lehet egy jó megoldás
    De az a legeslegjobb ha a grafikai beállításokat visszaveszed az alábbi módon:
    Árnyékot kikapcsolod, visszatükröződést alacsonyra állítod, a látótávolságot jól lecsökkented, tárgyak részletességet is csökkentheted, (Jármű sűrűség nem számít) és kikapcsolod a VSync-t. :)
  • vasalo1998
    #52269
    az elözö kérdésemre tud vki választ adni nagyon fontos lenne :)
  • wollnerd #52268
    FFFFFÚÚÚÚÚÚ! Ez nagyon nagy butaság!!!!!!
    Hogy GTA IV egy anarchistaiság? Ez csak egy JÁTÉK, emberek!!!!
    Hogy a játék megbolondítja az embert?! Csak HÜLYE,MAGÁNYOS, ÖNFEJŰ emberek kerülnek ilyen helyzetbe, akik NEM JÁTÉKNAK KÉPZELIK HANEM NAGYON VALÓSÁGOSNAK!!!

    Counter Strike-ról is ugyan ezt mondanék!
    Melyik barom mondja ezt??!!
  • vasalo1998
    #52267
    Sziasztok.Az lenne a problémám vagyis az a problémám hogy a gta iv ben a házak és az ut is néha eltünik vagy lebegnek az autok meg néha nincs ut.Ienkor mi a teendő hogy tudom ezt megoldani??