54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Borg
    #52995
    Nincs is AA GTA4-ben...
  • Robi546
    #52994
    nem értem hogy evvel mit akarsz mondani. :D
  • MerlinW
    #52993
    Van életem...
  • Fpocok
    #52992
    NA. Megvettem GTA csomagot. Hülyének is megéri :D

    Szóval új VGAval, MINDEN MAXON, még az AA is amit nem szoktam amúgy... 45fps a benchmarkal
  • Laza
    #52991
    Vót má? Vagy sem? :)

    Steamen egy 7 részes GTA pack még 20 órán keresztül ... az összes GTA!

    http://store.steampowered.com/sale/2011_pre_GTA_fran
  • sherlock1
    #52990
    #52822-tól #52845-ig
    Nagyon up-to-date vagy hallod...
  • vasalo1998
    #52989
    Helo.Az lenne a kérdésem hogy gta iv hez mijen programokkal lehet autot csinálni lehetöleg maygar nyelvü.
    elöre is köszi
  • szabii98
    #52988
    áhh....egyszerűen rohadtjó.
  • MerlinW
    #52985

    GTA 4 ICEnhancer 1.35

  • MerlinW
    #52984
    Mé, nem tudsz 305-el osztani?:)
  • Robi546
    #52983
    Mennyiért adod ? Nem akarom meg venni mivel nekem is meg van eredetiben, csak kíváncsi vagyok :D Amúgy ha lehet akk € -ban mond meg hogy mennyiért adod. :)
  • WinStar
    #52982
    Akit érdekel van eladó eredeti GTA IV-m :)
    Nagyon olcsón! :)
  • Büdös Bohóc
    #52981
    talán kapcsold ki a telefont benne és nem hívnak, vagy csak simán szard le az összeset
  • wollnerd #52980
    Hát sziví! :D
  • wollnerd #52979
    -után-
  • Robi546
    #52978
    lol, ez igen jó. El tudok vele lenni, most tesztelgetem hogy milyen game hogy fut el a gépemen, kösz az oldalt. :D :D
  • wollnerd #52977
    Hát Te! Képzeld: Én a mentésemet elvesztettem! :D Az egy hét utáni Win7 re-intall (és proci csere) előtt megfelejtkeztem.
  • Bronx South
    #52976
    Hihetetlen hogy nem érek a fő story végére. 1 küldetés másfél óra pöcsölés, ide viszem a haverokat, oda viszem a haverokat, közbe megpróbálok nőket felszedni a lovemeeten etc. megint egy küldetés, másfél óra pöcsölés, nem unalmas csak tolnám már a dlc storykat. :D
  • ldavid
    #52975
    esetleg hardveraprón keress egy Episodes from Liberty City-t, és akkor megkapod a TBOGT-t is
  • overx
    #52974
    Bocs, mentem a konzolosokhoz
  • overx
    #52973
    Hi

    Xbox 360 on eredeti gta4 em van, szeretném megszerezni a lost and damnedet, ezt hogy tehetem meg a legkönyebben legolcsóbban ?
  • Bronx South
    #52972
    Itt kicsit nagyobb a betöltendő terep, az az 1 gb ram nagyon kevés.
  • totyak
    #52971
    Régebben 2Gb rammal nekem is előfordult, hogy eltűnt a tájból egy kevés, aztán vettem még 2Gb-ot, most már úgy ahogy elvan a játék, de még mostanában is előfordul, hogy textúrákat nehezen húzza az útra vagy házakra. Sajnos a R*-nál nem tudnak megtanulni programozni. Borítékolom, hogy a GTA V is hasonló nehézségekkel fog küzdeni.
  • Büdös Bohóc
    #52970
    Kevés RAM, nem tudja betölteni a terepet, ennyi. Meg hát szar a géped is :D
  • fery02
    #52969
    GTA IV-hez nagy gép kell. Örülnék a helyedben, hogy egyáltalán elindult úgy, ahogy.
  • Martinez01
    #52968
    hh az MW3 fut, crysis warhead fut, ez nem... :S
  • wollnerd #52967
    Nem futhat igazán a gépeden...
  • Martinez01
    #52966
    P4 2.8 GHz
    1Gb ram
    ATi HD3650 512mb AGP.
  • wollnerd #52965
    Géped?
  • Martinez01
    #52964
    Üdv!
    Valakinek valami ötlete a hibára?
    Kép
  • Büdös Bohóc
    #52963
    hm szerintem a wikián tuti van valami filter meg jelzés a spoileres dolgokra, most nem néztem mondjuk rá de szokás az ilyenre odafigyelni
  • Bronx South
    #52962
    Sajnos olvastam egy két spoilert, de ez itt jobb. Azért thx.
  • Büdös Bohóc
    #52961
    de nem a wikipedia egyik oldalára gondolok természetesen, ez egy különálló stuff

    itt is van
  • Büdös Bohóc
    #52960
    keress rá a gta wikire (amúgy alapból szinte minden kultuszjátéknak és filmnek van wikije), ott töménytelen infó van, tök jó olvasgatni :)
  • Bronx South
    #52959
    Valaki tud linkelni egy oldalt, ahol a főbb tényezők szerepelnek az alap storyból ?

    Ez alatt inkább a családokra gondolok és hogy ki kivel áll ellenséges viszonyban. Haladok a játékkal, extra voltak kisebb nagyobb kihagyásaim utólag, de most nekifeszültem megint a játéknak és mikor nézem a telefonom azt se tudom hogy ez meg ez kicsoda, akkora már a kavarodás hogy elfelejtem. Ha lenne egy frankó névlista, családlista, etc már könnyebben képben lennék. Sajnos a híreket se lehet az elejéig visszagörgetni a számítógépeken.
  • Robi546
    #52958
    Köszönöm! :)
  • Bronx South
    #52957
    Képeken, videókon, ez a mód tényleg jól néz ki, de mikor ott voltam hogy felraktam, kipróbáltam, nagyon de erőltetett volt minden szín, hatás, vissza raktam alapra a játékot és sokkal kellemesebb az original a szememnek mint ez a túleffektelt valami, erőltetett számomra, de hát ez az én véleményem, azt emberre válogatja... Szerintem a játékból csak az élsimítás hiányzik, és egy fakó, koszos New Yorkból értelmetlen napfényes Hollywoodot csinálni, az majd meglesz az V -ben.
  • ldavid
    #52956
    durva jól néz ki

    #52955 megtörtént
  • Robi546
    #52955
    Valakit meg kérhetek hogy dobjon fel a Gamertag listára ? :)
    Játékbeli nevem: TeensierRex2730
    Előre is köszi.
  • scania topline
    #52954
    Köszi szépen!