54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • szavulyzsolt
    #53035
    Köszönöm szépen srácok. A konfigom: Intel Core2 Duo 2.93 a proci, 8 Gb Ram, Gigabyte G41MT-s2PT alaplap és jelenleg egy 360-as hard, maxtor. Igazából nem nagyon tudom, hogy milyen a tápom :D Amúgy ez a 9600 GT nem rossz... Utánanéztem és kaptam egy oldalt, ahonnan már többször rendeltem ezt azt, ahol meg lehet rendelni 1024 mb/128 bittes verzióját kb 45 euróért, újan...
  • Robi546
    #53034
    ja értem, köszi egyébként még amikor az ez előtti alaplap volt (MSI) akkor abban 3GB RAM volt, ebben is annyi lenne csak sajnos nem ismeri fel mert úgy volt hogy 1x2 Gb és 1x1 azt hiszem. A Procin meg gondolkodtam én is, majd akarok bele venni másikat és a neten láttam az AMD FX 8150 Bulldozer (Nem tudom hogy a 8150-es széria de azt tudom hogy FX Bulldozer volt) és 115€ -tól kezdődik egész 230€ -ig, az a legdrágább amit láttam, ahhoz képest hogy 3-4 hónapja adták ki a procit, nem is öreg és 115€ -t simán meg éri szerintem, 3.6 Ghz-es. :)
  • Nuclearity
    #53033
    én erre a configra inkább procit ill memoriát vennék mintsem video kártyát. a párom gépében is 9600 GT van de erösebb proci és 4gb ram és nincs gond a gta val azon a gépen se, de a dual core 2.3 ghz kicsit kevés (a 2 gb ramról nem is beszélve) szerintem.
  • Robi546
    #53032
    Ok, köszi egyébként nekem szépen fut a játék nincs vele semmi baj de az Aláírásomba van a komfigom. ;) És egyébként meg nekem amikor elfüstölt a táp akkor csak az alaplapot vitte magával,és az alaplap (MSI) kb. 1 év és 1 hónapos volt, nem is volt öreg és meg halt, azóta már vettem új Tápot + Alaplapot és Augusztus 25 körül füstölt ki a táp + alaplap és ami volt alaplap 50€ -ért vettem és picivel gyengébbet kellet venni ez ASRock (nem tudom miért de ez nekem jobban tetszik mint az MSi :D) és ezt 30€ -ért vettem tehát ez nem annyira jó mint az előbbi de azért ez is jó bár nem tudom hogy az alaplap számít-e hogy milyen erős a géped. :)
  • masterthief
    #53031
    Ez nem minden esetben igaz, mert nem csak a videó kártyád éghet le, hanem oda veszhet az összes többi hardver is. (képes magával vinni a sírba a géped, attól is függ melyik konfig milyen)
    Egyébként meg egy 550-es táp az nem gyenge, csak minőségi, megbízható márkát kell választani, és nincs gond.
    Ha gagyi a táp akkor lehet az 600-650-es is, de ha gagyi noname-s, akkor már régen rossz, és viszi a karid a sírba.
    Egyébként én AMD-s vagyok, jobban szeretem, mint az Nvidia-t.
    Na de ne is firtassuk, mert ez GTA IV topik, várjuk meg amíg barátunk leírja a konfigját, vagy már lehet hogy segítenek neki a másik topikban, amit belinkeltem.
  • Nuclearity
    #53030
    masterthief:
    ha a tápod nem bírja a videó kártyát, akkor simán elfüstől (elöbb utobb), nem tesz tönkre semmi mást a gépedben (esetemben is igy történt miko a 9600 GT megadta magát és GTX 560 ra lett váltva, csak az 550 es táp kevés volt neki).
    robi546:
    amugy 9600 GT-t (felesleges ujat venni ebből a szériából, ha még egyátalán árulják), használtan olyan 10k-ért már veszel hibátlan verziót. amin a játék elég szépen elfut. GTA inkább CPU és GPU igényes játék (ebböl is inkább CPU). tehát mindneképp írd le a configot ahogyan az elöttem lévő is írta, ugy tudnak(unk) segíteni neked.
  • masterthief
    #53029
    Azért nem ártana tudni, hogy a többi hardver milyen. Írd ide a konfigod. 1 videókártya vásárlásnál mindenképp közöld, mert ha pl. gyenge tápod van és 1 erősebb kártyát veszel, akkor kifingatja az összes hardvered. Ha a procid gyenge 1 erősebb karihoz, akkor a procid nem tudja teljesen kihajtani. No meg karinál meg kell nézni, hogy milyen tulajdonságai vannak. Pl. hány bites, mennyi a shader modell száma, milyen a ram tipusa, DX verziónak milyen támogatása van. (hála égnek a mai kártyák rendelkeznek már DX 11-es támogatással)
    De ha mindenképp érdeklődni akarsz, akkor nézz be IDE
    Itt minden kérdésedre választ fogsz találni, új videókari vásárlás esetén.
  • Robi546
    #53028
    Nekem nVidia GeForce 9600 GT-m van de nem tudom hogy még árulják-e mivel az egyik oldalon néztem ott újonta árulják és már csak a GT,GTX széria volt ott ilyet még nem láttam ott de szerintem elég jó és ha bele fér a keretbe akkor már GTX 460 -at vegyél szerintem, ugyan annyiba kerül mint a GeForce 9600 GT csak talán valamivel jobb. ;)
    És egyébként meg 110€ -ért vettem a 9600 GT-t és a GTX 460 meg talán az is 110-120€ és az olyan 30 000, 35 000 Forint körül van, pontosan én se tudom mivel € -ért vettem, Szlovákiában.
  • szavulyzsolt
    #53027
    Szóval akkor egy olcsó de jó videókártya típus, amin fut a játék...? Pl. ti mit használtok?
  • Büdös Bohóc
    #53026
    Nekem 2 újnál is volt memóriahiba, jó is, hogy volt rá garancia, nem hogy valami használt gagyi stuff... Kíváncsi vagyok ki az a hülye, aki tirexi két szénnéégetett radeonját megvette, saját bevallása szerint is keményen tolta a hőt a rendszer meg tuningolta, de a sok hülye...
  • wesker24
    #53025
    Használt video kártyát nem érdemes venni mert nincs rá garancia és ki tudja mit müvelt vele az illető !

    Lehet venni használt VGA kártyát is de csak abban az esetben ha az eladó min 1 hét vagy 1 hónap próbagaranciát ad rá !
  • szavulyzsolt
    #53024
    Értem. Köszönöm a választ. Igazából engem konkrét típus érdekelne, mivel nem magyarországi vagyok és nem tudom az ottani árakat, nem ismerem online boltokat... És akkor ezzel egyidejüleg kérdezem a következő, ebből eredő kérdésemet: szerinted (szerintetek) használt videókártyát mennyire érdemes venni? Van sok kockázat benne?
  • gosumofo
    #53023
    mennyi az a nagyon szűk keret? 15k alatt ne nagyon vegyél semmit, és akörül se újonnan. hardveraprón van sok jó ajánlat.
  • szavulyzsolt
    #53022
    Sziasztok. Egy kis segítség kellene. Éppen most tuningolom a gépemet és mivel nagy GTA rajongó vagyok, szeretném, ha már pénzt áldozok rá, legalább a GTA IV-et ki tudjam próbálni. Eddig minden rendben, de most kicsit elakadtam a videókártyánál. Szóval az a helyzet, hogy nem akarok nagyon sok pénzt beleölni, mert nagyon szűk a keret, de azért nem akarom a leggyengébbet se megvenni, szóval egy olyan olcsó/jó kategóriában gondolkozom, amivel megmozdul a játék és élvezetes is. Várom az ajánlatokat.
    Nagyon szépen köszönöm.
    További kellemes estét!
  • masterthief
    #53021
    Írd be ide a konfigod légyszi. Frissíts VGA drivert, zárj be minden háttérben futó programot-alkalmazást. Esetleg futtasd rendszergazdaként. VGA-val valami tuti nem stimmel, ha ilyen gondjaid vannak.
  • savaidaniel
    #53020
    Először eredetibe szereztem meg a játékot és akkor is rossz volt. Aztán megszereztem másoltan és azt meg is patcheltem de úgyse lett jó. A win-t nem hiszem, hogy újra kell telepíteni mert mikor először szereztem be akkor volt vadi új a gép.
  • totyak
    #53019
    Eredeti a játék? Mert, ha nem, akkor esetleg még az lehet a probléma. Lehet rossz a törés vagy gagyi a feltört játék, esetleg Rip és olyat is kivettek belőle, amit nem kellett volna.
    Ha eredeti, akkor esetleg próbáld meg újratelepíteni, vagy, ha módod van rá tedd újra a win-t, illetve egy másik gépen is tesztelheted, hogy azon elindul-e.
    Elvileg a IV és az EfLC tökéletesen ugyanaz, tehát nem fogom fel, hogy mi lehet a gondja.
  • savaidaniel
    #53018
    Nekem a legalacsonyabb graf az 800x600 és eddig is azon próbáltam de mindig szinte mindig lefagyott... a ballad of gay tonyba hameg nem fagyott le akkor mikor bemegyek a maisonett-be akkor minden fekete, csak a zene szól meg a radar látszik.. :S
  • Rob02
    #53017
    Sziasztok! Skint hogyan tudok készíteni egy adott járműre? Melyik fájlt kell szerkeszteni a WFT-t vagy a WTD-t és mivel nyissam meg?
  • masterthief
    #53016
    Vedd le a grafot kicsire 680-200-ra amíg azt a küldit tolod. (egyébként eléggé furcsa, hogy már az első küldinél lefagy!)
  • savaidaniel
    #53015
    Sziasztok!
    A kérdésem igazából az EFLC-vel kapcsolatos. Mért van az, hogy a GTA IV tökéletesen fut akadás nélkül a gépemen, az EFLC-be meg az első küldetést sem tudom megcsinálni mert állandóan lefagy. Én úgytudom, hogy a két játéknak ugyan az a gépigénye, vagy nem?
    A válaszokat előre is köszi! :D
  • Béla9248
    #53014
    Sziasztok!
    Érdeklődnék kicsit hogy mennyire megy még a multi rész? Mármint érdemes megvenni, vannak még sokan?
  • fery02
    #53013
    Majd belejössz valamikor a fórumozásba. :)
  • ldavid
    #53012
    a FAQ-ban le van írva
  • Daniiiiii
    #53011
    Ha saját zenét szeretnék berakni azt hogyan tudom megtenni és hol fogom azt hallani játék közben(melyik adó)?
  • Büdös Bohóc
    #53010
    kiszáll az, ha lángol a kocsi akkor is, te vagy a béna

    ha hosszan nyomod (amíg nem száll ki Niko) AKKOR van az, hogy addig fékez a kocsi míg meg nem áll ÉS aztán száll ki.
  • Bronx South
    #53009
    Frankó hogy mikor véletlenül rányomok az "F" -re ami ugye a jármű elhagyása, akár helikopterből is kiugrik az emberünk... DE amikor a rendőrök szarrá lőtték már a verdát, vagy egy robbanás miatt kezd el lángolni a vas akkor akárhogy nyomom azt az F -et, nem nagyon van kiszállás. Az utóbbi esetnél csak úgy volt hajlandó kiszállni, miután megálltam, persze az már késő volt, a rendőrök is löktek párat, épp hogy kiszálltam már robbant is az autó. Kicsit felbasz a játék ilyenkor... Esetenként még megállás után is ütni kell az F -et mert azon gondolkozik hogy kiszálljon vagy sem.
  • sublimaze
    #53008
    Nem megijedni kéne hanem észrevenni magad hülye troll...
  • Solt
    #53007
  • benoken93
    #53006
    Sziasztok! Csak azt szeretném mondani , hogy az egyik gta 4-es oldalon egy videót láttam és gondoltam szólok!

    A videóban egy mód van amely a World Trade Centert mutatja be! Szerintem király!
  • somdav95
    #53005
    Sziasztok!
    Eddig offline profil-om volt, ( igen tört játék ), de most megvettem a játékot steam-en reggel, és az lenne a kérdésem hogy át lehet-e vinni valahogy vinni online profilba a mentésem? Vagy ha felrakom mellé az eredeti Libery City Stories-t akkor lesz valami gebasz a kettő között?
  • sherlock1
    #53004
    Akkor marad a youtubeos:

  • sherlock1
    #53003
    Jujj de kemény vagy, úgy megijedtem...

    Amúgy meg: iCEnhancer 2.0 Alpha

  • Daniiiiii
    #53002
    Sikerüüült!!!Köszönöm szépen!Minden megy szépen!Kösziii...hálám üldöz!! :)
  • Solt
    #53001
    "Hozz létre commandline.txt néven egy szöveges fájlt a játék főkönyvtárában, majd másold be a
    -norestrictions -nomemrestrict kapcsolókat. Ezzel feloldod a grafikai (nomemrestrict) és memória (nomemrestrict) korlátozást. Ilyen módon egyéb beállítások is elérhetők, a teljes listát a játék Readme fájljában találod."

  • MerlinW
    #53000
    Sz.géphez kötött a munkám, ezért jah. No, nem mindtha bármi közöd lenne hozzá. Befejezted a személyeskedést, vagy szeretnéd, hogy eldurvuljon a társalgás?
  • Daniiiiii
    #52999
    Metallica most ezt nekem írtad?met ha igen akkor kína nekem nagyon
  • bertino
    #52998


  • Daniiiiii
    #52997
    Volt valakinek olyan, hogy elindul a játék de ahogy betölti a menüt csak középre teszi be a játékot nem teljes képernyőre és ha állítani akarnék a felbontáson vagy a grafikán akkor nem engedi így elkezd ugrálni ahogy följebb tenném a felbontást. Valaki tud rá megoldást? Előre is köszönöm.Nem hinném hogy a gép lenne a baja:
    Intel core i5 3.1GHz 4magos
    8Gb
    GeForce GTX 550 Ti 3Gb
  • sherlock1
    #52996
    Azért lógsz mindig ezen a fórumon, mi?