54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • wollnerd #52953
    Úristen!! :D
  • wollnerd #52952
    Rendben.
    hnap délután (ha belefér.. ha nem akk hnapután...) feltöltöm a diginettel. Nálam lassú a net.  (ott viszont akár 15 Mbit/s!) :)
    Addig türelemmel.. :D
  • totyak
    #52951
    Aha, hát én ezt sosem figyeltem, hogy az sárgább, mint a TLAD vagy a IV. De a képek alapján valahogy csak be lehet állítani, hogy ne legyen.
  • Robi546
    #52950
    Nekem is!! :))))
    Nagyon jó, sokkal jobb mint a Kliens :)
  • grebber
    #52949
    iCEnhancer 2 folyamatban!
  • scania topline
    #52948
    Igen volt de kitöröltem mert sok felesleges dolog volt a gépemen és ez is sok helyet foglalt.
    De te nem tudnád feltölteni resident.rpf és a STREAMED_VEHICLES.rpf file-okat légyszi sokat segítenél!
  • sanyicks
    #52947
    Haha megtaláltam:

    [URL=http://dl.dropbox.com/u/5862163/EFLC%202011-11-15%2001-28-19-63.jpg]ilyen alapon, azzal a tetves "hangulatfényezéssel"[/URL]
    és ilyen a tbogt fénybeállításaival
  • Nuclearity
    #52946
    nekem már jó, belogol social clubba és enged ingame is,
  • sanyicks
    #52945
    Pedig elég feltűnő, a tladban van egy sepia szerű sárgás barnás árnyalatú "mer hangulatos" szűrő, amit a szemcsésedéssel ellentétben nem lehet a menüből kikapcsolni, de rohadt idegesítő, mintha low grafikán játsznanék.
  • totyak
    #52944
    Milyen sárga szűrőt? Lehet, hogy csak nekem nem tűnt fel, hogy van valami? Most már érdekelne. Pedig sokat játszottam/játszom a két kiegészítő résszel.
  • wollnerd #52943
    iso-d van? (vagy vmi más meghajtóképfájl) Bemountolod, és a virtuális meghajtót Path-leled a DVD Path-nél ahova becsatlakoztattad a képet. Sztem így is menni fog.
  • scania topline
    #52942
    Valaki feltöltené a resident.rpf és a STREAMED_VEHICLES.rpf file-okat PLS!
  • Robi546
    #52941
    nem, még mindig. :/ :((
  • sanyicks
    #52940
    A tTLAD-ban sehogy sem lehet azt a retek sárga szűrőt kikapcsolni?
  • Nuclearity
    #52939
    ti tudtok multizni?
  • totyak
    #52938
    Én nem tudom mikor kell revoke-olni vagy mikor nem, de szerintem ártani nem árthat, ha megcsinálod. Aztán procicsere után meg visszaírod a kulcsot. Nem tart sokáig és legalább biztosra mész.

    EfLC-ben az OfflineActivation nevű mappában van a revoke.exe
  • Nuclearity
    #52937
    2 napja semmi válasz rockstartól...
  • scania topline
    #52936
    Köszi! Nekem csak 1 gondom van ezzel hogy a game nem eredeti úgyhogy nincs CD.
  • fery02
    #52935
    Ha nem törlöd előtte a játékot, akkor felesleges.
  • wollnerd #52934
    ???
  • wollnerd #52933
    Itt van egy progi amivel vissza lehet másolni fájlokat (egy fájlt is lehet) a játék DVD-jéből! Újratelepítés nélkül!
    Sztem érteni fogod hogy kell használni. :)
    [url=http://www.gtagarage.com/mods/screen.php?s=29391][/url]
  • scania topline
    #52931
    Akkor van 2 file a resident.rpf és a STREAMED_VEHICLES.rpf ezek a legfontosabbak nekem fel tudod tölteni?
  • Ikarusfan
    #52929
    Tudom, az ilyen hsz-ek sosem viszik tovább a beszélgetést, de: én feltenném, csak hát az a mappa 6GB, nekem meg 60kb/s a feltöltési sebességem...
  • scania topline
    #52928
    Helló!
    Valaki feltudná tölteni az eredeti Sfx mappát mert beraktam pár új hangot a kocsiknak de egy idő után valamiért kidob! Biztonsági másolatot viszont nem csináltam!
    Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!
  • Robi546
    #52927
    Jaj már értem itt is olyan "update" azaz frissítések vannak mint a TDU 2-nél ? Tehát nem olyan Update hogy 1.0.7.0 patch hanem autómatikusan frissíti mindig ha van újabb update mint a TDU 2 indításakor ? Akkor lehet hogy hamarosan ki javítsák ha ilyen problémájuk van. :)
  • wollnerd #52926
    A processzor  csere előtt kell revoke-olni a GTAIV/EFLC-et?
    Az EFLC-hez nem találtam Revoke License-t. Hol kell?
    THX!
  • Nuclearity
    #52925
    azzal nem fogsz tudni multizni. multihoz a legujabb patch kell.
  • Robi546
    #52924
    értem akkor esetleg próbáljuk meg az 1.0.4.0 -ás patchal hogy nem-e megy vagy mi ?
  • Nuclearity
    #52923
    viszont beszéltem 1 haverral neki is ez a gondja, azt mondja vmit elbarmoltak az utso nem is tudom milyen updateval multhéten.
  • Nuclearity
    #52922
    na nem olyan egyszerü ez... most nem kér linket, belép hogy succesfully logged...stb és ingame ugyanugy kiirja h logoljak be.. valami nagy gebasz lesz náluk...
  • Nuclearity
    #52921
    Robi, installáld újra. nekem jó lett töle :D
  • Nuclearity
    #52920
    nagyon nem akarnak válaszolni nekem >_<
  • Ikarusfan
    #52919
    Üdv ismét!
    Volna egy kérdésem: ilyet hogy lehet csinálni?

    http://www.youtube.com/watch?v=I0KWSJWIUvY

    Gondolom a hangot sehogy, mert hallatszik, hogy a film hangja van alárakva, de magát az égő keréknyomot hogyan lehet megcsinálni, illetve utána mi van? Meghalsz vagy valahova randomba berak?
  • Robi546
    #52918
    aha,értem. :)
  • Nuclearity
    #52917
    nem tudom kliensel miylen, sose toltam vele, de annyi szerver van amennyit a csináltak a játékosok.

    kedvencek nincsenek mivel nincsenek fix szerverek, ha pl te hostolsz egyet, és 2 ora game után vége, mert leléptek a haverjaid, ill te is, akkor nem marad empty serverként ott, hanem a server mint olyan megszünik, érted? nem fix világos mint pl SAMP
  • Robi546
    #52916
    Értem. Köszi. És ugye itt több szerver van mint a Kliensel ha nyomod ? És ha eredeti játékod van és avval játszas a rendes multival tehát nem kliens, ott van olyan mint SAMP-on hogy Kedvencek ? És amit oda raksz az ott marad és gyorsan fel tudsz rá csatlakozni tehát nem kell ki keresni. Egyébként még nem jött mail a supportól ?
  • Nuclearity
    #52915
    igy van vagy quick modra nyomsz akkor a game keres neked egy szervert ahova bedob, vagy van egy másik opcio ahol te választhatsz a serverek közül.
  • Robi546
    #52914
    Még azt szeretném kérdezni hogy hogy működik ez a fajta multi ? Úgy mint a Kliens hogy ki választod a Server Browserből a szervert amire fel akarsz menni vagy automatikusan fel dob egy szerverre vagy hogy ? Előre is köszi.
  • Robi546
    #52913
    értem, köszi. Akkor én már nem írok a Supportnak ha írtal és amúgy se lenne nagyon jó, tudok angolul de azért nem annyira hogy levelet írjak nekik. :D És én is köszönöm hogy írtál nekik, ha írnának vissza akkor írd ide hogy mit írtak , köszi még egyszer. :)
  • Nuclearity
    #52912
    dettó ugyanez a problémám, már írtam a supportnak, várok vmi választ, ha van azonnal írom..