54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #53075
    1.0.4.0 patch-et rakd fel. Moddoláshoz ez a legjobb.
  • mikiking
    #53074
    Én most teszem fel a játékot.... Melyik patchet kell felrakni hozzá ??? Megy fel hozzá az IcenHancer 1.35 , New York viva mod,New York viva flashlghts, Realizmiv, + még nemtudom mit érdemes felrakni... De nemtudom melyik verziót rakjam fel a patchből,ami nem fog beleakadni ezekbe a dolgokba
  • BetonK
    #53073
    Próbálkoztam azóta is párszor, előtte is, de semmi.
    Az jutott eszembe, lehet az a baja, hogy az előző install nem lett revoke-olva?
  • Büdös Bohóc
    #53072
    3 éve mindig ugyanaz

  • Ben66
    #53071
    oké,köszi a gyors választ
  • totyak
    #53070
    Mert nem eredeti a játékod és ez a másolásvédelem benne. Vedd meg vagy keress normális krekket!
  • Ben66
    #53069
    helló.
    egy kérdésem lenne.
    miért van az hogy ha elindul a játék,akkor a kamera elkezd össze vissza mozogni,meg a kocsi eleje füstöl és megy mint az állat
  • totyak
    #53068
    Nekem is volt ilyen, hogy végigment az update, de játék indításnál újrakezdte megint. Próbáld meg, hogy miután végigmegy, vársz kicsit, aztán újraindítod a gépet. NEm találtam én sem magyarázatot rá, párszar végigfuttattam, aztán egyszer elfogadta.
  • BetonK
    #53067
    Arra van valakinek ötlete, hogy mitől van az, hogy elindítom a játékot, bejelentkeznék Win Live-ba, kiírja, hogy ehhez updatelni kell, rámegyek, visszalép az asztalra, elkezd updatelni, viszont a játék megáll, és kilép.
    Végigmegy az update, kiírja, hogy completed, elindítom újra gta-t, és ugyanezt végig kell játszani.
    Erederti játék!
  • Büdös Bohóc
    #53066
    *500-1000 Ft posta
  • Büdös Bohóc
    #53065
    Ha most erre még 500-1000 Ftot rászámolok, akkor majdnem ott tart a leendő vevőd, mintha újan megvenné és akkor nem kell aggódnia, hogy a kód revokeolva lesz-e, mikor megkapja, vagy nem.
  • BetonK
    #53064
    Szevasztok!

    olyan 1,5 év után vettem elő a játékot, új rendszerem van, így újratelepítettem, viszont nem indul, és fogalmam sincs, hogy miért. Egyszerűen nem reagál a duplakattra.
    Amit érzékeltem, hogy social clubra nincs már szükség.
    Van vkinek vmi ötlete, mit tegyek?
  • Laci82
    #53063
    Sziasztok.
    Van valaki akit érdekel 3000 Ft-ért ez a játék?:)
    Írjon privátot akit igen.
  • Rainbow15
    #53062
    Létezik olyan nagyobb hely, ahol ott maradnak az autók, amiket oda raktam, és átmentem a térkép másik felére, majd vissza? (nem a mentési hely előtti helyre gondolok, hanem annál nagyobbra, ahova több autó fér)
  • grebber
    #53061
    iCEnhancer 2.0 képek + trailer
  • hungaro
    #53060
    üdv! elakadtam a Talbot küldetésnél, beülnek a 4személyes autóba és ennyi, nem mutatja az útvonalat, csak felül ki írja hogy "When in car, Talbot will give direction as you app roach a injuction" mi a teendő? youtuben megnéztem a küldetés videóját ott is ki írja ezt de mutatja az útvonalat! ha a telefont felnyomom akkor azt írja ki, hogy: "Put the phone a way and listen to talbot" valaki segítsen legyen szíves!
  • mikiking
    #53059
    Sziasztok. Az én gépemmel érdemes feltenni az IceNhancert ?? Melyik verzió a legjobb ? A legújabb 1.35-ös ?? Milyen programok kellenek hozzá,vagyis milyen kiegészitők ? Gondolok a Viva New york mód,meg ilyenekhez ?? Akinek van tapasztalata ehhez az segitsen már legyen szives,egyedül nem merek belevágni
  • masterthief
    #53058
    Pedig elég olcsók a ram-ok.. De mindenképp tegyél bele.
  • savaidaniel
    #53057
    A game booster egy kicsit bevált...de még mindig sokat akadozik.. az órajelet is felhúztam felhúztam de az elcseszett mindent... a ramon énis gondolkoztam, hogy veszek még1-et de ahhoz még pénz kell..
  • Nuclearity
    #53056
    rám is számolhattok ha megbeszéljük mikor.
  • cs1rk3
    #53055
    +1
  • tomo05
    #53054
    Én benne vagyok, ha gémelünk!
  • Nuclearity
    #53053
    baromság, vannak liveon, rakjátok fel bátran, van elég ember rá. de tényleg elönyös keresni valami társaságot (akár innen sg ről is összeröffenhetnénk) akikkel lehet marhulni, mert a public szerokon tényleg sok a barom akik godmoddal futkároznak, meg rakétát lönek uzibol...stb
  • tomo05
    #53052
    Igazad van wollnerd! Pedig még nincs is GTA V... akkor ha eltűnnek az emberek, akkor megértem.
  • cs1rk3
    #53051
    én minden nap jáccok vele de csak friendekkel hülyülni mrt pub on csak haax haaaax :D
  • wollnerd #53050
    DE MIÉRT??? GTA IV multija a legnagyobb/legszórakoztatóbb online közösséghez tartozik! Miért hagyta el mindenki?!
  • tomo05
    #53049
    Kevesen vannak... akkor fel se rakom a gémet... :(
  • wollnerd #53048
    Miért vannak olyan kevesen a multiban? :O
  • Nuclearity
    #53047
    csak hogy alá is támasszam amit irtam, ne csak a levegőbe beszéljek, itt van pár teszt amit egy "boldog" fx 6100 as tulaj készített, test
  • Nuclearity
    #53046
    kétlem, hogy amiatt lenne, az alap progikban is amit kapsz a kártyához, olyan minimálisan lehet huzni (esetemben pl GTX 560) alap órajel 810, maxra huzva 1060. ezt a 200 mhz a te szemed nem fogja látni, ellenben egy proci huzással, ahol mondjuk ha tolsz neki egy kis feszt (és itt is csak hozzáértőknek) az jelentősen meglátszik, neadja isten lecseréled.
    durván látszik a procinál a helyzet, kb 1 honapja cseréltem le dual core 6k+ os procim ami 2 magon 3.0 GHz nyomatott egy i7 re ami "8 magos". namost a médium beállításoktól ahol volt durván 30 fps, néha leesve, eljutottunk a very highra 70+ fps re ami fix, és ebben a videókártyának egy szerepe van, a kártyán lévő memoria, hogy meddig engedi a beállításokat huzni, amit pl szintén fel lehet oldani (FAQ ban levan írva.)
    szóval az én véleményem szerint a 9600 on felesleges huzni, jó az ahogy van, ha mindenképp teljesítmény nővelést szeretne elérni cseréljen procit vagy huzassa meg az ővét (bár az akkor sem lesz egy leány álom ha dual coreban eléri a 3.0 GHz et). és adjon hozzá legalább 2 giga ramot (ami szintén nem fog akkora változást hozni mint a proci, ez is saját tapasztalat, én is jártam ebben a cipőben, aztán nagy "pofára esés" volt mikor 2 ről 4 gb ra váltottam és nagyon pici volt a változás de persze érezhető, mégha nem is akkora mint pl egy proci csere.)

    visszatérve a bulldozerre, én is gondolkodtam rajta mikor ott voltam hogy mi legyen... életemben nem volt intel gépem, amd volt a the only számomra. aztán a környezetem hatására (akik közül senki nem használt AMD-t) elkezdtem szemezni intellel, namost nézd meg a testjeit az AMD bulldozernek ami első kiadás, van egy jó pár gyermek betegsége, és nem tudom mennyire olvastál utána, de tényleges sebessége majd csak jövő összel fog bekövetkezni mikoris kiadják a Windows 8 at, mert valamit elcsesztek a készítésénél, és a windows még nem reagált rá semmit (tehát egyes cikkben fel is hivják a figyelmed, hogy akár teljesítmény csökkenés is lehet egyes esetekben) szóval ha szétnézel a neten, láthatod, hogy az intel i5 ös verziója is beveri még a 8 magos (plafon) amd bulldozert ami azért szégyen mert sandy barátunk itt van már egy ideje, másfelöl 4 magos szemben a 8 al, és akkor az i7 ről, vagy a proci huzásáról nem beszélünk.
    Valamint érdemes észben tartani, hogy a Sandy Bridge procik támogatják a hyper threadinget, azaz a több szálon való dolgozást, igy pl esetemben, az i7 nál, ami ténylegesen csak 4 mag, minden maghoz 2 szál tartozik, igy 8 magos a processor (igy is látja a windows. a teljesítményéről nem irok, felesleges...
    nyilván ez megmutatkozik az árban, de leírtad a bulldozer árait is, felesleges euroban nézned, itt magyarországon az ember megteheti, hogy többet fizessen ilyen dolgokért hisz a mi keresletünk jóval az EU felett áll, szóval átszámolod, ráraksz még egy 10k-t és megkapod az árat, ilyen volt az én esetemben is az FX 6100 ami kb 45k volt akkor. namost, ehhez hozzáteszel még durván 5k-t és egyes helyekről már tudsz venni egy i7 es 2600 as procit ami 3,4 GHz alapjáraton, 8 magos (4 mag 2 szállon) illetve 3,8 GHz turbo boostal. (de persze biztos a bulldozernek is vannak elönyei)
    ...stb

    ez az én véleményem ami szubjektív, nem szeretnék flamet inditani, illetve vitatkozni mi a jobb és mi nem. valamint bocs az offért csak gondoltam leírok pár gondoltatot neki, ha már egy komolyabb összeget fog kiadni a gépért.
  • masterthief
    #53045
    Esetleg még Game Booster. De ram-ot vegyél bele mindenképp, azt ne sajnáld.
  • masterthief
    #53044
    Azért észre lehet venni, hogy jobb a teljesítménye. Én főleg pl: a Battlefield 3-on vagy a Bad Company 2-ben tapasztaltam meg (GTA IV-en is, de azt notin tolom, mert erősebb jóval, mint az asztali pc-m) Ha közelembe robbant fel valami, akkor belaggolt, de mikor a VGA-t felhúztam, akkor nem volt ilyen.
  • masterthief
    #53043
    Overdrive-ban lehet húzni nyugodtan. Arra lett kitalálva. Mielőtt túlmelegedne a kártya, visszaáll alap órajelre, azt csókolom. Semmi baja nem lesz. Nekem 3 év alatt sem lett semmi gondom vele, ha felhúzom 1-1 erősebb játéknál.
  • set36dyrf
    #53042
    hát aki nem ért hozzá az ne nagyon huzogasson mert csak nézni fog mint hülye gyerek a tv előtt ha elfüstöl :D
  • Nuclearity
    #53041
    felesleges a videokártyán huzni, egyrészt nagyon érzékeny egy dolog, másrészt amit huzni tud gyári coolerral rajta, azt ugysem fogja észre venni.
  • masterthief
    #53040
    A 2 Gb ram-ot toldd még meg 1-2 Gb-al, mert 2 Gb az elég kevés. + a Catalyst Control Center-ben az Overdrive menüben felhúzhatod nyugodtan az órajelet a nagyobb teljesítmény végett.
  • tomo05
    #53039
    Üdv! Vannak még Live-on sokan? Mert, akkor felteszem újra a gémet. Kedvem támadt hozzá. :)
  • savaidaniel
    #53038
    Kicsit késve írok..
    A konfigom:
    - Pentum(R) Dual-Core E5700 3.00Ghz CPU
    -2 Gb RAM
    - ATI Radeon HD 5450 1Gb VGA
  • Farkassacred
    #53037
    Letöltöttem a "Mod Installert" valami eszméletlen sza* program , valaki ismert ebben a témában?! ( Mod isntaller)
    A Gta Sanandreas-hoz olyan jó Mód Installer volt :) nem tudom miért nem lehetett ugyan olyanra megcsinálni mint azt ....:(
  • masterthief
    #53036
    Nem 1 rossz konfig, de tényleg érdemes lenne utána nézni a táp-nak. De 9600 Gt-ből is van több fajta. Abból inkább vegyél 256 bit-eset és ddr3-asat. ami jobb mint a 128 bit-es.