54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Farkassacred
    #53115
    És a gépem elég jó :) 1 Gb Videó ( Asus) , 3 magos AMD proci, 4 Gb ram........ Win 7, 64 bit
  • Farkassacred
    #53114
    Jah, és a grafikai beállításokat "Low"-ra tettem.... és így is ugyanazt csinálja.. :(
  • somdav95
    #53113
    Vagyis rájöttél azt jelenti hogy ellenőrizted a hőfokokat everestbe vagy aida64-be? :) (nem kötekszem, csak vannak olyanok akik full elfelejtik..)
    windows 7 nem hiszem hogy probléma lenne, nekem hibátlanul fut alatta..
    Mostanába Ati kártyáknak néhány játékkal vannak gondjaik, ezért vissza szokták rakni a régi drivert..
    Milyen kártyád van?
  • Farkassacred
    #53112
    Én is gondolkodtam ezen, de már rájöttem hogy biztos nem.... Mivel ezt állandóan csinálja, 10 másodpercig...., 2 percenként.... Netán A Windows 7?! Vagy Driver bas*akodhat?!
  • somdav95
    #53111
    nincs húzva a procid?
    Túlmelegedés gyanús a dolog...
  • Farkassacred
    #53110
    Sziasztok
    olyan problémám van, hogy Játszok egy 10- 12 percig aztán elkezd akadozni kb 10 másodperc utána megint jó 2 percig, aztán megint 10 másodperces akadozás... Ez miért lehet? Driver-ből is a legújabb van fent...
    És nem gépigény probléma! Mivel ez nem szokásos akadozás!
    Eredeti Complete Edition van meg:) és a liberty-is is akadozik ugyan így........
  • Nuclearity
    #53109
    volt jópár windows reinstallom, sajnos.. ami mint utolag kiderült hardware probléma miatt volt. sok reinstall crashek miatt volt (pl mikor frissen felrakom a játékot és nem is indul el...) vagy mikor pl felrakom és elkezd betölteni, és a gta iv müködése leállt...stb.
    rendszeresen játszom a játékkal, napi szinten multizom vele, (multiztam eddig ugye) számold ki, nem mai játék ;)
  • somdav95
    #53108
    de miért kellett 100szor használni? Ez szerintem nem csak nekem felfoghatatlan itt :) Minden 1 óra játék után letörölted, és mikor volt kedved játszani újraraktad, vagy mi? :D Elképzelni nem tudom azt a 100at...
  • Nuclearity
    #53107
    öszintét megvalva, nem számoltam, hogy hány install volt, de az uj cd keyem nem volt szinte még használva (10-15x max tán) mig ehhez képest a másik volt rendesen (100 ill afelett tuti). néha revoke volt többször nem, (mikor eszembe jutott...stb) de ált win installkor kell ujra raknom csak gta-t és akkor jut eszembe a revoke mikor már installálni kell gta-t...
    ritkább esett mikor valami elcseszi a gamet ami feszt crasheel és olyankor uninstall, olyankor megvan bennem, hogy revoke kell.
  • totyak
    #53106
    Fura, én egyszer régebben kérdeztem tőlük, csak hogy tudjam mi van, ha lejár a kulcs. Akkor azt válaszolták, hogy ők levették a korlátozást a játékról, próbálkozzak a GfWL-nál, mert valószínűleg ők rajtahagyták a saját korlátozásukat.
    Mindenesetre, ha sikerül újra aktiváltatni, majd írj be ide kérlek.

    Egyébként a 100 telepítés mind úgy volt, hogy nem revoke-oltál, vagy úgy összességében telepítetted 100-szor a játékot, néha revoke-oltál, néha nem, aztán eddig bírta?
  • Nuclearity
    #53105
    ugy látszik mégis csak rockstar foglalkozik az üggyel, automata üzenet ugyan, de elkérnek mindent, szóval haladunk :)
  • Rodman6
    #53104
    Az IceEnchanced mo-ot ismeri valaki? Állítólag teljesen realisztikus lesz tőle a gta4. Hát én ezt nem vettem észre. Olyan fakó lett mint állat, ráadásul fényerőt sem tok állítani. Pedig elvileg felsőkategóriás kártyám van (GTX 560Ti, 2GB)
  • Nuclearity
    #53103
    ezt mondom, felraktam EFLC met és nincs offline activation mappám. :S

    igen kb 100 használat volt az elsőnél (több is tán) mig megkaptam ezt az üzenetet, az új kodom pedig, azzal egy idős (megjelenéskor vettem) viszont az a kulcs nem volt 20x sem használva még, ezért nem értem miért cseszekszik...
  • totyak
    #53102
    Igazán nincs mit, remélem hasznodra válik.
    Egyébként az EfLC-ben is van revoke. Nekem lemezes változat van, ott a telepített játék "OfflineActivation" mappában találod meg.
    MI volt 100 és mi volt 20, bocs, de ezt nem értettem? 100 kulcs visszavonás nélküli törlés után vonták vissza a kulcsodat?
  • Nuclearity
    #53101
    akkor irok oda is, a rockstarnak irtam már de náluk kb 1 hónap a válasz idő...
    köszi a tippet, mindenképp írok mert felháborítonak tartom, hogy már a második példánnyal sem tudok játszani, és revoke ide vagy oda, sok egyéb játékban megoldották, hogy accounthoz kapcsolodott, az hogy még itt "baszakodjak" is (bocs a szó használatért) minden uninstallkor, hát nem ez a legfontosabb dolog az életemben, nem ezt fogom a fejemben tartani. és igenis felháborító, hogy ilyen üzenetet kapok, hiszen az eflc ben nem is dobja fel a revoke lehetöségét uninstalkoz, csak leszedi (és akkor már szivtam is) gta IV esetén nem emlékszem, de mintha ott sem szuratja ki a szememmel az ablakot, hogy te hülye revokolj már. illetve ha már ilyen a rendszerük ugy kb az utolsó bő 10 használatnál igazán kidobhatná pop up ablakkal figyelmeztetni...
    Most is beaktiváltam EFLC met (igen az is megvan eredetiben, nem csoriskodom olyan játékokkal ami érdekel, de ami sok az sok) és pl nincs is revoke opcio, nincs offline mappám ahol kéne lenni, tehát még 1 kód bukta...

    mégegyszer, köszi a tippet.
  • Nuclearity
    #53100
    te még mindig egy fasz vagy,
    mellékesen, ha épp windowst rakok újra a gépemre, ami kb sürübb mint maga a GTA install, akkor pont nem azon vagyok, hogy vajon revokoltem-e a cd kulcsomat, amit amugy is "hozzáad" a liveomhoz mintahogyan az EFLC ben is közli, hogy nem átruházható és hozzácsatolja az én accountomhoz, innentől kezdve bátran állíthatom, hogy pont lefosom a "gyökér" véleményezéseidet, meg ugy kb az egész rockstart amennyiben nem tesznek valamit az ügy érdekében, mert az odáig oké, hogy fizettem nekik valamiért, de mig az első accountomnál 100+ usage után kaptam meg, addig a MÁSODIK PÉLDÁNYNÁL (igen, kettő darab eredeti GTA IV példánnyal rendelkezem) kb 20 volt ez a szám.
  • Szabi1991
    #53099
    jóféle ellehet vele lenni :D
  • totyak
    #53098
    Nyugi, nem a te cd kulcsod :D
    Egyébként az rendben van, hogy egyszer-kétszer kimarad a revoke, de hogy annyiszor, hogy a kulcsot letiltsák. Nem akarok álszenteskedni, mert én is volt úgy, hogy elfelejtettem visszavonni, de azért még él a kulcsom.

    Nuclearity: te meg szerintem vedd fel a kapcsolatot a GfWL ügyfélszolgálatával (mert azt hiszem ezzel nem a R* foglalkozik) és ők talán helyreállítják a kulcsodat
  • Büdös Bohóc
    #53097
    tudod te mi az, hogy cd key revoke? :DDDDD gyökérség magasságos úristen
  • Szabi1991
    #53096
    na rohanok ájfont venni
  • Botond #53095
    Megjelent gta3 iphonera, esetleg olcsó alternatívája lehet a harmadik megvásárlásnak. :)
  • Nuclearity
    #53094
    wazzee >_<

    ilyenkor agybajt kapok rockstar megoldásától. a második cd keyemre írja azt, hogy tul léptem a cd kulcs használatát.... hát harmadjára tuti nem veszem meg...
  • morzsi555
    #53093


    Holnap elvileg tölthető a Beta 2.
  • Büdös Bohóc
    #53092
    ahaaaaaaa
  • morzsi555
    #53091
    Átkonvertálják az egész játékot a RAGE motorra. Tehát lesz gta 4-es fizika, árnyékok, víz, fények, sérülés model, fedezék rendszer, célzás rendszer, reflection, shaderek. A textúrákat direkt nem bántják egyelőre. Január 5-én lesz Beta.
  • masterthief
    #53090
    EZEN az oldalon mindent megtalálsz a Simple Native Trainer-el kapcsolatban. Kell hozzá Asiloader és friss Xliveless. Az oldalon elérhető. Egyébként a játék főkönyvtárába kell berakni.
  • gosumofo
    #53089
    de át van ültetve a 4 motorjára. majd sorban cserélgetik le az elemeket nagy felbontásúra.
  • Büdös Bohóc
    #53088
    és ez mi is? nagyjából ugyanaz a grafika, mint az eredeti játékban, vagy teljesen
  • Antal99
    #53087
    TÁRGYTALAN

    köszönöm de bármit ráteszek hibával leáll

    eleget kinlódtam vele,kuka

    azért neked köszi
  • totyak
    #53086
    Az biztos nem baj neki, én is elfelejtettem már egyszer-kétszer.
    De talán már nincs is rajta az a telepítési korlát, nem tudom. Mindenesetre nem árt az óvatosság és jobb revoke-olni. Sajnos az update problémára nem tudok segítséget adni.
  • Antal99
    #53085
    Simple Native Trainer.

    letöltöttem,de hova másoljam?

    mentést nemtudsz linkelni?
  • morzsi555
    #53084
  • Antal99
    #53083
    KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM ++
  • masterthief
    #53082
    Simple Native Trainer.
    -járművek spawn-olása, beállításai stb.
    -objektumok lerakása
    -időjárás beállítása
    -god mode
    -animáció mode
    -ruházat váltogatása
    -testőr-(ök) spawn-olása
    -karakter váltogatása
    -stb. Annyi féle minden van a menüjében, hogy késő estig írogathatnám. XD
    Ezzel elég szórakoztató a game. (olykor könnyesre röhögheted magad!)
  • Antal99
    #53081
    KÖSZÖNÖM válaszodat

    grafikai beállításokat keresek:

    http://www.youtube.com/watch?v=FNxLRKzgMfE&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=-UZm6xKJHV4&feature=related

    ezek biztos nem pár megák


    baloldalt középtől feldele lévő opciókról nem tudsz valamit?

    mégegyszer köszi
  • masterthief
    #53080
    Egy mod, azért mod, mert valamit átalakít a játékban. Egyáltalán mit értesz teljes átalakítás alatt? Mert pl van San Andreas mod (ami ugye San Andreas-t rakja be, az eredeti Liberty City helyére.) Snow mod (téli tájat ad Liberty City-nek) Van még olyan is, ami 1 városrászt sivatagi helyszinné alakít át, vagy éppen drift parkká.
    Kisebb átalakítások:
    -jármű modok
    -fegyver modok
    -hang modok
    -hud modok
    -textura modok
    -grafikai modok
    -telefon és telefon háttér modok
    -parkour modok
    -ruházat-arc modok
    -épület modok
    -karakter modok
    -effektek: (robbanás, vér, xenon lámpa stb)
    -stb.
    tehát végtelen lehetőség.
    Ha akarod, mindegyikből rakhatsz be, és már is teljesen át van alakítva a teljes játék, az alaphoz képest.
  • masterthief
    #53079
    ITT és ITT válogathatsz a különböző grafikai és egyéb modok-al kapcsolatban.
  • Antal99
    #53078
    bal oldelt felül látni valami menü félét(a videóknál) ahhoz mit kell letölteni?
  • Antal99
    #53077
    azt szeretném még kérdezni,hogy az ilyen 1-7mb-os módok,átalakítják a teljes játékot?

    1-2éve volt valamilyen realismus módom ,de az 3-4 giga volt(sajnos már nincs meg)

    köszönöm,ha tudtok segíteni
  • Antal99
    #53076
    aki tud segítsen
    ezeket a fotorealisztikus meg hasonló módokat hol lehet letölteni

    pls,help