54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Büdös Bohóc
    #53196
    nekem is ugyanez volt, good luck :DDD
  • gumikacsa
    #53195
    Igen, az szerint szedtem le őket. Valahogy 1 mégis kimaradt :)
  • masterthief
    #53194
    Van térkép is, ahol be vannak jelölve a galambok helyei. Keress rá Google-n vagy You Tube-on.
  • gumikacsa
    #53193
    Sziasztok!

    Levadásztam a 200 galambot. Azaz csak 199-et, valahol egy kimaradt. Most mehetek vissza az összeshez, hogy melyik maradt ki :D
    IJ kártya... :D
  • Rita79
    #53192
    Itt mintha nem lehetne warezolni. Nekem eredeti példányom van és semmi gondom nem volt semmivel. Sem a social clubbal, sem a windows live-val (na jó, itt kicsit el kellett időzni a sok frissítés miatt, meg a regionális game live reg miatt). Szóval ne crackelj, mert abban sztem nem kapsz itt segítséget.
  • doxadmin
    #53190
    Üdv

    Valaki dobna egy linket/leírná ide vagy privátban hogy router mögül hogyan lehet szervert csinálni úgy hogy mások is lássák? Szerverkreálás megy, inkább a router beállításnál nem tudom mi kell? Állandó ip, vagy csak sima portmegnyitás?

    Köszönöm!
  • Farkassacred
    #53189
    Jah és nekem azért laggolt mert nem volt fent a legújabb Flash....:D
  • Farkassacred
    #53188
    Valaki tudja hogy hogy lehet Módokat berakni a játékba?! Próbáltam telepítőt leszedni de azok egy rakás sz*** sem érnek:( előre is kösz :)
  • Laza
    #53187
    Az összes GTA rész (7db) egy csomagban 7,5 euroért a Steamen!
  • wollnerd #53186
    Én is nagyon sokat szoptam annó!
    A Rockstar Support megoldása sem segített!
    Az egyetlen perfect megoldás (Hogy online is tudj jásztani.) az Universal Extrator progi ami kibontja az exe-ket. LINK A LETÖLTÉSHEZ
    Na, telepíted, Letöltöd manuálisan a patchot pl. a bannerből, kibontod a zipet jobb klikk a msi fájlon -> "UniExtract files" menüpont.
    És ahova kibontottad, a szokatlan nevű mappában egy újabb fura nevű mappában és azután még egyben lesz egy GTA IV mappa. Na, annak a mappának a tartalmát másold be a játék főkönyvtárába! Így is patchelve lesz!
  • RTmz88
    #53185
    Sziasztok ! van egy problémám a GTA 4 -gyel . Fel szeretném rakni az 1.0.7.0 patchet de hiba van mindig. Windows 7-et használok és ez a hiba : Failed Installing title update. See log at C:\Documents and Settings\Lacboy\Local Settings\Application Data\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log for details
  • masterthief
    #53184
    F betűt nyomd meg. Mintha kocsiba szállnál be vagy ki.
  • Ryder62
    #53183


    Whaaat?

    Ez mi? Brucie randizós küldijén írta ki mikor a fickóval a kávézóban kellett találkozni. Nyomogattam mindent de Niko csak ücsörög az asztalnál tovább.

    Természetesen billről játszok, joyt még a gépem életében nem látott.
  • tomo05
    #53182
    Látótávolság: A két Distance... View Dis...
  • Haulin
    #53181
    Rendben. A látótávolság melyik is?:) Amúgy csak nekem rosszak a fények? Azaz este a lámpafény napközben a nap vagyis elég csúnyácskás grafikája van neki, na és azt viszont tényleg nem tudom hol beállítani.(lehet csak én vagyok a hülye) de ezzel az egész játékot rontja nekem :S
  • V43 1105
    #53180
    Valaki #53714 ? :(
  • fery02
    #53179
    Azért van, mert másolt verziót használsz. Fáradj át kérlek a warez topikba!
  • sacko98
    #53178
    Sziasztok 1 gondom van a gammel, hogy az autó elkezd füstölni és automatikusan adja a gázt légyszi segítsetek, előre is köszi Sanyi
  • somdav95
    #53177
    Nyomj egy autoconfigure-t (vagy hogy van a grafikánál írva..)... Szarul optimalizált játék, próbálkozz..
  • tomo05
    #53176
    A felbontás legkevésbé izzasztja a gépet! Sőt szinte nem számít majdnem semmit. Azt mehet maxra! Ami számít az a többi! (Mediumra állítsd, Vsync-et offold meg a látótávolságokat vedd lejjebb)
  • Haulin
    #53175
    Szevasztok. Beszereztem a napokban a gta 4-et. Elkezdtem "játszadozni" a grafikával, hogy hogy érhetnék el jobb teljesítményt. Minimum grafikán kevesebb fpsem volt mint nagyobb grafikán(szinte mindent maxra toltam kivéve a felbontást) és kevésbé akadt. Megtudnátok mondani hogy ez miért lehet?
  • V43 1105
    #53174
    Köszi, pipa ! :P

    Milyen autó, textura, grafikai "csomagot" ajánlotok ami 1.0.7.0-es verzióval kompatibilis és egyszerűen telepíthető ?
  • Nuclearity
    #53173
    itt például.

  • V43 1105
    #53172
    No, a hibát megoldottam, kicsit kacifántosan, de sikerült, viszont.. eltűnt a Windows Live a gépemről és kéne multihoz, hol tudom letölteni ? :o
  • V43 1105
    #53171
    WS10-es hibára valaki lenne szíves valamiféle segítséget nyújtani ?
  • Gaba9
    #53170
    Cáfolom :) Én mindig úgy telepítek h törlöm a partíciót és újra formázom pont azért hogy ne legyen ezer dolog a háttérben..és mivel a levelezés eddig be volt húzva outlook-ba így már nincs meg az email :( de azért köszönöm szépen az ötletet! Ezt buktam...majd ha lesz keret veszek más játékot ... :)
  • totyak
    #53169
    Ok, köszönöm a választ, én is inkább a frissítésre gyanakodtam.

    Nem tudom, hogy szerződést kapott-e más is mostanában, de gondolom abban nincs semmi érdekes, csak általános feltételek (Esetleg meg lehet találni valahol, ha mégis el szeretném olvasni? Mert nagy meglepetésemre full magyar volt :D). Azért is mentem gyorsan Accept-ra, mert gondoltam, ha nem fogadom el, nem enged tovább.

    Gaba9: A win újratelepítése nem törli az e-mailokat, tehát meg kell annak lennie. Ha csak nem ürítetted ki a fiókodat valamikor.
  • Gaba9
    #53168
    na igen,de .. a gép már újra lett telepítve szóval nincs igazoló email, a social-hoz használt emailcímnek a kódját meg sehogy sem akarja elfogadni..így abba sem tudok belépni :D szóval halott ügy ... :(
  • Nuclearity
    #53167
    valszeg az utolsó update, a szerződés elfogadása v nem elfogadása nem állít semmit, ha nem fogadod el szimplán nem lép be a liveba.
  • Nuclearity
    #53166
    dehogy, online vásárlásról kell lennie emailnek, igazoló emailnek. valamint a social clubba oda klikkelsz az elfelejtett acc v pass ra és szépen visszaszeded ennyi.
  • totyak
    #53165
    Hosszú idő után ma újra játszottam egy kicsit és mikor akartam a Live-ba lépni, az arcomba vágta a felhasználói szerződés friss példányát. Mivel nem volt kedvem X oldalt végigolvasni, így csak rákattantam az Accept-re. Ezek után viszont minden beállításom visszaállt alapra (szerencsére a mentések nem törlődtek). Kérdésem, hogy elolvasta-e valaki ezt a szerződést és van-e benne valami érdekes, meg hogy másnál is elállítódtak-e a grafikai dolgok vagy történt-e valami változás.

    Bár az is lehet, hogy egy múltkori Live frissítés barmolta össze, csak nem is figyeltem rá.
  • Gaba9
    #53164
    Köszi a segítséget de bukta lett.....online rendeltem anno 2db-t, már nincs meg a blokk, a socialclubbos reg kódját sem tudom már csak a nick-et ami az online játéknál volt...mivel nagyon rég játszottam már vele így ezek a dolgok "elhanyagolódtak" :( nem marad más majd mennek a kukába a lemezek mivel online nélkül ennek nem sok értelme van :S
    Azért köszönöm szépen a segítséged!!
  • Gaba9
    #53163
    Köszi szépen...bár ilyenek hogy blokk stb .. az igen felejtős :/ már ezer éve hogy ez megjelent valahonnan online rendeltem amit már ha agyonvernek sem tudom hogy honnan :S
  • wollnerd #53162
    Rockstar Support (be kell jelentkezni)
    Issue Type-nél a CD Key-t válaszd ki!
    Nagyon fontos hogy bebizonyítsd a vársárlást.
    Ők majd lefogják írni részletesebben hogy csináld.
    Sok sikert! (várjál minimum 48-72 órát mire megérkezik az első válasz!
  • Gaba9
    #53161
    Helló!
    Elvesztettem a kódom egy költözés miatt
    Tudok valahogyan szerezni újat, hogy tudjak online játszani megint ??? :(
  • Nuclearity
    #53160
    ha plautokat raktok be akkor multiban crasheltethetitek a másik playereket (ezáltal téged és a haverod is egyaránt) ekkor kaptok egy SAMP:60 as hiba üzenetet és bezárja a játékot instant. függ, hogy milyen modot raktok be.
  • Ryder62
    #53159


    Leparkoltam. Már jönnek a kékek büntetni :D
  • Büdös Bohóc
    #53158
    úgy emlékszem lan módban is lehet tolni gta-val, ott tuti nincs semmiféle gebasz. Egyik ismerős mondta, hogy ők rendszeresen tolták bent munkahelyen levezetésnek a multit együtt és azok még csak eredetiek se voltak :)
  • V43 1105
    #53157
    Apró kérdés. :)

    Ketten játszanánk haverral multiban GTA IV-et, természetesen eredeti példányok!

    Az ő gépe i5 2500k proci 4.8Ghz, 8GB Ram, HD 6870
    Nekem van i7 2600k proci 4.8Ghz, 8GB Ram, HD 6970

    A patchek felrakása utána, ha teszünk bele autókat, netán olyan modod ami mindent lecserél, esetlen grafikai turbót, multiban jelentkezhet bármiféle gebasz? Köszönöm szépen előre is a válaszokat ! :)

    Mindenkinek békés boldog karácsonyt ! :)
  • Büdös Bohóc
    #53156
    Vegyél eredetit, boldog Karit.