54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Baku94
    #53155
    Sziasztok .olyan kérdésem lenne ,,hogy olyan misszióm van,,hogy rákell keresnem a rendőrség számitógépben egy névre,,és már 4x megpróbáltam ,és mindig kidobja a windows a játékot és leál :S,,valakinek vallami tipp ? megköszöném :))..és boldog karit))
  • Rodman6
    #53154
    Tökjó dologra jöttem rá. Ha egy küldetésben tűzharcba keveredek az utcán, lehet hívni a zsarukat és leszednek egy párat :)
  • Rodman6
    #53153
    Úgytudom a 6000-es ati-k már támogatják a 3D-t.
  • wollnerd #53152
    És az ATI is támogatja?
    AMD Radeon HD 6670-em van.
  • Rodman6
    #53151
    A Youtube-on van egykét video ami bemutatja milyen. Ha van Vörös-cián szemüveg akkor nézhető vele. Igaz itt nem olyan jó minőségű a video.

    http://www.youtube.com/watch?v=gSmR0whtyxQ
  • Rodman6
    #53150
    2 módon próbálhatod ki 3D-ben.

    1. Ha van 3D tv-d és 3D Visiont támogató videokártyád. NVidia-hoz le kell tölteni play programot hogy kezelje a tv-t, és már megy is.

    2. NVidia kártyánál bekapcsolod a driver-ben a sztereoszkopikus 3D-t, így mikor elindítod a GTA4-et, automatikusan vörös-cián színűre vált. És így élvezhető olcsó vörös-cián szemüveggel is, igaz így nem színes, meg kicsit szellemképesebb.

    3D-ben hatalmas a játék, főleg mikor mész át egy nagyobb hídon rendesen tériszonyod lesz.
    Akciódúsabb jeleneteknél viszont ki kell kapcsolni mert sajna a célzás nem valami jó. 1 centivel odébb kell írányítani a célkeresztet hogy eltaláld az ellenséget. Viszont a látvány mindent visz.
  • Büdös Bohóc
    #53149
    alapjátékban se tudtál kajálni otthon
  • Farkassacred
    #53148
    Elkezdtem játszani a GTa Iv kiegészítővel, a motorossal nyomulok most, és azt vettem észre hogy a saját házamban ( banda törzshelye) miért nem tudok ott étkezni ( hogy töltődjön az életem) , máshol meg nem tudok kajálni.... csak úgy tudok megint max Hp-val nyomulni ha meghalok :(
  • koj
    #53147
    Sziasztok! Ha elindítom a játékot azt írja ki hogy Seculauncher: failed to start application. (2000) Mit kell csinálni? Már letöltöttem a net frameworkot meg a visual C-t is
  • set36dyrf
    #53146
    mi a recept a szemüvegen kívül?
  • wollnerd #53145
    Hogy próbáltad ki 3D-ben? :O
  • Rodman6
    #53144
    3D-ben nagyot üt a GTA4. Most próbáltam ki, igaz maga a játék nem támogatja a 3D-t, ezért a célzás nehézkes benne, a videobejátszások b.sszák a szemet, de maga az autókázás és a magasságérzet és élethűség mindent felülmúl.
  • benoken93
    #53143
    Sziasztok! Én azt szertetném mondani , hogy a játékba szeretnék tenni pár Emergency Light System v.6-os rendőrautót! De van olyan autó is ez pl car pack , hogy nem kell hozzá az ELS v.6! Ez befolyásolja a dolgokat? A válszt előre is köszönöm!
  • sanyi166
    #53142
    Hello ugyan ez a hiba volt nálam ,nekem egy erősebb videókártya megoldotta a problémát de neked nem ártana még 1 gb ram
  • sanyi166
    #53141
    sziasztok! Telepítés közben 10% körül megáll és azt írja hogy rossz lemez van berakva (olyan fájlt keres ami az 1-es cd-n van) de azért beraktam a másodikat akkor leáll az egész. Ha visszarakom az 1-es cd-t akkor nem csinál semmit áll egy helyben. Ha valaki tud segítsen előre is köszönöm.
  • Büdös Bohóc
    #53140
    ELOLVASOD, AMIT ÍROK? KAJAK UGYANAZ A PROBLÉMA NÁLAD, MINT NEKEM VOLT, DE LE SE SZAROD MIT ÍROK BE, MÉG VIDEÓT IS BERAKTAM, DE KÉPTELEN VAGY ELLENŐRÖZNI??
  • Farkassacred
    #53139
    Amúgy Merevlemez probléma nem lehet? mondjuk az 750 Gb, de ki tudja....
  • wollnerd #53138
    Akkor bizonyára elrontottad a handling.dat fájl módolását. Vagyis olyat szedtél le a netről, amitől inkább nehezítetted az kocsik irányítását. Másold vissza az eredetit!
  • mikiking
    #53137
    Mit csinaljak,van egy olyan feladat,hogy el kell mennem követni a dealereket egy kocsival... Viszont a dealerek autója mindig felborul egy nagy kanyar után,és sehova nem mennek tovább... Ez valami hiba a játékban,mert nem szabad felborulni a kocsinak tudom... de nemtudok tovább menni a feladatokban..
  • somdav95
    #53136
    google-ba rákesel, és letöltöd valahonnan
  • Farkassacred
    #53135
    És korábbi verziót hogy tudok leszedni?
  • Büdös Bohóc
    #53134
    ott a videó nézd meg, nálam is kb az volt , mint amit mondasz
  • Farkassacred
    #53133
    Nah nekem ez van pontosabban :
    Elkezdek játszani, 10 percig tökéletes :), aztán Bejön egy sorozatos lagg ( amiből csak 10 vagy 15 másodperc alatt jön ki) de viszont utána teljesen lagg mentes lesz a játék, 2 percig, aztán megint ez....
  • Büdös Bohóc
    #53132
    félrenéztem a topikot, mikor a tippet adtam, másik játéknál gondoltam

    ellenben nekem is volt ilyen bug, mutatok egy videót, erre gondolsz-e?: Ha igen, akkor cserélj videokártya drivert valami korábbira, próbáld ki másmilyennel is.

  • Farkassacred
    #53131
    Vagy netán jobb Minőségű Processzor hűtő kéne?!
  • Farkassacred
    #53130
    Arra már rájöttem hogy ezt csak a Gta Iv csinálja nekem ( 10 másodperces lagg, 1 percenként).
    Valami beállítás lehet rossz.......vagy már én se tudom......
  • masterthief
    #53129
    Driver hiba nem lehet. Ha nem jól van telepítve a driver, akkor kék képernyő fogad azt kész. A driverhibát azt netezés közben is észre lehet venni, vagy ha filmet nézel, stb.
    -Szerintem a tápegységgel lehet gebasz, de azért jó lenne tudni, hogy milyen videókártyán tolod.
    -4Gb ram elég neki.
    - Azon meg ne csodálkozz, hogy zabálja a proci memóriáját. Game Booster pedig nem GTA IV-hez való. (nagyon bivaly Pc-n még ad pár+fps-t, de az már tényleg ritkaságba megy)
  • somdav95
    #53128
    steam-en akcióba másfél euro körül osztogatták a játékot csomagba (énis akkor vettem meg..):
    Létrehoz magátol mindent, neked csak egy mail-t + jelszót kell beírni.
    Plusz frissitíseknél is jelez, de steam-en úgyis a legfrissebb van mindig..
    Manapság már nem éri meg a dobozos verzióval nyüglődni :)
  • KaOz
    #53127
    próbálom elindítani ,kiírja, hogy update-lni kell a profilt. Bakker, most csináltam meg de semmi baj, megcsinálom.
    Lefuta a dolog. Hibával elszáll az egész game.
    Semmi baj még egyszer megpróbálom, és ezután mégegyszer, majd harmadszorra sikerül ) nem tudom miért ugyanazt csináltam mint eddig) de a játékról eltűnt a magyarítás. Hát egy nagy káromkodást ide....
    De optimista vagyok... Volt valakinél hasonló???
  • Büdös Bohóc
    #53126
    most annyira fáj? :-\ live és steam a két legnagyobb rendszer kb, egyszer úgyis belevisz egy játék, örülj, hogy most már fent van. R* saját fos szociális hálója meg olyan amilyen, plusz fícsörök és jószándék áll mögötte akármennyire is fikázzátok.
  • KaOz
    #53125
    Hát gyerekek!
    Mindenkinél így megy ez a fos játék?
    Ma megvettem, feltelepítem. Nem akar elindulni mert nincsen fiókom. )pedig az asztalban van kettő is)
    De könyörgöm minek kell létrehozni még egy helyen még egy adatlap kitöltésével egy profilt ha játszani akarok, Szánalom, hogy mindenki ehhez köti a játékot. Mindegy, létrehozom a profilt. Hiba hiba hátán össze vissza dobál az oldalon. 45 perc mire létrehozok egy fiókot. Na ez volt a social klub (mert nélküle ugye nem indul a game mert offline módban meg sem mozdul). Ha akarok mentést Live-ot is kell létrehozni. Na kapják már be. Telepítget össze-vissza, update + egyéb fincsi dolgok, újraindítja a gépet. Jó. kb. 1:30 óra elteltével hajlandó indulni.
    Ebben csak az az idegesítő, hogy kifizetek egy csomó pénzt ( ez relatív mert manapság nem drága a gta 4) elkérnek adatokat és ehhez a feltételhez kötik a játékot, na ez az ami nem tetszik de bátran mondhatják, hogy ha nem tetszik ne vedd meg nem kell játszani vele és igazuk is lesz de egy biztos ezzel a sok tökölődéssel a többi gta részt kíméletlenül lewarezolom vagy letojom az összes következő sorozatot. Nem mi vagyunk értük. Bocsi mindenkitől akinek tetszik ez a játék de kari előtt elpattant a cérna.
  • Büdös Bohóc
    #53124
    van pár commandline beállítás ami elvileg megszűnteti a dolgot az okosak szerint
  • Büdös Bohóc
    #53123
    bug, nálam is néha csinál ilyet, pedig ezen a gépen háát...
  • Farkassacred
    #53122
    Jah , még valami, 4 Gb ram elég a Játékhoz? gondolom igen,de miért van az hogy : megnéztem a Feladatkezelőt miközben futott a játék, Teljesítményekbe bele néztem és 3 Gb foglal ( 3.23 kb) a 4 Gb-ból..... az elég szépen süti,.. pedig Bent van a GameBooster,
  • Farkassacred
    #53121
    Alkalmaztam azt az Auto Configot.. A Vidó beállításnál, a Játékban..... és sajnos ugyan az..Az is lehet hogy a Driver lett rosszul telepítve, vagy már én se tudom, ilyennel eddig még nem találkoztam sehol se.. :(
  • masterthief
    #53120
    Menni, megyen, de Ram-ot még vegyél hozzá.
  • somdav95
    #53119
    simán fog futni...
  • Ricsi234
    #53118
    Napot!Remélem,ezen megy majd:D
    Windows XP 32 bit,Service Pack 2
    2 GB-ram
    ATI Radeon HD5750 1 GB
    Dual Core 3.00 GHz

    szerintetek?
  • somdav95
    #53117
    GTAIV-nél nem jelent semmit. Rosszul van optimalizálva.. Low beállításoknál nekem akad, high-on meg majdnem simán fut..
    Optimalizáld a beállításokat a felbontásnál, hátha javul a helyzet.....
  • Farkassacred
    #53116
    Jah, és Nvidia kártya :)